Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 17-06-2014

Skazać Raczkowskiego - niskie pobudki krośnieńskich sędziów: SSO Wiesław Ruszała, SSO Janusz Szarek, SSR del. Mariusz Hanus itp. badziewie togowe...

Materiały sądowe i opinie publikowane na stronach internetowych AFERY PRAWA przez Zdzisława Raczkowskiego od 2000r. – absolutnie demaskują faktyczną kondycję polskiego sądownictwa spowodowały nieproceduralne zbiorowe oskarżenie go przez kilkudziesięciu sędziów i prokuratorów krośnieńskich, rzeszowskich, sanockich i brzozowskich gdzie toczyło się kilkanaście spraw z powództwa poszkodowanego Zdzisława Raczkowskiego. W opisach spraw zostały przedstawione teatralne sale sądowe zdominowane przez przekupnych, niedouczonych, niemoralnych, przygłupów w togach - z zawieszonym Godłem Polski na piersi – ten Orzeł jakby tylko mógł to chętnie z zemsty zesrałby się na taką pierś ubraną w togę.

Na tych autentycznych obrazach z życia opublikowanych na stronach AFERY PRAWA obserwujemy miernoty togowe mające o zgrozo prawo orzekania “W imieniu Rzeczpospolitej”. Być Sędzią w Polsce to w większości znaczy posiadać licencję na robienie co się chce, na bezkarne krzywdzenie ludzi, dysponowanie przywilejem kompletnego braku odpowiedzialności za wszelkie błędy i przestępstwa, uprawnienie do całkowitej swobody brania łapówek i obowiązek omerty (trzymania ryja) odnośnie przestępstw kolegów sędziów oraz wysługiwania się władzy, kumplom oraz silniejszym.

Sędzia ma bardzo wysoką pensję, status i mir w społeczeństwie bez względu na to jak jest leniwy, głupi, przekupny, wredny, jak się zachowuje na sali sądowej, jak traktuje ludzi i z kim trzyma. Przy tym należy mu się przywilejów całe mnóstwo, może jeździć nachlany, bo ma immunitet i wszystkich zna, dostaje nieoprocentowany kredyt korporacyjny na mieszkanie, ma realną władzę i pewność, że jakby jakiś problem to “środowisko się wstawi”. Typowy Polski Sędzia to nie heros moralny czy tytan mądrości, to golum naszej rzeczywistości, z dnia na dzień coraz bardziej pewny siebie i bardziej zdemoralizowany. Sędzia to ma klawe życie, na które nie zasłużył. A nieliczne wyjątki znajdujące się pewnie gdzieś tam na kompletnym marginesie potwierdzają tylko regułę...
(krytyczne cytaty ze strony:  WIETRZENIE SĄDOWNICTWA? Najwyższy czas! Tomasz Parol )

Sędziowie SSO Wiesław Ruszała, SSO Janusz Szarek, i del. Mariusz Hanus prowadząc rozprawę apelacyjną w dniu 09 kwietnia 2014r. dali dowody swojej stronniczości i niekompetencji. Zamiast skazać nieetycznego komornika który okradał dłużników – czego dowodzą dostarczone do akt postanowienia sądowe nakazujące mu zwrot bezprawnie zabranej ludziom kasy, (którzy już z przyczyn losowych byli w trudnej życiowej sytuacji) – postanowili kolejny raz się zemścić i ukarać dziennikarza śledczego którego pracą dla społeczeństwa jest demaskowanie przestępstw funkcjonariuszy sądowych i urzędników władzy – patologia sądowa to za mało powiedziano.

Redaktor Raczkowski ma być skazany nie tylko za oszustwa wadowickiego komornika, ale też za śmiertelny wypadek sędziego warszawskiego  Artura J. - za  nagłośnienie faktu zabicia kobiety przez sędziego który dzięki "kolesiowskim układom wzajemnej pomocy" nie spędził ani dnia za kratkami chociaż powinien posiedzieć co najmniej 10 lat.  Tekst z nazwiskiem sędziego ma być wykasowany, historia zniknąć ponieważ sędzia pokornie przez kolejnych 5 lat nie zabił nikogo. Tylko jakoś kobieta nie została wskrzeszona aby wszystko tak łatwo mogło wrócić do normy i być wymazane tak łatwo jak w aktach sądowych...
Raczkowski jako redaktor AP musi być skazany  za to, że wrocławski biegły sądowy Mariusz M. wypisywał "lewe opinie na zamówienie", podobnie jak sanocki "przebiegły Władysław Wdowiak" , za to że "pseudo-prawnik", warszawski cwaniak oszukiwał ludzi obiecując g... wartające porady prawne i nie płacił podatków od lewych faktur VAT wystawianych "na niby za porady prawne:-)".
Ma być aresztowany za białostockiego lekarza udającego "boskiego prof." W. Kuczyński który w prywatnej klinice KRIOBANK naciągał na zabiegi za sporą kasę kobiety które "jakoś mu się nie udawały".... itp. itd., nazbierało się sporo spraw ponieważ "impotentne lub niedouczone organy władzy" nie odpowiadają za wypisywane brednie na sądowej makulaturze przez co poszkodowanych nie brakuje.

Z uwagi na niskie pobudki postępowania sędziów krośnieńskich, – zemsta za co najmniej kilkadziesiąt tekstów krytykujących orzeczenia sędziów krośnieńskich (i rzeszowskich) - linki na końcu -

WNOSZE O WYŁĄCZENIE Z ORZEKANIA ww. sędziów, jak też że względów etycznych wyłączenie się innych sędziów z sądu krośnieńskiego negatywnie przedstawionych w czasopiśmie www.aferyprawa.eu .

Jednocześnie wnoszę o udostępnienie mi jako dziennikarzowi śledczemu wglądu do akt osobowych ww. sędziów celem sprawdzenia czy pozytywnie przeszli niezbędne do wykonywania tak odpowiedzialnej pracy badania psychiatryczne – czy nie cierpią na zakłócenia czynności psychicznych, niedorozwoje umysłowy, schizofrenie, paranoje itp. czy nie mają ograniczonej zdolności rozpoznawania i kierowania swoim postępowaniem.

cdn.

Sawicki Adam - Mariusz Hanus - kolejny dowód korupcji prokuratorsko - sędziowskiej podkarpackiej mafii w togach - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.

BOHATEREM TEJ STRONY JEST ASR W BRZOZOWIE JANUSZ SZAREK - podobno z działu karnego?

Janusz Szarek - czy sędzia brzozowski z wydziału karnego wchodzi w przestępcze układy?

Sąd Okręgowy w Krośnie - VIII Wydział Gospodarczy:  SSO ANDRZEJ DZIEDZIC w towarzystwie blondynek? SSO Anna Bembenek i SSO Barbara Stukan-Pytlowany CZY POZEW O USTALENIE -  PRZEKRACZA MOŻLIWOŚCI INTELEKTUALNE SĘDZIÓW KROŚNIEŃSKICH? CZY OD SĄDU MOŻNA OCZEKIWAĆ PROCEDURALNEGO POSTĘPOWANIA? 

Kolejny raz niekompetentny SSO ANDRZEJ DZIEDZIC z krośnienskiego chlewu, ALIMENCIARZE - jak nie płacić alimentów? - skorumpowani sędziowie krośnieńscy: Jan Turek, Anna Pasterz i Roman Jurczyk zwolnią was z płacenia alimentów na dzieci i żonę - walcie do sądów podkarpackich, tu wszystkie przekręty są możliwe...

Lublin, Białystok, Krosno... nepotyzm w sądach - tam się łamie PRAWO.
Krosno - SSO Piotr Bartnik - jak mafia sądowa okrada społeczeństwo - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.
Krosno - kolejne dowody mataczenia sędziów i prokuratorów - pobity taksówkarz już trzeci rok oczekuje na wyrok pomimo zatrzymania napastników i monitoringu ze zdarzenia.
SSO TOMASZ MARCZUK - Krosno, Sąd Gospodarczy za ile kupiony?
TOMASZ MARCZUK - podobno sędzia (chyba bez dyplomu?) kolejny niedouczony sędzia z Krosno, Sąd Gospodarczy, albo za ile kupiony?
Reszta w działach:

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe 
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~koniec obłudy
24-06-2014 / 22:00
Patrzyłeś co jest na chomikach "polonica.net" i "luki558" i innych? Teraz Polacy się dowiedzą jaki poseł jak głosował w sprawach emerytur dla żydów.
~oburzony
23-06-2014 / 11:40
Nie podsłuchy są najważniejszą sprawą w tej chwili, lecz korupcja polityków rządzącej partii! 1. Złamanie Konstytucji przez układających się wbrew konstytucji prezesa banku narodowego M. Belki z Sienkiewiczem, a więc też z Tuskiem, 2.Wsparcie banku narodowego dla Po w wyborach wbrew konstytucji, 3. Zwolnienie Rostowskiego przez marionetkę Tuska, tak jak chciał Belka, 4. Tak jak zaznaczono w podsłuchanych rozmowach skorumpowany rząd Tuska ułożył ustawę bankowa, tak jak chciał Belka, 5. Narodowy bank wspiera rząd PO drukując dużą ilość kasy (patrz rynek) osłabiając złotego i zwiększając inflację spowodowaną nieudolnymi rządami Tuska, 6. Tusk okłamał naród, że nic nie wiedział o AMBER Gold, wiedział, a mimo to nic nie zrobił i mnóstwo ludzi potraciło kasę, 7. Moralność i uczciwość polityków Tuska wystawia ten rząd na pośmiewisko, jeśli Tusk ma odrobinę honoru powinien natychmiast podąć się do dymisji. 8. Miał być rozdział służb, miała być apolityczna prokuratura i sądy, a one są totalnie skorumpowane i dyspozycyjne na skinienie Tuska 9. Głupota polityków Tuska rozmawiających o sprawach w jakiejś restauracji, 10. Rozmowy Belki i innych o wyprowadzaniu pieniądza z banku na wzór afery hiszpańskiej, 11. Sprawa Parafianowicza i wymazywania kont w US, 12. Załatwianie prywaty przez Nowaka z urzędnikiem skarbowym Parafianowiczem, 13. Praca służb specjalnych pozostawia wiele do życzenia, tzn ile służb specjalnych obcych państw ma w kieszeni polskich skorumpowanych polityków zwłaszcza rządu Tuska. 14. Łamanie prawa przez DYSPOZYCYJNEGO prokuratora, wysłanego do redakcji Wprost, który w bezprawny sposób bez zawiadomienia sądu próbował zgrać na WŁASNY nośnik to, co jest tajne.
~gal anonim
23-06-2014 / 08:35
rzeczywiście Wrocław jest totalnym dnem jak GEST a P0. Dyrektor dolnośląskiej Izby Skarbowej (koleś Huskowskiego, Jarochów, Kaczyńskich, Zdrojewskiego)miał tfu.. w GW piękna fotkę jak wychodził z pracy skuty w towarzystwie CBA . Nie tylko że jest uniewinniony przez adw. męża sąędziny plac teatralny za swoją willę na bielanach k Sobiesiaków i firmę budującą supermarket 3M to dostał sute odszkodowanie i stołek dyrektorski w Urzędzie regulacji energetycznej.A wiemy że szefem w PGE był wrocławianin też z układu w tym solidarności dolnośląskiej. Zamieszany też w sprawę zabójstwa Aleksandra Salomona i nie tylko www.youtube.com/watch?v=l6TMutAosRQ
~Babcia Ania
23-06-2014 / 06:32
ola B0GA. Panie Zdzisławie Raczkowski niech Pan nam służy 100 lat!!! Dzięki Panu przestałam słuchać Radia Maryja czytać gazetę Polską oraz www.niezależna.pl. Gazety W nawet do dupy nie używam tak samo jak niemieckiej Rzepy, P0zbyłam się telewizji. Teraz już nawet do kościoła nie chodzę jak 8O% P0laków bo nas dymaja na 5O miliardów. Sprawy zabójstw Ryszarda Wąska z P0lanicy Zdroju oraz zabójstwa Aleksandra Salomona i uwikłania się w sprawę Zdrojewskiego, kardynała Gulbinowicza, sędziów szwindlarzy i prokuratorów z P0licją dowodzi , że od 1943r rządzi nami i morduje GEST a P0. " Murzyńskość" nas określił minister spraw zagranicznych Sikorski!!! pieprzone gest A P0!!! To samo szwindlarze i zabójcy z PlS www.youtube.com/watch?v=rcX2Qz6hc0Y cała rodzinka w legislacie
~100nka
22-06-2014 / 12:47
Gulbinowicz jedynie legalizował wyznaniem szwindle bezpieki wie to Frasyniuk. jak P0daje słownik Parafianin to : przest. człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, pot. idiota[1] pl.wiktionary.org/wiki/parafianin Czarni dymają nas finansowo i gwałcą nasze dzieci dewianci . Są uwikłani w sprawy zabójstw dla kasy.
~0bama
22-06-2014 / 09:52
niech kościół sam jak każda firma zbiera kasę. Głodne P0lskie dzieci nie życzą sobie by kler z automatu zabierał 1,04PKB tj 0K. 5O miliardów złotych rocznie. Szczególnie, że wiemy co zrobił wrocławski kardynał Gulbin0wicz dla ludzi z bezpieki. W Anglii Swiss każdy sam się podatkowo deklaruje komu płaci.
~ma ciek
21-06-2014 / 17:45
pl.wiktionary.org/wiki/parafianin co znaczy w świecie parafianin - słowik
~eminencja Gulbin0wicz
21-06-2014 / 12:45
No właśnie wiecie ile utrzymacie pała cyk u cyk kosztuje. P0 to robiłem układ okrąglaka , żeby nie jakież nędzne 50 miliardów złotych rocznie. Ja chcę nowego Bentleja i gosP0się. Tak jak rodzina M0rawieckich Bank zachodni WBK , Kaczmarskich ( www.krd.pl ) Czarneckich od synka rysia, Zdrojewscy, Dutkiewicze, Jaruzelscy, o innych nie wsP0mnę ba dysP0nują ok 8O mld rocznie
~Glembb
21-06-2014 / 12:01
. 1.04% PKB to za mało ok 5O miliadów zł. rocznie. jaja se robicie. My nie chcemy owieczek my kcemy dojne krowy. Na wiecie przecież - żydzi... ;-)
~100nka
20-06-2014 / 23:54
narasta cen zura w niezalezna.pl/comment/reply/56585#comment-form cyt" synku - cenzorze mamy wiele portali uczciwych nie chcecie umieszczać prawy o układach nie ma sprawy!!! nagłośnimy i to kim jesteście w prawdzie. Obiecałem Wam szczególne info ale nie będę skomlał do cenzora Waszego. Pozdrówcie EuroP0sła Czarneckiego i kardynała Gulbinowicza tego od układu getin gank... dobranoc."