Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA SĘDZIEGO ssr GRZEGORZ KRÓL MIELEC

Mielec - czy sędzia sądu rejonowego w Mielcu Grzegorz Król - jest tylko paziem mafijnych układów władzy? - z cyklu patologie sądowe.

Sprawę mafijno - korupcyjnych układów policyjno - prokuratorsko - sędziowskich pod przywództwem funkcjonariusza Jacka Żaka w Dębicy poruszaliśmy już parę razy.
Ostatnio pod tytułem: Dębica - asesor Lesław Godek - kolejny niedouczony i nawiedzony w skorumpowanych mafijnych układach dębickich - sprawa Szerszeniów.

Dla przypomnienia:
Bohaterem jest Bronisław Szerszeń, pracowity 73-letni rolnik który jeszcze końcem czerwca 2007r. potrafił świetnie gospodarzyć hodując konie, krowy, kilkanaście świń, uprawiając kilkanaście hektarów pola i lasu, który otrzymał dotacje unijne za wzorowe gospodarowanie. Opisaliśmy typowo stalinowską droga zniszczenia człowieka walczącego o swoje dobra przez niedouczonych i niedoświadczonych (czyt. skorumpowanych) urzędników władz podkarpackich sądów i współpracujących z nimi biegłych psychiatrów w artykule pt. Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?

Ubocznym efektem podkarpackich układów korupcyjnych jest sam fakt aresztowania "wroga władzy" - czyli bohaterskiego rolnika Bronisława Szerszenia.
Na jednego staruszka rzuciło się aż 7 uzbrojonych "psów policyjnych". Czy to już nie dowód choroby władzy? W czasie tej policyjnej akcji pobici zostali:
- Danuta Szerszeń za to że fotografowała w swoim domu chorych funkcjonariuszy.
- Wiesław Szerszeń - za to chciał pomóc i bronić żonę napadniętą przez policjantów.
O tym nadużyciu uprawnień przez policjantów zostało wniesione zawiadomienie o popełnieniu przez nich przestępstwa... do policji.
Wtedy napisaliśmy: Nawet idiota wie, że "kruk krukowi oka nie wykole" i jak zwykle mamy racje.
Za te publikacje skorumpowany szef prokuratury dębickiej Jacek Żak wniósł nieproceduralną skargę... hee do prokuratury na redaktora Z. Raczkowskiego - czyli dalej chce wykorzystywać wzajemne koleżeńskie układy. Bajer w tym, że czasopismo AP jest czasopismem unijnym zarejestrowanym w Dublinie i tam trzeba wnieść pozew. Logiczne, że przerasta to wiedze i możliwości umysłowe funkcjonariuszy prokuratury dlatego jak na razie sprawa od pół roku "wisi".


Efektem nagłośnienia medialnego tej afery władz było samoczynne wyłączenie się prokuratorów i sędziów dębickich z rozpatrywania sprawy Szerszeniów.
Skarga D. W. Szerszeniów na napaść policjantów trafiła więc do układowego sądu mieleckiego gdzie na jej niby rozpatrzenie został wyznaczony jakiś niedouczony nie znający procedury sądowej sędzia Grzegorz Król - a tak naprawdę jak się okazało to jest tylko "usłużnym paziem" w tych skorumpowanych układach.


Całe to niby posiedzenie trwało 10 minut, z tego 5 na przepytywanie kto wszedł na salę.
Następnie sędzia poniżył się jedynie do przeczytania trzech zdań z zażalenia Szerszeniów i?... poprosił wszystkich o opuszczenie sali mówiąc "sąd się zastanowi".
Hee, a niby jak? sąd (czyli budynek) nawet w Mielcu przecież nie potrafił myśleć.
Jak się też szybko okazało, sędzia G. Król - zresztą jak większość naszych sędziów - też nie jest w stanie pracować umysłowo.
W "odwaleniu" zażalenia bez rozpatrzenia, bez wysłuchania, bez zapytania o wątpliwości posłużył się typowym "gotowcem" - dokładnie tak jak pracę sędziów opisuje Kursa.
Tak niestety postępuje się w 99% spraw w których prokuratorzy "z układów" umarzają dochodzenia.
Ludzie mają nadzieję, że może w sądzie znajdzie się ktoś myślący, że kto zastanowi się nad ich krzywdą, dlaczego poskarżyli się na funkcjonariuszy.
Niestety, ta mafia prokuratorsko - sądowa postępuje wg. zasady: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. I żadne dowody nie mają znaczenia - proste - wieśniak nie ma nic do gadania.

Głupotę asesorka Leszka Godka z Dębicy opisaliśmy wcześniej.

Poniżej przedstawiamy kit G. Króla zwany "postanowieniem", w którym sam pisze, że D.W. Szerszeniowie zostali poszkodowani jednak są na tyle "mali" że nie ma szansy żeby winni zostali ukarani.
Podoba nam się typowy bajer sądowy spotykany w wielu sądowych "gotowcach" cyt.: Wnikliwe badanie akt sprawy pozwala stwierdzić, że postępowanie dowodowe zostało przeprowadzone wszechstronnie, prawidłowo, zaś w jego wyniku ujawniono całość okoliczności pozwalających na podjęcie prawidłowej tak merytorycznie jak i prawnej decyzji. - hee, papier każdy kit wytrzyma, dziwne tylko że jakoś sędzia pazio-Król żadnych faktów jakiegokolwiek badania sprawy nie potrafił przedstawić w swoim kiczowatym postanowieniu. Wątpliwe jest nawet, czy w ogóle przeczytał akta sprawy. Po prostu wyrok został już dużo wcześniej ustalony, dlatego nawet do teczki zapewne nie zaglądnął. Inaczej wiedziałby, że jego pierdoły zostaną opublikowane.
Niestety, mamy kolejny dowód miernoty, wręcz głupoty sędziowskiej Grzegorza Króla.

mielec_krol.post.s1.gif (13125 bytes) mielec_krol.post.s2.gif (21646 bytes) mielec_krol.post.s3.gif (8274 bytes)


Za to że Szerszeniowie odważyli się napisać skargę na naruszenie ich nietykalności osobistej i dobra prokuratorzy wszczęli w odwecie przeciwko nim sprawę - niech nie podskakują i dowiedzą się kto tu ma władze.

My jednak nie wystraszymy się a interwencja nasza na pewno sięgnie najwyższych władz celem oczyszczenia podkarpackich skorumpowanych układów prokuratorsko - sędziowskich.

Sędziowie i prokuratorzy tak naprawdę powinni być wdzięczni redaktorom AP za nagłaśnianie nieetyki "czarnych owiec" w tym stadzie. Na pewno nie wszyscy sędziowie są skorumpowani, ale jak stado zamiast pozbyć się "czarnych owiec" dalej będzie starało pozbyć się "pasterza" to efekt będzie tragiczny dla wszystkich. A już na pewno nie przyczyni się do odzyskania wiarygodności i autorytetów urzędników korporacji prawniczych.


REDAKCJA AFER PRAWA

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.
Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WŁADZA PIENIĄDZ
Policyjne afery 2008 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~partyzant
13-03-2016 / 23:48
I mieszka razem ze swoją babą też sędzią tego pierdolnika, w Mielcu, Lachnita 6.
~partyzant
13-04-2011 / 15:05
Ponadto był w sądzie konkurs na informatyka sądowego. Było 7 kandydatów, w tym jego koleś z klasy( obydwaj są na NK, G. Król ma tam jednego, jedynego znajomego- właśnie Foltę) Ciekawe kto ten konkurs "wygrał" ?
~partyzant
12-04-2011 / 22:40
Ja tego G. Króla znam. Nigdy inteligencją nie grzeszył. Ale dochapał się stołka włażeniem w dupę komu trzeba. Tak jak większość urzędników. Przyjdzie czas to ocenimy i jego, zastanowimy się na jaką emeryturę zasługuje. Trzeba tylko obalić ten cały system