Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Szokujący film dokumentujący gangrenę toczącą Sąd Najwyższy - orzeczenie SSN Józef Szewczyk, SSN Józef Dołhy, del. SSA Andrzej Stępka w sprawie urojonych zarzutów dla usługodawcy Z. Sendka - z cyklu dajcie człowieka a paragraf się znajdzie...

Sprawę urojonych zarzutów postawionych Zenonowi Sendek przez prokuratorów z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, oraz Janusza Jarocha z Wrocławia wielokrotnie opisano na stronach AP. Analizując dokumenty nie trudno dojść do wniosku, że zlekceważono wszelkie dowody niewinności pomówionego, co dowodzi osobistego zaangażowania się prokuratorów w taki wynik sprawy. Uwidacznia się to w wyrokach - szef bandy dostał tylko 2 lata pozbawienia wolności mimo, że udowodniono mu szereg przestępstw i już wyszedł z aresztu, a nie karany właściciel blacharskiego zakładu samochodowego za zrobienie skrzynki, o której przeznaczeniu nie miał zielonego pojęcia dostaje 10-letni wyrok !!! - czyżby tylko dlatego żeby kogokolwiek skazać?

Tutaj link do szokującego filmu z rozprawy kasacyjnej.

i nieproceduralny protokół posiedzenia sędziów SN

sendek.sn.protok.s1.jpg (76563 bytes) sendek.sn.protok.s2.jpg (72100 bytes) sendek.sn.protok.s3.jpg (72743 bytes)


Dla przypomnienia faktów proponujemy zapoznać się z tekstami: Stronnicze działania prokuratorów wydających akty oskarżenia sprzeczne z zebranym materiałem dowodowym znajdującym się w aktach skargi kasacyjnej oznaczonej sygn. akt V KK 62 / 09 Zenona Sendek z Warszawy.

Towarzystwo wzajemnej adoracji ” narkotycznych organów prawa”- wrocławski prokurator Dariusz Sulikowski - z cyklu dajcie człowieka a paragraf się znajdzie...

oraz Skorumpowany ? czy chory umysłowo "narkotyczny" prokurator Prokuratury Krajowej Janusz Jaroch delegowany do Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu - z cyklu "dajcie człowieka a paragraf się znajdzie"...

Sprawa nielogicznych zarzutów i nieproceduralnego postępowania prokuratorsko-sądowego blacharza Z. Sendka trafia do Sądu Najwyższego gdzie urzędują: SSN Józef Szewczyk, SSN Józef Dołhy, del. SSA Andrzej Stępka. Sędziowie nie są w stanie dokonać analizy faktów - dowodem jest fakt odmówienia uzasadnienia wydanego wyroku. Sędziowie, żeby nic nie rozpatrywać uznali, że żaden z 7 warszawskich adwokatów nie był w stanie umysłowym napisać prawidłowo kasację. Czy to nie dowód gangreny umysłowej wszelkich togowców?

Pan Sendek zgodnie z procedurą sądową zwrócił się do uzasadnienie orzeczenia

Opowiedz którą otrzymał od przewodniczącego SSN Henryka Gradzika ewidentnie dowodzi łamanie obowiązującego prawa przez sędziów SN - czyżby bosskich sędziów?

Podobną zbywającą odpowiedz na skargę jego żony podpisał prof.dr hab. Lech K. Paprzycki.

Więcej dowodów niekompetencji sędziów SN:

Z kogo kpi Sąd Najwyższy w składzie SSN Piotr Hofmański – przewodniczący, SSN Jacek Sobczak – sprawozdawca i SSN Ewa Strużyna. Z ludzi czy jednak z siebie samych ?

SN nie zgodzili się na zabranie immunitetu gliwickiemu sędziemu L. Guzy - współmordercy wielu niewinnych osób. Kolejny dowód istnienia mafijnej korporacji sądowej.

Prezes Sądu Najwyższego Tadeusz Ereciński

PIERWSZY PREZES SĄDU NAJWYŻSZEGO Prof.dr hab.Lech Gardocki

Lech Gardocki -dyskusja na temat publikacji "Nie możemy bronić sędziów, gdy na to nie zasługują"

Gardocki Lech - Prezes Sądu Najwyższego - dyskusja czy zawody prawnicze powinny być pod kontrolą prokuratury? - z cyklu patologie wymiaru (nie)sprawiedliwości.

Safjan Marek - prezes Trybunału Konstytucyjnego - taka sobie głupia odzywka sędziego SN w sprawie wolności zgromadzeń?

Więzienie za zniesławienie - tą sprzeczną z przepisami UE decyzją zakończył swą kadencję nawiedzony i "boski", za to "lewacki" prezes Trybunału Konstytucyjnego Marek Henryk Safjan.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Mrs Martina
24-09-2015 / 12:14
Czy potrzebujesz kredytu? Jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez mrsmartinaloanfirm01@outlook.com z poniższej informacji. Imię:....... Kraj: ...... Stan: ...... Wysokość: ... Czas trwania: ..... Telefon #: .....
~siostra Angela
03-07-2010 / 00:00
Pan Jezus też był niewinny i go ukrzyżowali...
~Mirosław
02-03-2010 / 00:00
SN może odrzucić każdą kasacje bo tak są skonstruowane przepisy.W ten sposób SN zawsze będzie "czysty" chociaż w rzeczywistości kryje przestępstwa sądowe.