Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 lipca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Apel do Polaków - Ratujmy Polskę Grzegorz Michalski

Mówi się, że polityka nigdy nie chodzi w parze z logiką. Mówi się także, że kłamstwa powtarzane z uporem maniaka, i wciskane na siłę Narodowi, wyborcom, stają się z czasem prawdą!. Taką taktykę prania mózgów i ogłupiania prowadzi Platforma. Upływający czas już pokazał, jak i zweryfikował obietnice dane Narodowi przez PO w 2007 roku, to gorzka lekcja naiwności. Normą w ,,uprawianiu polityki” stało się publiczne ośmieszanie, ubliżanie Głowie Państwa, nieważne czy jest On moim sympatykiem, czy nie, - jakby ,,zapomniano”, że prezydenta wybiera Naród.. Zbrodnia, kłamstwo, fałsz, obłuda, plugawy język, -- stały się dziś podstawą i fundamentem uprawiania ,,polityki”, oraz wzorem dla Tych, co przyjdą po nas. Zdrajcy, niedoszli zbrodniarze, bandyci, oszuści, oszczercy i kłamcy, są w tym zwariowanym świecie traktowani z honorami, niemal, - jak narodowi bohaterzy. Niedoszły zabójca Jana Pawła II Agca, czy też Stepan Bandera który został niedawno uznany przez prezydenta Ukrainy Juszczenke za bohatera narodowego. Walka o głosy wyborców, chęć utrzymania się przy ,,korycie” za wszelką cenę, to także zgoda na małżeństwa homoseksualne, co jak wiadomo nie jest normą w budowie związku,-- przykładów można mnożyć w nieskończoność.

Polska nie jest wolna od tych wypaczeń!! Walka pomiędzy PiS i PO, to walka pomiędzy prawdą i kłamstwem. W tej walce nie liczy się dobro Polski, Polaków, -- liczy się zdobycie władzy ponad wszystko i wszystkich. Skupienie jej w jednej ręce, było tuskowym marzeniem od lat, a ,,polityka miłości” oraz ,,by żyło się lepiej” jaką prowadzi PO, to walka która już obróciła się przeciwko im samym, bo z czym wojujesz, od tego giniesz. Dla przypomnienia, źródło portal: pardon.pl

Dlaczego więc Tusk zrezygnował z walki o stanowisko Prezydenta RP??

Wygranie wyborów i zostanie prezydentem RP, równałoby się oddaniem ,,władzy” i brakiem wpływu na poczynania w ,,jego” partii,- a więc, osobista tragedia dyktatora. To nie tylko pałac i żyrandole, czy brak władzy LECZ OGROMNY

PROBLEM, który Tusk nie potrafiłby przełknąć! Mianowicie, musiałby wtedy zostać PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, co stoi w rażącej sprzeczności z zachowaniem PO, samego Tuska, względem Prezydenta, oraz partii PiS.

Dlaczego z taką zaciekłością, zwalcza się PiS, i atakuje Prezydenta RP?, a ostatnio ukrywa brutalną prawdę tz aferę hazardową? Na te pytania musicie sobie sami Państwo odpowiedzieć.

PAMIĘTAJCIE KTO RAZ ZDRADZIŁ, ZAWSZE ZDRADZI !!

Jak można wierzyć komuś kto, zdradził partyjnych kolegów i przeszedł pod ,,ochronę” innej partii., lub rozbija środowiska Polaków poza Polską, tworząc listy dobrych i złych.

Sikorski, Miężydło, Marek Jurek, czy Dorn, Komorowski, Cimoszewicz i wielu innych, to ludzie, którym NALEŻY I TRZEBA UFAĆ?

Komorowski do dziś nie obronił się przed zarzutami kiedy był ministrem obrony w rządzie J. Buzka.

Cimoszewicz, --- oto co pisał o nim E. Moskal prezes KPA w roku 2002- pamiętajmy o tym jako Polacy, bo KPA pod wodzą F.Spuli , już dawno wypadł z gry.

,,chce Pan się ,,opiekować Polonią, ponieważ twierdzi Pan, że Senat który od przedwojnia pełni solidnie te role nie posiada do tego odpowiedniego aparatu, a Pan ma. Proszę Pana coś się Panu pomyliło, lub zostało z dawnych lat. Jakiego aparatu potrzeba Senatowi dla Polonii? Nam potrzeba przyjaznej polityki i dobrego słowa, a nie jakiegoś aparatu. Prosimy aby Pan lepiej zajął się swoimi obowiązkami, i poprawnym ich wykonywaniem, a nie rozbijaniem ruchu polonijnego”. Wystarczy?

Sikorski, tworząc listę wrogów Polski, Polaków mieszkających poza jej granicami i zakazując pracownikom placówek dyplomatycznych kontaktów, sam zasłużył sobie na miano WROGA POLAKÓW ŻYJĄCYCH POZA POLSKĄ!

Apeluję do Polaków, ratujmy Polskę!!!

Dziś jak wody i powietrza, potrzeba wszystkim szczególnej mądrości w nadchodzących wyborach prezydenckich. Potrzeba odwagi i zdecydowanych działań aby raz na zawsze w sposób stanowczy, skończyć z ludźmi dawnego PZPR, SLD, powiązanymi układami i wzajemnej zależności. Skończmy raz na zawsze ze skompromitowanymi nazwiskami ludzi, którzy już dawno powinni zniknąć z życia publicznego i polityki! Skończmy z oszukiwaniem Polski, skończmy z tymi, którzy obiecując cuda, zadrwili sobie z Polaków, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Czy w Polsce nie ma już ludzi światłych, mądrych, którym dobro Ojczyzny jest ważniejsze od podsycania ciągłych wojen i plugawego języka?

Bądź czujny!!!

Grzegorz Michalski

New Jersey 02-07-2010

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Stitches
04-01-2015 / 17:24
I'm so glad I found my sotuilon online. qdkhlln.com [url=maploo.com]maploo[/url] [link=rnxcdwp.com]rnxcdwp[/link]
~jerzy
10-02-2010 / 00:00
krótko: kiedyś był Bóg Honor i Ojczyzna, dziś władza, kasa i rozpusta ! nasuwa się pytanie co z Polską ? a kogo obchodzi Polska ! oto otumaniona siła wyborcza, przerobiona mediami. Dziś Majewski, Wojewódzki tworzą umysły młodych ludzi, którzy poddają się manipulacji socjotechnicznej, bo jest to łatwe i nie wymaga wysiłku umysłowego. Platformie Obtwatelskiej jest to na rękę dlatego wygrywa, gdyż łatwo się manipuluje ludźmi ukierunkowanymi mediami. Przykro mówić, ale Polska staje się "mięsem armatnim"
~venus
10-02-2010 / 00:00
Nie jest tak źle są jeszcze Polacy którzy są dobrzy i są w stanie przywrócić Polsce odpowiednią rangę w skali Europejskiej i rozwój
~greg
10-02-2010 / 00:00
Nie ma zadnego Po i PiS i reszty zydokomunistycznej sitwy z tzw. polskiego sejmiu! Jest tylko ta sama sitwa zniewalajaca polaków, teraz tworzy sie atmosefere do wyborów syjonstów z PiSu, pozronatow obchodzoncych zydowska Chnauke w palacu prezydenta i salach polskiego sejmu.