Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:





Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 czerwca 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 31-10-2013

Długie ręce polskich psychopatów Bogdan Goczyński

Trzy lata temu pisałem w Internecie o tym jak dewianci z wymiaru “sprawiedliwości” nękali Rafała Lewickiego spod Ostródy. Rafał wsławił się tym, że próbował wyegzekwować swoje prawa do wychowywania synów. Był za to dwukrotnie aresztowany lecz wskutek protestów organizacji praw ojca za każdym razem był zwalniany. Psychopaci z wymiaru nie dali za wygrane i próbowali zrobić z niego wariata. Nie pomogło zaświadczenie lekarza psychiatry o dobrym zdrowiu. Sądowi specjaliści zaocznie zdecydowali inaczej. W efekcie, Rafał, jak wielu innych, żeby móc spokojnie żyć, wyjechał za granicę. W ciągu tych trzech lat kilkakrotnie rozmawiałem z nim przez skype’a. Mieszkał w Niemczech. Miał regularną pracę. Po początkowych problemach, spowodowanych życiem w Polsce, jego zdrowie zaczęło się poprawiać.

Dzisiaj dostałem wiadomość od jego kolegi – Darka Wernickiego. Rafała aresztowano na podstawie europejskiego nakazu aresztowania w Lüneburgu w północnych Niemczech dla doprowadzenia i zamknięcia go w szpitalu psychiatrycznym w Polsce. Nakaz podpisał sędzia Artur Borowy z Ostródy. Jak się wydaje, poza psychopatyczną mściwością i nienawiścią normalnych ludzi, inną przyczyną było to, że Rafał naraził się tamtejszej sitwie mówiąc otwarcie o ich przekrętach. Pozostaje mieć nadzieję, że Niemcy wykażą minimum rozsądku i nie ulegną prowokacji. A swoją drogą my Polacy w PL, sami powinniśmy zrobić porządek u siebie w kraju i pogonić psycholi. Nikt za nas tego nie załatwi.

 Bogdan Goczyński

Więcej tekstów:

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

 
~lee123
23-02-2017 / 08:59
www.trxfitness.it/ Allenamento Con Trx www.trxfitness.it/ Trx Palestra www.trxfitness.it/ Corda Trx www.trxfitness.it/ Trx Decathlon
~michael kors outlet
16-02-2017 / 02:46
Coach Outlet www.coachoutletfactory-stores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.in.net ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Coach Purses www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Shoes www.toryburchoutlets.us.com Longchamp Outlet www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katespadesoutlet.us.com Ray Ban Outlet www.raybanoutletstore.in.net Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachoutletstore.name Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.name Coach Outlet www.coach-outlets.us.org Nike Roshe Run www.tanie-nikerosherun.pl Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Outlet www.balenciaga-outlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciaga-handbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.in.net Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermes-belts.us.com Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net North Face www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outlets.us.org Timberland Boots www.timberland-outlets.us.com Cheap Timberland Boots www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet www.toryburch-outlets.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Shoes www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.guccioutletinc.us.com North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Outlet www.tiffany-outlets.us.com Tiffany Outlet www.tiffanyco-outlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Cheap Jordans www.cheapjordans.eu.com North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Prada Handbags www.pradaoutlet.us.org Chan Luu www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletofficial.us.com Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.tomoutlet.us.com Louis Vuitton www.louisvuitton-outletstores.us.com Fendi Handbags www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Michael Kors Outlet www.michael-kors-outlet.us.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com Coach Outlet www.outletcoach.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Skechers Shoes www.skechersshoe.us.com Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Air Max www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutletstore.us.com Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Burberry Belt www.burberrybelt.us.com Louis Vuitton Belt www.louisvuitton-belt.com Salvatore Ferragamo www.ferragamo-belt.us.com Marc Jacobs Handbags marcjacobshandbagsoutlet.blog.com Lululemon Outlet www.lululemonsoutlet.us.com True Religion Outlet www.truereligion-outlets.in.net Tommy Hilfiger Outlet www.tommyhilfigeroutlet.us.com Coach Outlet www.outletcoach.eu.com Red Bottoms www.redbottom.in.net Kevin Durant Shoes www.kevindurantshoes.us.org New Balance Outlet www.newbalanceoutlet.in.net Adidas Outlet www.adidasoutlet.in.net Coach Outlet Online www.coachoutlet-online.eu.com Stephen Curry Jersey www.stephencurryjersey.us.com Vans Outlet www.vansoutlet.us.com True Religion Outlet www.true-religionoutlets.in.net ED Hardy Outlet www.edhardyoutlet.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlet.eu.com UGG Outlet www.uggoutlet.us.org UGG Outlet www.outletugg.in.net North Face Outlet www.northface--outlet.us.com Ugg Boots Sale www.uggbootssale.in.net UGGS For Women www.uggsforwomen.us.com Skechers Go Walk www.skechersgowalk.us.com Adidas Yeezy Boost www.adidasyeezyboost.in.net Adidas Yeezy www.adidasyeezy.us.com Adidas NMD www.adidas-nmd.us.org Coach Outlet www.coachoutletinc.us.com North Face Outlet www.northfaceoutletsale.in.net Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenfactoryoutlet.us.com Puma Outlet www.puma-outlet.us.com Polo Outlet www.outlet-polo.us.com Stuart Weitzman Boots www.stuartweitzmanboots.us.com Under Armour Outlet www.underarmouroutlet.us.org Under Armour Hoodies www.underarmourhoodies.us.com Herve Leger www.herveleger.eu.com MCM Belt www.mcmbelts.us.com Nike Air Max www.nikeairmaxshoes.com.tw Louboutin Heels www.louboutinheels.us.com Jordan Retro 11 www.jordanretro11.us.com Converse Outlet www.outletconverse.us.com Nike Roshe Run www.nike-rosherun.us.com UGGS Outlet www.outletuggs.us.com North Face Outlet outletnorthface.blog.com Adidas Originals www.adidasnmdshoes.com.tw Lebron James Shoes www.lebronjamesshoes.us.com Sac Longchamp www.saclongchamps.fr Air Max Pas Cher www.airmax-paschers.fr Chaussures Louboutin www.louboutinspascher.fr Keds Shoes www.kedsshoes.in.net Asics Shoes www.asicsshoe.in.net Coach Outlet www.outletcoach.us.org True Religion Outlet www.outlettruereligion.us.com New Balance Outlet www.new-balanceoutlet.us.com Skechers Shoes www.skechersoutlet.us.com Nike Outlet www.outletnike.us.com Adidas Outlet www.outletadidas.in.net Red Bottom Shoes www.redbottom-shoes.com New Jordans www.newjordans.us.com Air Max 90 www.air-max90.in.net Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutletstores.com Coach Black Friday www.coachblackfriday.org UGG Boots Black Friday www.uggbootsblackfriday.com Nike Roshe Run www.nikerosherunning.us.com Versace Belt www.versacebelt.us.com Skechers Shoes www.skechersshoes.in.net Hugo Boss www.hugoboss.in.net Guess Factory www.guessfactoryoutlet.us.com Hollister Jeans www.hollisterjeans.us.com Burberry Scarf www.burberry-scarf.in.net North Face Outlet www.northfaceoutletus.us.com North Face Outlet www.north-faceoutlet.com.co North Face Outlet www.northfaceoutletfactory.in.net North Face Outlet www.thenorthfaceoutlets.us.com The North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.org North Face Jackets www.northfaceoutletco.in.net North Face Outlet www.north-faceoutlet.info UGG Outlets www.ugg-outlets.in.net Uggs Outlets www.uggs-outlets.us.com UGG Outlet Store www.outletugg.us.com Ugg Outlets www.ugg-outlets.us.com UGG Boots Outlet www.outlet-ugg.us.com UGG Bailey Button www.uggoutlet-boots.us.com Michael Kors Outlet www.michael-korsoutlets.in.net Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletstores.in.net Nike Roshe Run Pas Cher www.rosherun.fr Nike Air Max Pas Cher www.airmaxpascheronline.fr Air Jordan Pas Cher www.nike-pascher.fr Kate Spade www.katespade.us.com True Religion www.truereligion.us.org Salomon Outlet www.salomonoutlets.com Burberry Outlet www.burberry-outlets.us.com North Face Outlet www.northfaceoutlets.net.co The North Face Outlet www.northfaceoutletinc.name The North Face Jackets www.northfaceoutletco.name Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonco.us.com Pandora Bracelet www.pandorabracelet.us.com Oakley Sunglasses www.oakleyclearance.us.com Ray Ban Outlet www.raybanoutletofficial.us.com Ray Ban Sunglasses www.raybansunglassesofficial.us.com Coach Outlet www.coachoutletsofficial.us.com Coach Outlet www.coachoutletcom.us.com Mont Blanc Pens www.montblanc-pen.us.com
~Darnesha
19-01-2017 / 17:52
~Chianna
18-01-2017 / 12:17
~Chasmine
17-01-2017 / 02:20
~Essie
12-01-2017 / 16:40
~Dortha
23-12-2016 / 02:55
~Turk
22-12-2016 / 20:53
~chenlina
13-12-2016 / 02:32
chenlina20161213 www.michaelkorshandbagsonsale.com www.hollisterclothing.net www.cheap--nfljerseys.us.com www.ugg-canada.ca www.louisvuitton.de.com www.cheapraybansunglasses.net.co www.cheap-jordans.us.com www.louisvuittonoutletstores.us www.hollister-uk.org.uk www.nfljerseyswholesales.us www.coachfactoryoutlet-online.us.org www.oklahomacitythunderjerseys.us.com www.uggoutletsales.us.com www.mlbjerseys.org www.raybansonsale.com.co www.louboutinfemme-pascher.fr www.louisvuitton-outlet.ca www.raybanpascher.fr www.katespadeoutlets.us.com www.pittsburghsteelersjerseys.us.com www.ray-banssunglasses.com.co www.michaelkorsoutlet-store.us.org www.losangelesclippersjerseys.com www.monclerjacketsuk.me.uk www.washingtonwizardsjerseys.com www.raybansunglasses.uk www.uggsoutletcheap.us.com www.clevelandcavaliersjerseys.us.com www.cheaprolexwatches.name www.louisvuitton.me www.tiffanyandco.nom.co www.truereligion-jeans.us www.outlet-uggboots.us.com www.cheapraybans.us.org www.basketballshoes.name www.hilfigeroutlet.in.net www.outletugg.com.co www.raybansunglassess.com.co www.adidasoutletstore.net www.louis-vuitton.me.uk www.gucci-outlet.org www.rolexwatchesforsale.name www.raybanoutlet.net.co www.louis-vuittonoutlet.us.com www.tomswedges.us www.truereligion.net.co www.hogan-scarpe.it www.poloralphlaurenukonline.co.uk www.chaneloutlet.in.net www.sunglassesoakley.com.co www.cheapoakleysunglasses.net.co www.outlet-celine.com www.christianlouboutinsale.me.uk www.katespadehandbagsoutlet.us.com www.replicawatches.name www.ralphlaurenpolo.in.net www.kobebryantshoes.name www.jordan13.org www.coachfactoryoutlet-onlinestore.us.com www.todsoutlet.in.net www.christianlouboutinoff.us www.prada.us.org www.michael--korsoutlet.us.com www.michaelkorsoutletclearance.us.org www.ralphlaurenoutletofficial.us.com www.truereligionjeans-outlet.us.com www.asicsshoes.name www.coachhandbagsnew.us.com www.rolexwatches.us.com www.uggsclearance.us.org www.michaelkorsoutletofficial.us.com www.lebronjames-shoes.net www.jordanretro.name www.minnesotavikingsjerseys.us.com www.uggbootaustralia.us.com www.jordanconcords.net www.louisvuitton-handbags.com.co www.katespade.eu.com www.north-faceoutlet.net.co www.jordan3.net www.louisvuittonlvoutlet.us.com www.moncleroultet.us.com www.polooutlet-online.us.com www.thenorthface.net.co www.outletslouisvuitton.us.com www.pandorajewelry.us.org www.rolexwatchesoutlet.us www.airjordan-pascher.fr www.tomssale.in.net www.ugguk.me.uk www.uggboots-onsale.us.org www.katespade-outlet.net.co www.cheapuggssale.us.com www.louis-vuitton-borse.it www.cheaprolexforsale.com www.nikeoutlet-online.com www.canadagoosecanada.us.org www.niketrainers.uk www.cheapuggbootsuk.org.uk www.cheapoakleysunglassess.com.co www.ugg-italia.it www.adidastrainers.uk www.coachoutletofficial.us.com www.officialmichaelkorsoutlet.us.com www.nikefactoryoutlet.org www.michaelkorsoutletstores.us.org www.newyorkknicksjerseys.us.com www.coachcanadaoutlet.com.co www.lebronjames-shoes.name www.bostoncelticsjerseys.com www.moncler.me.uk www.cheapjordansshoes.us.com www.adidas.in.net www.beatsbydrdresolo.us www.adidasshoes.net www.tomsshoes-outlet.com www.coachfactoryoutletclearances.us.com www.toms-shoes.cc www.canadagooseoutletsale.us.com www.cheapjordansforsale.us www.denverbroncosjerseys.us.com www.abercrombieandfitchoutlet.in.net www.oakleysunglassescanada.ca www.oakley-sunglasses.net.co uggs.uggaustralia.qc.com www.monclerjacketsonline.us.com www.fitflopsuk.me.uk www.cheapuggsboots.us.com www.redbottoms.org.uk www.montblanc-pen.name www.raybansunglasses.me.uk www.gucci-outlet.name www.nike--rosherun.fr www.louboutinshoesoutlet.co.uk www.jordanfemmepascher.fr www.adidas-nmd.co.uk www.edhardyclothing.in.net www.montblancpenofficial.us.com www.louis-vuittonoutlets.us.org www.monclerpascherhomme.fr www.canadagooseca.us.com timberlandboots.hugeoff.net www.ralphlaurenukofficial.org.uk www.michael-korsbags.us.com www.uggsoutletsale.us.com www.uggs-pascher.fr www.tomsshoes.us.org www.uggclassic.us.com www.coachclearance.us.com www.supra-shoes.net www.dallasmavericksjerseys.com www.coachfactoryoutlet-online.eu.com www.gucci-inc.com www.louboutinshoes.cc www.seattleseahawksjersey.us.com www.oakleysunglasses-outlet.com.co www.goldenstatewarriorsjerseys.us.com www.louboutinshoessale.com www.michaelkorsoutletcanada.com.co www.fitflops.us.com www.canadagoose.com.co www.adidasnmd-shoes.us.com timberland.officialfree.net www.christianlouboutinoutlet.com www.nike-airmax.me.uk www.gucci.me.uk www.coachfactoryoutletmall.us.com www.airmaxssale.com www.uggsoutlet-online.us.com www.pradaoutlet.net.co www.uggsuk.org.uk www.timberlandboots.net.co www.uggsboots.us.org www.moncler--paris.fr www.longchamp-sac.fr www.kobeshoes.org www.nba-jerseys.us.com www.cincinnatibengalsjerseys.us.com www.pandorajewelry.in.net www.nikeoutletstores.us.com www.uggoutlet-stores.us.com www.true-religion.me.uk www.ralphlauren-outlet.net.co www.clarisonic.com.co www.uggoutletsale.in.net www.gucci--outlet.com.co www.jordan4.net www.hollister.in.net www.uggslippers.com.co www.raybanssunglasses.com.co www.hollistercoclothing.com www.kevindurantshoes.name www.louisvuittonoutletonlineshop.com www.pradahandbags.net www.niketn-pascher.fr www.cheaptoryburchoutlet.com www.rosherun.org www.authenticlouisvuittonhandbags.us.com www.adidasyeezy350.us.com www.mbt.us.com www.louisvuittonoutletmalls.us.com www.poloralphlaurenuk.co.uk www.hermesbags.us.org www.cheapjordansshoes.in.net www.fitflops.org www.fitflopssaleclearance.us.org www.giuseppe-zanotti.us.com www.northface.us.com www.true-religionjeans.us.org www.coachoutletstoreonlinesale.us.com www.nikeoutletstore.us.com www.uggoutletonline.in.net www.oakleystore.com.co www.uggoutletdiscount.us.com www.truereligion-jeans.com.co www.ugg-bootsuk.co.uk www.vansshoes.name www.oakleysunglassess.com.co www.adidasoriginals.in.net www.retrojordans.name oakley.sunglassesonline.us.com www.michaelkors--outlet.us.com www.coachfactoryoutlet-stores.us.org www.seattleseahawksjerseys.us.com www.ugg-outlet.ca www.christianlouboutin.name www.newenglandpatriotsjerseys.us.com www.jordansforsale.in.net www.longchamp.us.com www.uggsaustralia.it www.nike-rosherun.in.net www.christianlouboutin-paris.fr www.coachoutletcheap.us.com www.outletsmichaelkors.us.com www.ugg-boots.fr www.tomsshoesuk.org.uk www.montblanc.com.co www.raybansunglassesoutlet.net.co www.michaelkorsuk.com.co www.sanantoniospursjerseys.us.com www.jordan8.net www.ralphlaurenoutletonline.in.net www.mcmbags.com.co www.abercrombieoutletonline.cc www.christianlouboutin-pas-cher.fr www.chanelbags.in.net www.miamiheatjerseys.us.com www.canadagooseukoutlet.me.uk www.jordanshoes.us.org www.uggcheap.us.com www.chicagobullsjerseys.com www.rayban-sunglasses.com.co www.michaelkors--outlet.com.co www.abercrombiefitch.us.com www.aididasyeezy.org.uk www.oakleyssunglasseswholesale.us.com www.jordan6.net www.uggoutlets.com.co www.louisvuittonparis.fr www.louisvuitton-discount.com www.burberry-outletonline.com.co www.outletcanadagoose.com.co www.celine-outlet.us www.uggbootscanada.ca www.poloralph-lauren.us.org www.adidassuperstar.name www.ray-ban-sunglasses.com.co www.uggsbootscheap.us.com www.louis--vuittonhandbags.us.com www.coachoutletstoreonlineclearances.us.com www.curry3.name www.gucci-outlet.net.co www.canadagoosecanada.com.co www.discountuggboots.us.com www.outletmichaelkorshandbags.us.com www.louisvuittonofficial.us.com www.nhljerseys.org www.canadagoose-pascher.fr www.oakleys-sunglasses.us.org www.coachoutletonlinesale.eu.com www.canadagoosejacketsoutlet.us.com www.tiffanyandcojewelry.com.co www.louboutin.us.com www.adidas-yeezy.us.com www.uggbootsparis.fr www.tommyhilfigeroutlet.us.org www.toryburchoutlet.us.org www.outletcanadagoose.name www.louis-vuittonoutlet.eu.com www.nike-airmaxpascher.fr www.toms.us.org www.gooseoutlet.us.com www.pandorauk.me.uk chenlina20161213
~Rose
10-12-2016 / 07:48