O sobie...?
wiele osób,  pyta mnie, czy mogę, czy mam wystarczające wiadomości, żeby oceniać działalność sądu, czy prokuratury. A ja pytam: jeżeli sędzia np. Pokrzywa może być menadżerem, to dlaczego niby menadżer Raczkowski nie może być sędzią? Podobnie ma się z np. z lekarzem psychiatra Adamikiem dyrektorującym  szpitalem. Oni wykonują funkcje o których nie mają "zielonego pojęcia". Zresztą takich wypaczeń w samym sądownictwie mamy wiele. Niby jak jakiś tam prokurator, czy sędzia ma wyjaśnić malwersacje popełnione przez księgowego, jak sam nie zna się na księgowaniu i nie jest w stanie zrozumieć tego? - choćby z tego powodu, że przepisy skarbowe są wieloznaczne i sami urzędnicy mają z ich interpretacją niesamowite trudności...  Takie niekompetentne postępowanie osób sprawujących funkcje jest główna przyczyną fatalnego funkcjonowania naszego sądownictwa, jak też lecznictwa, oraz całej gospodarki. Pół biedy, jak jakiś tam polityk doradza  się  fachowców, ale jak na takie stanowisko "łapie się" jego znajomy,  co jest normą, to efekty głupoty spotykamy na co dzień. A już sądownictwo to typowa rodzinno-mafijna klika, gdzie robione są przekręty na ogromną skalę.     
 Beż problemy swoje kompetencje mogę uzasadnić, stosując np. twórczy styl sędziego z Brzozowa M. Olszewskiej.

a to ja osobiście wypatruje... ofiary? 

Powód: autor strony Zdzisław Raczkowski
Pozwany: sądownictwo Rzeczypospolitej

DO WIADOMOŚCI
PREZESÓW SĄDÓW

POSTANOWIENIE

Przyznania prawa do kontroli,  nadzoru, publikacji, krytyki, oraz poddaniu opinii społecznej każdej działalności uznanej za stronniczą, [czyt. korupcyjną?], osób publicznych sprawujące funkcje państwowe, czyli za pieniądze podatników, we wszelkich  organach sprawiedliwości i władzy. 

UZASADNIENIE

Zdzisław Raczkowski jest absolwentem Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie i posiada tytuł mgr inż. technologa materiałoznawcy. Dyplom ten uznawany jest w całym cywilizowanym świecie, w przeciwieństwie do dyplomów studiów prawniczych, które w Stanach Zjednoczonych umożliwiają co najwyżej mycie garów. 
Jak sama nazwa wskazuje - technologia, to obróbka, a z materiałów, to przecież wszystko się składa, m. in.   sąd i prokuratura, sędzia i prokurator itd. Tak więc Zdzisław Raczkowski z racji samego wykształcenia upoważniony jest do sprawowania funkcji kontrolnych tych instytucji. 
Ponadto, posiada szereg innych dyplomów m.in. z księgowości i marketingu. Zwłaszcza znajomość marketingi rozwijana od czasów studenckich w prowadzeniu i organizacji imprez i spotkań w klubach AGH [ wtedy nazywało się to "propagandą"], zaowocowała w wylansowaniu paru osób, które dzisiaj pełnią ważne funkcje w rządzie i innych władzach. Po studiach, od 20 lat prowadzi firmę usługowo-handlową, tak więc jest rzeczoznawcą i ekspertem w poruszanych sprawach. c.b.d.u.

Jeżeli przeczytałeś to wszystko, to znaczy, ze papier wszystko przyjmie i każdy kit można wcisnąć. Tak działają sędziowie i wiele innych urzędników... 

NIE DAJ SOBIE WCISKAĆ KITU !!!