Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-01-2013

Przestępstwa Prokuratora Okręgowego w Jeleniej Górze Ewy Węglarowicz – Makowskiej

Szanowni stróże prawa,

muszę się modlić, żeby w amoku nie odwrócono po raz kolejny kota ogonem i nie zarzucono mi obrazy „duchownych”. Ja nie jestem prokuratorem czy sędzią, ale nie muszę. Nie muszę skupiać się specjalnie na suchych paragrafach i przepisach prawa, bo znam oczywistą prawdę. Zna ten banał cała Polska i śmieje się z parodii, werbalizacji prawa w przedmiotowej sprawie i nie tylko...

Nie muszą też „duchowni” przestrzegać prawa i odnosić się sensownie do meritum – co czynią – tylko nadal kapturowo zaklepywać buble kolesiów. Szkoda tylko, że biorą za to pieniądze. Przyjdzie czas, że ktoś was za to rozliczy. Cóż to jest za arogancja, spychologia, że SR, SO, SA podtrzymali fuszerki niższych instancji? Moja mama i moja rodzina też twierdzą, że ja mam rację. Że moje wnioski i skargi są zasadne. Wy macie pieczątki, ale gdzie jest ustosunkowanie się do dowodów, faktów, dostatecznych danych, zarzutów, kłamstw, oskarżeń, okoliczności? 
Ja merytorycznie to uzasadniam i dokumentuję, a wy orzekacie płytko z palca. Różnicujecie strony.

 • Czy miał prawo orzekać SSR JG Jarosław Staszkiewicz w sprawie rzekomego wpisu (II K 467/07) skoro jego nazwisko widniało akurat na przedmiotowym blogu w świetle krytycznym? Może właśnie z zemsty wydał wyrok negatywny przeciwko niewinnemu w tym przypadku człowiekowi?
 • Kto ustosunkował się do tego, na jakich podstawach prawnych, faktycznych, dowodowych, SSR JG Jarosław Staszkiewicz wydał wyrok II K 467/07?
 • Czy miał prawo powód (radca prawny FM „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze) w oparciu o powyższy wyrok wytoczyć tajne powództwo cywilne przeciwko skazanemu emigrantowi o jakiekolwiek zadośćuczynienie skoro na ostatnim posiedzeniu sprawy karnej odpowiedział, że nie oczekuje zadośćuczynienie od pozwanego?
 • Kto napisał merytorycznie poświadczenie, że SSO JG (?) wydał wyrok I C 1062/08 uczciwie (w zakresie i granicach kpc), dając Grzegorzowi Niedźwieckiemu szansę uczestniczenia w procesie?
 • Czy SSR JG mieli prawo nakładać jakieś kosmiczne, horrendalne grzywny Grzegorzowi Niedźwieckiemu nie dając mu w ogóle tajemniczego wyroku I C 1062/08 do zapoznania się czy odwołania i nie wysyłając mu wniosków powoda oraz nie wzywając na posiedzenia w sprawie grzywien jak dla banku UBS?
 • Kto uzasadnił szczegółowo brak podstaw do wznowienia zarówno postępowania II K 467/07 jak i I C 1062/08, choćby ze względu na brak zdolności procesowej i niedopuszczenie Grzegorza Niedźwieckiego do głosu?
 • Kto stwierdził niezbicie, że postanowienie SSR JG Andrzeja Muszki Kp 435/12 jest czyste merytorycznie, literacko, bez błędów osobowych i prawdziwe choćby w zakresie czasu przyznania się świadka do składania fałszywych zeznań?
 • Dlaczego zażalenie na odmowę wszczęcia śledztwa przez aspiranta policji w Jeleniej Górze nie poszło z automatu do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze, jeden prokurator próbował to zamknąć i zmusić wnioskodawcę do złożenia prywatnego pozwu, dopiero inny prokurator po terminie przeczytał przepis nakazujący mu według właściwości przekazać sprawę dalej jeśli nie uzna sam woli do zmiany postanowienia? Kłania się też 3 Ds. 229/12.

 • Kto analizował głośno interesy „eksperta” ubezpieczeniowego ALLIANZ Bożeny Niedźwieckiej z Katarzyną Dyrcz (wnuczką Kazimierza Klimkiewicza) jako nie dające podstaw oskarżenia jej za występek nadgorliwości gdy mierzyła się z agentami FM Ligęza?

 • Czyje interesy były zbieżne z rodziną Klimkiewiczów – Grzegorza Niedźwieckiego, którego skazano z rażącym naruszeniem art. 5. § 2. k.p.k., czy Bożeny Niedźwieckiej, która miała kontakt, wiedzę, możliwości, powody kłamać i która przyznała się do winy?
 • Gdzie Prokurator Rejonowy Jeleniej Góry Adam Kurzydło ustosunkował się do powyższych danych i zarzutów w umorzonym śledztwie 1 Ds 456/12 Sp(c)?
 • Kto zarzucił kłamstwo Bożenie Niedźwieckiej w zeznaniach na rozprawie II K 467/07 lub przed prokuratorem podczas późniejszego śledztwa gdzie w obu przypadkach ją pouczono? Proszę napisać, że można kłamać i kiedy.

Nie odpowiecie na te pytania, bo jesteście paniska. Nie ma znaczenia żaden termin jeśli chodzi o kontynuację komunistycznych represji. W stertach akt sprawy można zobaczyć kto głupa rżnie. Nie tylko dokonuje małych nieprawidłowości przeprowadzonych czynności, czy uchybień. Pasjans to można sobie układać w domu, w urzędzie trzeba opierać się na prawdzie. Czy można jednego człowieka skazać bez dowodów winy i to na katorgi, a drugiemu darować przestępstwa fałszywego składania zeznań? 
Zarówno przed SR jak i PR została była ławniczka pouczona o odpowiedzialności karnej. Gdzie jest wasze prawo? To są te nowe okoliczności, choć i stare nie zostały wzięte pod uwagę, a które zdaniem prawnika powinny były być.

Wolicie jawnie szykanować moją osobę niż wypełniać prawo i realizować sprawiedliwość zgodnie ze stanem faktycznym. Odmawiacie wszczęcia rzetelnych postępowań. Drukujecie orzeczenia. 

Oskarżam Prokuratora Okręgowego w Jeleniej Górze Ewę Węglarowicz – Makowską o bezczynność, nierzetelność, zaniedbania i współudział w przestępstwach oraz niedopełnienie obowiązków służbowych. O żałosne krycie przestępstw. Nie tylko naruszanie zasad etyki prokuratorskiej i epatowanie opinii oraz stron nieprawdziwymi ocenami. 
To jest terror „demokracji”. Macie szczęście, że nowi bracia z zachodu, którym chleb smarujecie te numery póki co wam akceptują. Ich kiedyś też ktoś osądzi. Milczcie, uprawomocniajcie bzdury i uprawiajcie barbarzyństwo nadal. Bo kogoś po prostu nie lubicie lub taką macie fantazję. Ja kocham swoją żonę, ale będę dochodził formalnej sprawiedliwości wszelkimi metodami, aż do skutku.

http://030267.salon24.pl/288342,stalking-polityczny

http://030267.salon24.pl/443495,amber-gold

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rotary_club_pomoc_przez_rujnowanie_139935.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prawa_czlowieka_w_polsce_136530.html

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2012/10/07/polska-to-wielkie-amber-gold/

Grzegorz Niedźwiecki

Polecamy sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Leszek
07-01-2013 / 15:16
Sędziowie i prokuratorzy nie tylko mają mieć zniesione immunitety , ale stać w biurze pracy jako bezrobotni jeżeli jej nie wykonują. Koniec przywilejów. Nie że imbecyl z prowincji chce 7000 dożywotnio. To wszystko nie jest normalne.