Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
24 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-08-2014

Uwolnić Grzegorza Brauna - relacja z manifestacji [film,zdjęcia]

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~alex38waw
06-08-2014 / 02:06
"Reforma Wymiaru Sprawiedliwości powinna być dogłębna" www.youtube.com/watch?v=UvwqEgm--Yg
~ma ciek
05-08-2014 / 11:27
wojna układów. Są trzy. W tej chwili 1:0 Warszawa Wrocław. Na wyjeździe!!! Przy okazji dorabianie historii P0litycznej. Zabawa w dobrego i złego P0licjanta. ale to dalej są milicjanci. Daltonista nie rozróżnia kolorów. Ba nawet ich nie zna.
~0bama
04-08-2014 / 19:35
he he he ten Pan z UPR od JKM mieszkania na parkowj przez płot z krajowym rejestrem dłużników i zarządem sądu karnego rodziną O. To samo co Jarochy tyle , że mocniej i aktualnie . Chyba ten sędzia sadził wraz z prokuratorem rzecznikiem prokuratory wojewódzkiej Karpiną Sławomira Salomona za to , że wchodził do swojego zamurowanego mieszkania po zamordowanym ojcu i wmeldowaną kobietą na sfałszowanej dokumentacji z MSWiA. Ten układ na Wrocław był koordynowany przez Kwacha, Obrończyni Sławka to mec Małgorzata Maćkowska ta co broniła policjantów antyterrorystów jak napadli grupą bejsbolami we Wrocławiu na restaurację REDUTA. Dlaczego Kwacha . Sławomir zabezpieczał te układy mordercze. Był krok przed nimi. Budował wówczas zjeżdżalnie w Sierakowie dla ZZG TKKF . Mało tego w Warszawie przejął po kwachu biura na wspólnej 61, 1 piętro (BBC P0ska). Zapytajcie się Rysia Kalisza!! Tam był sztandar młodych. Więc Salomon przejął kontrolę nad czerwonym centrum informacyjnym dla m.in dolnego śląska.
~9 11
04-08-2014 / 19:23
o widzę pana z UPR - spotykali się w w Intakusie wrzaz z Grzesiem B. A pamiętamy numer "Ganta developer " ze Zdrojewskim co krył intakus chyba 1998r . Wcięło chyba 5 mln na budowę mieszkań czynszowych... szcczegóły zna układ PC / PlS rodzina jarochów jeden szef prokuratury wojewódzkiej drugi brat dr prawa szef PC/ PlS vce prezydent Wrocławia. Co ich łączy - sprawa zabójstwa Aleksandra Salomona który ujawnił system kradzieży nieruchomości w ratuszu!!!!
~templariusz
04-08-2014 / 09:30
o tata prezes wszystkich banków zachodnich WBK. Piękna historia. To tam wyczyszczona konta do "O" Sławomira Salomona gdy przegrał sprawę za nieistniejącą kiedykolwiek firmą. https://www.youtube.com/watch?v=Q4AhWTM5AvM
~jerozolita
04-08-2014 / 09:27
3 mi się wydaje, że ten budynek budował adw koksztys... (www.krd.pl)? a w nim na parterze jest kancelaria adw, Kaczorowskiego biorącego bezpośredni udział w sprawie i- fałszerstwie na mieszkaniu i majątku Sławomira Salomona... ?