Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Apel Gen. Jana G. Grudniewskiego i Ruchu Uwłaszczeniowego - rząd dąży do likwidacji Państwa Polskiego

Kraków 14-11-2009 r.


Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele !

Konferencja dzisiejsza dotycząca ogromnych gospodarczych możliwości Polski ma w podtekście pytanie pełne obaw o to, co się dzieje z Polską. Należy sobie powiedzieć jasno, bez naiwnych złudzeń. Polska jest likwidowana jako suwerenne, samodzielne państwo, a Naród Polski podlega przebieglej eksterminacji.
Od upadku komunizmu w 1989 roku nie było rządu narodowego lecz pokrętne rządy likwidatorów Państwa Polskiego, którzy prowadzili i prowadzą politykę stopniowego osłabienia Narodu Polskiego i Państwa. Przez te 20 lat utraciliśmy prawie wszystkie atrybuty suwerennej państwowości.
Nie mamy suwerennej polityki zagranicznej i wewnętrznej , nie mamy suwerennej polityki bezpieczeństwa państwa a nasza armia liczy poniżej 90 tysięcy , planują zmniejszenie do 50 tysięcy żołnierzy a powinna mieć 260 tys. żołnierzy i 400 tys. rezerwistów. Nie mamy już suwerennej gospodarki a prawie wszystkie sztandarowe huty ,stocznie, fabryki zlikwidowano lub rozdano za bezcen obcym. Ukradziono banki, dewastuje się szkolnictwo, oświatę i kulturę a system zdrowia doprowadza się do upadku. Teraz oddaje się bogactawa naturalne naszej ziemi. Z wyrachowaniem wymusza się wprowadzanie takiego systemu aby Naród był chory albo wyniósł się za granicę.
Nawet nie wykorzystuje się możliwości , które daje zaciskające nam gardło Unia Europejska. Wiodące Partie polityczne które rządziły przeszły już na stronę przeciwną Narodowi Polskiemu. Nawet te które udawały patriotyzm i katolicyzm jak ZChN, AWS czy PiS przestały być wiarygodne, bo brały udział oficjalny lub ukryty w niszczeniu Polski. Patrioci Polacy czują się przez nich oszukani. Doprowadzono nas do stanu jaki był w historii Polski w XVIII wieku, gdy powoli etapami Polska za zgodą Sejmu, utonęła przez sprzedajne rządy na 123 lata w niewolę.

Główna istota naszego problemu w Polsce polega na tym, że w państwie o w miarę jednolitym składzie narodowościowym nie rządzi narodowość Polska lecz ukrywające swe pochodzenie mniejszości. To jest główny i kardynalny problem .
Oni nie utożsamiają się z Narodem Polskim i są naszego narodu wrogami . Podszywają się jedynie pod nas udając patriotyzm i religijność . Oszukują nas wykorzystując słowiańską wiarę w człowieka i stosując przebiegłe socjotechniczne chwyty w prasie i telewizji.
W tym miejscu jest rola dla nas , wykształconej inteligencji polskiej, świadomej istoty zła.
Nie dajmy się dzielić na prawicę i lewicę ale połączmy Polaków na bazie patriotyzmu polskiego. Patriotyzm zaś wyraża się : dbałością o naród polski, dbałością o państwo polskie i rozwój naszej Ojczyny Polski. Na tej bazie patriotyzmu musimy budować podstawy Rządu Narodowego, który zapewni narodowi polskiemu rozwój i bezpieczeństwo.
Nasi przodkowie dążąc do wyzwolenia się z jarzma zaborców, mogli to zrobić jedynie siłą zbrojną, bo wówczas nie było demokracji lecz dominowała władza absolutna .
My zaś dzisiaj nie musimy przekuwać kosy na sztorc i przelewać krew w nierównej walce lecz mamy obowiązek - jeżeli czujemy się prawdziwymi patriotami - tak się zorganizować aby przekonać polskie społeczeństwo by głosowało na swoich- Polaków , dla których Naród i Polska jest najważniejsza, a nie dobrze płatne stanowiska w Unii Europejskiej. Do przekonania Narodu trzeba się dobrze i masowo zorganizować się w partię polityczną.
Trzeba przygotować program polityczny i gospodarczy , trzeba wyselekcjonowań najmądrzejszych do władz. Trzeba baczyć na swoje szeregi aby wrogowie nie przejęli władzy. Trzeba mądrze , konsekwentnie i z uporem się organizować aż do zwycięstwa. Później trzeba władzę długo utrzymać aby nie było jak z rządami PIS-u , który sam zrezygnował z władzy, bo nie miał na nią pomysłu, lub dostał z zewnętrz takie polecenie.
Kraj trzeba rozwijać a Naród bogacić.
Dla pozytywnej przemiany państwa przez władze potrzeba ciągle i dobrze rządzić przez przynajmniej 3 kadencje. Nie jest to łatwe i szybkie ale mamy sprzyjające warunki, bo mamy trochę czasu do wyborów.
Na czym trzeba oprzeć programy wyborcze i programy do rządzenia. Trzeba je oprzeć na specyfice polskiej. Polska jest bardzo bogatym krajem mającym prawie wszystkie dobra gospodarcze, intelektualne i duchowe. Ogromne możliwości też tkwią w Polonii polskiej za granicą. Polskę stać na pełne usamodzielnienie przemysłowe i gospodarcze, stać na samodzielność żywnościową i samodzielność obronna oraz politykę zagraniczną i wewnętrzne. Nie musimy się dać zrobić ubogą prowincją Unii Europejskiej.
Trzeba ponownie spolonizować gospodarkę Polski . Ukradzione fabryki , huty i banki znacjonalizować a dla wzmocnienia kapitałowego polskiego społeczeństwa przeprowadzić powszechne uwłaszczenie. Naród musi stać się fizycznym właścicielem Polski , w równej części przydziału.
Większość tych programów jest już i była przygotowana przez Polaków , ale trzeba je uporządkować i złączyć w spójną całość. Trzeba dać społeczeństwu polskiemu wzorce osobowe takie, które są przydatne na współczesne czasy. Jednym z takich wzorców może być Jan Kobylański Prezes USOPAŁ , który swa ciężką i mądrą praca osiągnął wieki sukces materialny, zachował wiarę katolicka i zjednoczył w organizacji USOPAL Polonię Ameryki Łacińskiej. Jest wielkim Polakiem, patriotą i organizatorem.
W takim programie rządzenia powinien być duży dział i miejsce dla Polonii świata. Jednak główna walka o polonizacje władzy musi się odbyć tu w Polsce. Nas czeka najtrudniejsze zadanie wymagające od nas mądrości , przebiegłości ,konsekwencji i uporu. Potrzebna jest też odwaga, bo siły zła są bezwzględne i potężne ale nie możemy dać się zastraszyć. Nas etnicznych Polaków jest dużo więcej a prawda i słuszność jest po naszej stronie. Tylko musimy dotrzeć do siebie, stworzyć silne struktury poziome, nawiązywać łączność. Poznawać swoje pochodzenie aby wzajemnie zaufać i docierać do społeczeństwa polskiego. Potrzeba jest zorganizować milion działaczy patriotów. W mądrości i masie naszej jest potęga. Jest to trudne ale nie niemożliwe. Miejmy silę i nadzieję, że da się to zrobić.
Niech mottem przewodnim do działania będzie testament wielkiego dowódcy partyzanckiego Kielecczyzny, generała Antoniego Hedy Szarego :
„W jedności brońcie Ukochanej Ojczyzny Polski, organizujcie tą jedność i w zgodzie łączcie Polaków, budując Polskę Narodową i Katolicką. „
Podejmijmy się tego zadania , bo tego żąda od nas Naród i nasza Ojczyzna Polska.
Gen Jan G. Grudniewski 0-660552279

http://opozycja.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?535586 http://sowa-frankfurt.ning.com/photo/polski-ruch-uwlaszczeniowy


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Jaylan
04-01-2015 / 18:51
If only there were more clveer people like you! uopsspqq.com [url=ckqitcedp.com]ckqitcedp[/url] [link=murbcxmoodq.com]murbcxmoodq[/link]
~Mahziyar
24-12-2014 / 01:55
Roland pisze:Wg. statystyk naajzrdbiej" rel="nofollow">fodcjmbu.com">naajzrdbiej przywiązane do nauczania Kościoła są osoby w wieku powyżej 60 lat a potem w wieku 18-24 lata. Np. w kwestii aborcji. Czy tacy młodzi jak np. Krzysztof czy Krzysztof S. to niski poziom, zoo? Zdecydowanie nie. Ja to już tak bo ja jestem trochę prymitywny w porf3wnaniu do nich. A dlaczego ja np. z nikim się nie mogę umf3wić na piwo bo każdy ma studia na 800 kierunkach a potem jeszcze pracę na pf3ł etatu a potem musi się zająć jeszcze swoim siostrzeńcem?
~Johny
20-12-2014 / 13:20
Zulus pisze:Zoo to palikociarnia. I ta 1/4 głosowała na to zoo. A oni są po prstou głupsi.A młodzież jest rf3żna. Moi wychowankowie w większości też na pewno nie głosowali na RP. w najgorszym razie na PO i PiS. Ale np. o istnieniu Jurka dowiadywali się ode mnie. Nigdy wcześniej o nim nie słyszeli