Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 22-02-2014

WARSZAWA – ŁATWIEJ WYGRAĆ W TOTO NIŻ W SĄDZIE ZE SPÓŁDZIELNIĄ O NIENALEŻNE OPŁATY

STOWARZYSZENIE OSÓB POSZKODOWANYCH PRZEZ WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI

PROŚBA o zainteresowanie i pomoc.

Szanowni Państwo, proszę o zainteresowanie wyrokami i decyzjami Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów przy ul. Ogrodowej, który swoimi krzywdzącymi i haniebnymi decyzjami wspiera bezkarność i terror zarządzających naszą Spółdzielnią, którzy bezkarnie łamią prawo, dopuszczają się ogromnych nieprawidłowości finansowych, księgowość jest kreatywna, czynsze naliczają uznaniowo, niewygodnym właścicielom mieszkań naliczają fikcyjne zadłużenia.

Ujawniłam ten system!

Wykazałam te ogromne nieprawidłowości i przeciwstawiłam się im.

W odwecie jestem prześladowana, dręczona, nękana, pomawiana, ale przede wszystkim, zarządzający przekonani o zagwarantowanej całkowitej i dozgonnej bezkarności tworzą mi fikcyjne długi.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa dnia 28.02.2012 r. sygn.

akt IIC 25/12 zasądził mi zapłatę fikcyjnego długu wraz ze wszystkimi kosztami ! Bez udowodnienia zadłużenia !

Uzasadnienie wyroku obrażało ludzką inteligencję. To, na co Sąd powołał się uzasadniając wyrok, było dowodem na defraudację.

Sąd Okręgowy w Warszawie V Wydział Cywilny Odwoławczy Wyrokiem z dnia 18 marca 2013r. oddalił apelację.

Pierwszego sierpnia br wyłączono mi całkowicie wodę zimną i wymontowano instalację wody ciepłej. Opłacam regularnie czynsz w wysokości 680,00 zł, nigdy nie zalegałam nawet jednego miesiąca z opłacaniem czynszu, z rozliczenia mediów; wody ciepłej i zimnej oraz ogrzewania miałam nadpłatę 953,34 zł ZANIŻONĄ.

Zwróciłam się do MPWiK, które pismem z dnia 18.08.2013 r. Nr HKN.0540.00388,2013

MF WS 26515/2013 skierowanym do Spółdzielni MLW MR stwierdziło, że to działania bezprawne, żądając w trybie pilnym informacji o działaniach w tej sprawie.

Zwróciłam się także w ww. sprawie do Sądu, proces oczywiście przegrałam i zasądzono mi poniesienie wszystkich kosztów.

Wyrok z dnia 29.10.2013r. Sygn. akt II C 2170/13.

Dodatkową informacją ilustrującą ogromną patologię jest fakt, że w skrzynce na liczniki lokali nr 45 moje i 46 sąsiadki (Podobna powierzchnia i zamieszkiwane przez jedną osobę), liczniki lokalu nr 46 od zawsze wykazują śladowe zużycie mediów.

Zużycie mediów od 04.12.2009 r. do 01.08.2013r. CO WZ WC
lokalu nr 45 117,716 60,396 33,64
lokalu nr 46 26,266 27,243 3,zadrapane

Wcześniej liczniki lokalu nr 46 były zaklejane plastrem, posiadam foto. 
Różnica wysokości czynszów obu mieszkań jest ok. 400,- zł

Zarządzająca, nieusuwalna grupa zastraszaniem i terrorem zmusza do zaakceptowania uznaniowych czynszów, ogromnie zawyżonych kosztów.

Spółdzielcy wszystkie dostępne możliwości usunięcia tej grupy wyczerpali.

Obecnie nie mają żadnych możliwości uwolnić się od tej sytuacji, ponieważ jedyna możliwość zaskarżenia działań zorganizowanej, nieusuwalnej grupy zarządzającej do Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów na ul. Ogrodowej jest skazana na porażkę i poniesienie niezawinionych kosztów, oraz odwet !

Powodem skutecznie odstraszającym Spółdzielców od takich działań, są Wyroki i Postanowienia ww. Sądu, które spotkały mnie za wykazywanie ogromnych nieprawidłowości w zarządzaniu SMLWMR i przeciwstawianiu się im. Wyroki te godzą w prawa człowieka, które gwarantuje mi Konstytucja.

Nigdy właściciele mieszkań nie dostali rocznego rozliczenia ich funduszy, pomimo, że się tego od lat domagali. Nigdy nie poddano finansów profesjonalnej kontroli. 
Nie dopuszcza się do kontroli liczników.


Jestem emerytką, w dochodzeniu sprawiedliwości i przywróceniu mi moich praw obywatelskich, które gwarantuje mi Konstytucja, poniosłam porażkę i straciłam już wszystkie swoje oszczędności. 
Bezkarna, zorganizowana grupa naliczyła mi następne zadłużenie 12 tyś. zł, jawnie i bezczelnie spreparowane, jutro może być 20 tyś.
Jeżeli oddadzą ten fikcyjny dług do ww. Sądu, mam uzasadnione podstawy obawiać się krzywdzącego mnie wyroku, który zagwarantuje zorganizowanej grupie bezkarność.

Razem z sądem mogą mnie zmusić do czynu desperackiego.

Moja tragedia zaczęła się z chwilą przekazania nieprawidłowości do Prokuratury Warszawa Mokotów, która konsekwentnie umarzała śledztwo, zaprzeczając zgromadzonym dokumentom, w tym Lustracji, a ww. Sąd przepisywał uzasadnienie prokuratury i swoją decyzją zatwierdzał. POSTANOWIENIEM Sądu Rej. dla Warszawy Mokotowa XIV Wydz. Karny 22.VII.2010 r. sygn. akt 3 Ds 316/10/I

Wcześniej mł. asp. Piotr Piechal prowadzący dochodzenie na polecenie prokuratury, zaprosił (telefonicznie !) byłego członka RN pana MG na rozmowę, podczas której usiłował nakłonić Spółdzielcę do wycofania złożonego i podpisanego przeze mnie zawiadomienia, które według niego, zawierało zbyt wiele zarzutów i z tego powodu, jak twierdził, prokuratura nie zechce je rozpatrywać, a złożyć nowe pismo zawierające tylko jeden zarzut, które zadeklarował się podyktować.

Dwie prokuratury nie dopatrzyły się przekroczenia uprawnień.

Wszystkie opisane tu fakty mogę udokumentować.

Proszę o pomoc i ratunek.

Z wyrazami szacunku 
Zał. na żądanie
Mirosława Mazurek
Warszawa, 12.02.2014 r.

Członek Spółdzielni Mieszkaniowej
Lokatorsko Własnościowej
MŁODA RODZINA
02-796 Warszawa, ul. Relaksowa 37
Tel. 602 749 116
dab@onet.pl

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe 
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~jajcarz z pcimia
12-02-2015 / 17:33
Ta pani jest chora, oskarża wszystkich o wszystko. Za swój lokal płaci tyle ile ona chce, a nie tyle ile wynika z rozliczenia na jej lokal. Jeśli ktoś nie myśli tak jak ona jest wrogiem i pisze na niego donosy do prokuratury pełne pomówień i bzdur. Zastanawiające, że zarówno prokuratura jak i sąd nie podziela zdania tej pani. Na jej życzenie sąd powołał biegłego do zbadania zużyć mediów i naliczenia za nie opłat dla poszczególnych lokali. Biegły nie dopatrzył się nieprawidłowości naliczeń i wskazań. Porównywanie zużyć w poszczególnych lokalach ma sens tylko wtedy gdy są zamieszkiwane w jednakowym stopniu i zużywa się w nich media. Metraż lokalu nie ma się nijak do zużycia wody, a ogrzewanie każdy ma prawo ustawić tak jak chce mieć ciepło w lokalu. Nadmierna kontrola zużyć mediów u sąsiadów pachnie inwigilacją. Ale co ma innego do roboty pani na emeryturze z pretensjami do życia. Po prostu pisze donosy. Pozdrawiam.
~jerozolita
28-02-2014 / 17:27
We Wrocławiu w ratuszu fabrykowali dokumentacje kradzionych mieszkań P0 czym samotnie mieszkający główny lokator był mordowany np Aleksander Salomon z Pasteura 17 - Wrocław. Jest P0dejrzenie że wmeldowywano ludzi układów w urzędzie stanu cywilnego gdy samotny właściciel trafiał do szpitala - P0 czym go unicestwiano i co i gówno www.youtube.com/watch?v=l6TMutAosRQ
~Dariusz Komorowski
23-02-2014 / 00:17
Afera w Lipsku !!! OBUDŹ SIĘ NARODZIE POLSKI ! Jak długo Mafia będzie niszczyła POLSKIE Społeczeństwo , a my nie reagujemy ,tak jak powinniśmy !!! Czy mamy pozwolić by w biały dzień OKUPANT ,który w 39 roku napadł Naszą Ojczyznę ,zarówno od strony zachodniej ,jak i od wschodniej ,dalej GRABIŁ i MORDOWAŁ Nas w BIAŁY DZIEŃ ??? Kolejna "AFERA" ,którą sprawdziłem osobiście ,jest tak rozległa ,a przestępcze swe macki MAFIA rozpostarła niemal że wszędzie !!! Bezkarność tej MAFII nie ma GRANIC ,gdyż fałszowanie dokumentów (ksiąg wieczystych i wiele innych ) ,stało się dla NICH normą !! Czyli powszechne WYWŁASZCZENIE POLAKÓW !!! Mimo to iż opisani poszkodowani są w posiadaniu wszystkich dokumentów ,zarówno (fałszywych , jak i tych ORYGINALNYCH ) , to i tak dla tzw. POLICJI , jak i tzw. wymiaru sprawiedliwości NIE MA PRZESTĘPSTWA !!! Można pisać o tym wiele i opiszę jeszcze , lecz niebawem . Gdyby były jakieś pytania proszę o kontakt 514 74 72 73 Sprawdził i opisał Redaktor gazety sprawy sądowe .info https://www.youtube.com/watch?v=Rqp0ulc4msQ Afera w Lipsku www.youtube.com 4Lubię to! · · Promuj · Udostępnij Afera w Lipsku www.youtube.com Lubię to! · · Promuj · Udostępnij Afera w Lipsku www.youtube.com Lubię to! · · Promuj · Udostępnij