Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
31 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA W SĄDACH

Wariograf psuje sitwie scenariusz.

W kwietniu tego roku pisałem jak wobec przekrętów sędziowskich zleciłem prywatne badanie wariograficzne. Wykazało ono całkowity fałsz oskarżeń. Twierdziłem wówczas, że sprawy w polskich sądach są regularnie ustawiane. Niektórzy z czytelników mieli wątpliwości co do moich zarzutów w stosunku do sędziów i co do skuteczności wariografu. Sugerowano, że nie przekonałem wystarczająco sędziego.

Ciekawa jest jednak reakcja sędziów na wariograf. Kompletnie ich to zamurowało i widać, że popsuło z góry ustawiony scenariusz. W obu sprawach miało miejsce ewidentnie fabrykowanie oskarżeń przez prokuraturę (Asesor Mokrosińska w Pruszkowie i Marcin Stolpa w Tarnowskich Górach) i manipulacja sędziów (Marianna Kryń-Kosieradzka w Pruszkowie i Teresa Żyłka w Tarnowskich Górach).

Po zaskarżeniu wyroków nastąpiła cisza. Zgodnie z art. 448 §1 k.p.k. sąd ma obowiązek przekazać akta sprawy niezwłocznie do drugiej instancji. Wyrok z Pruszkowa zaskarżyłem 27 marca 2008r. a akta sprawy zostały przekazane do apelacji dopiero 24 lipca. Do tej pory nie wyznaczono terminu rozprawy apelacyjnej. W Tarnowskich Górach mój wniosek o pisemne uzasadnienie „zaginął” a ponowny wniosek został odrzucony jako złożony po terminie, mimo że miałem potwierdzenie wysłania pierwszego wniosku. Postępowanie sędzi Żyłki oczywiście natychmiast zaskarżyłem, załączając wynik badania wariograficznego. Miało to miejsce w połowie maja 2008r.

Do dzisiaj nie mam terminu rozprawy apelacyjnej ani decyzji w żadnej z wymienionych spraw. Ciekawe, że nie było żadnych opóźnień, kiedy chciano mnie skazać przy fikcyjnych zarzutach. Z zachowania się nietykalnych można odnieść wrażenie, że lista ich przekrętów wyczerpała się i nie wiedzą co zrobić. Wariografu bowiem nie jest łatwo oszukać. O skuteczności tego urządzenia świadczy fakt, że sitwa sama go stosuje do badania agentów swoich specjalnych służb. Teraz musiałaby przyznać się do oszustwa.

Poprzez Afery Prawa miałem okazję zapoznać się szczegółowo z kilkoma sprawami gdzie wchodzą w grę konflikty rodzinne. Zauważyłem charakterystyczny schemat. Tam gdzie mężczyzna jest stroną pozytywną dbającą o rodzinę, pojawiają się fałszywe oskarżenia o znęcanie się nad rodziną. W znanym mi przypadku mężczyzna został skazany za znęcanie sie psychiczne poprzez śledzenie żony dla odnalezienia dzieci, które zabrała do nieznanego miejsca. Podobną sprawę karną próbowano wytoczyć przeciwko mnie. Jednocześnie dla upodlenia ojca, zmusza sie go do podania sie badaniom psychiatrycznym. Z reguły ostentacyjne oszustwa sądów pierwszej instancji są zatwierdzane w apelacji.

Są adwokaci współpracujący z prokuraturą i sędziami, którzy poprzez usłużnych biegłych zapewniają fałszywe dowody. Jednocześnie sitwa stara się nie dopuścić do ugody i porozumienia stron. Tak było ewidentnie w mojej sprawie i tak samo było w historii Marcina Frymusa opisywanej w Aferach Prawa. Często chodzi w tym o pieniądze, ale jest też w tym aspekt perfidnej ideologii rozbijania rodzin i uniemożliwiania ojcom wpływu na wychowanie dzieci. Idealne społeczeństwo według sitwy powinno składać się z samotnych matek i ojców jedynie płacących alimenty, z całymi skutkami dla następnych pokoleń.

Bogdan Goczyński

Wykrywacz kłamstw potwierdza zorganizowane ustawianie spraw.

Państwo w szponach mafii

Przekręt w imieniu Rzeczypospolitej. Prezes sądu w Tarnowskich Górach SSR Teresa Żyłka idzie w zaparte.

Dzieci w roli zakładników – metody działania mafii wymiaru „sprawiedliwości”.

Czy fałszywe zeznania są karalne? Sędziowie Kącka, Gromek i Tyliński. Otwarte ustawianie spraw.

Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów.

Goczyński - Tolerowanie fałszywych zeznań świadków, lewe opinie biegłych i ustawianie spraw to norma w polskich sądach. Pismo do ministra sprawiedliwości.

Marcin Frymus wraz z synem u siebie w Belgii, poza zasięgiem polskich „organów”.

Kto wspiera korupcję wymiaru sprawiedliwości?

Sędziowska Camorra - elita, nietykalni, gang, czy nawet mafia? - Czym jest korporacja sędziowska?

Badanie wariografem obciąża autora "Amoku"

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.