Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne o Lechu Wałęsie dla inteligentnych Prusiński - CZY CHCESZ BYĆ POLAKIEM I ZOSTAĆ NIM ZAWSZE ?

Zygmunt Jan Prusiński

Motto: Do wyboru, „Bądź zimnym lub gorącym”…

To zaszczyt być Polakiem ! Nie trać zatem szansy, bo wszelcy wrogowie czekają na twoje słabości. Zobacz, co dzieje się z młodymi pokoleniami, jak oni są manipulowani przez obce media w Polsce, w 80 procentach. Okupantom w Polsce w XX wieku, nie udało się to, zaskarbienia narodu.. Żydokomuna z naszych podatków chciała dokonać „przewrotu” w naszych głowach, jednak to (pranie mózgów) nie była dla nich sukcesem. Tamci Polacy umieli czytać pomiędzy wierszami i zostali oponentami. Dziś starzeją się, te pierwsze pokolenia po II wojnie światowej. Zapomnieliśmy, my rodzice przekazać to tak, jak czynili to nasi rodzice. Tylko że to było łatwo i łatwiej, bo mówiło się o niemieckim hitleryzmie i sowieckim komunizmie, wszystko było pod jednym adresem, żydowskimi dyrygentami. – Bo kto wymyślił komunizm ? No kto ?

Teraz zajrzałem na News Polsat, na „ranking zaufania dla polityków”, a tam takie ładne cyferki: Donald Tusk – 63% od tubylców. Na drugim miejscu znalazł się Lech Wałęsa, o znanym pseudonimie partyzanta „Bolek” – 59% ! Tak więc stałe obrzezanie mózgów Polakom przynosi efekty...
Co za szczęście ma ten chłop ! W czepku rodzony a nie… w kapuście. (22.09.2008)

PINOCHET DZIAŁAŁ WEDŁUG CHRZEŚCIJAŃSKICH ZASAD

No tak, mam znowu nowy nick – pseudonim: Już jest znany w świecie, bo pewien gość z USA rozpoznał, kto za nim stoi. Ale to później. Po dłuższej przerwie wszedłem na portal „Raport Nowaka”, a tam artykuł „Efekty ‘przewrotu’ z Magdalenki”:

Efekty ‘przewrotu’ z Magdalenki po 19 latach – skutek – bankructwo państwa oraz eksterminacja Narodu ! Światowa mafia finansowa najpierw wykończy Polskę jako państwo, a następnie wprowadzi mechanizmy dobijając Naród Polski”. – Czy to jakaś czarna zaraza machinacji czarnowidzów ? Komu zatem wierzyć ? Tym silnym mediom, które udają „polskość”, czy tym choćby internetowym gazetom, którym bardzo zależy na ujawnianiu dziadostwa jakie się za nami dziesięcioleciami ciągnie jak smród !

8.09.2008: Autor Adam K. Keczaż, (ciekawe nazwisko) zadaje pytanie:

„Czy dobrze się stało dla społeczeństwa polskiego, że ruch WZZ powstał w Polsce i co dobrego przyniósł Narodowi. Jednak słychać, że: „jedną okupację okupiliśmy drugą – lecz z innego kierunku”. Autor konkretnie dopisuje tak: „Nie uszczęśliwiajcie już dłużej nas Polaków”. No tak, tego (szczęścia) mamy tyle lub aż za dużo, że nie umiemy go rozdzielić i podzielić. Chyba zassane jest to szczęście w Polsce. Tylko gębą mielą i bolszewik – lewak i komunista – kapitalista. – Gdzie w tym Burdelu jest prawica ? – Gdzie w tym Burdelu jest lewica ? Chochoły na scenie tańczą z miotłami jak czarownice, z błędnymi oczyma, jakby wchłaniali łopatą narkotykowy proszek…

A teraz o moim nicku – pseudonimie „PINOCHET”. Wszedłem do (Dżungli Opiniodawców) ale tylko dlatego, że był tam wprowadzony artykuł Roberta Nogackiego, „Nasza Polska” nr 11 (382), 19.03.2003 pt. „World Trade Center – Czy Żydzi wiedzieli wcześniej”? Wersja internetowa przygotowana i opracowana przez Polonica.net O.R.K.A.N.

„Pinochet” – to moja ksywka. Chrzest odbył się publicznie na www.aferyprawa.pl - więc piszę w dniu 22.09.2008:
Na portalu „Ruch Rodaków” jest zamieszczony artykuł pt. „Jak uciekłam z World Trade Center” – Leokadia Głogowska. I co czytamy, tylko tyle co jest: „A Żydzi podobno nie musieli uciekać. Dlaczego ? Kilka tysięcy tego dnia zaspało ? Był 11 września 2001 r. Dochodziła dziewiąta. Nagle, w biurze na 83. piętrze z wieży północnej usłyszałam potworny huk, przypominający łamiący się beton. Samolot uderzył w wieżę. Wyraźnie odczułam przechylenie się na drugą stronę, a później w drugą…” …czytaj dalej – tak wskazuje redakcja, żeby czytać dalej ten artykuł, ale nie przeczytasz, bo jakaś świnia zacenzurowała ten tekst i nie dowiesz się co dalej pisze. – Czyżby żydek – cenzor ? Proszę sprawdzić. A to ciekawe… Bo jak naciśniesz to „czytaj dalej” to wyskakuje takie coś: „Nie można odnaleźć strony sieci Web”. Tak, wszystkie inne artykuły można czytać tylko ten jakiś… sparaliżowany. Dzisiaj w dniu 28 Września 2008 roku sprawdziłem, i to samo jest.

W dniu 22.09.2008 r. niejaki Witold Chemperek (też ciekawe nazwisko) pisze do mnie bezpośrednio tak:
Szanowny Panie Prusiński, o tym że scyzorykiem fezowani wiedzieli o przygotowanych do 11 września, to już powszechnie wiadomo. Opisali to dokładnie prof. Pest i dr Rat. I to sporo lat temu. A relacje Lodzi Głogowskiej tylko to potwierdza. Opowiadała mi o tym zresztą, gdy odwiedziłem ich w zeszłym roku w ich mieszkaniu na Brooklynie. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest nie to, kto przeprowadził atak, tylko kto go zaplanował i kto pociągał za sznurki. Co pozostawiam Pańskiej przenikliwości”. Teraz wiem, że pan Witold czyta za Oceanem w USA „Afery Prawa”. A gospodarz, były poseł z Samoobrony Zbigniew Nowak wyrzucił niczemu niewinną odpowiedź do mnie, z publicznego obiegu. – Jak musi mnie nie cierpieć, ba, nazwisko (takie ładne) go drażni. – Prusiński to nie Nowak… A ja, w roku 2001 Andrzejowi Lepperowi – jego był to szef, osobiście wręczałem w klubie „Moskwa” w Słupsku moją autorską książeczkę z autografem „W krainie żebraków słyszę bluesa”. Tak, ten Blues trwa wciąż w Polsce, typowe w niewolnictwie pod sztandarami okupantów ! A Polacy, no cóż, wciąż na biegu czujni – bez swoich rodzimych banków, ekonomii, gospodarki, mediów, kultury i militariów. Tak, to hasło „Za waszą i naszą wolność”, nasi chłopcy będą się tłuc w imieniu USA i Izraela. Nigdy nie mieliśmy Przyjaciół, teraz będziemy mieli jeszcze więcej Nieprzyjaciół ! A cywile rozbiegli się jak ptaki po świecie i, szukają własnego gniazda, własnego domu, który już nie jest w Polsce ich… Więc mój tytuł jako pytanie: „Czy chcesz być Polakiem i zostać nim zawsze”? – ma sens podstawny.

DRZEWA ROSNĄ NA WZGÓRZU

Motto: Dwa dni przed ukończeniem 60 lat

Noce przychodzą do mnie i budzą moją wątpliwość.
Sterczymy jak kikuty wyostrzone w niebo.
Nie ma na nich zielonych liści – jest tępy chaos,

jak
bronić to co było nasze po ojcach i ich zasługach.

Mówimy jasno i wyraźnie w modlitwie.
Chcemy się czuć Polakami w Domu Ojców nad Wisłą. –
Jednak nikt chyba nie słyszy tych powracających ech,

jedynie
drzewa rosnące na wzgórzu przyjmują treny…

Pokuta jest drapieżna.

Za nas (inni) z niewiadomych źródeł i korzeni,
decydują
o Losie Polaków w Klatce Pana. –
Uczymy się kłamać że jesteśmy narodem,

a
to tylko złamany na piasku dźwięk.

Zygmunt Jan Prusiński
28.09.2008 – Ustka

KSIĄDZ JERZY POPIEŁUSZKO, KAPELAN „SOLIDARNOŚCI”!

Motto: „Wszyscy świecimy w ciemności”

Na www.forumustka.pl w dziale „Polityka” w dniu 14 Września 2008 roku piszę ważne słowa:
Dzisiaj 14 Września mija Rocznica Urodzin ks. Jerzego Popiełuszki – (61 lat temu). Urodził się w 1947 roku. Za spełnienie w Modlitwie Nadziei dla Narodu Polskiego, został zamordowany przez oficerów UB w 1984 roku. Dla mnie, kapelan „Solidarności” nie tylko był najbardziej odważnym księdzem, ale i mężczyzną !... W modlitwie mówił nie tylko o wartościach, ale o obronie tych Wartości w każdym wymiarze. Drugiego takiego JERZEGO POPIEŁUSZKI już nie będzie. Był On czysty w całej swej Boskiej Okazałości. Dzisiaj 14 Września 2008 roku, w niedzielę, pomódlcie się za Jego Duszę Polacy.

JUTRO SĄ MOJE URODZINY, DZISIAJ SĄ LECHA WAŁĘSY !

W dniu 29 Września 2008 roku wprowadzam na Forum Ustka ten nowy temat. Nie opisuję nic z moich poglądów czy filozoficznych zamiarów uwodzenia drzew na pustyni. Po prostu tylko wierszem, by został kurz po locie białego orła. Ta „moja” Polska; czy faktycznie dobrze, że właśnie tu, w tej a nie innej krainie przyszedłem na świat 60 lat temu ? Mój znak zapytania jest bardzo ciężki. Tak. Onegdaj bardzo dawno temu, wraz z moim kumplem Andrzejem Pokropińskim w Otwocku, „rozwalaliśmy” wagony towarowe. Chodziło o węgiel, 30 ton w wagonie, a my, młodzi i jurni rycerze, szuflami pisaliśmy w powietrzu o ciężkim życiu w PRL. – Kto to robił, by zarobić uczciwie, ten wie o co mi chodzi. Ale to było dawno, mieliśmy po 16 lat. Dziś żyjemy pośród zwariowanego stada lucyperów, którzy dowodzą pod sztucznymi sztandarami.

Jutro są moje urodziny, dzisiaj są Lecha Wałęsy !
Szkic naprędce, pod wyschniętą jabłonią.

Nie brzmi mi dobrze ta obleśna architektura kolorowego człowieka.
Mam jeden sposób na życie: Być uczciwym według Prawa Poezji.
Staram się więc nie rozbijać wartości w kałuży, nie zrywam kory

ze
zdrowego drzewa – bo żyje dla nas i w dzień i w nocy.

Jutro są moje Urodziny, dzisiaj są Lecha Wałęsy ! Szczególny urodzaj
w
historii, która musi przyjmować i Targowicę o Polskę (dla wrogów
udaną
). – Czy widzisz Lechu ten wodospad z ludzkich łez ? Czy widzisz
głodne
dzieci w szkołach ? Ich rodzice muszą płacić emerytury ubekom,
więc
nie mów że dokonałeś cudów za czerwoną rzeką, bo to farsa.

O nie, nie będę ci niczego życzył; nie tyś mi przyjacielem. Poszedłeś
z
nimi, ze współczesnymi zbrodniarzami i kołyszesz się jak barka
zardzewiała
bez kotwicy. Chciałeś być po kawałku bohaterem z ulicy,
a
w salonach piłeś z „Kiszczakami”. – Czy tak czyni człowiek honoru ?

Zygmunt Jan Prusiński
29.09.2008 – Ustka

ZAPYTAJCIE MNIE W MOJE URODZINY,
CO ZNACZY
MIEĆ 60 LAT W POLSCE ?

Motto: Ja odmieniec, zupełnie co innego widzę.

- Co znaczy mieć 60 lat ?
W takim Dniu schodzą się moi Przyjaciele –

nad
ogniskiem rozmawiamy o marzeniach.

O tej porze brak zalotów skowronka z niebem,
akacje
też milczą, i nic nie wskazuje z liści –
a
czarny kot zawsze przebiegnie ci drogę.

Odnośnie rysunków dzieci na chodniku,
cieszą
kolory – każdy obraz ma tytuł…
Otwieramy książkę o dawnych bohaterach.

Moi koledzy – poeci z nizin tworzą liryki.
Są delikatni jak na swój wiek w wierszach,

brakuje
im temperamentu, ekspresji, odwagi.

- Co znaczy mieć 60 lat w Polsce ?
Nie umiem się skusić na żaden zakątek

myśli
– tylko pieśni są wierne człowiekowi.

Zawsze masz w prezencie odegraną „Ciszę”…
nad
Potokiem Słów ze źródeł Matki Ziemi,
która
cię przytuli jak nikt inny – wierzcie mi !

Zygmunt Jan Prusiński
30.09.2008 – Ustka

Nie bacząc na wolny czas po napisaniu wiersza – poeta potrzebuje relaksu, gdzie tylko szelest liści i otwarte niebo przestrzenne; bo tam zostawia swoje myśli w tych nie widocznych szufladkach, piszę taki pod wierszem temacik.

NIE BÓJCIE SIĘ POPIEŚCIĆ WAŁĘSĘ !

Bądźcie facetami z jajami !
„Zróbcie mi miejsce między nami”…

- Kto napisał te słowa w PRL-u ?

Był to odważny Poeta Włodzimierz Szymanowicz, po japońsku mój ukłon przed Nim. Niestety powiesił się mając 21 lat !
Muzykę do tych słów napisał mój z młodości Przyjaciel – Heniek Serafinowicz ze Świdra koło Otwocka, znany jako Heniek Alber z „Duetu Gitar Klasycznych”.
A Elżbieta Wojnowska zawsze w czarnej sukni, wyśpiewała – tę w PRL-u Pieśń I miejsce na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

„Zaproście mnie do stołu,
zróbcie
mi miejsce między nami”…

To chyba Hymn Pokoleniowy !!! I tylko tyle, i Cisza błąka się między nami.

Zygmunt Jan Prusiński
30 Września 2008 roku – w moje Urodziny 60 lat,

ukończenia
całkowitego Universum Humanistyczne na nieznanej Pustyni !

SPOTKANIE Z HERBERTEM...

- Ile to ja napisałem wierszy o Zbigniewie Herbercie ? Jeśli o Polsce, to właśnie z Nim Rozmawiam; są takie rozmowy, nikt wtedy nas nie słyszy.

Spotkanie z Herbertem…

Nie mów mi nic na razie Zbyszku,
zatrułem
się mieszanką trunkową. –
Rzadko piję jak na średnio-krajową;

no
tak ty nic nie wiesz o Urodzinach.

Dzisiaj mamy 2 października, dwa dni
temu
tak wyszło z kalendarza: 60 lat !
Jestem już starym wilkiem na przedpolu,

trzeba
wracać do biblioteki i tam zasnąć !

A jak tam u ciebie w Ogrodzie Pana ?
W Australii szykują ci wieczornicę,
„Bądź wierny, idź” – choć w Ustce

nie
wiedzą o naszych spotkaniach…

Jeśli nie jesteś zajęty pisaniem wiersza,
to
ci dopowiem o dramacie Polski. –
Wrogowie niszczą nasze Stocznie;

symbole
sponiewierane na złom… idą !

Zygmunt Jan Prusiński
2.10.2008 – Ustka

MOJE RÓŻE URODZINOWE

Nie są trwałe. „Umierają” w trzeci dzień;
to
krótki żywot w wazonie. Dlaczego ?

Urodzinowe Róże powinny się cieszyć,
że
mogły u mnie w spokojnym domu
być
ważne – przecież 60 lat skończyłem:
To kto ma się cieszyć jak nie kwiaty ?

Nie będę organizował demonstracji,
że
taki poważny już jestem z tymi latami. –

Ja nigdy poważnym facetem nie byłem,
nawet
i w sypialni z Dagmarą we Wiedniu,
choć
mi weszła głęboko w moje obrazy…

Moje kobiety z miłości pojęć, przybywajcie
do
mojego Ogrodu. Pragnę was namalować
tylko
Poezją po krawędziach nieznanych,
domaluję
wam wszystkim Skrzydła Aniołów !

Zygmunt Jan Prusiński
3.10.2008 – Ustka

Wrócę w następnym temacie do artykułu „Kto wreszcie walczył o Polskę ?”, bo rozwinął się tam w ciekawych komentarzach.
Jeśli chcecie Drodzy Czytelnicy „AP” dopisać swoje refleksje, to zapraszam.

4.10.2008 r.

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:

aferyprawa@gmail.com
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.