Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

MAFIA RZĄDZI POLSKĄ - DOWÓD W ODPOWIEDZI WICEPRZEWODNICZĄCEGO KRAJOWEJ RADY SĄDOWNICTWA RYSZARDA PĘK NA ZAWIADOMIENIE O NIEETYCZNYM POSTĘPOWANIU SĘDZIEGO SSR ANDRZEJA GOZDAWA-GRAJEWSKI z Sądu Rejonowego w Rybniku

Jak działa mafia sądowa albo rządowa? - świetnie wyjaśnia to dowcip.
Jeżeli mamy kandydatów na stanowisko sędziego np. Krajowej Rady Sądownictwa albo Trybunału Konstytucyjnego, to z reguły jeden jest inteligentny i kompetentny, drugi ma poparcie partii politycznej, a ten trzeci jest kompletnym głąbem. Ponieważ ten trzeci zostaje wybrany na odpowiedzialne stanowisko, stanowi to dowód, że ten właśnie osobnik jest członkiem mafii.
Logiczne, że podobnie wybierani są politycy i członkowie władzy. Dowodem jest choćby wybór Lecha Wałęsy (agenta Bolka po zawodówce) na prezydenta RP , czy historyków Tuska lub Komorowskiego na tak odpowiedzialne stanowiska. Wszystkie te osoby są typowymi marionetkami - ktoś za nich rządzi, ponieważ nie posiadają odpowiednich kwalifikacji i kompetencji na pełnienie tak odpowiedzialnych funkcji.

Dzisiaj mafia już rządzi globalnie - a dowodem jest choćby globalny "przekręt na globalne ocieplenie". Niech nikt z czytelników nie wierzy, że Naczelna Rada adwokacka istnieje po to, żeby karać adwokatów - oszustów. Ta instytucja istnieje po to, żeby przestępców w togach chronić i bronić przed odpowiedzialnością.

Podobnie - ochronnie dla swoich członków-sędziów działa Krajowa Rada Sądownictwa, pomimo że dla pozorów jest tam tzw. sąd dyscyplinarny. Jednak ci sędziowie nie analizują przestępczej działalności, nie są w stanie osądzić kolegów - w końcu jak w powyższym dowcipie - zasiadają tam tylko marionetki.

Dla udowodnienia naszej teorii wysłaliśmy do KRS SKARGA – ZAWIADOMIENIE O NIETYCZNYM POSTĘPOWANIU SĘDZIEGO SSR ANDRZEJA GOZDAWA-GRAJEWSKI z Sądu Rejonowego w Rybniku

Rybnik 06.04.2010r

KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA

WYDZIAŁ DYSCYPLINARNY

Ul. Rakowiecka nr 30

02 - 528 WARSZAWA

Sygn. akt I Co 1546/06

Strona:

Helena Fleszar

SKARGA – ZAWIADOMIENIE O NIEETYCZNYM POSTĘPOWANIU SĘDZIEGO SSR ANDRZEJA GOZDAWA-GRAJEWSKI z Sądu Rejonowego w Rybniku

Zarzucam sędziemu stronniczość i brak niezbędnej wiedzy do rozpatrzenia sprawy o typowym charakterze gospodarczym.

WNOSZĘ

- o interwencję sędziów KRS celem:

1/ weryfikacji postępowań sądowych w sprawie Sygn. akt I Co 1546/06 – dot. postanowień wydanych przez sędziego Andrzeja Gozdawa-Grajewskiego dot. wniosku o wyjawienia majątku wniesionego dnia 09.07.2006r przez adwokata Piotra Skrzydelskiego reprezentującego dostawcę towaru handlowego GILLETTE POLAND Spółkę Akcyjna

2/ oraz wznowienia postępowań sądowych w sprawie dot. skazania strony sporu Heleny Fleszar karami grzywny tj. 200zl i dwa razy po 400zł oraz karę aresztu na czas jednego miesiąca.

UZASADNIENIE

Spółka Jawna TECHDOM – Hurtownia Artykułów Gospodarstwa Domowego Wyrobów i Części Zamiennych Helena Fleszar, Mirosław Fleszar z siedzibą w Rybniku w dniu 29 marca 2001 roku otrzymała niezamówiony towar handlowy od spółki GILLETTE POLAND. Z powództwa w sprawie sygn. akt. X GC 175/02 o zapłatę dnia 26 września 2002 roku sąd oddalił roszczenia GILLETTE POLAND zobowiązując firmę do odbioru niezamówionego towaru na warunkach spółki TECHDOM, czyli zgodnie z przepisami prawa określonymi w § 38 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Finansów z 21.12.1995 r. w sprawie wykonania przepisów ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U. Nr 154, poz. 797). na zarejestrowanych płatnikach podatku VAT niezależnie od postanowień umownych dotyczących wykonywanych usług ciąży obowiązek wystawienia faktury VAT korygującej dokumentującej daną usługę. Fakturę należy wystawić, zgodnie z przepisami § 18 rozporządzenia o fakturach, zasad wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług ( Dz. U. Nr 97, poz. 971) - ustawy o podatku od towarów i usług - tak więc bezsprzecznie jest, że przy odbiorze niezamówionego towaru firma GILLETTE POLAND obligatoryjnie jest zmuszona przepisami prawa do wystawienia faktury korygującej VAT, a jej brak wystawienia przez spółkę dla spółki jest niezgodnie z przepisami ustawy o podatku od towarów i usług. Na straży tego prawa powinien stać sędzia.

Jednak sędzia rybnicki Andrzej Gozdawa-Grajewski otrzymując (błędną) skargę o wyjawienie majątku (w załączeniu wniosek o wyjawienie majątku, który stanowi Załącznik Nr 1), – która w sumie dotyczyła wydania towaru handlowego – i potraktował wniosek tak jakby złodziej miał wydać ukradziony przedmiot, a nie jak rozliczenie pomiędzy firmami gdzie obowiązują przecież przepisy fiskalne. Firma TECHDOM kilkadziesiąt razy wzywała firmę GILLETTE POLAND (dowody w aktach sprawy) do odbioru niezamówionego towaru na podstawie wymaganych prawem faktur korygujących VAT – i do dnia dzisiejszego nie doczekała się proceduralnego i profesjonalnego działania od tak renomowanej firmy jaką jest GILLETTE POLAND . Ponadto dowodem stronniczości, albo dowodem niekompetencji sędziego jest fakt, że zamiast zmobilizować firmę GILLETTE POLAND do wystawienia obowiązkowych faktur korygujących VAT (na podstawie wspólnie przeprowadzonego remanentu) – zastrasza stronę Helenę Fleszar karami pieniężnymi (Załącznik Nr 2) i w końcu aresztowaniem (Załącznik Nr 3 ) . Ten precedens – egzekucja komornicza – trwa do dnia dzisiejszego czego dowodzi pismo od komornika ( Załącznik Nr 4 )

Z uwagi na obowiązujące PRAWO SKARBOWE strona nie może wydać towaru komornikowi ponieważ naraziłoby spółkę na znaczne na straty finansowe, jak też kary Urzędu Skarbowego za działanie niezgodne z wymogami prawa – Ustawa o Rachunkowości - przecież komornik sądowy nie jest właściwym organem do wystawienia faktur korygujących, gdyż nie ma takich możliwości prawnych. Tak więc nieproceduralne postanowienia sędziego rybnickiego Andrzeja Gozdawa-Grajewskiego mają charakter korupcyjny i w tej sytuacji strona wnosi o zbadanie sprawy przez sędziów KRS.

I poniżej mamy odpowiedz z KRS-u, która jednoznacznie dowodzi, że "kruk krukowi oka nie wykole" , lub potwierdzenie faktów wielokrotnie nagłaśnianych w czasopiśmie: " łatwiej znaleźć igłę w stogu siana niż sprawiedliwość w sądzie" - dowodzącą istniejących układów sądowych lub przynajmniej niekompetencji sędziów.
W końcu sędzia to tylko humanista - i ewidentnie w tej konkretnej sprawie nie posiadający żadnej wiedzy dotyczącej funkcjonowania firm i księgowania zdarzeń gospodarczych odzwierciadlających daną działalność gospodarczą - a musi wydać orzeczenie. Rejestracja finansowa musi być oparta na ustawie o rachunkowości. W działalności handlowej dopuszczalnymi dowodami księgowymi zakupu są faktury VAT , natomiast dokumentem rejestrującym zwrot towaru jest tylko i wyłącznie - faktura VAT korygująca. Sędzia nie uwzględniając obowiązujących przepisów prawnych w zakresie finansów i księgowości popełnia błąd, którego inny sędzia też nie chce lub nie jest w stanie naprawić i zweryfikować ponieważ nie ma odpowiedniej wiedzy specjalistycznej , a nie sięga do opinii biegłych specjalistów. Urzędnicy nadrzędni z KRS-u też albo są nie kompetentni, albo nie chcą ,lub nie potrafią dokonać analizy faktów ponieważ do tego potrzeba specjalistycznej wiedzy w zakresie gospodarczym - i mamy koło zamknięte.

Sędzia KRS Ryszard Pęk w odpowiedzi na zawiadomienie pisze jedno bzdurne zdanie ,z którego jednoznacznie wynika tylko jego niekompetencja - nie jest w stanie w swojej wiedzy umysłowej dokonać jakiejkolwiek analizy faktów, zweryfikować zarzuty postawione sędziemu , a nawet poprzeć się byle jaką podstawą prawną w swoim piśmie.
Tak więc czytelnikom pozostawiamy odpowiedz - człowiek mafii czy kompletny głąb? - dla nas to marionetka... :-)

DZIENNIKARZY I OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY NA POSIEDZENIE W SPRAWIE PRZESTĘPSTW POPEŁNIANYCH PRZEZ ADWOKATA WARSZAWSKIEGO PIOTRA SKRZYDELSKIEGO - DO SĄDU REJONOWEGO W RYBNIKU
W dniu 28.06.2010r (poniedziałek) na godz. 10.30 sala nr 129.

MY TAM BĘDZIEMY :-)

Prześladowanie właścicielki Spółki TECHDOM z Rybnika przez GILLETTE i PROCTER & GAMBLE oraz warszawskiego adwokata Piotra Skrzydelskiego.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~NoxpvhMD
23-03-2017 / 17:14
sildenafil" rel="nofollow">generic5menviav.com/">sildenafil citrate Hey there! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any suggestions? ’ generic5menviav.com/
~Fr Boype
13-03-2017 / 12:22
sungus buyantibiotickrx.com>cheap Deltasone online Erype buy" rel="nofollow">buyantibiotickrx.com">buy Deltasone online
~OfsktrZO
10-03-2017 / 02:20
sildenafil online pharmgenericjoji.com/ Thanks, this site is extremely handy. ’ sildenafil" rel="nofollow">pharmgenericjoji.com/#gzu">sildenafil online
~side
03-03-2017 / 02:43
~Vkrtfb
27-02-2017 / 14:59
Thanks meant for supplying these sort of superior posting. ’
~BhqnfqCK
27-02-2017 / 11:50
say thanks to so considerably for your web site it helps a whole lot. ’
~FpyeieNY
20-02-2017 / 08:40
Thanks, this website is extremely practical. ’
~FwheekNY
19-02-2017 / 20:45
Wow, stunning portal. Thnx ... ’
~AujumbWA
19-02-2017 / 20:19
Good website you've got here. ’
~advanceSUB
12-02-2017 / 18:34
Your info is really exciting.