Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński NALOT KOROZJI W DŹUNGLI CHARAKTERÓW POEZJA ŻYDOWSKA Prusiński - NALOT KOROZJI W DŻUNGLI CHARAKTERÓW

Motto:
Kocham was politycy lepiej od wiosny...

Czytam list państwa Haliny i Mirosława Mielczarków, opublikowanego w „Tylko Polska” na str. 20 (nr 7 (329) 2007, 15.02-21.02.2007r.), ale najpierw spojrzałem na rysunek, przedstawiający faceta leżącego a nad nim drugiego stojącego faceta trzymającego piłę, który piłuje nią na pół tego właśnie leżącego. Tytuł tego narysowanego obrazka:

„RŻNĘ GŁUPA”

No i tak odbywa się „rżnięcie” (w całym parlamencie) od roku 1989. Jeszcze jak byłem na emigracji politycznej we Wiedniu, słuchałem radia, bo telewizji kablowej nie miałem, to był kontraktowy skład sejmu, lepiej czytaj, układowy parlament, jeszcze inaczej, bazarowy układ z „okrągłego stołu”, gdzie wspólnie sobie pogadali: żydzi, żydokomuna i komuniści. Prawdziwych Polaków do stołu nie zaproszono ! Te trzy frakcje zapędziły się do takiej roboty, że nikt nic nie wiedział o co chodzi. Najlepiej na tym wyszli ubecy, poszczególni sekretarze PZPR w strukturach byłej PRL i elity wysokich oficerów z LWP, to znaczy dodatkowe wewnętrzne „ciała oporu” do nowych zmian. Oczywiście że była też w tym czeluści rozebrana do naga „Solidarność”, ta układowa. Bo robotnik poszedł na łąki, albo go sami oni z „targowicy” wysłali.

No i taki jeden kurdupel podszedł do mównicy sejmowej i jak walnął to aż cicho się zrobiło. A mówił bardzo poważne. Otóż chodziło o to, kiedy Polacy ruszą na Litwę ! Ja z drugiego końca szaleństwa nie mogłem w stolicy Straussa i Falco zrozumieć, dlaczego akurat na Litwę a nie na Izrael. – Co nam Litwa uczyniła ? W obronie rozsądku i opamiętania się, ówczesny marszałek sejmu III RP, tow. Małachowski Aleksander tylko pogroził w stylu zapewne: „nu-nu”., ja to bym tego człeka na odpoczynek wysłał z kasy sejmowej do Ciechocinka, niechby sobie pobaraszkował z mężatkami – które jakoby już mężatkami nie są, bo na dworcu w Ciechocinku zdejmują ślubne obrączki z palców... No niechby sobie pogwizdał stare melodie na tle zgłodniałych erotycznie niewiast... Ale jak to bywa, hrabia czy udający hrabiego – bo przyszła do Polski taka moda – że i czerwona burżuazja poprzyjmowała tytuły baronów, że jak się patrzy na te buzie, to i człowiek uwierzy że ma do czynienia tylko z „baranami”, przepraszam, z baronami. Małachowski od razu przystąpił do ataku i tak powiedział do mikrofonu: „Panowie, uspokójcie się”... No i się uspokoiło, ale tylko (pod włos z wiatrem).

Ja myślę, że poseł ten powinien mieć wybudowane popiersie z marmuru przy gmachu sejmowym na skwerku przy Wiejskiej. W ogóle takich podobnych mu przez minione 17 lat uzbierało się sporo. To byłby popiersiowy las, las męskich klatek piersiowych...

POPIERSIOWY LAS NA WIEJSKIEJ

Odkupienie, faliście trąca się liść o nos

wystający poza barierkę mądrości.

Sympatyzuję z głupotą, bo można

wyrżnąć w beton o tak ze śmiechu.

To moje kochane chłopaki, z nimi

tylko na Lobau - tam chodzi się nago.

Seks tańczy w myślach, faliście dym

z fajek maluje rozpustę na kamieniu.

24.02.2007 – Ustka

* * *

Ale wracam do powagi – choć trudno poważnie przejść do polskiej rzeczywistości. Oblewamy się trucizną nienawiści, spowodowanej tylko z tego względu, że Polacy są dla rządzących od 1989 roku elastycznymi niewolnikami. Ile trzeba na to dowodów, ile potrzeba nieszczęść wobec tego narodu, że „syjonizm” hoduje krzywiznę na palecie z oszustw i kradzieży.

Każde w Polsce wybory są taką nadzieją – ludzie przyzwyczaili się do tej „nadziei”..., a tu nic, (bo to nic) ma wartość bezwzględną, spływa prawda do ścieków a kłamstwo jak róża pachnie...

Państwo Mielczarkowie dotknęli w tym swoim liście otwartym kilka ważnych politycznych i społecznych odłamów prawdy. List jest mądry, ale dla kogo, dla rządzących ? Jeśli ten list jest skierowany do przewodniczącego Samoobrony RP Andrzeja Leppera, to widocznie nie ma już gdzie pisać, bo to pisanie polskiego narodu trwa i trwa i trwa przy wszystkich po kolei składach rządowych w tej transformacji, która nie jest w ogóle zaleczona a ciągle zropiała wrzodami.

LIST OTWARTY

Panie Przewodniczący.
Jesteśmy mieszkańcami wsi. Nasze oczekiwania wobec Polskiego Stronnictwa Ludowego, jako partii chłopskiej nie spełniły się. Dlatego od początku powstania Samoobrony byliśmy sympatykami tej organizacji, gdyż prezentowane przez Pana poglądy i podstawy dawały nadzieję na poprawę warunków życia na wsi i rozwój naszej Ojczyzny.

I co się z Panem stało ? Dzisiaj Pan jako wicepremier „polskiego” rządu podpisuje się pod tym aby przedłużyć o kolejny rok okupację Iraku przez polskie wojsko ?! I dzisiaj Pan jako wicepremier „polskiego” rządu podpisuje się pod tym aby – dla zaspokojenia czyjejś żądzy zabijania – 1.200 polskich „baranów” zapędzono na rzeź do Afganistanu. Czy zapomniał Pan jak Kaczyński prawił z mównicy sejmowej, że to jest ich wojna ? Niech więc jadą Kaczyńscy, jeden do Iraku, drugi do Afganistanu, ale na własny koszt – bo to jest przecież ich wojna, a nie wojna nas

Polaków !!! Czy wciągnięcie Słowiańskiego Narodu Polskiego we wszystkie wojny rozpętane przez żydostwo z USA i Izraela, ma na celu doprowadzenie do tego aby Polacy byli tak znienawidzonym narodem jak znienawidzone jest „plemię żmijowe” za łajdactwa jakich się wszędzie dopuszcza ?

Czy jest Pan w stanie sprawić, jako Wicepremier „polskiego" rządu aby Polacy na polskiej ziemi byli traktowani i załatwiani jak ludzie, a nie jak talmudyczne zwierzęta, czy jest Pan marionetką Kaczyńskich ? Co znaczy jakaś seks-afera rozpętana przez media, wobec tysięcy schorowanych Polek i Polaków ograbionych cynicznie i bezczelnie z głodowo-eksterminacyjnych rent inwalidzkich , wobec tysięcy bezdomnych, wobec wielu tysięcy Polaków zmuszonych do tułaczki po Europie w poszukiwaniu pracy, chleba, itd. To są dopiero afery ! Ale o tych aferach media nie wrzeszczą i za ściganiem zbrodniarzy winnych powstania tych afer nie spieszą się ani łódzcy ani warszawscy prokuratorzy. Dlaczego ? Pan, Panie Lepper dobrze wie dlaczego tak jest...

Panie Przewodniczący, czy nie uważa Pan, że jedynym skutecznym sposobem naprawy państwa jest wypędzenie syjonistycznego szatana z polskiej ziemi, tak jak to czyniły w przeszłości inne narody Europy ? Czy podziela Pan pogląd, że dalsze panowanie syjonistycznego szatana na polskiej ziemi zagraża bytowi Słowiańskiego Narodu Polskiego ?! Czy podziela Pan nasz pogląd, że zamiast polskiego sądownictwa, funkcjonuje antypolska, zdemoralizowana banda, która łajdackimi matactwami i łajdackimi wyrokami firmowanymi szyldem „w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej” plugawi państwo polskie ?

PANIE LEPPER,

KTO STOI NA CZELE ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH W WARSZAWIE, TEGO NAJBARDZIEJ ZBRODNICZEGO I ZDZICZAŁEGO POTWORA OD CZASU ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ, URZĄDZONEGO PRZEZ SYJOŃSKIEGO SZATANA DO WYNISZCZENIA POLAKÓW. TO KPINY Z POLAKÓW A NIE ZAŁATWIANIE SPRAW !***

Z kim Pan współpracuje, kto jest Ministrem Pracy i Polityki Społecznej i jaką prowadzi politykę wobec Polaków ? Kto jest odpowiedzialny za ten chaos i ferment na polskiej ziemi ?

***To ja zmieniłem tak ważny fragment, z podkreśleniem dużymi literami rzymskimi i czerwonym kolorem – Z.J.P.

* * *

No cóż gorąco się człowiekowi zrobiło, jak przeczytał ten otwarty list prawdy. – Czy myślicie drodzy czytelnicy i słuchacze, że skierowany list od Haliny Mielczarek i Mirosława Mielczarka coś wniesie do organów... wicepremiera Andrzeja Leppera ? A jeśli i tak się stanie, że kancelaria odpisze na ten list, to co w nim będzie? Same bzdety, rakowania, poślizgi na nierównościach padalca, zostawiony ogonek przez jaszczurkę lub na obronę wyrzucony zły zapach przez sfunksa, inaczej zwanym też tchórzem...

Przepraszam, że dotknąłem akurat takie a nie inne zachowania przemiłych zwierzątek, ale ludzie na wysokich stanowiskach państwowych podobnie się zachowują.

Może zakończę APELEM do POLAKÓW:

Nigdy nie opuszczajcie własnej Ojczyzny – ja to kiedyś uczyniłem. Jedynie kiedy chcecie zwiedzać świat za swoje zaoszczędzone pieniądze.

Wracajcie bronić swojej Ojczyzny. To Naród ma władzę, nikt inny na świecie. Żadne referenda, żadne listy protestacyjne, żadne pochody, żadne wiece, żadne demonstracje, żadne pokojowe zgromadzenia – to wszystko jest lep na muchy.

WŁADZA JEST W RĘKACH NARODU ! Tak zawsze jest w cywilizacjach, gdzie człowiek jest uszanowaną istotą – nie tylko przez Boga, co i przez wybraną inteligentną władzę spośród tego Narodu. Głos Narodu jest przeniesiony przez głos wybranych reprezentantów. I nikt tego nie może zmienić, zniszczyć, bo doprowadza do niepokojów, depresji, rewolucji społecznej.

A cała POLONIA – której jest podobno 20 milionów na świecie, niech nie śpi a wspólnie jak jeden mąż pomoże wypędzić tego wroga POLAKÓW z Rzeczpospolitej.

24-25 lutego 2007 - Ustka

Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu - POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!

dyktator Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy - ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO 
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 
LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  
POUCZENIE PREZYDENTA. 
 Do mediów w kraju i za granica...
LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników
i wiele innych w kolejnych w działach czasopisma "AFERY PRAWA"

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.