Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 września 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-06-2011

Wałbrzych - Fałszywa opinia (jeszcze?) biegłego Henryka Jagodzińskiego.  Dlaczego prokuratorzy nie tylko świdniccy nie potrafią przyznać się do błędów i nielogicznych oskarżeń?

Dziennikarze AFER PRAWA zostali powiadomieni przez bezpodstawnie oskarżonych właścicieli mieszkania w Strzegomiu o skandalicznej opinii sądowej wydanej przez biegłego mistrza kominiarskiego Pawła Krzemińskiego oraz Henryka Jagodzińskiego biegłego z zakresu organiki gazowej i eksploatacji urządzeń gazowniczych. Biegli ci w 2006r zostali zobowiązani do wydania opinii "w sprawie oceny użytkowanego przewodu kominowego w budynku mieszkalnym"  z zapytaniem: Czy użytkowany przewód kominowy stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia i mienia w znacznych rozmiarach?  

Szwindel polega na tym, że ci "przebiegli" biegli przeprowadzili badania stężenia tlenku węgla w ten sposób, że ZAKRYLI  KOMIN ?!?  I nie ma się co dziwić, że przy takim nieprawidłowym spalaniu, o czym wie każdy mieszkaniec wsi, wydzieli się na pomieszczenia dym - bo niby gdzie ma uchodzić ? - w efekcie nieprawidłowego spalania, oraz trujący tlenek węgla. Takim nieproceduralnym działaniem to biegli ewidentnie spowodowali podtrucie mieszkańców kamienicy !!! Uzyskane w ten sposób wyniki nie mają żadnej naukowej wartości, jednak stały się podstawą niesłusznego wieloletniego oskarżenia mieszkańców. 
To oszustwo i brak wiedzy przebiegłych biegłych udokumentowaliśmy w artykule: Interwencja dziennikarzy AFER PRAWA - nielogiczny, bezsensowny, czyli bajkowy akt oskarżenia spłodzony przez funkcjonariusza Annę Zielińską-Rybak z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy. Został też zawiadomiony Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej - który też widocznie jest niekompetentny, ponieważ do dnia dzisiejszego, przez pół roku nie był w stanie udzielić nam żadnej, nawet bezsensownej odpowiedzi. 
Za to sędzia świdnicki SSR Elżbieta Frączak za publikacje tekstu ukarała Redaktora Naczelnego Zdzisława Raczkowskiego karą dyscyplinarną w kwocie 1000zł, którą oczywiście Sąd Okręgowy zniósł, jako bezzasadnie i nieproceduralnie nałożoną. Jednak takie zachowanie sędziego E. Frączak nie da się inaczej potraktować jak stronniczością i niekompetencją przewodniczącej prowadzącej tą sprawę. 

Sanok 05.01.2011r

Nasz znak:  AP /01 /I / 2011

RZECZNIK PRASOWY

Prokuratura Okręgowa

UL. gen. Okulickiego 2-4

58-105 Świdnica

SYGN. AKT. II K 665/06  

Zarząd Niezależnego Czasopisma Internetowego AFERY PRAWA www.aferyprawa.eu  

INFORMUJE  

O opublikowaniu przez nas analizy w sprawie dot. oskarżenia przez funkcjonariusza Annę Zielińską-Rybak z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.  cyt: O to że, ...działając wspólnie i w porozumieniu sprowadzili bezpośrednie niebezpieczeństwo zdarzenia, które zagroziło życiu lub zdrowiu wielu osób w budynku mieszkalnym... w ten sposób, że... zamontowali piec CO ogrzewając swoje mieszkanie, którego eksploatacja powodowała wydzielanie się w budynku i lokalach mieszkalnych tlenku węgla, czym narazili w/w osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 164 par.1 kk

· tekstu pod adresem: http://www.aferyprawa.eu/Prokuratura/Interwencja-dziennikarzy-AFER-PRAWA-nielogiczny-bezsensowny-czyli-bajkowy-akt-oskarzenia-
splodzony-przez-funkcjonariusza-Anne-Zielinska-Rybak-z-Prokuratury-Rejonowej-w-Swidnicy
 

 zgodzie z USTAWĄ  z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z dnia 8 października 2001 r.).  

ZWRACAMY  SIĘ  Z  WNIOSKIEM 

1/ o zainteresowanie się i interwencję z racji nadzoru Szefa Prokuratury Okręgowej  nad tym bezsensownym, pozbawianym wg. nas podstaw naukowych oskarżeniem  - jak też nadzór Szefa Prokuratury Rejonowej w Świdnicy na tą abstrakcyjną sprawą, naiwnym pomówieniem.

2/ wycofanie aktu oskarżenia przeciw pomówionym i niewinnie oskarżonym Państwu  Jolancie i Ryszardowi Taranek zam. w Strzegomiu – celem uniknięcia dalszego ośmieszania się organów władzy.

3/ przekazanie Redakcji AFER PRAWA analizy Rzecznika Prasowego Prokuratury dot. postępowania w sprawie  SYGN. AKT. II K 665/06 celem skontrolowania przez rzeczoznawców aktu oskarżenia skonstruowanego przez niekompetentnych w tym temacie funkcjonariuszy prokuratury.  

Załącznik:
 Tekst pt. Interwencja dziennikarzy AFER PRAWA - nielogiczny, bezsensowny, czyli bajkowy akt oskarżenia spłodzony 
przez funkcjonariusza Annę Zielińską-Rybak z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

Kolejny szwindel związany z niewiedzą biegłych polega na stwierdzeniu osadzenia się kreozotu - czyli smoły na wewnętrznych ścianach komina. Fakt, kamienica jest poniemiecka , zbudowana w XIX wieku, a akurat ten komin był wykorzystywany do wędzarni. Takie użytkowanie komina powoduje jego zasmołowanie, co przewidzieli jego budowniczowie - dlatego jego średnica jest prawie metrowa - tak przewidują nie tylko niemieckie normy. Przez tak szeroki komin spokojnie Mikołaj może wejść z prezentami, ale nie ma możliwości jego zatkania się i zatruwania mieszkańców kamienicy. Jednocześnie, czymś normalnym jest, że z biegiem czasu - kilkudziesięciu lat użytkowania - w efekcie zjawisk chemicznych związki smołowe będą przenikały systematycznie ścianę, powodują powstanie wykwitów na zewnętrznych ścianach komina. W końcu nic nie jest wieczne...  Jednak, nie zbadanie tego stanu faktycznego przez biegłych, a postawienie zarzutu zasmołowania przez używanie wysokotemperaturowego pieca centralnego ogrzewania kolejny raz dowodzi ich niekompetencji, oraz braku podstawowej wiedzy przebiegu typowych reakcji chemicznych i zjawisk fizycznych. 
My stawiamy pytanie - gdzie, w jaki sposób i kto wydał Henrykowi Jagodzińskiemu dyplom inżyniera i na podstawie jakich układów taka niekompetentna osoba załatwiła sobie  fuchę biegłego sądowego?
i kolejne: czy biegły od gazownictwa może wypowiadać się na temat funkcjonowania koksowego pieca CO?

BIEGLI W KOŃCU PRZYZNALI SIĘ DO WYSTAWIENIA FAŁSZYWEJ OPINII JEDNAK W DALSZYM CIĄGU PROKURATORZY ŚWIDNICCY  NIE POTRAFIĄ PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDNEGO AKTU OSKARŻENIA WYSTAWIONEGO NA PODSTAWIE ZŁE WYKONANYCH BADAŃ I PSEUDONAUKOWYCH POMIARÓW. 

Szwindel prokuratorsko - sądowy w tej sprawie polega jednak na czymś innym. 
Jak skonsultowaliśmy z fachowcami, oskarżyciel posiłkowy (niby poszkodowany) bez pozwolenia i kominiarskiego odbioru zamontował sobie piec gazowy CO, który umieścił w pokoju, w małym pomieszczeniu bez wentylacji nawiewnej. W dodatku spaliny na zewnątrz wyprowadził nieprawidłowo - nie do komina, tylko rurą metalową załamaną pod kątem 90 stopni. Takie wyprowadzenie spalin, zwłaszcza zimą powoduje tzw. cofkę - w efekcie zetknięcia się spalin gorących z zimnym powietrzem w metalowej rurze. Podobne podłączenia pieca gazowego spowodowało  już kilkadziesiąt wypadków śmiertelnych użytkowników pieców gazowych w łazienkach itp. gdzie nie ma odpowiedniej wentylacji nawiewnej i wywiewnej. 
Zjawisko to nie występuje w kominach umieszczonych zwykle w środku kamienicy, ponieważ powietrze nie ulega gwałtownemu schłodzeniu, czy ogrzaniu, a w dodatku piec węgłowy w przeciwieństwie do gazowego powoli się nagrzewa i systematycznie, zgodnie z prawami fizyki podciśnienie (tzw. zug)  wyciąga spaliny na zewnątrz. W dodatku, zgodnie z prawami fizyki wyciągane są nawet smrody z innych pomieszczeń gdy tylko komin jest nieszczelny. Nieszczelność komina (szczeliny) nie powoduje w żaden sposób zaniku jego normalnego funkcjonowania, co zwykłe szkolne doświadczenie jest w stanie udowodnić. Przecież w końcu kratki wentylacyjne na kolejnych piętrach bloku to tak naprawdę nieszczelności w kominie (otwory) - jednak wentylacja działa... Logiczne, że ciepłe spaliny z pieca efekt ciągu znacznie zwiększają zgodnie z prawami fizyki - ciepłe powietrze jest lżejsze i różnica ciśnień do powietrza (ciśnienia) zewnętrznego jest większa w efekcie zjawisko wyrównywania ciśnienia przebiega szybciej. 
Przyroda dąży do równowagi, a my do prawdy...

Tak więc łaskawie informujemy prokuratorów świdnickich - szukacie daleko, a pod nosem macie winnego.
Czekamy tym razem na kompetentne działanie prokuratorów w związku z medialnym zawiadomieniem - czas przestać ośmieszać instytucje prokuratury i sądu przez niekompetentnych funkcjonariuszy, nie tylko świdnickich....

AP

Interwencja dziennikarzy AFER PRAWA - nielogiczny, bezsensowny, czyli bajkowy akt oskarżenia spłodzony przez funkcjonariusza Annę Zielińską-Rybak z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

Więcej w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

 

Komentarze internautów:

 
~locksmith services
12-04-2017 / 07:38
Sypher Locksmiths is an independent local Locksmith who have been providing Rockingham, Kwinana," rel="nofollow">www.quora.com/profile/Locksmith-Services-Services"> locksmith services
~best matcha green tea powder
09-02-2017 / 06:22
We believe that matcha tea is the perfect accompaniment to your modern life.best matcha green tea powder
~louis vuitton
14-11-2015 / 08:45
chentingting11/14 www.rosherunflyknit.net www.2015michaelkorsoutlet.net www.katespade-diaperbag.net www.louisvuitton-lvoutlet.net www.louisvuittonstore2013.com www.michaelkorsbags.date www.mkmichaelkorshandbags.net www.2015nikeairmax90.org www.airmax90-hyperfuse.com www.michaelkorsmksale.com www.coachoutletstoreonline2015.com www.airmax90-ice.com www.nikeairmaxthea.net www.louisvuitton-plazabags.com www.nikejanoski.net www.coachbags-onsale.net www.uggsbaileybow.net www.nikehuarachewomens.com www.mkmichaelkorspurses.com www.nike-airmaxzero.org www.coachoutletstoreinc.org www.michaelkorsbagoutlet.xyz www.moncler-saleoutlet.net www.coachoutletstoreny.com www.airmax-zero.net www.monclerjacketswomens.org www.michaelkorsoutletonline.date www.louisvuitton-sunglassess.com www.louisvuitton-christmas.com www.23isbackrelease.net www.michaelkorsmkwallet.com www.moncler-outletsale.org www.nikeoutletstore-online.com www.monclerjackets-onlinestore.org www.monclerjacketsformens.net www.nikerosherunwomen.net www.australiauggbootsoutlet.org www.michaelkorsoutlet.date www.louisvuitton-lv.us.com www.michaelkorshandbags2015.org www.airmax90-hyperfuse.net www.monclerforwomens.com www.coachoutletnj.net www.flyknitracer.org www.coachoutletpromocode.com www.michaelkors-outletonline.xyz www.janoskimax.net www.michaelkorsbags.review www.monclerjackets-onlinestore.com www.mkmichaelkorsfactoryoutlet.com www.katespadecrossbody.com www.michaelkorsmkbags.net www.katespade-usa.org www.katespadesurprisesale.com www.coach80off.com www.outlet-monclerjackets.org www.monclerjackets-stores.net www.nikeairmaxzero.net www.nikeflyknitlunar.net www.nikeairmax1in2014.com www.monclerformens.net www.michaelkorsbags2015.net www.katespadeukoutlet.com www.flyknitlunar2.com www.coachhandbags2015.org www.nike-airmaxzero.net www.nike-kyrie1.net www.stefanjanoskimax.com www.nikezoomruntheone.net www.jameshardenshoes.net www.cheap-airjordanshoesforsale.com www.uggaustraliaforwomens.com www.nikeflyknitlunar2.com www.nikeairjordanshoes-store.com www.michaelkorsoutlet.win www.nike-freerun50.com www.womenuggsonsale.org www.roshesshes.net www.nikeflyknitlunar1.com www.airjordan4cement.com www.louisvuitton-newlv.com www.katespadesaleuk.com www.womenuggbootssale.net www.2015coachpurses.com www.moncler-outletstores.org www.cheaplvbags-top.net www.usalouisvuittonoutlet-stores.com www.uggs-forwomen.net www.louisvuittonoutlet--2014.com www.nikerosherunflyknit.com www.stefanjanoskimax.net www.coachfactoryoutletonline2015.com www.moncler-forsale.net www.moncler-on-sale.org www.saleuggbootsoutletstore.net www.michaelkorspurses2015.net www.rosherunmen.org www.michaelkorsoutletonlinee.net www.coachfactory2015.com www.mensmonclerjacketsoutlet.net www.katespadehandbags-outlet.net www.kobe10sneaker.com www.katespadefactory.org www.2015michaelkorsoutlet.org www.cheapnikeairmaxltd.com www.michaelkorsoutletonline.win www.coach-outletcoupons.com www.nikeairmax90classic.com www.coachfactoryusa.net www.nikeairhuarache.net www.nikeairmaxtheapremium.com www.mkpurses2015.com www.katespade2015.org www.nike-airmaxthea.org www.michaelkorsoutletsonline.cc www.saleuggsoutletstore.org www.michaelkorsoutletstore.date www.michaelkorsoutlet.review www.louisvuitton-bags-2015.com www.nikeairmax90shoes.com www.mkmichaelkorsbags.net www.airmax90-ice.org www.2015coachfactoryoutlet.com www.cheaplouisvuitton-bagso.net www.katespadepursesus.org www.coachbagsoutletfactory.net www.coachoutlet2015.net www.louisvuittonclutchs.com www.coachoutlet-factorystore.org www.nikeflyknitlunar3.net www.curryoneshoes.net www.uggboots-forwomen.org www.nikekyrie1shoes.com www.nikerosherunmens.com www.michaelkorsoutletonline2015.org www.nikezoomruntheone.com www.uggboots-formen.net www.michaelkors-outletstore.xyz www.nikehuarachewhite.com www.kyrie1shoes.net www.mkmichaelkorsuk.com www.michaelkors-mk.org www.rosherunwomen.org www.2015michaelkorsoutletstores.cc www.michaelkorsbags.win www.coachcouponcode.org www.usalouisvuittonoutlet-store.com www.baileybutton-uggs.net www.jameshardensneaker.org www.uggsfor-men.com www.nikeruntheone.net www.roshesshoes.com www.nikehuaracheblack.com www.cheaplouisvuittonbagso.com www.2015coachbags.net www.louisvuittonoutletyears.com www.coachpurses2015.com www.nikeflyknitracer.net www.michealkorsoutlet.org www.katespadecheap.net www.monclerjacket-onlineshop.net www.nikeoutlet-hot.com www.23isbackreleasedate.org www.michaelkorsoutletmk.cc www.lebron13shoes.net www.coachoutletonlineny.net www.monclerjacketsforwomens.net www.2015michaelkorsbags.net www.katespade-outletonline.net www.airmaxzero.net www.katespadetotebags.com www.nikeairmax-zero.com www.nikeairmaxshoes-store.com www.flyknitlunar3.net www.michaelkorsmkoutlet.org www.nikeflyknitlunar3.org www.moncler-jacketsoutlets.net www.nikeflyknitracer.org www.michaelkors-outlet.xyz www.michaelkorsoutletonline.review www.moncler-outletonlines.net www.mk-outletonline.org www.michaelkorsoutletstore.win www.rosherunblack.net www.katespade-newyork.net www.roshes.net www.nikeruntheone.com www.katespadebagsus.com www.nikeairmax1essential.com www.flyknitracer.net www.stefanjanoskishoes.net www.2015coachoutlet.com www.airjordan5forsale.com www.louisvuitton--outletstore.net www.mkfactoryoutlet.net www.louisvuitton-lvpurses.com www.nikefree40flyknit.net www.airjordan11releasedate.com www.moncler-jacketscheap.org www.louisvuittonnew-lv.com www.coachoutletstore2015.org www.mensmoncleroutlet.com www.coachbags2015.net www.louisvuittonstore2015.com www.louisvuittonsunglassess.net www.nikefreetrainer50.net www.coachbagssaleuk.com www.katespadeoutlet2015.net www.jameshardenshoes.org www.michaelkorsoutletstore.review www.nikefree30flyknit.net www.michaelkorsjetset.org www.nikerosherunblack.net www.curryoneshoes.org www.michaelkorsbagsoutlet.cc www.coachoutletstorescoachfactoryoutlet.com www.coachoutletcoachfactoryoutlet.com www.coachoutletfactorycoachoutletstore.com www.coachoutletcoachfactoryoutletonline.com www.coachoutletstoreonlinecoachfactoryoutlet.com www.coachoutletonlineofficialcoachoutlet.com www.coachfactoryoutletcoachoutlet.com www.coachfactoryoutletcoachonlinestore.com www.coachoutletcoachofficialsite.com www.coachfactorystorediscount.com www.officialmichaelkorsoutletstoresonline.com www.officialmichaelkorsoutletstoresonline.com www.michaelkorssitesaleonline.com www.michaelkorsoutletonlinemichaelkors.com www.michaelkorsoutletmichaelkorshandbags.com www.michaelkorsoutletofficialstores.com www.mkmichaelkorsoutletstore.com www.mkmichaelkorsoutletstoreonline.com www.mkmichaelkorsfactoryoutletstore.com www.officialmichaelkorsoutletonline.com www.moncleroutletmoncleroutletstore.com www.moncleroutletcheapmonclerjackets.com www.monclerclearancemoncleroutlet.com www.monclerjacketsoutletstore2016.com www.authenticmonclerjacketsoutlet.com www.moncleroutletmoncleronlinestore.com www.originalmonclerjacketsoutlet.com www.cheapmonclerjacketsclearance.com www.moncleroutletusastore.net www.2015monclersale.com
~zjx9588
27-10-2015 / 02:55
2015-10-27 zhengjx www.louis-vuittonhandbags.name www.giuseppe-zanotti.us www.oakley-sunglasses.com.co www.saclongchamp-solde.fr www.fakeoakleysoutlet.in.net www.pandorajewelry.name www.toms-shoes.cc www.tomsoutlets.cc www.new-balanceoutlet.us www.oakleysunglassesfake.in.net www.nike-rosherun.in.net www.ghdhairstraighteners.com.co www.michaelkorshandbags.eu.com www.guccioutlet.net.co www.longchamp-outlet.name www.hollistercouk.me.uk www.mymichaelkorssoutlets.org www.nike-huarache.in.net www.cheapjerseys-wholesale.us.com www.nikecortez.com.co www.guccishoes.us.com www.nikesb.uk www.retrojordans.name www.cheap-uggsonsale.in.net www.pandoracharms.com.co www.katespadeuk.me.uk www.canadagooseuk.me.uk www.truereligion-outlet.net.co www.chaussurelouboutin-pascher.fr www.montblanc-pens.name www.rolexwatchesoutlet.us www.fitflopssaleclearance.com www.uggsoutletuk.com www.nike-freerun.org.uk www.christianlouboutinoff.us www.airjordan-uk.org.uk www.nike-airmax.org.uk www.michaelkorshandbags.cc www.coachoutletstoreonline.eu.com www.uggsoutlets-us.com www.monclerjacketsoutlet.us.com www.insanityworkout.cc www.basketballshoes.net.co www.vansshoes.name www.hermesbelt.in.net www.kate-spadeoutlet.com.co www.ghdstraighteners.me.uk www.ray-banoutlet.in.net www.jordansforsale.us www.nikerosheruns.me.uk www.adidasoriginals.in.net www.adidas-shoes.me.uk www.poloralphlauren.com.co www.fakeoakleysunglasses.in.net www.nikestoreuk.me.uk www.cheaprolexwatches.name www.uggsbootsonsale.in.net www.pandorajewelryoutlet.name www.fitflopuk.me.uk www.hermesuk.org.uk www.celine-outlet.us www.true-religionjeans.net.co www.michaelkorswalletsale.org www.nikerosherunwomen.me.uk www.canadagooseoutlet.name www.oakley-sunglasses.net.co burberryoutlet.stores.net.co www.swarovskijewelry.me.uk www.louis-vuittonoutlet.us.org www.get-coachoutletonline.org www.uggsoutletssales.com www.longchampoutlet.net.co www.coachfactoryoutlets.in.net www.uggclearance.in.net www.raybansoutlet.in.net www.mcmhandbags.name www.longchamphandbags.com.co www.canada-goose-jackets.com www.MichaelKorsHandbags-Us.com www.mulberry-handbags.org.uk www.louis-vuitton.net.co www.instylercurlingiron.com www.uggsclearance.in.net www.gucci-borse.it www.northfaceuk.org.uk www.poloralph-lauren.net.co www.p90xworkouts.us www.michaelkorsoutlet-online.eu.com www.pandorajewelry.net.co www.snapbacks-wholesale.us www.nike-airmax.me.uk www.jordanretro.name www.raybansunglassesdeals.com.co www.poloralphlaurenuk.me.uk www.toryburchoutlet-sale.in.net www.instylermax.in.net www.ugg-sale.in.net www.ralphlauren-poloshirts.com www.coach-outlet.us.org www.gucci.net.co www.tomswedges.in.net www.nike-trainers.me.uk www.kevindurantshoes.name www.edhardy-outlet.name www.rayban-sunglasses.eu.com www.tiffanyandcojewelry.in.net www.juicy-couture.us www.mizunorunningshoes.in.net www.adidassuperstar.co.uk www.pradauk.co.uk www.thenorthface.net.co www.todsshoes.us www.marc--jacobs.com www.cheapuggs-boots.in.net www.katespade-handbags.eu.com www.louboutinfemme-pascher.fr www.chaussure-louboutin.fr www.nike-blazerlow.fr timberland.officialfree.net www.edhardyukclothing.me.uk www.oakleysunglassessale.in.net www.christianlouboutinoutlet.com.co www.sac-longchamppliage.fr www.hollisteruk.com.co www.ralph-lauren-pas-cher.fr www.nike-airmax90.me.uk www.uggboots-clearance.net.co www.abercrombie-fitch.cc www.uggbootsoutlet.eu.com www.nikeairhuarache.me.uk www.mcmoutlet.us www.nikefreeruns.uk www.uggslippers.in.net www.hollister-clothing.us www.supra-shoes.cc www.michaelkors-outlet.com www.lebronjames-shoes.net www.louisvuitton-sac-pascher.fr www.katespadeoutletsale.in.net www.airmax95.org.uk www.louisvuitton-borse.it www.uggbootsdirect.com www.pradaoutlet.name www.louboutinshoes.cc www.christian-louboutinoutlet.cc www.uggs-onsale.net.co www.jordan-femmepascher.fr www.nikeairforce1.me.uk www.barbouruk.org.uk www.nikeelitesocks.com.co www.poloralphlauren.net.co www.nike-tn-pascher.fr www.uggbootssale.eu.com www.nikerunningshoes.me.uk www.tommyhilfiger.in.net www.adidassuperstar.name www.airforce1-nike.fr www.Top-CoachOutletStore.org www.cheapsoccershoes.in.net www.coachfactory--outletonline.com www.edhardyclothing.in.net www.abercrombieandfitch.me.uk www.montblanc.com.co www.ray-ban-sunglassesoutlet.in.net www.timberlanduk.me.uk www.hollisterkids.net www.MichaelKorsHand-Bags.com www.rolex-replicawatches.com.co www.moncler-jackets.org www.versaceinc.us www.nikehuarache.com.co www.adidasoriginals.me.uk www.ugg-outlet.net.co www.uggboots-outlet.eu.com www.prada-outlet.us www.kobebryantshoes.name www.christianlouboutinuk.me.uk www.saclongchamp--pascher.fr www.CoachOutletOnlineSpick.org www.adidasshoes.name www.airmax-nike.me.uk www.ralphlaurensale.eu.com www.oakleysunglasses-wholesale.in.net www.cheapjordans.com.co www.coachoutletstoreonline.us.org
~Michael Kors outlet
25-08-2015 / 03:07
~huajie58
23-06-2015 / 09:56
www.pradaoutlet.name www.abercrombie.com.so www.michaelkors-uk.me.uk www.rolex-replicawatches.com.co www.coachfactoryoutlet.net.so cheapoakleysunglasses.coolsky.cc www.michaelkorshandbag.org.uk www.ray-bansunglasses.me.uk toryburchoutlet.highshop.net www.oakleysunglass.com.co michaelkors.malls.com.co www.kate-spadeoutlet.com.co toryburchoutletonline.highshop.net www.raybansunglass.name toryburchshoes.highshop.net cheapoakleys.coolsky.cc raybanoutlet.coolsky.cc www.guccioutlet.com.so www.pandoracharms.com.co www.mont-blancpens.name michaelkorshandbags.malls.com.co chaneloutlet.outoff.com.co coachoutlet.malls.com.co coachoutletstoreonline.malls.com.co www.hollisterclothing-store.net burberrysale.outoff.com.co michaelkorsoutletonline.malls.com.co raybans.coolsky.cc www.pandorajewelryoutlet.name truereligionoutlet.highshop.net burberryscarf.outoff.com.co raybansunglasses.coolsky.cc oakleysunglassesoutlet.coolsky.cc www.nike-airmax.org.uk raybanglasses.coolsky.cc burberryoutletonline.outoff.com.co coachfactoryoutlet.malls.com.co chanelonlineshop.outoff.com.co www.cheapsoccerjersey.us michaelkorsoutlet.malls.com.co www.michael-korshandbags.com.co www.oakleysunglassessale.name burberryoutlet.outoff.com.co www.tomsshoesoutlet.name www.poloralphlauren.net.co www.gucciuk.me.uk chanelbags.outoff.com.co www.ralph-lauren.me.uk www.katespade-handbags.net.co oakleysunglasseswholesale.coolsky.cc burberryhandbags.outoff.com.co www.coachoutletstoreonline.com.so www.truereligion-outlet.net.co www.coach--outlet.com.co www.michael--korsoutlet.net.co www.christianlouboutinsell.net www.fitflopssaleclearance.com cheapraybansunglasses.coolsky.cc www.katespadeuk.me.uk www.cheapjordans.com.co truereligion.highshop.net chanelhandbags.outoff.com.co truereligionsale.highshop.net oakleysunglasses.coolsky.cc coachoutletonline.malls.com.co truereligionjeans.highshop.net toryburchhandbags.highshop.net 20150623 junda
~pandangg
11-03-2015 / 08:34
~gość
08-06-2011 / 19:27
Jak piszą Niepoprawni Seremet już dziewiąty dzień zabija Zbigniewa Kękusia. Gdzie są nasi Pół Prawa i Sprawiedliwości i I Polska Jest Nieważna !! ?? Niech ten karzeł i jego banda już nigdy nie mówią o żadnym prawie. Tchorze i oszuści. To jest wlaśnie PiS "spieprzaj dziadu!!
~mac
05-06-2011 / 00:26
W polityce nie ma błędów. Tam z góry wiadomo, że żyje się na koszt podatników i z ich krzywdy.
~MNaleziński
04-06-2011 / 23:27
Czy oglądacie cykl o sędzi AM Wesołowskiej? Tam prokurator Łata czasami ma 2-4 sprawy pod rząd, kiedy to upadają jego oskarżenia, czyli można powiedzieć, że ok. 20% oskarżeń nie powinno wędrować w ogóle do sadu! I taki jest wymiar sprawiedliwości w Polsce, ale pewnie i na świecie. Sporo błędów?