Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA BIEGŁYCH SĄDOWYCH

Opinię biegłego (nie tylko psychologa) często można zakupić - skarga na biegłego do Prokuratury Krajowej.

Bogdan Goczyński 9 października 2007r.

Prokuratura Krajowa
Warszawa
Al. Ujazdowskie 11

Zawiadomienie o przestępstwie wystawienia fałszywej opinii psychologicznej przez mgr Ewę Maroczkaniec, psychologa klinicznego z Zabrza.

Wymieniona psycholog przygotowała w dniu 23.07.2007r. opinię psychologiczną dla moich córek, bez wykazania minimum staranności i sprawdzenia jednostronnych i fałszywych informacji podawanych przez matkę dzieci. W szczególności uwiarygodnia ona i podaje jako fakty, pomówienia o moim znęcaniu się nad rodziną, bez żadnej próby kontaktu ze mną. Ewa Maroczkaniec nie zapoznała się też z aktami sprawy.

Prawda zaś jest taka, ż matka dzieci jest związana z sektą Sai Baby, a motywem jej wszystkich fałszywych oskarżeń jest próba zawładnięcia moim i dzieci majątkiem. Dowody związku z sektą są w aktach sprawy Sądu Okręgowego w Warszawie sygn. IVC 2888/05, karty nr. 55, 58, 59 63, 64, 65 oraz 226, 227, 228, 229, 230. Są podstawy do przypuszczeń, że otrzymuje ona inspirację i pomoc finansową z sekty. Charakterystyczną rzeczą jest, że zabiega ona o pomoc z opieki społecznej a jednocześnie stać ją na drogiego prawnika z Warszawy w co najmniej dwóch sprawach. Stać ją też na kupowanie kolejnych fałszywych zaświadczeń od „biegłych”. Jednocześnie, aby nie dopuścić mojego kontaktu z dziećmi i do nadzoru kuratora nad egzekucją spotkań, zrezygnowała z moich świadczeń dla dzieci.

Zachowanie się sędziów sprawach prze nią wytoczonych (Sąd Okręgowy w Warszawie sygn. akt IVC 2822/05 i Sąd Rejonowy w Pruszkowie VK335/06, w tym zastraszanie i utrudnianie lub niedopuszczanie do przesłuchania świadków, nosi wyraźnie znamiona korupcji. Matka dzieci dwukrotnie odmówiła poddania się wraz z dziećmi badaniom psychologicznym w RODK, wyznaczonym przez sąd, bez żadnych konsekwencji. W „opinii” psychologicznej nie ma o tym żadnej wzmianki. Należałoby również sprawdzić przyczyny wyjątkowego wsparcia i wyrozumiałości, jakimi matka dzieci w swych oszustwach jest obdarzana przez sądy.

Fałsz „opinii” jest najbardziej widoczny w tym, że dzieci już od ponad dwóch lat są ukrywane przede mną i nie są posyłane do szkoły, podczas gdy z opinii wynika coś odwrotnego tzn. napisane jest, że dzieci „uczą się bardzo dobrze, nawiązały przyjaźnie w szkole i w klasie”.

Fakt nie posyłania dzieci do szkoły potwierdziła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowskich Górach, w telefonicznej rozmowie ze mną w dniu 5 września 2007r.

Dziwić się tylko należy, że Sąd Okręgowy w Warszawie, wiedząc o ewidentnym oszustwie, nie skierował sprawy do prokuratury natychmiast po otrzymaniu „opinii” Ewy Maroczkaniec.

Bogdan Goczyński

Do wiadomości:
1.
Pismo internetowe Afery Prawa, www.aferyprawa.com.
2.
Sąd Okręgowy w Warszawie, sygn. akt IVC 2888/05


Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup.
/index2.php?p=teksty/show&dzial=wyceny&id=1543
Bogdan Goczyński; Dowody zorganizowanej korupcji wymiaru sprawiedliwości
/index2.php?p=teksty/show&dzial=sady&id=1700
Bogdan Goczyński; Walka Dawida z Goliatem - mafią wymiaru "sprawiedliwości"
/index2.php?p=teksty/show&dzial=interwencje&id=1541
Długie ręce nietykalnych
/index2.php?p=teksty/pokaz&id=1662

Dokumentujemy abstrakcyjne wyceny i nieetyczne postępowania wszelkich przebiegłych biegłych sądowych itp, których druga strona zakupiła dla własnych interesów i zysków, często na wspólny koszt podatników.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~manjeet
05-02-2016 / 13:37
Packers and Movers, Movers and Packers Gurgaon packersandmovers-gurgaon.in/ packersandmovers-gurgaon.in/packers-and-movers-gurgaon.html packersandmovers-gurgaon.in/packers-and-movers-delhi.html Movers and Packers Gurgaon offers most honest Movers and Packers in India. Comparison the quotes of Packers Movers in India and select most desirable
~Stop Pedofilom
14-05-2014 / 18:16
Panie Goczyński, Sai Baba zwalczał za swego życia peodfilię w Indii, a jego organizacja zwalczała pedofilię na całym świecie, w tym w Polsce. Można o tym poczytać na wielu stronach internetowych. Jak się panu Sai Baba nie podoba, to znaczy, że jest pan pedofilem, i zataił pan to przed redakcją tego portalu. zatem dzieciojebco słusznie dostałeś krytyczną opinię na temat twoich pedofilskich skłonności. I się cioto pedofilska nie pluj na opinie psychologiczną, bo skończysz jak twój kolega Trynkiewicz w jednej celi. Wszyscy co z nienawiścią się strają na Sai Babę i jego organizację zwalczającą pedofilię to są sfrustrowane zboczki seksualne! I tyle jest ten szkodliwy elaborat pedofilskiej cioty Bogdana Goczyńskiego wart. Zgłoś się zboczku do kastracji i trzymaj swojego kutasa z daleka od jakichkolwiek dzieci! Poczytaj więcej dewiancie z pedofilskiej mafii dzieciojebców i się więcej nie pluj na Saibabę, bo uratował twoje dzieci przed twoim zwyrodniałym penisem zboczeńcu seksualny! inicjacja.wordpress.com/sathya-sai-baba-%E2%80%93-walka-z-pedofilami
~re Maciek
26-01-2014 / 15:01
Słabo się postarałaś Ewuniu na tą ripostę autoreklamy. Znamy twoje rodzinne koneksje przepychające cię na studiach i w ten sam sposób załatwiłaś sobie państwowe finansowanie za sądowe zlecenia lecz jak widać wciąż szkodzisz biednym ludziom udając naukowca i biegłą :)))
~miks
15-01-2013 / 17:18
Po diametralnie innej opinii niż RODK w Zabrzu i opini 2 szkół myślę że Pani Ewa M. sama potrzebuje pomocy psychologa.Taki człowiek nie powinien wydawać opinii jeśli z góry zakłada czyjąś winę.
~laufer
19-12-2011 / 09:16
A może psycholog p. Ewa należy do sekty? Przecież sekty w Polsce mają swój "Raj Upragniony". Niestety w naszym kraju macki sekty sięgają najwyższych stołków struktury urzędniczej, czyli sądów, prokuratury, a także polityków z Wiejskiej. Dla przykładu skorumpowania sędziów i prokuratury względem sekty jehowitów przedstawiam łomżyński problem, gdzie na "podwórku Biskupa łomżyńskiego" sekta robi co chce i jak chce bez żadnej odpowiedzialności karnej. 4lomza.bloog.pl/
~Maciek
12-12-2011 / 21:02
Byłem klientem p.Ewy i b. szanuję tą kobietę. Może o tym nie wiedzieć, ale bardzo mi pomogła. Nie znam Pana sprawy, nie mam powodów by Panu nie wierzyć. Czytając Pana list zobaczyłem tylko to, jak bardzo jest Pan zniszczony jako człowiek (jakieś numery spraw, daty - jakbyśmy byli "nieludźmi" tylko aparatczykami). Pewnie jak każdy rodzic, bez względu na płeć, tęskni Pan za swoimi dziećmi i boi się o ich bezpieczeństwo - dla mnie jest to najtrudniejszy rodzaj bólu, który mnie niszczy. Prawda jest taka, w co nie chciałem długo uwierzyć, że ojcowie w PL są tylko dawcami nasienia i bankomatami - zgodnie z "prawem". W Europie taka sytuacja występuje już tylko w krajach byłego bloku wschodniego, ale zaledwie 30 lat temu i tam zdarzały się podobne tragedie, by pozbawiać dzieci obojga rodziców. Jako obywatele nie mamy wpływu na maszynerię, którą uruchomiono w państwach Demoludów w latach 60. Możemy się wypowiadać jedynie w sprawach nieistotnych (np.: Krzyże). Jest mi bardzo przykro, że Pan tak cierpi, że Pana dzieci nie mają normalnej rodziny i bezpieczeństwa, które potrafi dać tylko oboje rodziców, przez co pana żona przegrała jako matka a Pan jako ojciec. Rozwody są tragedią nie ludzi dorosłych, a dzieci - jest ich w PL tak dużo, że to po prostu jest praca taśmowa. Jesteśmy w Europie zachodniej w latach 70. Współczuję tym wszystkim sędziom, adwokatom, psychologom - oni tylko wykonują procedurę i również są zbyt mali by coś zmienić. To jest porażka NAS, jako obywateli tego kraju (przedstawiciele tych grup też są TYLKO obywatelami), że nie umiemy zacząć ze sobą rozmawiać, pracować jako zespół i zacząć wreszcie budować rozwiązania, które uwzględniałyby potrzeby tych, którzy są naprawdę niewinni "spraw ludzi dorosłych". Niestety też wiem co Pan czuje. Obawiam się jednak, że błędnie adresuje Pan swój gniew... Ostatnio rozmawiałem z moim serdecznym przyjacielem, Amerykaninem (62lata). Gdy opowiedziałem co przydarzyło się mojemu synkowi powiedział, że tak samo było w latach 50 w stanach... A potem była rewolucja seksualna, która jednak wcale nie dotyczyła antykoncepcji... Zamiast siać nienawiść - zacznijmy działać dla dobra naszych dzieci, a nie nawzajem sypać na siebie oskarżenia.
~pppp
27-01-2011 / 00:05
Pani Ewa Maroczkaniec jest jednym z najlepszych znanych mi psychologów