Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

JAK ROZKRADA SIĘ WSPÓLNY MAJĄTEK POLAKÓW [cdn.]
- rozpoczynamy cykl afer i "świecznikowych aferzystów ponad prawem"?

W latach 90-siątych Polska przechodzi okres dziwnego pseudo-kapitalizmu? Przy pomocy propagandy PZPR-owskiej na prezydenta zostaje wybrany jeden z byłych agentów SB - przygłup Lech Wałęsa. W jego pseudo-rządzie aż roi się od wszelkich aferzystów i tajniaków. Dla ukrycia tych faktów, przy "okrągłym stole" zostaje zawarta umowa "grubej kreski" - agenci SB pozostają w ukryciu. Teraz ci wszyscy cwaniacy tworzą władzę, jednak figurantem jest przeważnie inna osoba, która często nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest manipulowana np. Wałęsa, Mazowiecki. Zaczynają powstawać mafijne złodziejskie układy kupujące znajomościami w klikach rządzących. Zaczyna się za marne grosze, lub wręcz bezczelnie okradać Państwo z majątku, przejmować majątek wspólny wypracowany przez pokolenia Polaków w czasach pseudo-komunizmu. Szlak trafia majątek PGR-ów i tysięcy zakładów, dziesiątki tysięcy pracowników zastają pozbawieni pracy, wywaleni na bruk często bez jakichkolwiek odpraw, czy odszkodowań. A każdy obywatel miał dostać po 100mnl zł ze sprzedaży wspólnego majątku. Skończyło się na obiecankach. Większość obywateli nie rozumie tego, nie potrafi zachować się w nowej sytuacji. Tragedie rodzinne trwają do dnia dzisiejszego. Znajdują się mniejsi i większy cwaniacy potrafiące ten bałagan wykorzystać dla wzbogacenia się. 
Szybko okazuje się, że PRAWO ma ten, kto ma układy i znajomości. Organy sprawiedliwości i władzy pierwsze sprzedają się w nowych układach. 
Dzisiaj dzięki dziennikarzom śledczym zaczynają być ukazywane kulisy tych przekrętów.  Powstały nawet komisje poselskie ds. Orlenu, PZU, które powoli wyjaśniają jak miliardy złotych  wypłynęły ze wspólnego majątku państwowego dla partyjnych prominentów z AWS i SLD [dawnej PZPR].

Nie będziemy się daleko cofać. Zaczniemy od mało znanej sprawy - jak rozkradano majątek Cukrowni Ziębice. List byłych pracowników cukrowni do byłego premiera Leszka Millera.  

Zapraszamy sędziów i adwokatów zamieszanych w przekręty do "czarnej listy" Raczkowskiego... miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ... 

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.