Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA BIEGŁYCH PSYCHIATRÓW Z JAROSŁAWIA PIOTR CISEK ANNA KONTEK-OLEJARSKA PSYCHOLOG KRYSTYNA BLOK ANNA TYTAK BIEGLI ANTONI FERENC JANUSZ ADAMCZYK IRENEUSZ KRUZEL SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ OBOZEM KONCENTACYJNYM

Kolejne dowody korupcji sędziów krośnieńskich i lekarzy psychiatrów z Jarosławia: Piotr Cisek, Anna Kontek-Olejarska, psycholog Krystyna Blok.

Stronniczość, niekompetencję i korupcję panującą w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu poruszaliśmy wielokrotnie w AP. Bezsprzecznie najbardziej kontrowersyjnym artykułem jest:
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?

Korupcja, czy nieetyczne postępowanie wśród lekarzy i biegłych sądowych to norma. W rankingach od lat zajmują pierwsze miejsce znacznie wyprzedzając w tej niechlubnej statystyce nawet sędziów i prokuratorów oraz resztę urzędników państwowych.
Rozpoczął się proces słynnego chirurga warszawskiego Piotra Garlickiego u którego znaleziono "dowody wdzięczności" w postaci "schowanych w skarpecie" dziesiątek tysięcy złotych, tysięcy dolarów, euro, itp. różnych walut oraz złota, albumów, piór, obrazków, itp. oraz tego setki butelek renomowanych alkoholi które znany chirurg jak sam oświadczył "kupował sobie na zapas" i jako hobbysta :-).

Cóż, to nie pierwszy przypadek, kiedy aferzysta wykupuje się ponieważ władzę mają inni aferzyści a "kruk krukowi oka nie wykole"... Zresztą wracając do tematu nietycznych biegłych wystarczy spojrzeć na karierę innego skorumpowanego aferzysty złapanego na "gorącym uczynku" - psychiatrę jarosławskiego Antoniego Ferenca. Wprawdzie stracił stanowisko ordynatora w jarosławskim obozie psychiatrycznym, ale po odsiedzeniu paru tygodni całkiem dobrze się miewa. Za jazdy po pijaku już parę razy zabrano mu Prawo Jazdy a on i tak dalej jeździ, i dalej wystawia "lewe opinie" za kasę oraz alkohol lub "z układów", ponieważ taki "jełop" typu "mierny ale wierny" jest niezbędny dla funkcjonowania skorumpowanych układów i mataczenia nie tylko krośnieńskich sędziów i prokuratorów.

Pan Tadeusz Pelczar zwrócił się do nas o interwencję, ponieważ jest kolejną osoba poszkodowana przez nieetycznych biegłych psychiatrów z Jarosławia: Piotr Cisek, Anna Kontek-Olejarska, psycholog Krystyna Blok,. jak też wcześniej opisywanych (linki na końcu strony): Ireneusza Kruzela, Janusza Adamczyka i psycholog Anny Tutak.

Wiemy już, że w tym jarosławskim "obozie koncentracyjnym" rzadko zdarza się dzień, żeby jakiś pacjent nie został "przeniesiony do nieba". Wzajemna solidarność, ukrywania błędów i działania na szkodę pacjentów to w tym szpitalu norma. Dlatego postanowiliśmy bliżej przejrzeć się panującemu tam bezprawiu w naruszaniu dobra osobistego pacjentów.

Jak działa instytucja mataczących i majaczących biegłych psychiatrów oraz rozbijaniu rodzin przez niekompetetnych sędziów krośnieńskich opiszemy na przykładzie P. Tadeusza.
Tutaj główną negatywną bohaterka jest krośnieńska sędzi Monika Kozub.

Pan Tadeusz ożenił się w 1990r. Przez pierwsze 5 lat nie było istotnych sporów pomiędzy małżonkami. Urodziły im się dwie córki w 1991 i 93 roku. W 1995r do ich nowego domu żona chciała sprowadzić swoich rodziców, na co Tadeusz się nie zgodził ponieważ był skonfliktowany z teściem - konfidentem UB. Jak w każdej rodzinie problemy zbierały się, ponieważ kilkakrotnie zmieniał pracę. Przełomowy był rok 2003 i kłótnia zakończona wyrokiem za pobicie żony po nogach (pupie?) - do czego zresztą nigdy się nie przyznał. Jedynym świadkiem była jego żona, która jak stwierdził, mściwie i złośliwie wniosła sprawę do sądu. Bez żadnych dowodów, zeznań światków, przez stronniczą SSR Monikę Kozub został skazany (rok w zawieszeniu) za pastwienia się nad rodziną. Jego wnioski dot, rozbijania rodziny przez żonę oczywiście nie uwzględniono.
Nieproceduralne, typowe dla sędziów krośnieńskich postanowienie poniżej.

pelc.post.kozub2003s1.gif (16177 bytes) pelc.post.kozub2003s2.gif (8089 bytes)

Po tym fakcie P. Tadeusz wyprowadza się z domu i wnosi pozew o rozwód. I zaczyna się cyrk. Ponieważ był karany automatycznie zostaje uznany winnym rozpadu małżeństwa.
Jak każda oszukana osoba o oszustwach sędziów i prokuratorów krośnieńskich zawiadamia Ministerstwo Sprawiedliwości. Opisywaną przez nas niejednokrotnie "ścieżką urzędniczej niekompetencji" jego skarga wraca oczywiście do Krosna i do urzędników których oskarżył.
Ich odpowiedz jest znana na pewno czytelnikom AFER PRAWA - NUMER NA WARIATA - przecież
nie wolno skarżyć się na niekompetencje, oszustwa czy głupotę funkcjonariuszy prokuratury i urzędników sądowych.

Ostatecznie wyrokiem II Ka 406/06 z dnia 19.12.2006r wydanym przez znanych już nam wcześniej z niekompetencji: SSO Arkadiusz Trojanowski, SSO Artur Lipiński i SSO Leszek Grabias zostaje zaklepany pobyt P. Tomasza w jarosławskim szpitalu - obozie.

Pan Tadeusz jeszcze naiwnie wierzy, że biegli psychiatrzy po jego zbadaniu wydadzą korzystną dla niego opinię - wszak z natury jest człowiekiem spokojnym, nie miał z nikim zatargów, nie brał udziału w bójkach, nie był karany za pijaństwo. To jego żona prowokowała awantury. Z opinii psychiatrycznej podpisanej przez Ireneusza Kruzela, Janusza Adamczyka, i psycholog Anny Tutak czytamy informacje o nim.

Lekarz, psycholog, czy psychiatra powinien zbadać pacjenta i wystawić mu opinię bez sugerowania się przede wszystkim dokumentacją prokuratorską która z braku wiedzy tych funkcjonariuszy w 90% nagina fakty oczywiste dla celów które są założone przez urzędnika w sprawie. Udokumentowane fakty mataczenia biegłych psychiatrów zostały opublikowane w sprawie: PROKURATOR ADAM SAWICKI SKAZUJE BEZ WYROKU CHORĄ STARUSZKĘ NA CIĘŻKIE WIĘZIENIE - z cyklu patologiczne organy wymiaru (nie)sprawiedliwości.
Staruszka która sama zgłasza się na badania psychiatryczne do szpitala w Rzeszowie to jest zdrowa umysłowo. Jak te same badania robią w podobnym czasie pseudo-fachowcy ze szpitala w Jarosławiu - stanowi zagrożenie dla całego świata - paranoja, co mogą wymyślić chorzy psychicznie psychiatrzy jarosławcy.
I tą paranoję dokumentujemy poniżej.


W opinii wydanej przez Ireneusza Kruzela, Janusza Adamczyka, i psycholog Anny Tutak z dnia 26.07.2005r która - TU PARONOJA - SKŁADA SIĘ AŻ 36 STRON (czyżby za ilość stron dostawali więcej kasy?) Z CZEGO 33 STRONY TO ODPIS PIERDOŁ Z AKT PROKURATORSKICH NIEKUMATEJ BLOND? ASESORKI ANNY PAŚCIAK (mamy jednostronne, bardzo chaotyczne pełne sprzeczności powtarzające się treści matki dzieci, które nie potwierdzają sąsiedzi a nawet brat byłej żony) A TYLKO OSTATNIE 3 (publikowane poniżej) STRONY TO OPINIA psychiatrów i tzw. badania psychologiczne - które nota bene są korzystne dla P. Tadeusza
1/ testy psychoorganiczne - w normie
2/ Globalna sprawność umysłowa - w normie
3/ Duży zasób słów, pojęć zwrotów, wiadomości ogólnych
4/ świadomość jasna, zorientowana wszechstronnie, prawidłowa, porusza się swobodnie,
5/ osobowość bez wyraźnych odchyleń, nie stwierdza się ostrych objawów psychotycznych pod postacią omanów czy urojeń.

Jednak pomimo tego przebiegli biegli wysyłają P. Tomasza do Jarosławia - tak polecił przecież prokurator, a oni na jednym pacjencie zarabiają ponad 4tys. zł miesięcznie. Tak więc dla szpitala jest to świetny interes. Nie wykluczone że i prokuratorzy tym sposobem załatwia różne mafijne interesy.

pelc.opinia.jaroslaw2005s1.gif (21139 bytes) pelc.opinia.jaroslaw2005s2.gif (21652 bytes) pelc.opinia.jaroslaw2005s3.gif (8280 bytes)

Zamiast 6 tygodni - jak przewiduje kodeks - P. Tadeusz spędza w szpitalu 3 miesiące.
Tak traktowani (jako worki złota dla eksperymentów medycznych) są pacjenci o których rodzina się nie pyta i nie interweniuje ponieważ np. zainteresowana jest przejęciem jego majątku. Byłby zapewne tam o wiele dłużej, ale w jego sprawie akurat interweniowała rodzina.
08.03.2006r dostaje kolejną opinię tym razem "pomrocznych blondynek" Anny Kontek-Olejarskiej, psycholog Krystyna Blok i znanego nam osobiście wyraźnie upośledzonego umysłowo (podobno ordynatora?) Piotra Ciska.
I znowu, tym razem na 14 stronach przepisanych z poprzedniej opinii ( teraz tego badziewia mniej) mamy tylko 3 strony pt. "badania psychologiczne".
W opinii czytamy: W zachowaniu poprawny, a nawet ugrzeczniony. Zorientowany wszechstronnie prawidłowo. W dobrym kontakcie słownym, afekt modeluje prawidłowo do nastroju i wypowiadanych kwestii. Napina się przy poruszaniu tematu związanego z jego sprawą sądową... w końcu to normalna reakcja człowieka oszukanego przez urzędników.
Z badań testowych wynika: Globalna sprawność umysłowa badanego mieści się na obszarze rozwoju prawidłowego wysokiego i wynosi.... Badany posiada duży zasób słów, pojęć zwrotów, wiadomości ogólnych... Wyniki testów psychoorganicznych nie ujawniają symptomów organicznego uszkodzenia OUN... Analiza osobowości przeprowadzona w oparciu o zastosowanie psychologiczne metody badawcze, wskazują na spójność struktur poznawczych. Badany ujawnia skłonność do bardzo subiektywnych interpretacji pewnych zdarzeń, odbiegających od ogólnie przyjętej konwencji stosowanych ocen i do reprezentowania sądów ma zaburzony krytycyzm. ... haa, jasne, chłop ma swoje zdanie...
I dalej samej pozytywy, zarówno z obserwacji na oddziale jak też mamy podsumowanie:

Osobowość nie ujawnia cech destrukcji psychotycznej.
oraz: Badaniem neurologicznym nie stwierdza się objawów ogniskowego uszkodzenia ośrodka układu nerwowego.
Badania laboratoryjne - wszystkie pozytywne i w normie.

pelc.opinia.jaroslaw2006s1.gif (22380 bytes) pelc.opinia.jaroslaw2006s2.gif (29991 bytes) pelc.opinia.jaroslaw2006s3.gif (30851 bytes)

Jednak dowodem, że pracują tam lekarze "z układów" albo zatrudnieni są tzw. odpady medyczne - czyli "niekumate i niedouczone osoby" które na pewno w inny sposób niż przez nabycie odpowiedniej wiedzy "zaliczyły" specjalizację, dowodzi podpisany przez nich końcowy wniosek:
W oparciu o materiał dowodowy z akt sprawy karnej, zgodnie stwierdzamy, że Tadeusz P. jest osobą chorą psychicznie... haa, i mamy już prawdę jak ten mafijny system działa.
Po k... te wszystkie badania laboratoryjne, testy, jak żaden psychiatra czy psycholog nie potrafi ich zinterpretować?!? Zresztą po co im, jak wyraźnie biegli oświadczają, że ich opinia psychiatryczna wynika z akt prokuratorskich - czyli z bajki napisanej przez jakiegoś pseudo-prawnika, zresztą humanistę, który zielonego pojęcia nie ma o medycynie, psychologii i wielu innych pojęciach naukowych...

Aktualnie P. Tadeusz, pomimo że jest już 5 lat po rozwodzie nadal prześladowany jest przez swą byłą - wykorzystując tą pseudo-opinię, która nie spełnia aspektów prawnych, jak też żadnych warunków opinii medycznej - patrz postanowiła go ubezwłasnowolnić i zabrać jego dorobek kawalerski - czyli dom który wybudował na swojej działce z niewielką pomocą w pracach wykończeniowych przy pomocy byłej żony.
Przy pomocy oszustów z sądu krośnieńskiego patrz:
Jarosław - sprawa Kazimierza Kalisza - nieetyczni psychiatrzy Andrzej Kuliński oraz Stanisław Adamik na usługach skorumpowanych prokuratorów ze Strzyżowa Jacka Złotko i Zbigniewa Husa. przepuszczalnie uda jej się to.

P. Tadeusz ma już skierowanie na kolejne badania, pomimo że jak ognia unika kontaktów z byłą.
Łatwo się domyśleć, że w tym przekręcie bierze udział ta sama blond-sędzi Monika Kozub, jak też zostali wyznaczeni ci sami niekumaci, za to skorumpowani biegli: Piotr Cisek, Anna Kontek-Olejarska, psycholog Krystyna Blok.

pelc.post.kozub2008s1.gif (26986 bytes) pelc.post.kozub2008s2.gif (3679 bytes)

Jednego nie przewidzieli w swym przekręcie - że to oszustwo trafi do nas i zostanie medialnie nagłośnione, no i że będziemy dalej przyglądać się "pracy" urzędników sądowych i pseudo-specjalistów zatrudnionych w jarosławskim szpitalu.

Spotykamy się do wzajemnego przebadania 10 grudnia 2008 o godz. 10 w jarosławskim szpitalu który stał się obozie koncentracyjnym dla pacjentów.
Oczywiście, zabezpieczymy się przed nieformalnym postępowaniem lekarzy i naruszaniem dóbr osobistych pacjentów.
Inni poszkodowani jarosławskiego szpitala proszeni są o przesyłanie nam dokumentów dot. nieetycznego postępowania lekarzy i podkarpackich prokuratorów... i nie tylko, ponieważ zorganizowana przestępczość funkcjonariuszy działa w całym kraju.

cdn.

REDAKCJA AP

Linki do stron o podobnej tematyce:

Jarosław - sprawa Kazimierza Kalisza - nieetyczni psychiatrzy Andrzej Kuliński oraz Stanisław Adamik na usługach skorumpowanych prokuratorów ze Strzyżowa Jacka Złotko i Zbigniewa Husa.

PROKURATOR ADAM SAWICKI SKAZUJE BEZ WYROKU CHORĄ STARUSZKĘ NA CIĘŻKIE WIĘZIENIE - z cyklu patologiczne organy wymiaru (nie)sprawiedliwości.

Psychiatryczne przekręty skorumpowanych lekarzy i prokuratorów. Bandytom, złodziejom, wszelkim aferzystom (prze)biegli lekarze psychiatrzy wypisują chorobę psychiczną żeby nie trafiał za kratki i swobodnie korzystali z ukradzionej kasy

Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup - w polskich sądach kwitnie korupcja - raport Transparency International.

Rola biegłego psychiatry w procesie cywilnym i karnym.

Antoni Ferenc - żydowski lekarz psychiatria?, ordynator szpitala w Jarosławiu, alkoholik?, biegły sądowy?, ukrywający się przed PRAWEM? - kim naprawdę jest???

Stanisław ADAMIK - kolejny schizofreniczny lekarz psychiatra z Jarosławia?

Goczyński - sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka

Starzychowicz - kolejny dowód skorumpowania sędziego krośnieńskiego czy choroba umysłowa? - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.

Kursa - własna opinia medyczna w sprawie zabójstwa - fakty dla pouczenia skorumpowanych i nieetycznych przebiegłych biegłych sądowych lekarzy i podobnych im prawników-oszustów łasych na każdą złotówkę...

MAFIA W TOGACH - PROCEDURA KARNA PO POLSKU - wspomnienia z pobytu w więzieniu Andrzeja Kursa. Jak zostaje się sędzią w Polsce, biegli i inne psy sądowe, prawda o więzieniach i aresztantach.

Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie

Psychiatra toruński Piotra Melnyczok, eksperymentator, ALKOHOLIK, NARKOMAN, CHORY, PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE ZNĘCAJĄCY SIĘ NAD WŁASNĄ RODZINĄ - z cyklu patologie sądowe.

Lekarze strajkują, bo rząd ściga ich za łapówki ?

Ćwiąkalski Zbigniew - sprawiedliwy czy fałszywy nowy Minister Sprawiedliwości PO - wpadki i przekręty czyli zebrane "haki" na Ćwiąkalskiego.

Porady dla "medyka łapownika" - hit dnia

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Fr Boype
13-03-2017 / 20:32
~Joshuawef
07-03-2017 / 18:01
~Frenchy
04-01-2015 / 21:01
I liaterlly jumped out of my chair and danced after reading this! uouygocno.com [url=imaskmg.com]imaskmg[/url] [link=qcsawwcp.com]qcsawwcp[/link]
~Faqih
20-12-2014 / 03:55
Posted on I wanted to send you this tiny orsvbeation in order to thank you very much as before relating to the awesome tips you have documented at this time. This has been really extremely generous with people like you in giving publicly all that numerous people might have supplied for an electronic book to get some dough for themselves, and in particular considering the fact that you might well have tried it if you ever wanted. Those tips as well worked to be a good way to fully grasp someone else have similar keenness just as mine to understand whole lot more on the subject of this problem. I believe there are some more enjoyable times up front for people who browse through your blog.
~Christine
21-11-2011 / 04:48
Bardzo ciekawy artykul. Jest w nim sporo bardzo interesujacych informacji. Czytajac to przedstawia mi sie sytuacja w ktorej jest moj siostrzeniec. Napisal me email jednego razu jak byl zamkniety na leczenie w tym szpitalu i jakie okropne przechodzil tortury. To bylo przerazajace co on mi napisal i nie moglam uwierzyc ze w 21szym wieku takie zabiegi i terapie sa dopuszczalne. Cytat "Oni mi dawali jakieś tabletki po których nie mogłem się podnieść z łóżka,tak to czułem jakby mi wyjęli mózg, wsadzili w imadło i zakrecali powoli korbą" Moj siostrzeniec w dalszym ciagu jest przesladowany i torturowany przez tych samych terrorystow co Pan Tadeusz Pelczar i Pan Bronisław Szerszeń.