Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA ADWOKATA JAN JERZY WTULICH Z MŁAWY

ZAWIADOMIENIE O PRAWDOPODOBIEŃSTWIE POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA przez adwokata Jana Jerzego Wtulicha z Mławy i reszty tego badziewia bezprawia...

Dawno już nie pisałem ani o szalejącej pani doktor neurolog, ani o wpływowym adwokacie z Mławy i okolic, która – jak to pisał kiedyś – KTT „atakuje”. Tym razem atak mecenasa Jana Jerzego Wtulicha, w dodatku przewodniczącego Rady Powiatu Mławskiego okazał się chybiony, bo też chyba po raz pierwszy w swojej „karierze” „papuga” od lat przyzwyczajony do uległości, ba wręcz stosunków wierno-poddańczych, trafił na trochę innego przeciwnika, co go pozbawiło resztek rozumu, bo jak inaczej nazwać jego donos o jakimś podcinaniu gardła itp.
Chociaż z drugiej strony „zjadowiony” (jak to mawiają na Mazurach Zachodnich) adwokat woń wydawał wówczas taką, jakby był nawalony jak stodoła, więc może zamiast białych myszek usłyszał po prostu jakieś obce glosy…a może to on chciał poderżnąć gardła dwojgu dziennikarzom „Afer Prawa”, bo mu popsuli szyki na rozprawie przed Sądem w Elblągu. A przecież wcześniej, gdy ten wstrętny dziennikarski tandem na zaszczycał sali sądowej tak wszystko gładko szło…

Pani doktór Danuta M. (w swoim czasie skazana za pobicie swojej własnej córki Ewy – nota bene córunia za to samo, ale w druga stronę, też dostała pajdę… – jak przystało na kobietę zdecydowanie przekwitającą – też sobie coś jęła wyobrażać, niczym ten Wtulich…Z tym że nowa jednostka chorobowa – przypisana pani doktor = „1 strzyga” to mniej więcej 1000 wtulichów”… Ale zupełnie na serio: ręce już mi opadały - o pewnej części garderoby nie wspomnę – gdy moje pisma adresowane do najwyższych władz jeszcze za czasów tej dziwnej partii, w której już z samej nazwy wynikało, że prawo nie równa się sprawiedliwości, bo po jaką cholerę byłby ten spójnik „i” ???!!!, wężykiem (poprzez np. Prokuraturę Apelacyjna w Lublinie i Prokuraturę Okręgową w Siedlcach trafiały do podmiotu, który „dał ciała” czyli do Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim i Komendy Powiatowej Policji tamże. To się nazywa szczegółowa kontrola i realizacja zasady zaufania obywatela do władzuni…
A swoją droga niedaleko adwokatowi z Mławy do pewnego prokuratora z Ińska, który wychodzi z reguły z gmachu Sądu Rejonowego czerwony jak burak. Wprawdzie bliżej mu do PSL, ale podobno przynależność partyjna nie maluje się aż tak wyraziście na twarzy. Może mieć jeszcze nadciśnienie, ale dlaczego wobec tego lekarz medycyny pracy dopuszcza go do tak trudnej i odpowiedzialnej pracy?
O trzeciej możliwości nawet nie śmiem wspominać bo przecież nie za co innego tylko za gorzałkowanie wyleciał jego poprzednik, który nota bene po półrocznym pobycie w zamrażarce de facto awansował, bowiem jest teraz zastępcą prokuratora rejonowego jednej z najważniejszych dzielnic Warszawy.
Zakończę prawdziwą opowieścią o końcu i zarazem początku kariery…. Otóż w swoim gabinecie chlał on gorzałę z byłym milicjantem Janem Sz. (obecnie za liczne wyłudzenia, oraz spowodowanie śmierci po pijaku) odsiadującego kilka latek. Zabrakło gorzały, więc pan prokurator wysłał do sklepu po nią uczynnego byłego milicjanta. Ten wrócił z flaszkami, ale natknął się na nowego ochroniarza, który nie był „w kursie dieła” i zaczął się szamotać z osiłkowatym byłym gliną. W końcu zadzwonił do prokuratora, a ten mając już pewnie – na oko - z jakieś 2500 „wtulichów” czyli 2,5 „strzygi” wezwał brygadę antyterrorystyczną. „Czarni” przyjechali bardzo szybko (bo to wszak napaść na prokuratora rejonowego), ale zamiast napastnika ujrzeli – niczym Flipa i Flapa dwóch kompanów przy kielichu. Ówczesny Prezes Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim wydał po tej uczcie kategoryczny zakaz obchodzenia wszelkich imienin na terenie sądu..

A przecież takich Mińsków, takich „wtulichów”, takich „lekarzy „skolko ugodno”!!!

Pokrzywdzony: KRZYSZTOF MACIĄG

PROKURATURA REJONOWA
w Elblągu
ul. Dąbka 8 - 12
82-300 Elbląg

do wiadomości:

  1. Minister Sprawiedliwości

Prokurator Generalny RP

Pan Zbigniew Ćwiąkalski

Al. Ujazdowskie 11

00 – 950 Warszawa

ZAWIADOMIENIE

O PRAWDOPODOBIEŃSTWIE POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA
przez adwokata Jana Jerzego Wtulicha

Wnoszę o ściganie i ukaranie adwokata Jana Jerzego Wtulicha zamieszkałego Krajewo 11 Mława, a wykonującego swoją praktykę w Kancelarii Adwokackiej w Działdowie ul. Hallera 11 w związku z fałszywymi oskarżeniami mnie o czyny (groźby karalne), które nie miały miejsca, a których rzekomo dopuściłem się w dniu 13 kwietnia 2007 po rozprawie w sprawie – I C 44/07 – przed Sądem Okręgowym w Elblągu, w której uczestniczyłem w charakterze dziennikarza, co wyczerpuje przesłanki z art. 233 i 234 kk. Wnoszę o ściganie i ukaranie sprawcy, tym bardziej, że jest on adwokatem i nie można mówić w tym przypadku o niewiedzy, czy pomyłce... a na pewno o działaniu z premedytacją w związku z próbą wyłączenia mnie z obserwacji tego bulwersującego – ze względu na metody adwokata Jana Wtulicha, pełnomocnika małżeństwa Kalisz - procesu (przeciwko małżeństwu Elżbiecie i Arkadiuszowi K.). Oświadczam, że będę uczestniczył w sprawie w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Ze względu na miejsce popełnienia przestępstwa właściwą prokuraturą jest Prokuratura Rejonowa w Elblągu.

UZASADNIENIE:

Adwokat Jan Jerzy Wtulich oskarżył mnie fałszywie o rzekome groźby karalne, w wyniku czego wszczęto dochodzenie w Prokuraturze Rejonowej w Elblągu za sygnaturą 3 Ds. 845/07. W dniu 24 grudnia 2007 Prokurator Grażyna Stachowicz wydała Postanowienie o umorzeniu dochodzenia wobec stwierdzenia, iż brak jest znamion czynu zabronionego, t.j. na zasadzie art. 17 par. 1 pkt 2 kpk zarówno w stosunku do mnie, jak i do Arkadiusza K.
Postanowienie to otrzymałem w dniu 14 stycznia 2008.

W tym stanie rzeczy mój wniosek o ściganie fałszywie mnie oskarżającego profesjonalisty – adwokata jest jak najbardziej zasadny, tym bardziej, że nie byłem nawet stroną w toczącej się w dniu 13 kwietnia 2007 roku sprawie !!!

Wnoszę o ściganie i ukaranie sprawcy, który działał z premedytacją i z niskich pobudek.

PROKURATURA REJONOWA
w Mińsku Mazowieckim
ul. Okrzei 14

Podejrzany:
KRZYSZTOF MACIĄG

do wiadomości:

1. Prokuratura Apelacyjna w Lublinie
ul. Okopowa 2 a
20-950 Lublin

2. Pani JULIA PITERA
Sekretarz Stanu
Pełnomocnik ds. Opracowania Programu
Zapobiegania Nieprawidłowościom
w Instytucjach Publicznych
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Al. Ujazdowskie 1/3 00-583 Warszawa

3. Helsińska Fundacja Praw Człowieka

ul. Zgoda 11 00-018 Warszawa

4. Media

Sygnatura: 1 Ds. 992/07/S

=======================

WNIOSEK

o wyłączenie z niniejszej sprawy wszystkich asesorów i prokuratorów z Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim, ze szczególnym uwzględnieniem następujących prokuratorów i asesorów Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim:

1. Ireneusza Olszaka
2. Jarosława Mironiuka
3. Magdaleny Wieczorek
4. Maksymiliana Zboinę
5. Agnieszki Goździk - Kowalczyk
6. Teresy Dobosz

jako nie gwarantujących moich praw konstytucyjnych, w tym prawa do obrony.

UZASADNIENIE:
W dniu , a w dniu 05.12.2007 – nie wiedzieć czemu, skoro wysłano zawiadomienie na mój adres dla korespondencji - na adres mojej Kancelarii Prawnej w Sulejówku Wezwanie podpisane przez Ireneusza Olszaka na dzień 18 grudnia 2007 jako podejrzanego o usiłowanie zgwałcenia niejakiej Danuty M. Wniosek o wyłączenie akurat tych prokuratorów jest ze wszech miar zasadny, albowiem nie gwarantują oni prawidłowego i sprawiedliwego przebiegu postępowania. W najmniejszym stopniu nie gwarantuje tego szczególnie osoba niedawnego asesora Jarosława Mironiuka, dyspozycyjnego prokuratora, który po pierwsze: akta tej sprawy miał zamknięte w swojej szafie o czym dowiedziałem się zupełnie przypadkowo żądając do przejrzenia akt sprawy o sygnaturze 1 Ds. 1517/07. Co więcej okazało się, że akta sprawy 1 Ds. 1517./07 zostały dołączone do akt a sprawy niniejszej… Chyba tylko po to żeby rzekomo pokrzywdzona niejaka Danuta M. mogła je przeczytać!!! Po drugie – i ważniejsze – prokurator ten w procesie przeciwko Tadeuszowi S. i innym wypowiadał się bardzo negatywnie o doktor Danucie M, podważając w dodatku wystawione przez nią Tadeuszowi S. zwolnienie lekarskie mówiąc: „ ona jest zamieszana w tyle przestępstw, że jej zwolnienia są niewiarygodne”. Cóż takiego musiało zajść, że oto ogląd pana prokuratora tak diametralnie się zmienił? Po trzecie: tenże prokurator Jarosław Mironiuk nieudolnie prowadził sprawę przeciwko rzekomemu świadkowi zdarzeń w niniejszej sprawie niejakiemu czego dowodem może być fakt iż akta nie noszą śladów czytania czy przeglądania przez pana prokuratora, zdążył on bowiem tylko podkreślić dwa zdania w licznych moich pismach: „ Zych dawny milicjant”: i …”dziwić musi powolność KPP Mińsk Mazowiecki i jej terenowych agend..” Zdecydowanie mniej interesowała go kwestia spalonego na zlecenie tejże Danuty M. użytkowanego przeze mnie samochodu w Hipolitowie (nie mówiąc o innym spalonym na jej zlecenie samochodzie w Dębem Wielkim, czy groźbach spalenia mi kancelarii w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kazikowskiego. Tak się zastanawiam po co są wszelkie jednostki nadrzędne skoro i tak ostatecznie skargi na KPP Mińsk Mazowiecki i Prokuraturę Rejonową w Mińsku Mazowieckim trafiły do zainteresowanych???!!! Pan Prokurator Mironiuk, który – jak prawdziwy tropiciel zachowuje się w sprawie rzekomego wyłudzenia przez Tadeusza Szczeniaka i innych oskarżonych (sygnatura 1 Ds. 367/07) wykazuje przy tym olbrzymią niekonsekwencję bowiem jednemu z oskarżonych (Tadeusz S.) odmawia prawa do korzystania z wizyt medycznych u – ciągle przebywającej na wolności doktor neurolog Danuty M., co miało miejsce niemal publicznie, bo podczas sprawy sądowej gdy
o jej licznych przestępstwach mówił nie tak dawno prokurator Jarosław Mironiuk z Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim, ale jak na razie na mówieniu się skończyło…a jednocześnie dawanie wiary jej stałym pacjentom, takim jak Jerzy Z., Marcin S., czy Jarosław O., nie mówiąc o innych mińskich rzezimieszkach z klanu Szostaków, z których najstarszy Bogumił zwany „Ćwiarą” korzysta z prawie darmowych „kombatanckich” leków, chyba w uznaniu zasług za wieloletni łapówkarski „kontakt” z mińskim szpitalem dla kandydatów na rentę z grona pacjentów pani doktor Danuty M.!!!, a przebywający w ZK w Siedlcach Mariusz F. ma stały kontakt telefoniczny ze swoją dobrodziejką (w końcu ktoś za tych trzech adwokatów zapłacił!!!) Mimo więc, że mamy do czynienia (przestępcami tle pani doktor i jej synalka Piotra M.) z niebezpiecznymi przestępcami (jak np. znany mińskiej Policji Włodzimierz S.) daje się wiarę złodziejaszkowi samochodów Marcinowi S. Zamiast wypisywać bzdury wystarczyło żeby pan prokurator Jarosław M. dla potwierdzenia prawdziwości „rozpytania” niejakiego Marcina S. zadał sobie trochę trudu i sprawdził bilingi rozmów, wtedy nie napisałby bzdury, że to ja rzekomo wydzwaniałem do tego oprycha!!! Poza tym imputowanie mi, jakobym proponował 20 tysięcy w zamian za korzystne dla mnie zeznania to już naprawdę kabaret i groteska, pod którymi się pan prokurator podpisał!!! Za dwie dychy panie M. to u takich mend jak N. (a jest ich w Mińsku więcej) mógłbym – gdybym chciał oczywiście - załatwić sobie dowolne papiery i to razy 7 !!! (bo u N. to kosztuje 2 500 – 3000 tysiące) I żaden – nawet ewentualny proces by mnie nie ruszał. Wystarczyłoby wykazać trochę inicjatywy i przerzucić kartoteki pani doktór i „dokonania” jej pacjentów.

W tej sytuacji stanowczo protestuję przeciwko udziałowi w tej sprawie prokuratora Jarosława M. który swoją postawą niweczy jakiekolwiek – jeżeli by jeszcze istniało - zaufanie do mińskiej prokuratury i policji. Ponieważ z wielu spraw moich i moich klientów znani mi są także pozostali wymienieni prokuratorzy jak choćby Maksymilian Zboina, obecny zastępca Prokuratora Rejonowego, który swego czasu zaproponował ściganie Jana Rocha S. raczej po mojej śmierci, bo błysnął olbrzymim humorem pisząc w uzasadnieniu, „ że Jan Roch Stolarczyk wielokrotnie groził Krzysztofowi Maciągowi śmiercią lub kalectwem, lecz groźby swojej nigdy nie dokonał…:”, a większość miała też swój udział w wielokrotnym umarzaniu postępowań przeciwko znanemu oszustowi Miroławowi M., w końcu skazanemu w I instancji na 2 lata bezwzględnej odsiadki (obecnie sprawa oczekuje na kolejną apelację, w poprzedniej bezprawnie przywrócono bowiem temu oszustowi termin dla wniesienia apelacji). Czy mam dalej przypominać słynne potknięcia mińskiej prokuratury? A słynne konie rzekomo ukradzione przez W. i antydatowane postanowienie pani prokurator Teresę Dobosz, a słynne pijaństwo - z obecnie odsiadującym kilka lat mamra byłym milicjantem, ale przede wszystkim wielokrotnym oszustem Janem S. - byłego Prokuratora Rejonowego Zdzisława Kuropatwy czekającego później w „zamrażarce” na kolejny awans tym razem do prokuratury śródmiejskiej???!!!. i interwencję brygady antyterrorystycznej, co poskutkowała wydanym przez ówczesnego prezesa Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim Pana Pawła B. zakazu obchodzenia imienin (co wcześniej było nagminne, a głośne hałasy

z jednej z sal dochodziły na inne sale, gdzie odbywały się wyznaczone rozprawy…??

Jak wreszcie jest to możliwe, że – pomijając danie wiary kobiecie, która z prawem jest na bakier praktycznie od zawsze (poczynając od wyrzucenia jej z mińskiej przychodni przez doktor Ś., która ma wyrok za pobicie córki z pierwszego małżeństwa Ewy C. (akurat córka ma wyrok za to samo) , która została wyprowadzona przez policję, gdy usiłowała wraz z niejaką Marzeną G. windykować należność od córki, która ma na swoim koncie całą masę fałszywych oskarżeń pod adresem różnych ludzi , która… zresztą nawet szkoda słów na to indywiduum – tak „poważna” sprawa jak usiłowanie gwałtu tak długo czekała na pierwsze moje przesłuchanie. W międzyczasie zdążono już umorzyć wniesione przeze mnie doniesienie przeciwko jednemu z fałszywych świadków pani doktor Danuty M. - Marcinowi S. (1 Ds. 1517/07…???!!! Biorąc pod uwagę, że obie sprawy toczyły się pod Ds. „1” a różnica w numeracji między nimi jest 525 (czyli trochę więcej jak 1/3 całego „urobku” 1 Ds. w tym roku mińskiej prokuratury) co przez tyle czasu robił prokurator (raczej chyba prokuratorzy bo maczaly w sprawie paluszki przynajmniej 2 osoby…). Długo zamierzacie tę szopkę na zamówienie ciągnąc? Będzie to was drogo kosztowało, bo na dzień dobry już w dniu dzisiejszym złożę skargę na naruszenie prawa strony do rozpoznania sprawy w postępowaniu sądowym bez nieuzasadnionej zwłoki, , a stosowne odszkodowanie wystąpię nie tylko w stosunku do Danuty M. ale także do Skarbu Państwa reprezentowanego przez Prokuratora Rejonowego w Mińsku Mazowieckim pana Borkowskiego…

Reasumując, wnoszę jak na wstępie.

KRZYSZTOF MACIĄG

DZIAłDOWSKI adwokat Jan Jerzy Wtulicha z Mławy - tylko wykidajło?

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~zofia
08-12-2012 / 02:50
A bandyty narkotycznego Szostaka i jego ponoć żonki Danuty Marchel/ Nieleszczuk/Szostak nie sciga prokuratura, lecz chyba zacznie. Piorą pieniądze, Włodek Szostak siedział za narkotyki, Danka lekarz "Babcia" za wiele przekrętów. Czas ich zamknąć!
~Kochanica Krzysiako
27-01-2011 / 12:34

NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
NIE" rel="nofollow">is.gd/TROLL_Krzysztof_Maciag">NIE KARM TROLLA Krzysztofa Maciąga !!!
~nomari
23-05-2010 / 00:00
Czy ta prokuratura w Mińsku to kolebka PROKURATORÓW - DEBILI i tak się robi Aplikacje? Ciekawy jestem jakim cudem trafiła do Okręgówki pani Agnieszka Goździk (rozwódka) Kowalczyk i kto zleca(promuje) jej poczynania?[/i]