Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
17 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 07-01-2014

Jak kontrolować protesty społeczne? - OBURZENI

Aktywność służb specjalnych wobec przeciwników pookrągłostołowego układu

Po 25 latach – dla tych przynajmniej, którzy obserwują uważnie polską scenę polityczną – jest rzeczą oczywistą, iż ok. 300 osób, które rządzą Polską po 1989 roku, zmieniając jedynie szyldy – lub ludzie z nimi związani – podejmują zawsze działania prewencyjne, gdy ich monopol władzy jest zagrożony. 

Jak kontrolować protesty społeczne?

Tak było już na samym początku, gdy na początku lat 90. próbowano przeprowadzić (ciekawe dlaczego tak nieudolnie?) lustrację, później gdy likwidowano WSI (dając przeciwnikom tej akcji znakomite argumenty do ręki!). Gdyby te operacje zostały przeprowadzone sprawnie, rządzący straciliby ważne wsparcie ze strony postkomunistycznych służb specjalnych.

Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w czasie pierwszych wyborów prezydenckich. 300-osobowa grupa sprawująca władzę zadbała o to, by trzema liczącymi się kandydatami, były osoby nie zagrażające jej panowaniu. Nie było istotne, która z nich będzie prezydentem RP. Każdy z tych kandydatów (nie tylko Wałęsa) np. „wzmacniałby lewą nogę” itd.

Warto pamiętać, dzięki komu (głównie) Wałęsa został prezydentem (i zadać sobie pytanie, czy wówczas promotorzy Wałęsy nie wiedzieli, jaka jest jego przeszłość?).  Warto dzisiaj także przypomnieć sobie, kto był uczestnikiem lub zwolennikiem rozmów przy „Okrągłym stole” (oraz w Magdalence) spośród tych, którzy dzisiaj stwarzają wrażenie, że są przeciwnikami tego zabójczego dla Polski układu czerwonych komunistów i różowej „opozycji”.

Warto także pamiętać, dlaczego upadła partia Olszewskiego - Ruch Odbudowy Polski, która w pewnym momencie cieszyła się kilkunastoprocentowym poparciem (np. kto i w jaki sposób rejestrował listy wyborcze ROP w pierwszej wersji). Warto wrócić do czasów, gdy głównym doradcą premiera Olszewskiego był człowiek znany z archiwum IPN jako „Zapalniczka” i przypomnieć sobie, w jaki sposób kierował sekcją polską Radia Wolna Europa – patrz np. tutaj:  

http://www.marekciesielczyk.com/publikacje-wyk%C5%82ady/

(skan drugiego artykuły pt: „"Radio Free Europe's Discordant Voices", w: LAISSEZ-FAIRE, nr 1, Londyn - Waszyngton, lato 1991, str. 48 – 53)

Dla zamkniętego układu władzy było i jest rzeczą oczywistą, iż wcześniej czy później społeczeństwo będzie się buntować, a nawet zacznie się organizować. Warto więc wziąć samemu udział w tym buncie, hamując go od środka. Swego czasu, służby rosyjskiego cara same organizowały „nielegalne” drukarnie, by kontrolować, co one publikują i w odpowiednim momencie wysłać na Sybir całe opozycyjne wobec cara towarzystwo. Dzisiaj w Polsce dzieje się podobnie.

Gdy wiadomo było, że prawa strona wcześniej czy później zorganizuje się w ruch, który będzie chciał wprowadzić do Sejmu swych przedstawicieli, wymyślono AWS, na którego czele znalazł się nieudacznik, o którym wiadomo było, że doprowadzi całą tę formację do upadku, co przywróci do władzy postkomunistów (i tak też się stało). Na czele rządu stanął poczciwy Jerzy Buzek, którym Krzaklewski mógł „sterować z tylnego siedzenia”, jak wówczas mówiono.

Następnie zorganizowano (chyba według podobnego modelu?)  dwie partie protestu: „Samoobronę” i „Ligę Polskich Rodzin”, które w pewnym momencie cieszyły się poparciem ok. 25% wyborców! Lider pierwszej określany jest dzisiaj jako rodzaj „seryjnego samobójcy” (mało kto chyba wierzy w jego samobójstwo), zaś lider drugiej chodzi dzisiaj pod rękę z politykami, których wcześniej rzekomo był przeciwnikiem politycznym! Co więcej, partie te stały się w pewnym momencie koalicjantem PiS i tym samym zakończyły się w Polsce po raz kolejny rządy „prawicy”.

Po drodze powstał kolejny ruch protestu „Naprzód Polsko”. Wkrótce jednak okazało się, że musiał się rozpaść, gdyż doszło do swego rodzaju transferu jego liderów na inne listy wyborcze. Nie można wykluczyć, że podobny los spotka już wkrótce Ruch Narodowy…. Ale to karta jeszcze do końca nie zapisana…

Jak prawica niszczy siebie sama – patrz:

http://www.eioba.pl/a/4gro/prawica-sama-sie-niszczy-slawomir-cenckiewicz-nie-jest-wiarygodnym-historykiem

Jak nie dopuścić do powstania alternatywy politycznej?

Gdy już powstaje jakiś nowy ruch pozaparlamentarny i zanosi się na to, iż może on odegrać jakąś rolę na polskiej scenie politycznej, jest on umiejętnie rozbijany przy pomocy różnych technik, stosowanych od czasów - nie Ochrany czy CZEKI, lecz - Kaina i Abla.

Gdy ruch taki zaczyna w dzisiejszych czasach dojrzewać, mogą być stosowane także techniki nie znane ani Afanasijowi Wjaziemskiemu (słynny opricznik Iwana Groźnego), ani Feliksowi Dzierżyńskiemu czy nawet Jurijowi Andropowowi. Powstał bowiem Internet – broń obosieczna.

Można oczywiście zacząć niszczyć nowy ruch już na samym początku (niejako profilaktycznie), wykorzystując różnice w temperamentach i ambicjach jego członków, Można także naśladować carów i samemu kreować nowe ruchu, by później samemu je zniszczyć. Na przykład – zapoczątkować jakąś akcję, a następnie ją sztucznie wygasić. W ten sposób działa polityczny "wentyl bezpieczeństwa". Uczestnicy takiej operacji sami zrażą się do wszystkiego, widząc brak kontynuacji, marazm etc. Można rozbić nowy ruch na kilka zwalczających się organizacji. Wówczas najprawdopodobniej żadna z nich nie odniesie sukcesu, gdy ich uczestnicy będą świadkami gorszących konfliktów liderów itd.

Jak już zauważyliśmy, Internet może być bardzo pomocnym narzędziem nie tylko w mobilizowaniu się zbuntowanego przeciw władzy społeczeństwa (patrz: wiosna arabska, ACTA etc.), ale także bronią w ręku grupy sprawującej władzę. To, co mogłoby być zwyczajną dyskusją, można z łatwością przekształcić w siejącą wśród uczestników nowego ruchu zgorszenie pyskówkę internetową, która zniechęci dotychczasowych uczestników do dalszej działalności (np. wielu Zmielonych tak w pewnym momencie zareagowało).

Gdy po wielu miesiącach spotkań, dyskusji, wzlotów i upadków znaczna część uczestników spotkania w Stoczni Gdańskiej w marcu 2013 roku (nazwanego przez dziennikarzy Platformą Oburzonych) zebrała się ponownie we wrześniu 2013 roku, a następnie zaczęła się organizować, tworząc nawet terenowe struktury, po Internecie zaczęły krążyć dziwaczne maile i komentarze, które ewidentnie mają na celu zniechęcenie ludzi do udziału w tym ruchu. Jeden z dyskutantów zadaje w pewnym momencie pytanie drugiemu: „Do jakiej synagogi chodzisz?”, choć – jak się później okazało – nie miał żadnych powodów, by to robić. Co więcej, wyszło następnie na jaw, iż pytający był działaczem komunistycznej PZPR w czasach PRL-u (teraz inni chcą sprawdzić jego teczkę w IPN, o ile takowa istnieje? - zobaczymy, co wykażą te badania?). Pytanie tego typu ewidentnie miało na celu wprowadzenie do środowiska atmosfery wrogości, podejrzliwości. Inny internatuta skierował za pośrednictwem maila – zupełnie bez powodu – obraźliwe słowa do grupy swych kolegów. Zrobił to w ten sposób, by cała korespondencja trafiła do skrzynek mailowych wszystkich pozostałych uczestników ruchu.
W późniejszych rozmowach telefonicznych znaczna część zaangażowanych w ruch ludzi przyznawała, iż tego typy naruszające godność drugiego człowieka „pyskówki” zrażają do wspólnego działania (a o to właśnie chodzi prowokatorom).

Nie jest to oczywiście nic nowego. Historia powtarza się już od 25 lat i nie ma się co tym ekscytować. Należy jednak zastanowić się na technikami obrony przed działaniami tego typu. Po pierwsze konieczne jest uświadomienie większości uczestników nowego ruchu protestu, iż akcje niszczenia takiego ruchu są niezaprzeczalnym faktem i należy po prostu ze spokojem, ale uważnie je obserwować i wyciągać odpowiednie wnioski.

Z jednej strony nie można wpadać w jakąś obsesyjną nieufność (kiedyś w okresie PRL-u pisaliśmy w pokoju w akademiku na kartkach papieru, to co chcieliśmy powiedzieć koledze z opozycji antykomunistycznej, w obawie przed esbeckim podsłuchem, co było oczywiście swego rodzaju „paranoją”), z drugiej zaś nie można lekceważyć działań destrukcyjnych. Wszelka tego typu aktywność powinna być systematycznie odnotowywana, kojarzona z określonym autorem. W przypadku powtarzających się działań, szkodliwych dla danej inicjatywy, należy jak najszybciej odsuwać się od ludzi, którzy ewidentnie dążą do skłócenia innych i tym samym osłabienia czy wręcz zniszczenia nowej inicjatywy. Wskazane jest także w niektórych wypadkach badanie ewentualnej dokumentacji w IPN.
Marek Ciesielczyk

P.S.

Więcej informacji na temat powstałego 14 grudnia 2013 roku obywatelskiego stowarzyszenia OBURZENI, dążącego do demontażu obecnie panującego w Polsce, pookrągłostołowego systemu – patrz tutaj:  www.oburzeni.org.p

OBURZENI - nowe stowarzyszenie, które chce gruntownie zmienić polski system polityczny.

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
26-03-2014 / 01:10
*** WYMIAR (nie)SPRAWIEDLIWOŚCI*** ^^^ *** Czesław ŚWIĄTEK z Sarbinowa >> OFIARA NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI prokuratorów i sędziów z Koszalina i ... jego zamordowana żona Jadwiga >> na zlecenie PPO Andrzej SIUCHTA & SSO Janusz SKIBICKI -Prezes Sądu Okręgowego w Koszalinie od ponad 17 LAT *** stanowią za sprawą TOGOWYCH złodziei : SSO Tadeusz SZKUDLAREK & Czesław PODGÓRNY & Marian WAWRZYNKOWSKI oraz PASERÓW rpr Władysław MUTKOWSKI & rpr Jerzy SCHWARZ & Osoś & Jagoszewski i INNI ... że Rodzina ŚWIĄTEK staje się "dojną krowę" by spowodować procesowym awanturnictwem TOGOWEJ HOŁOTY procesową "darowiznę" pociotkom PPO A. SIUCHTA (Sobejko & ŻAK) przygotowaną z kombinacji OPERACYJNEJ w trybie : Kradzież PRAWA do PIERWOKUPU dzierżawy legalnie posiadanej od roku 1975 roku. Dzierżawa spodobała się HOŁOCIE z prokuratorskiej Rodziny (PPO A. SIUCHTA) po roku 1989 (po PRO "SOLIDARNOŚCIOWEJ" REWOLUCJI ) tj. po 20 LATACH tzw. zasiedzenie w dobrej wierze, zrekultywowana na koszt dzierżawcy i z jego środków finansowych ... z wysypiska śmieci i wylewiska szamba, opłacana w ciągłości podatkiem do dnia dzisiejszego. Psychicznym znęcaniem ,wsadzany do pierdla, wielokrotnie badany psychiatrycznie Czesław ŚWIĄTEK NIE zrezygnował z dzierżawy ... mimo że komornicy G.MROWIŃSKI & S. SZCZEPANIAK z pomocą czterech bandytów w policyjnych mundurach dokonali MORDU na żonie OFIARY ... Jadwidze podczas najścia w dniu 13-07-2011r na posesję przy ul. Bursztynowej 5. Wobec Czesława ŚWIĄTEK TOGOWA HOŁOTA dokonała wielokrotnych prowokacji, w bezczelny sposób procesowym awanturnictwem fałszowane były protokóły sądowe, całość przewodów sądowych odbywała się trybem gry w Durnia z OFIARĄ wg Doktryny SSR Małgorzaty WIŚNIEWSKIEJ - aktualny Prezes Sądu Rejonowego w Koszalinie cit. "... kurator, prokurator, sędzia może robić, mówić i pisać co chce ..." Porozumieniem solidarności zawodowej sitwy TOGOWA HOŁOTA z Koszalina przekazała sprawę NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI do Szczecinka wobec stanu wywołania REWIZJI ponad 17 LETNIEJ ZBRODNI u Prokuratora GENERALNEGO Andrzej SEREMET ... w odpowiedzi 16 sędziów SR w Szczecinku odmówiło udziału w EGZEKUCJI nad OFIARĄ przez Sprawę o sygnaturze : II K. 731/13/KC-K ... w Uznaniu "szlachetności" i odwagi dla sędziowskiego wyczynu OFIARA NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI Czesław ŚWIĄTEK wystąpił z Wnioskiem do PREZYDENTA RP Bronisław KOMOROWSKI o nadanie MEDALU "Za Ofiarność i Odwagę " 16-stu sędziom > patrz: załączniki . PATRZ ...też na Odpowiedź Prezydenta ... w autoryzacji : Małgorzata NAUMAN - Dyrektor w Kancelarii Prezydenta RP Biuro Kadr i Odznaczeń z dnia 18 marzec 2014r ^^ * BKO 417-58-2014r *SUPER CURIOZUM*!!! SSR Klaudia Cichacka vel Klamka/ SR Szczecinek >> postanowiła odmówić rejestracji audio-video przebiegu przewodu sądowego oraz *UTAJNIĆ* przewód sądowy ... wyprosiła dziennikarzy. *** Odpowiedź Bronisława KOMOROWSKIEGO z dnia 18 marzec 2014r ^^ * BKO 417-58-2014r na WNIOSEK o NADANIU MEDALI 16-tu sędziom SR ze Szczecinka >>"Za OFIARNOŚĆ i Odwagę" w uznaniu wyłamania się TOGOWCÓW ze Szczecinka z SZYKU solidarności zawodowej sitwy togowej przestępczości zorganizowanej z Koszalina ...
~marek777
23-02-2014 / 21:18
PRZEDRUK *** KRAJOWY RUCH POLAKÓW K O M U N I K A T Nr 2 APEL do RODAKÓW ! Mając na uwadze ostatnie dramatyczne wydarzenia zaistniałe u sąsiadów zza wschodniej granicy, ich OSTRY PROTEST ogłoszony jako PROTEST społeczeństwa wobec NIEPOSPOLITYCH przestępców egzystujących w strukturach Instytucji państwowych i samorządowych a przede wszystkim ZBRODNICZE użycie broni palnej celem zabójstwa osób cywilnych. Ogłaszamy, że ponad wszelką wątpliwość złamane zostały wszelkie PRAWA charakteryzujące ludy cywilizowane. Sam fakt, że struktury władzy państwowej na Ukrainie NIE doprowadziły do ustania NIEGODZIWOŚCI i prześladowania Obywateli własnego kraju JEST Stanem na ogłoszenie ALERTU do Obywateli Rzeczpospolitej Polski. Na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej po REWOLUCJI PRO "SOLIDARNOŚCIOWEJ" 1989 roku w miejsce bankrutującego systemu państwowości charakteryzującej się budową "polskiej drogi" do socjalizmu, która TAK faktycznie stała się formą grabieży ludu pracującego pod przykrywką budowy rzekomego KOMUNIZMU hegemonią kacyków z pod szyldu PZPR. Zjednoczonej Partii Robotniczej w fuzji z SD i PSL, której SZYLD posłużył zdemoralizowanym członkom tych partii szczebla kierowniczego do sprawowania "władzy" celem przywłaszczania dóbr materialnych z pominięciem zbiorowego społecznego koszyka DÓBR przeznaczonych RACJĄ STANU Postanowień Konstytucji rzeczpospolitej Polski do KONSUMPCJI dla Narodu Polskiego. Zamiast spełniania kierowniczej roli CELEM budowy DOBROBYTU społecznego odbywała się przez NAMASZCZONYCH KONSUMPCJA SYSTEMEM patologii błędów i wypaczeń na przesłankach kryminalnych przywłaszczania dóbr materialnych do indywidualnej konsumpcji w sprzeczności z założeniami ideologicznymi (konsumpcja ogólno społeczna). Spójnych NEPOTYZMEM i porównywalnych do funkcjonowania prywatnego folwarku oraz osiągania osobistych korzyści na rzecz prywatnej kabzy bez ogólnospołecznego podziału dóbr materialnych W okresie od roku 1945 - 1989r terytorium Rzeczpospolitej Polski wielokrotnie stało się areną OSTRYCH PROTESTÓW społecznych których podłożem KONFLIKTÓW stała się utrata AUTORYTETU kierowniczej roli partii spowodowanych FAKTEM, nadużycia ZAUFANIA przez przedstawicieli władzy, którzy SZASTAJĄC SLOGANAMI i FRAZESAMI OBIETNIC rozliczenia winnych wypaczeń NIGDY NIE doprowadzili do powrotu NORMALNOŚCI i POPRAWNOŚCI funkcjonowania SYSTEMU struktur Instytucji PAŃSTWA (pustosłowie). LATA 80-te (PRL) ujawniły istnienie i funkcjonowanie ANARCHII i samowoli urzędniczej w trybie korupcyjnego art. 231§ 1 i 2 kk. POWSTANIE "SOLIDARNOŚCI" obudziło w POLAKACH apetyt na polskość, normalność i godne warunki bytu. Historia etosu "SOLIDARNOŚCI" po ponad 20-tu latach ujawniła istnienie antagonizmów, sprzeczności, fikcji oraz istnienie ANARCHII podpartej KORUPCJĄ panującej SAMOWOLĄ urzędniczej zgrai, funkcjonariuszy publicznych i przedstawicieli centralnej władzy podpartych NAZISTOWSKĄ doktryną złożoną wektorami >> Bezprawia + Siły, które to elementy doprowadziły do powstania kryminalnego charakteru funkcjonowania struktur państwowości. Wybuch NIEZADOWOLENIA społecznego na Ukrainie i trupy spowodowały , że w dniu 19 lutego 2014r ZDEMORALIZOWANI partyjni i polityczni bankruci od ponad 20 lat obiecujący II Japonię, zieloną wyspę i INNE CUDA na kiju ... nagle zaczęli bełkotać w języku zrozumiałym i do jednej "TRĄBY" . Bracia POLACY ! POWSTAŁA NIE tuzinkowa sytuacja społeczna. PORA na CUD ... czyli przeprowadzenie konsekwentnego REMANENTU. Rzetelne wybory. Wiarygodni kandydaci. STOP zdegenerowanym cwaniakom i etatowym ślizgaczom. Ich kolesiostwu podpartych solidarnością zawodowej sitwy. S T O P dla B E Z P R A W I A. KORUPCJI. ANARCHI i SAMOWOLI. POLSKA JEST JEDNA . PRAWO JEST JEDNO. CZYNY i PRAWDA MATERIALNA. HONOR i GODNOŚĆ. BEZPIECZEŃSTWO RODZINY i JEJ DOBRO. z up. KRP (-) Marek Krasnopolski Przewodniczący
~jerozolita
12-02-2014 / 14:42
Nieopodatkowane zyski kościołów: Zwolnienie części duchowieństwa z podatku dochodowego - księża nie pracujący etatowo płacą jedynie kwartalny ryczałt (102-372 złotych dla wikariuszy i 319-1296 złotych dla proboszczy). Zwolnienie z podatku od nieruchomości, od spadków i darowizn od czynności cywilnoprawnych, z podatku od działalności niegospodarczej, przysługiwania ulg celnych Kościołowi Inne źródła finansowania Kościoła: Przekazywanie Kościołowi nieruchomości i gruntów - III RP do połowy 2008 roku przekazała Kościołowi katolickiemu 160 tyś. ha gruntów i 490 nieruchomości. Sprzedawanie Kościołowi nieruchomości i gruntów, zwykle po kilkunastokrotnie lub kilkudziesięciokrotnie niższej cenie od ceny rynkowej (nawet 100-krotnie niższej). Rekompensaty i odszkodowania. Dotacje na budowę obiektów sakralnych, jak Świątynia Opatrzności Bożej (ok. 70 mln zł.) Jak bardzo można by zreformować ZUS i system ubezpieczeń gdyby pieniądze te przeznaczyć na inwestycje? Twoja emerytura wynosiła by 2000zł! Ile żłobków, szpitali, hospicjów, domów opieki i domów dziecka można zbudować za te pieniądze? Więcej niż potrzeba! Z twojej kieszeni corocznie płacisz co najmniej 2-4% swoich zarobków na kościół. Ty osobiście utrzymujesz tą chorą sytuację!
~OPorna
09-02-2014 / 14:06
Bajanie Oburzonych przypomina mi retorykę wszystkich dotychczasowych populistycznych drani ,wyglada to jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Uczulam na wszelkie fundacje,stowarzyszenia,klubiki dyskusyjne! w większości zakładane przez żydów! Te sztuczki propagandowo- manipulacyjne to po prostu następny garnitur hipokrytów,przebierańców szykuje sie do władzy i ogłupia wytartymi hasłami społeczeństwo.Przez kogo Oburzeni są finansowani???? - pierwsze i zasadnicze pytanie! Eleganckie i wytworne sale posiedzeń,biura terenowe ,reklama itd....... Na chwile obecną w Polsce rządzą okupanci,zdrajcy i żydowskie szumowiny . Jesli nie zrobimy czegoś mądrego, to za rok Polska zniknie z mapy Świata (patrz Palestyna) Lubie stawiać sobie pytania DLACZEGO??? Senator (Polak) Bogdan Pęk i jego ciekawe wystąpienia są przemilczane(jedna z metod manipulacji), na youtube wyłączyli możliwość komentowania - mogło by być niebezpieczne dla chazarskiej dziczy! www.youtube.com/watch?v=yLaYKIxdKEA "Telewizja nie jest forma rozrywki, i nigdy nią nie była; choć czasami może nam sie tak wydawać. Jest to główne narzędzie masowej kontroli nad populacją. Tworzy formułuje, modyfikuje zachowania, ustala normy. Pozwala na urzeczywistnienie wizji masowej świadomości, formułując nowego człowieka, ograniczonego, pasywnego, wyzbytego świadomości". Wiem to z własnego doświadczenia ,od 8lat to narzędzie do ogłupiania dla mnie nie istnieje ,żyje w normalnej rzeczywistości i widzę to czego tv nie pokazuje, Wywal TelaVizje, nie patrz NIGDY na reklamy - nakręcają konsumpcjonizm wezwaniedoprawdy.pl.tl/ Jeden z sukcesów propagandy- niektórzy do samego końca nie dostrzegają tego, co jest pod ich własnym nosem.
~Antycenzura
07-01-2014 / 23:22
Najnowsza lista żydów i pedofilów pod poniższym adresem (po rozpakowaniu klikaj "index") rapidgator.net/file/c96accbacd8837c53fc0747d39536f50/Polonica.net_20