Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Minister Czuma: Psychopaci pozostaną na miejscu. 

Wczoraj  (26 stycznia 2009r) Andrzej Czuma, nowy minister sprawiedliwości, oświadczył, że nie zamierza dokonywać rewolucji w wymiarze sprawiedliwości. Jest to zgodne z tym czego się spodziewałem. Testem wiarygodności każdego nowego ministra byłby jego stosunek do zasad funkcjonowania całego wymiaru a także do drugiego garnituru w jego resorcie. Tymczasem na dziś są to te same osoby, które były tam za jego poprzedników.  Prawdziwą twarz owego drugiego garnituru pokazaliśmy w artykułach: „Żadnych złudzeń panowie” i „Uderz w stół a nożyce się odezwą”.

Typową zasadą mianowania na stanowiska osób z tak zwaną piękną przeszłością jest osiągnięcie celu propagandowego. Osoby te muszą być posłuszne swym mocodawcom, którzy niekoniecznie stoją w pierwszym szeregu. Tak było w przypadku TW „Bolka”, tak było w przypadku TW „Kosaka” i prawdopodobnie wielu innych.

Gdyby Minister Czuma działał w dobrej wierze, to powinien ogłosić natychmiastowe rozwiązanie instytucji, którą zarządza i ponowny, tymczasowy nabór urzędników, do czasu gruntownej reformy na zasadach powszechnego społecznego udziału w sądownictwie.

Prawda jest zaś taka, że wymiar sprawiedliwości w Polsce działa według niejawnych reguł, które są szokująco odmienne od oficjalnie deklarowanych. Zasady te dają się zauważyć poprzez krytyczną analizę zachowania się prokuratury i sądów. Materiału do tego w Aferach Prawa nie brakuje. Szczególnie widoczne jest to w sprawach rodzinnych.

Owe niejawne zasady to:

·              Niszczenie rodzin.

·              Antagonizowanie małżonków poprzez wspieranie i zachęcanie do fałszywych oskarżeń. Dużo takich przypadków przedstawionych jest w książce „Cała prawda o współczesnych związkach małżeńskich," Janusza Falińskiego, jak również w sprawach Goczyńskiego i Frymusa.

·              Manipulacje kobietami mające na celu zachęcanie je do rozwodów.

·              Niedopuszczanie do ugody pomiędzy zwaśnionymi stronami (sprawa Frymusa).

·              Wykorzystywanie psychiatrii dla niszczenia ojców.(Numer na wariata).

·              Izolowanie dzieci od ojców, przy jednoczesnym zmuszaniu ich do płacenia alimentów na dzieci, które im siłą zabrano. (Haracz dla wymiaru sprawiedliwości).

·              Mnożenie ilości spraw sądowych w celu całkowitej dezorganizacji życia ofiar ataku. (Sztuka rozbijania rodzin)

·              Niszczenie podstaw ekonomicznych rodzin. Chodzi o maksymalne uzależnienie rodzin o systemu socjalnego państwa, poprzez sztuczne zadłużanie ojców dla przejmowania majątków czy zamykanie ich w więzieniach np. za niepłacenie alimentów. (Dzieci w roli zakładników mafii).

Często kobiety ulegają złudzeniom, że poprzez rozwód i wysokie alimenty poprawią sobie życie. W efekcie, ich życie zostaje zrujnowane a dzieci wychowane są bez ojca w sposób niezrównoważony z całymi tego konsekwencjami. Nieliczne kobiety, które zachowały poczucie zdrowego rozsądku nie poddają się owym manipulacjom i rozumieją dobrze pojęty interes, ich własny i dzieci.

Stronnicza postawa sędziów w sądach rodzinnych bywa tłumaczona faktem dominacji kobiet na tych stanowiskach. Nie jest to wyjaśnienie przekonywujące. Opisane w tym artykule zasady postępowania sędziów są przemyślaną i skrupulatnie przestrzeganą polityką a feminizm jest jedynie jej przejawem i narzędziem manipulacji naiwnych kobiet. Sędzia jest jedynie urzędnikiem i jego obowiązkiem jest bezstronność. Za zachowanie jakie ma miejsce w sądach rodzinnych, każdy z sędziów, zgodnie z prawem powinien trafić za kraty. To że tak nie jest, świadczy jedynie, że dzieje się to za zgodą a prawdopodobnie i zachętą władz zwierzchnich, w tym ministerstwa sprawiedliwości, na czele którego stoi obecnie Andrzej Czuma.

 

Bogdan Goczyński 

Linki do artykułów związanych z tematem.

Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny.
Andrzej Czuma: rewolucji nie będzie
.
Żadnych złudzeń panowie. Praworządność w rozumieniu ministra Ziobry
.
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przestępcze struktury wymiaru sprawiedliwości.  

TW Kosak.

Cała prawda o Bolku
.
Janusz Faliński. Cała prawda o współczesnych związkach małżeńskich.
 

Historia Goczyńskiego
.
Marcin Frymus w łapach psychopatów.

Numer na wariata
.
Sztuka rozbijania rodzin
.
Haracz dla wymiaru sprawiedliwości.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.