Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
4 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Prawo i bandytyzm cz.2 - z cyklu patologie organów władzy

W artykule pt. " Prawo i bandytyzm" przedstawialiśmy zmagania obywatela z sitwą sądową.
Walka trwa a my kibicujemy czekając na rozprawę publiczną z udziałem Ministra Sprawiedliwości.
Z ostatnich informacji Prezesa Sądu w Warszawie dowiedzieliśmy się, że po roku, wśród kilkudziesięciu sędziów Sądu Okręgowego w Warszawie nie ma sędziego, który podjąłby się prowadzenia sprawy przeciwko Ministrowi i że to nie jest żadna przewlekłość.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe 01.06.2009 r.

II Wydział Cywilny
Sygn. Akt II C 575/06

Powódka: Ewa M

Pozwany 1.

Pozwany 2. Skarb Państwa reprezentujący Prezesa Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Południe wm., Prezesa Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi Al. Solidarności 127, 00-898 Warszawa – pozwani do współuczestnictwa koniecznego.

W odpowiedzi na wezwanie sądu z dn. 13 maja 2009 r. uprzejmie informuję:
Powódka nie występuje z nowym pozwem przeciwko Skarbowi Państwa albowiem okazało się, że powództwo II C 575/06 nie zostało wniesione przeciwko osobie, która powinna być w sprawie stroną pozwaną.

Sąd na wniosek powódki wezwie tę osobę – tj reprezentanta Skarbu Państwa, Prokuratorię Generalną bądź na zasadzie art 67 § 2 k.p.c. organ jednostki nadrzędnej i jednostki z której działalnością wiąże się działanie tj. Prezesa Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi.

Na podstawie art. 194 § 1 k.p.c. Sąd wezwie Prokuratorię Generalną bądź Prezesa Sądu Okręgowego do udziału w procesie przeciwko działaniom funkcjonariuszy publicznych Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Południe, Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi, oraz nadzoru Prezesa Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi, jako sprawców szkód dewastacji nieruchomości przy ul. w Warszawie Wesołej oraz spowodowania zadłużeń.

Sąd na zasadzie art 194 § 1 k.p.c. nie przyjmie, jak bezprawnie grozi, iż powódka występuje z w/w żądaniem przeciwko Skarbowi Państwa, wyłączenia tego postępowania i jego odrębnego zarejestrowania, ponieważ proces taki o te same roszczenia już się toczy przed sądem w niniejszym postępowaniu II C 575/06, w trakcie którego okazało się iż to nie pozwany jest odpowiedzialny wyłącznie za szkody dewastacji, a niezgodne z prawem działanie i występki funkcjonariuszy sądu oraz Przewodniczącej II Wydziału Cywilnego spowodowało i umożliwiło dokonanie szkód, jednocześnie pozbawiając powódkę możliwości egzekucji przyszłego wykonania wyroku poprzez umożliwienie pozwanemu zbycie majątku i niewypłacalność wobec wierzycieli. Chyba, że Sąd bezprawnie wszcznie z urzędu proces w sprawie która już toczy się przed sądem, została już opłacona i będzie prowadził dwa jednocześnie procesy w tej samej sprawie w oparciu o te same dowody jakie są i konsekwentnie będą przedstawiane współdziałania funkcjonariuszy w dokonywaniu przestępstw i wyrządzeniu szkód.

Zarządzenie z dnia 13.05.2009 r. sędziego, podlegającego wyłączeniu z mocy ustawy jest nieważne a w przypadku dalszego kontynuowania działań bezprawnych, powództwo i postępowanie dowodowe i nadal będzie prowadzone w stosunku do funkcjonariuszy odpowiedzialnych za wyrządzone szkody, których reprezentant w sprawie powinien być pozwany pod rygorem nieważności procesu.

Prawo i bandytyzm - w polskich sądach sędziowie orzekają we własnej sprawie - z cyklu patologii organów władzy.

Od Redakcji:
Kiedyś, gdy Ministrem Sprawiedliwości był "obcy" to z chęcią osądzali go sędziowie Trybunału Konstytucyjnego...
A tak normalnie, to nie znajdziemy sędziego żeby osądził prokuratora czy innego kolegę po fachu... a ponieważ dowodów oszustw sądowych udokumentowanych w AP nie brakuje - stąd jeden wniosek - uczciwy sędzia nie ma możliwości pracy w tym zawodzie...
Naprawdę doprowadzić do takiej patologii tego zawodu to nie tylko praca żydokomunistycznych sędziów... to też dowód debilizmu umysłowego aktualnie kształconych młodych ludzi na studiach prawniczych.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Egypt
07-02-2015 / 01:54
lack cuthealthcarecosts.net monthly premium drainage edphysician.net testosterone regulates last post changeautoinsur.com discounts penis latiprix.net years cycle eddrugsearch.com gives large amount billigamedicin.se its users
~Terrah
04-01-2015 / 16:23
If you wrote an article about life we'd all reach enthtigenmenl. uyjdzuxmy.com [url=zmtnaazc.com]zmtnaazc[/url] [link=fphuvy.com]fphuvy[/link]
~Moses
24-12-2014 / 04:55
Masz Pan rację co do POwiązań wierchuszki PO z rf3żnymi" rel="nofollow">zygvpl.com"> fmjnacdaui i euro-klikami. Widać, że wilkowi zza Odry przyszla chrapka na polskie przysmaki (Berlinka, prawa wlasności na bylych ziemiach pruskich, itp.). Obyśmy się nie obudzili za pf3zno, gdy PO z LiD-em podpiszą jakieś "cyrografy rozbiorowe" (eurokolczozoprostytucja zwana też eurokonstytucją). Widać, że Tusk coraz bardziej się boi narzuconej mu roli "niedobrego chlopca do bicia" w przyszlej koalicji POLiD-u. Pzdr.
~Marcella
20-12-2014 / 12:22
Nie umiem sie napatrzec na zdjęcia Szkoda , że Pan Paweł ma już zatejy termin. Wiem , że ,,truje du** ale tak mi sie podoba ta fryzura , że nie umiem sie powstrzymać , żeby napisać i lecze na to , że Pani Patrycja odpowie mi w jakim salonie , lub u jakiego fryzjera ja robiła , ponieważ baaaaardzo bym taką chciała, a tylko nieliczni to potrafią ) Pzdrawiam