Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
31 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński Aleksander kwaśniewski żyd forum dyskusyjne Prusiński - MIESZKAM W „DOMU WARIATÓW” !

Zygmunt Jan Prusiński

Dlaczego Generał Augusto Pinochet nie urodził się w Polsce ? Dlaczego muszę przez tych wariatów niszczyć sobie życie, rodzina moja także. Filozofii, tej „chodnikowej” u nas jest w bród, może więcej niż trawy... Czy jest w kraju psychiatra który mógłby wziąć pod swoją fachową opiekę Lejba Kochne – Lecha Wałęsę ? Rozumiem wariatów komunistów i żydo-komunistów, bo urodzili się już takimi, że zniszczyli nam to życie, ale, ale przywódca „polskiej” SOLIDARNOŚCI ?

Spisane będą te jego (czyny i rozmowy). Bo akurat „mędrzec” od robotników we Włoszech palnął jak z armaty, i tym swoim idiotyzmem obalił mit Solidarności. Prostytucja polityczna wchłonęła go do reszty, pożarła i jego krzywe ambicje i zdradzieckie ewolucje. Ale, czy dziwić się, jeśli jego rodzony ojciec żyd Kohne wydawał partyzantów – Polaków w ręce Gestapo i Wermachtu ? Pisali o tym mieszkańcy okolic Popowa, gdzie się urodził słynny już „Bolek”. Wieś Popowo, onegdaj bydgoskie, obecnie toruńskie – w listach do redakcji „Angory” kilka lat temu. Mówili też w radiu Maryja. Człowiek z symbolami niby to nieskazitelnymi... a jednak jak można się pomylić. Bo wszystko jest grą, a aktorzy zawsze ról się uczą. Czasem „ktoś” ma talent urodzonego konfidenta !

W wywiadzie pt. „Inny to też człowiek” zamieszczonym w „Zeszytach” (nr 6 – 2006), Wydawnictwo „W drodze”, Anna Jarumusiewicz: „Lech Wałęsa ze znaczkiem Matki Boskiej jawił się jako symbol Polaka – katolika”, w rozmowie z profesorem z Instytucji Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego Ewą Nowicką: „W jednym z wywiadów Wałęsa tłumaczył, że ów znaczek ktoś po prostu wpiął mu w klapę marynarki na oczach strajkujących w stoczni robotników, toteż nie chciał go demonstracyjnie usuwać”. O, a ktoś by pomyślał że to taki dobry człowiek, bo kto protestacyjnie nosi Matkę Boską na klapie marynarki ? Teraz to już nie nosi, bo ma gdzieś te symbole – jak sam przez zdradę stanu Polski i Narodu Polskiego (ostał się symbolem) przy udziale opiekuńczej ubecji. A jeśli chciał się wyspowiadać, to miał do końca swojej kariery księdza z SB, Cybulę.

„Tygodnik Powszechny” (nr 13 – 30.03. 2003) na internetowej stronie czytam fragment książki Stanisława Wysockiego „Antypolonizm Żydów polskich”, str. 25 – 26: „W początku 1980 r. doszło do utworzenia wolnego Związku Zawodowego na terenie Stoczni Gdańskiej. Wśród jego założycieli byli Anna Walentynowicz, małżeństwo Gwiazdów, B. Lis, Pieńkowska, Borusewicz i inni. Dołączył do nich Lech Wałęsa (Lejba Kohne) robotnik – elektryk o wybujałych ambicjach i odpowiednim żydowskim sprycie”. W Ustce mieszka przynajmniej trzech jego współpracowników. Jeden był najbliżej, dosłownie prawa ręka, dziś nie chce rozmawiać z Wałęsą – Kohne. Ba, wie o nim więcej aniżeli sam Lech – Lejba, z jego życia. To dziwne jak się ucieka od żywej przeszłości. Ale „Wałęsa” po ojczymie, który to z ojczymem konie kradł, mówi tak: „ – Te inwektywy wzięły się z działalności Walentynowicz i Gwiazdów”. No tak, jest chociaż wymówka. Jakaś niedokończona klasówka z pozrywanych życiorysów. Niech mi ktoś wstanie i rzeknie, że życiorys ma czysty, ale nikt nie wstanie, bo większość z nich, z tych żydów ma czarne plamy.

W „Dzienniku” (19.04.2007) Andrzej Meżyński pisze relację z Włoch, jako „Zaskakujące słowa byłego prezydenta” w tytule „Lech Wałęsa broni Jaruzelskiego”. Oto historyczne wypociny – choć się chyba nie spocił słynny elektryk, kiedy te wystrzałowe słowa owijał w niekoniecznym labiryncie swej postawy, bo to jest niczym innym jak postradanie zmysłów. Lech Wałęsa – Lejba Kohne powinien stanąć przed Trybunałem, ale gdzie jest ten Trybunał Narodowy do osądzenia zdrajców w Polsce ? Na razie to ja tak się czuję..., jakbym mieszkał w „Domu Wariatów”!

Mężyński pisze wraz z cytatami:
„Nie sądzić generała Jaruzelskiego
! – apeluje Lech Wałęsa w wywiadzie dla włoskiego dziennika. Dlaczego bierze generała w obronę ? Bo jak twierdzi nie chce się na nim mścić. „Rodzina Jaruzelskiego walczyła o wolną Polskę – dodaje Wałęsa”.

„Zawsze byłem przeciwnikiem Jaruzelskiego, jak wiadomo, ale muszę powiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze Jaruzelski nie był zobligowany do zawarcia porozumienia z Solidarnością, a jednak to zrobił”. – przypomina Wałęsa.
Proces autorów stanu wojennego i zarzuty, jakie za wprowadzenie
stanu dostał Jaruzelski, Wałęsa nazywa „porachunkami z własną przeszłością”.

„Przeciwny jestem wszelkiej wendecie i doraźnej sprawiedliwości” – dodaje były prezydent. „Sowieci dla Polaków byli z całą pewnością gorsi od Jaruzelskiego – dorzuca. Były prezydent robi, co może, by przekonać Włochów, że Jaruzelski nie zasługuje na sąd za to, że wprowadził stan wojenny.

„Musimy być sprawiedliwi. Rodzina Jaruzelskiego walczyła o te same nasze sprawy, o wolną Polskę. Generał w innej historii i innym kontekście byłby wielkim człowiekiem. Również dlatego, że ma wielką inteligencję”
- twierdzi Lech Wałęsa. Dlatego uważa , że obecne władze nie powinny dopuścić do procesu generała. Według niego, to tylko dzięki Jaruzelskiemu „Solidarność” dogadała się z władzą i nie było krwawej rewolucji. Do tego połowa Polaków wciąż twierdzi, że generał postąpił słusznie, wprowadzając stan wojenny – twierdzi Wałęsa.
(Podkreślenia i zamieniony kolor czcionki – Z.J.P.)

I jak tu nie dać drugiej Nagrody Nobla !!!??? Toż można z tej dialektyki wyzionąć ducha. Ty, co kradłeś konie z ojczymem, ty co w POM-ie wszystko ci się kleiło, ty (przerobiony przez kilku ojców) powiedz narodowi, tylko Narodowi z polskim rodowodem: Kim jesteś ?! – Bo jeśli żydem, to ja jako narodowy poeta też przebaczę ci te bzdury, które wypowiedziałeś we Włoszech.

Czytaj uważnie ten mój akapit:
JEŚLI FAKTYCZNIE JESTEŚ ŻYDEM, PRZEBACZAM CI WSZYSTKIE GRZESZKI, NAWET SKOK PRZEZ PŁOT DO „ZOŚKI”! ALE JEŚLI FAKTYCZNIE JESTEŚ POLAKIEM, TO TYLKO RATUJE CIĘ WOJSKOWY SĄD ZA ZDRADĘ OJCZYZNY WRAZ Z JARUZELSKIM WOJCIECHEM !

Przeanalizujmy, że święty może być Wojciech, bo rodzina Jaruzelskiego walczyła gdzieś tam... Tylko jego rodzina ? Nie było innych rodzin jak ta ? A o co zawalczyła tak naprawdę ? Wałęsa – Kohne stanowczo mówi, że o wolną Polskę. Słuchaj ty spod piszczałki łąk i pól, kiedy pasłeś krowy w Popowie z niedorozwiniętą dziewczyną, (dziś się mówi, z niepełnosprawną) która miała być twoją żoną, bo ją w tych kartofliskach... ale dała ci syna, dorodnego syna. Tragedia nastąpiła siedem lat później, zresztą byłeś tam osobiście na pogrzebie pierworodnego syna. – I co narobiłeś zdrajco „Solidarności”? Mówisz że Jaruzelski nie był zobligowany, tfu !, ja chyba pęknę jak balon. Człowieku, on był już pod ścianą... On, twój serdeczny przyjaciel Jaruzelski, dreptał nóżkami na lewo i na prawo. On tak naprawdę to w dupie cię miał, on miał swojego boga w Moskwie, na Kremlu. Tam w oknie stał nadsekretarz Breżniew i patrzył na Polskę, co ten dureń Jaruzelski wyprawia. Ty byłeś pionkiem w tej grze Wałęso – Kohne ! Bo nie chodziło o ciebie a o miliony ludzi, którzy postawili się pałkom bandy zomowskiej i wojskowym czołgom z LWP. Ty byłeś ubecką marionetką, wyćwiczonym na lekcjach i dyktandach przez oficerów obcego okupanta.

Sprawdzam w słownictwie ten termin, bo powinno być dokładnie „vendetta”, więc w zapisie: „Przeciwny jestem wszelkiej wendecie i doraźnej sprawiedliwości”, powinno być dokładnie w pisowni tak: vendetcie. Ale co będę grał „profesora”, jak kompleksy się obudziły u tego, który chciał dogonić a nawet przegonić na białym koniu samego marszałka Józefa Piłsudskiego. A teraz wchodzi bez smalcu do oczodołów Jaruzelskiego, iż taka z niego wielka inteligencja wypływa. Chyba wówczas, jak zdrajca patrzy zdrajcy. Nie, ja mam propozycję i na pewno to złoże w ratuszu w Ustce, jeszcze w tym tygodniu napiszę wniosek, (z okazji 1 maja 2007 r.) żeby wybudowano pomnik, gdzie na cokole staną dwaj bracia towarzysze przestępcy polityczni: Wojciech J. i Lech W. A z tyłu na mgiełce sam oficer SB Wachowski Mieczysław, stróż nad stróżami... czysty anioł z mieczem.

Zastanawiam się, dlaczego „Kreml” zapomniał nagrodzić „wodza” robotników Solidarności ? Tak to była nuda, a przy takim egzemplarzu nudy nie mieli w Moskwie, bo coś się działo. Chłopaki biegali po pokojach pomiędzy radarami, no była takowa rozrywka. Szyfry szły w tę i we w tę, aż druty parzyły od telegramów. Chłopaki tak się przestraszyli małego Lecha – Lejba, że włos się jeżył nie tylko na głowie... Z megafonów szedł głos ducha opiekuńczego: Towarzyszu robotników, co żeście zrobili, narozrabiali, gdzie żeście się tego nauczyli, żeby tak zerwać spokój we wschodniej Europie ? Czy znasz swój życiorys, ale ten prawdziwy ? Głos w megafonie w ten sposób zakończył. Za karę nagrodzono medalem żyda ludobójcę z bolszewickiej rewolucji, zwanego Iliczem Leninem, przyjaciela Wałęsy – Kohne, Jaruzelskiego, najwyższym odznaczeniem Rosji sowieckiej.

Jaruzelski, Jaruzelski, Jaruzelski – przez ciebie i przez elektryka, świat na waszym punkcie zwariował. A mnie z przyrody nadania przyszło akurat obok was żyć, w „Domu Wariatów” dla patriotów. Przyznaję, ja nie jestem takim patriotą, jak wy towarzysze ! Tylko lekcji od was brać – jakim można się urodzić nadzwyczaj... c z ł o w i e k i e m.

21.04.2007 - Ustka

* * *

Jeśli uda mi się w tej chwili napisać wiersz, to dedykuję dwom braciom z innych ojców i matek, znanych na polskim rynku z tych nazwisk i imion: Jaruzelskiemu Wojciechowi i Wałęsie Lechowi.

W DZIUPLI KOŁYSANKA BLUSOWEJ APROBATY

Tych kukułek jest więcej, potrafią się skradać
jak pająk na swej nitce. Mają jeden cel,
posiąść i oszukać, świat nawet tego nie zauważy.

W etosie wielkich słów, liczy się tylko towarzysz
komunista, inni nie wchodzą do gry, drzwi są
zamknięte. Drzwi są zawsze zamknięte bo w tymże
pokoju świecą oczkami świetlików w czasie godów.

Głód był i jest dokarmiany przez władców, honor
wrzucony do kibla dawno korozją zardzewiał. -
Jest sucho w pacierzach, a klątwy same się rodzą.

Zygmunt Jan Prusiński

22.04.2007 - Ustka

______________________________________________________

Z twórczości Z. J. Prusińskiego:

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

PRZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga
INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu - POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!

dyktator Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy - ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO 
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 
LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  
POUCZENIE PREZYDENTA. 
 Do mediów w kraju i za granica...
LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Janek
06-05-2010 / 00:00
Kurwa jedna Bolek-Lejba Khone, scierwojad, znalezli sie uczestnicy Targowicy Reaktywacja 2. Raz sprzedana kurwa, kurwic sie bedzie poki nie zdechnie. Nie sadzcie generala bociana klekota, skurwysyna. Zasrane grabarze Polski. Ale pocieszajace jest to, ze Targowica 3 w roli glownej z Tuskiem, Komorowskim i.t.d. powinna zaliczyc klape.