Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 02-04-2013

Kraków - zapraszamy media i zainteresowanych w dniu 3.04.2013 g. 11.00 s.B-125 w S.R. Kraków- Śródmieście II Wydział Karny ul. Przy Rondzie 7 odbędzie się rozprawa dr Mirosława Boruta 

I znowu represje polityczne -

za to, że wziął udział w spontanicznej manifestacji pod Komendą Miejską Policji w Krakowie w dniu 16 listopada 2012 r.. Obwinia się go o przewodniczenie tej manifestacji.


                    Zarzut jest oczywistym kłamstwem, bo nie przewodniczył tej manifestacji, a jedynie zabierał głos. Przypominam, że przyszliśmy tam spontanicznie, aby pokazać nasza solidarność z prześladowanym członkiem KK NSZZ "Solidarność" Jackiem Smagowiczem. 
Został on w tym dniu wezwany na przesłuchanie za wypełnienie swojego patriotycznego obowiązku tj. usunięcie komunistycznego reliktu Lenina w Gdańsku. Również ja otrzymałem wezwanie do stawienia się w sądzie.


                    Dlatego prosiłbym o jak najliczniejsze przyjście na tą rozprawę, bo musimy być solidarni, ale również dlatego, bo musimy uzmysłowić sędziom, że nie pozwolimy, aby wróciły czasy politycznych represji sądowych i wyroków na zamówienie rządzących funkcjonariuszy PO.

                 

3 kwietnia (środa), 11:00 – W krakowskim sądzie

stefanbudziaszekStefan Budziaszek

3 kwietnia 2013 roku w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieście II Wydział Karny ul. Przy Rondzie 7, w sali B-125 o godz. 11:00, odbędzie się rozprawa przeciwko przewodniczącemu Krakowskiego Klubu Gazety Polskiej dr. Mirosławowi Borucie. Na rozprawę ma się wstawić także przewodniczący Związku Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989, p. Krzysztof Bzdyl. Dr Mirosław Boruta jest organizatorem m.in. krakowskich Miesięcznic Smoleńskich – uroczystości poświęconych pamięci śp. Pary Prezydenckiej oraz Wszystkich Ofiar Katastrofy nad Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku.


http://www.youtube.com/watch?v=22xIE7IAAbM

20121116js

W obliczu zła nie wolno milczeć, bo to tylko rozzuchwala prześladowców.

Spotykamy się w sądzie, we środę 3 kwietnia, godz. 11:00, sala B-125.

(Od Redakcji): Relację z wydarzeń 16 listopada 2012 roku publikujemy tutaj:
http://www.krakowniezalezny.pl/interwencje/jacek-smagowicz-przesluchany-przez-policje
A wystąpienie p. Krzysztofa Bzdyla przy Krzyżu Narodowej Pamięci (Krzyżu Katyńskim) tutaj:
http://www.krakowniezalezny.pl/3-kwietnia-sroda-1100-w-krakowskim-sadzie

 

!

 

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Powodzenia
05-04-2013 / 00:40
Fakt że ludzie nie mający styczności z tym zjawiskiem mają ślepa wiarę w sprawiedliwość. Jednak statystyki mówią już o 12 milionach ludzi pokrzywdzonych w tym kraju przez niesprawiedliwe wyroki i osądy.Tyle się ich naskładało przez ich działania w czasie wielu lat.Są to ludzie którzy mogą jednego dnia wyjść na ulicę i zażądają sprawiedliwości.Nie chce mówić o tych co np.mieli dopisane do wyroków fikcyjne artykuły itp.Pomimo swoich przewinień też stracili wiarę w prawo. Nagminne praktyki to robienie z wykroczeń przestępstw czyli tzw. Policyjnych wyników. Sędziowie już nawet nie starają eis pisać niczego co ma sens-ich wyroki i uzasadnienia to kabaret na serio. Ktoś powie że to nie jest możliwe ,aby niewinnym produkować wyroki. Właśnie oni tak myślą że społeczeństwo nie uwierzy w niewinność oskarżonego zgodnie z pseudo prawem. Jednak wielu ludziom otworzyły się oczy ponieważ brak nadzoru nad miernotami umocowanymi prawnie doprowadził do tego co jest.Dzisiaj o ich bezprawiu mówią ludzie naprawdę na poziomie i mieli z nimi przejścia których nigdy nie zapomną.Obecni sędziowie i prokuratorzy powinni być odsunięci od swojej roli.Sądzić mogą ludzie godni reprezentowania Społeczeństwa i nie muszą być prawnikami.Dzisiaj B .Goczyński -twórca sądów obywatelskich jest więzionym jako zagrożenie dla nich.Wiedzą że Apokalipsa nadchodzi. W obecnym systemie bezprawia nie można mówić o demokracji,prawie czy poszanowaniu własności. Mało tego, taki system sprzyja obcym mocarstwom grabiącym dosłownie ten kraj z bogactw. Rządowe błazny powinny stanąć pod sąd i podlegać kasacji majątków za korupcję.Kasacja majątków prokuratorów,sędziów ,polityków i innego skorumpowanego badziewia to jedyne i słuszne rozwiązanie.Państwo musi funkcjonować i posiadać silny rząd,dzisiaj tego brakuje więc czas na zmiany zgodne z duchem demokracji.Chocholi taniec czas zakończyć. Do dzieła Narodzie. Polska jest Ojczyzną prawdziwych Polaków -nie przekupniów z umocowanej sztucznym prawem targowicy.Nie może być przywilejów dla funkcjonariuszy publicznych tylko odpowiedzialność razy 2.Ponieważ wiedzą co czynią z premedytacja.
~marek777
04-04-2013 / 13:10
Rodacy PRAWO ?? JEST czy JEST LEWO ? Bo lewicy to w Polsce juz NE ma .... lewica miała czołgi, armie ,,, i powodzie NIE były groźne ... a co w zamian PO REWOLUCJI ... 1989 roku bida ... głodno BOLEK co puścił 40 mln na bosaka za NAgrode NOBLA ... i POLEGŁ na PEDAŁACH ... mamy Orła w zamian z koroną i goła DUPĄ .. co może być jeszcze .... BÓG splajtował POLACY został nam już tylko HONOR i OJCZYZNA ... rozszabrowana, zgwałcona ... ale jeszcze POLSKA ...
~Rafał
04-04-2013 / 01:25
Proszę o jakiś kontakt z panem Mirosławem Borutą - dziennikarz AP - rafalkrzysztalowski@wp.pl - ważna sprawa.
~jerozolita
03-04-2013 / 23:25
tak psioczycie na Krakowskich urzędników. We Wrocławiu polityk judoka ok 100 kg własnoręcznie zabił w autobusie małego niedożywionego dziadka za to, że pokłócił się z jego żoną. To było w 2006r. Dostał za to NAGRODĘ!!!! Sprawa nawet nie trafiła do sądu karnego. Dzięki tej sprawie oraz raportu w 2008r wysłanego dwukrotnie do każdego z 460 posłów jak i 100 senatorów o rozpadzie prawnym kraju było jedynie formalnością strącenie bezkarne TU po LEWA. Teraz najważniejszym to ujść z życiem - serio.