Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-03-2012

WIELKI KOLEJNY PIC NAD PICE !!! ja się EKPC brzydzę !

Europejska Konwencja Praw Człowieka (pełna nazwa: Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, w skrócie "Konwencja Europejska" lub EKPC) – umowa międzynarodowa z zakresu ochrony praw człowieka zawarta przez państwa członkowskie Rady Europy. Konwencja została otwarta do podpisu 4 listopada 1950 r., a po uzyskaniu niezbędnych 10 ratyfikacji weszła w życie 3 września 1953 r. Stronami Konwencji jest wszystkie 47 państw członkowskich Rady Europy (jest to obecnie warunek członkostwa w tej organizacji).

Zgodnie z preambułą Konwencji rządy państw europejskich przyjmując Konwencję chciały podjąć kroki w celu zbiorowego zagwarantowania niektórych praw zamieszczonych w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Na podstawie Konwencji powołano do życia Europejski Trybunał Praw Człowieka z siedzibą w Strasburgu. Skargi do Trybunału mogą składać zarówno osoby indywidualne, grupy osób i organizacje pozarządowe (tzw. skargi indywidualne), jak i państwa-strony Konwencji (tzw. skargi międzypaństwowe).

Czyż nie pięknie to brzmi i czy nie wzniosłe cele ?

N I E S T E T Y !!! TO jeden wielki przekręt w celu ogałacania biednych i nabijania kieszeni najbogatszych.

Jest to jeden wielki przekręt a Sędziowie tam pracujący to najczęściej dzieci i rodziny Sędziów z Polski w tym lubelskich. I jak w sprawach polskich ( i lubelskich – czołowe miejsce w Polsce) dochodzi przy udziale tychże Polskich sędziów (a zwłaszcza lubelskich) do mataczenia w sprawach i orzekanie wyroków całkowicie pozbawionych logiki i całkowicie mijających się z tak zwaną sprawiedliwością tak również w Strasburgu dochodzi do totalnego olewania wnoszonych tam spraw a zwłaszcza z Polski kraju tzw. wg nazewnictwa używanego przez Żydów - gojów. Choćby Polaczek składający skargę wyszedł z siebie, skompletował olbrzymie stosy dokumentów świadczących o jego racjach i wskazujących, iż dotychczasowe wyroki w dwóch instancjach Sądów polskich były „załatwiane” i choćby na kserowanie tychże dokumentów wydał ostatnie posiadane oszczędności (których na podstawie trefnych, ukartowanych wyroków jeszcze nie zabrał komornik) SĄD (Boski) w Strasburgu potwierdzi mu przyjęcie tychże do rozpatrzenia po czym po pewnym czasie goj polaczek otrzyma typową regułkę o treści cytuje:

Szanowny ……..

Niniejszym informuję Pana, że (Boski) Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekający jednoosobowo (sędzia np. M. Villiger) zdecydował na posiedzeniu w dniu x.y.z. o uznaniu powyższej skargi wniesionej w dniu y.x.z i oznaczonej powyższym numerem za niedopuszczalną.

( i teraz ciekawe uzasadnienie notabene identyczne dla wszystkich wnoszących skargi !)

Na podstawie przedstawionego materiału dowodowego oraz oceniając skargę w granicach swych kompetencji (JAKICH ?) , Trybunał uznał, że nie zostały spełnione kryteria dopuszczalności skargi, o których mowa w art. 34 oraz 35 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

(Oraz wyjaśnienie iż możesz sobie w łeb strzelić bo straciłeś wszystko co miałeś w życiu a ze swą krzywdą nie masz już do kogo się zwrócić.) i czytamy dalej-

Decyzja ta jest ostateczna i nie podlega zaskarżeniu, ani do Trybunału, z Wielką Izbą włącznie, ani do jakiejkolwiek innej instytucji. Mam obowiązek poinformować Pana (Panią), że Kancelaria Trybunału nie będzie udzielać żadnych dodatkowych informacji dotyczących posiedzenia Trybunału w niniejszej sprawie, ani prowadzić dalszej korespondencji na temat powyższej decyzji. Nie otrzyma pan (Pani) również żadnych innych dokumentów z Trybunału w tej sprawie. Ponadto, zgodnie z instrukcjami Trybunału, akta, które zostały założone dla niniejszej skargi, zostaną zniszczone w ciągu jednego roku od daty decyzji.

Zawiadomienia tego dokonuje się na podstawie art. 52A Regulaminu Trybunału.

Łączę wyrazy szacunku
z upoważnienia Trybunału
(nieczytelne bazgroły)
K. Ryngielewicz
Head of Division

Należy zadać zarówno sobie jak i Trybunałowi pytanie - czy to wszystko co ma do powiedzenia w sprawie skarżącego i jego dokumentów skrzętnie kserowanych i składanych z wielką pieczołowitością „BOSKI” Trybunał z jego zarabiającymi miesięcznie „majątek” sędziami ?

Za co ?, za jaką pracę zarówno sędziowie w tzw. Trybunale jak i tłumacze czy urzędnicy biurowi biorą niesamowite honoraria w postaci kilkunastu tysięcy Euro miesięcznie, na które składają się nie ci sędziowie tylko „podbite i zniewolone” narody tzw. Unii Europejskiej ?.

Nie wiecie ? to Wam powiem . Ano właśnie za to, że w czynie sprawczym i pomocnictwie

z Sędziami Waszego kraju, miasta czy miasteczka odrzucają Waszą ostatnią deskę ratunku. Skoro przegrałeś w I i II instancji a kasację ci odrzucono to znaczy, że jesteś nikim , gojem a twój przeciwnik miał większe „układy” i pieniądze bo w tym paskudnym skorumpowanym wręcz bandyckim światku mafijnych sądów i wyzutych posiadaczy immunitetów świecie tylko ryba nie bierze. Tak więc dawałeś z siebie wszystko , gromadziłeś materiały dowodowe, opłacałeś papugi (adwokatów) żeby ci „dobrze” napisali skargę do ETPC , wydałeś resztę swych zasobów finansowych , które już wcześniej wyrwał z ciebie twój przeciwnik, zadłużyłeś się u rodziny i znajomych wierząc w „sprawiedliwość” ETCP a tu po roku od złożenia skargi do Strasburga takaż odpowiedź. A jeszcze na dodatek czytałeś iż sędziowie w ETPC są tak obłożeni pracą, iż nie mają czasu na uzasadnienia czy ..(chociażby zapoznanie się z twoją sprawą) . Regułka stosowana przez tych „Boskich” sędziów jest dla wszystkich jednakowa a tylko polityka sukcesu już w nie polskich mediach od czasu do czasu pisze, że ktoś tam, gdzieś tam wygrał sprawę w Strasburgu - WIELKIE PERFIDNE KŁAMSTWO !. Wygrywający w ETPC są tylko sami tamtejsi sędziowie i urzędnicy, gdyż nie robiąc absolutnie nic (nawet nie podpisują dokumentów tylko przybijają za nich pieczątkę z ich podpisem) - NIE ROBIĄC ABSOLUTNIE NIC - ! (Sorry robią – pod siebie) biorą pobory po kilkanaście tysięcy EURO za swoje nieróbstwo - biorą – więc coś robią bo przecież biorą.

No cóż na całym parszywym świecie jest tak iż „ kruk krukowi oka nie wykuje lub jak to mówią w Rosji (w mniej cywilizowany sposób) - „Kurwa kurwie łba nie urwie” .

Tak więc nie łudź się człowieku (sorry za nazwanie cię człowiekiem – goju polaczku), że pomimo swojej wielkiej doświadczonej już krzywdy czy to od twojego przeciwnika czy to od skorumpowanego sędziego czy prokuratora również „Boski” ETPC cię olał i skrzywdził po raz kolejny albowiem gdybyś znał procedury panujące w drodze twojej skargi po złożeniu tejże do Trybunału – na pewno dałbyś sobie spokój z taką metodą dochodzenia swoich praw , kupiłbyś broń palną i załatwiłbyś swoje porachunki w „cywilizowany” sposób, o którym nawet w Piśmie Świętym jest napisane – „Oko za oko” .

Naucz się „bido, goju” że jak nie masz „układów” i kasy to nie wchodź w żadne relacje z kimkolwiek bo jesteś z góry skazany na przegraną a jeszcze tylko nerwy stracisz Ty i Twoja cała rodzina a totalitarny system twojej „ojczyzny” POLSKI wydrze z Ciebie ostatnią kroplę krwi najpierw konfiskując Twoje mienie bo przecież defraudowany i ograbiany „skarb państwa” ciągle pusty bo kasa wędruje na „Bermudy” .

Obecnie w Polsce działają na wielką skalę grupy zorganizowanej przestępczości na najwyższym poziomie – sądy , prokuratury, notariusze, urzędnicy skarbowi i niektórzy adwokaci zwłaszcza ci co to swoich klientów „wystawili” dla bestii w togach czyli sędziów . Zorganizowane grupy przestępcze składają się z sędziów , prokuratorów, urzędników skarbowych, komorników, notariuszy, policjantów i częściowo adwokatów. Są to najczęściej powiązania rodzinne tzn. córuś sędzia, mąż prokurator, tatuś w instancji wyższej również sędzia a mamusia przykładowo sędzia sądu apelacyjnego itp. itd. . Do tego dochodzą bracia i siostry notariusze, adwokaci i policjanci na wysokich szczeblach, tak że nie masz żadnych szans w takim burdelu prawnym gdyż kasty rodzinne i powiązane z parlamentarzystami i urzędnikami magistratów na wysokich stołkach mogą zrobić z Tobą co tylko im się zamarzy.

Mogą Cię okraść w imieniu prawa bo przegrasz każdą sprawę , mogą cię skonfiskować

i twoje mienie zagarnąć w myśl przepisów konfiskacyjnych stworzonych przez tychże samych „nie zlustrowanych” przestępców w togach, mogą w końcu zrobić z Ciebie osobę psychicznie chorą choćbyś wytrzymał wszystkie te klęski spadające na Ciebie za sprawą Twojej biedy, głupoty i wiary w sprawiedliwość.

Nie takich mocnych jak Ty, już bandyci w togach i posiadacze immunitetów załatwiali (K. Olejnik , Kluska itd. itp) a dziś są na piedestale władzy i wręcz jak gwiazdy filmowe na pierwszych stronach gazet i programów telewizyjnych ( i dziw bierze że się w kadrach TV mieszczą). Są wszędzie i to jeszcze ile na tym zarabiają jak by im było mało majątków szacowanych na kilkanaście i kilkadziesiąt milionów zł. – niestety trzymanych poza granicami państwa polskiego? Jakby im było ciągle mało to co już zagarnęli doprowadzając Polskę do rozbioru . Czym innym jest kraj w którym i banki i sądy należą do innych narodowości jak nie pustką i krajem bez przyszłości, choć zasoby tegoż pięknego kraju są olbrzymie ale właśnie dlatego obce nacje (w tym z Izraela) nie odpuszczą takiemu pięknemu i bogatemu krajowi jak POLSKA. Najpierw ją wyniszczą , zniewolą naród doprowadzając do zapaści gospodarczej a następnie przejmą za „przysłowiową” złotówkę a młodzież Polską do prostytucji za kromkę chleba doprowadzą. I po cóż była wojna ? Po cóż obozy koncentracyjne jak można to załatwić w białych rękawiczkach. Taką właśnie politykę prowadzi zarówno pan premier TUSK (TajnyUbekSkrytyKonfident - pochodzenia niemieckiego) jak i pan prezydent Komorowski (pochodzenia rosyjskiego – kukiełka do pociągania dla Tuska i mafii w polskim rządzie ). Minister finansów Rostowski (pochodzenia angielskiego – a właściwie chyba Izraelskiego tak mu z oczy patrzy) czy też gwiazda nad gwiazdy minister spraw zagranicznych Sikorski (pochodzenie angielskie i wiecznie głupawo uśmiechnięty – zadowolony z siebie i ze swoich kroków, który posunął się nawet do wydania naszej suwerenności w obce łapy choć każdy prawdziwy Polak wie, że ani na wschodzie ani na zachodzie nie mamy przyjaciół a na całym świecie rządzi pieniądz i władza a nawet najbogatsze kiedyś państwa jak USA wolały do oceanów wyrzucać miliony ton zboża niż wysłać dla głodujących w Afryce, - tylko dlatego aby utrzymać cenę zboża w regionie.

Wracając do ETPC nie łudź się goju polaczku bo - NIE DLA PSA KIEŁBASA - TAK NIE DLA CIEBIE UCZCIWE WYROKI „etpc” - TYMBARDZIEJ TE UCZCIWE na Twoją korzyść BO DLA NICH (etpc) NIE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM TYLKO GŁUPIM GOJEM co poświadczyłeś swoim głosem w wyborach na parchy, które teraz Tobą rządzą i ograbiają cię podatkami , cenami i brakiem praworządności. Rząd się chwali stabilną gospodarką a ja pytam jaki wpływ ma ten rząd na gospodarkę i tym bardziej na jej stabilność? Gdyby nie przeszkadzał i nie ograniczał podatkami rozwoju i życia Polaków to wzrost byłby dużo większy!

„Polaczek - goj i przed szkodą i po szkodzie głupi, dlatego żydek go za grosze kupi”

a Piłsudski powiedział iż „Polacy to wspaniały naród tylko ludzie sprzedajne kurwy”

a TY kim jesteś ?

Określ się czy chcesz aby Twoje dzieci ćpały (w myśl Palikota) i żydkom dupy za kromkę chleba dawały? !

POLAKU nie daj sobie nasrać na głowę od czego masz gębę! – a i głód zaspokoisz !

Powstań POLSKO skrusz kajdany , wyrzuć z Polski gnój

Polski KRAJ jak malowany nie potrzebny nam tu obcy ch...!

Jeden z ostatnich Wolnych POLAKÓW

Feniks”

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska

aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
07-08-2012 / 11:49
„Z A D U C H szmaba” wg działalności ministra Krzysztofa KWIATKOWSKI- ego. cd. do Rafała Krzyształowskiego ze Szczecinka – OFIARA koszalińskich szarlatanów Niepospolitych kryminalnych przestępców w T O G A C H. ***S A M O G W A Ł T - Anny W A L E N C I A K*** w dniu 18-07-2012r - sala Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie. **SSR A. Walenciak do spółki, w POROZUMIENIU z **PPR I. Paczkowska - Łabędź został poprzedzony w dniu 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp.787/11/AW Grą w DURNIA z Zygmuntem Cąkała – OFIARA przestępczości zorganizowanej na przesłankach kryminalno - politycznych w której TE pierwsze skrzypce „grał” wójt gminy ŚWIESZYNO mgr inż. Franciszek SZCZEPANIK** oraz jego wspólnik OSZUST do potęgi N-tej - S K R Z Y P E K**. Całość OPERACJI okradania Z. CĄKAŁY z hektarów, kredytów i awanturnictwa matactwem odsetek KONTROLOWAŁA koszalińska – zachodniopomorska mafijna ośmiornica koordynowana przez : Stanisława GAWŁOWSKIEGO – poseł Platformy Obywatelskiej. W dniu 18-07-2012r Sądowe SZAMBO PROCESOWE – kontynuuje tradycje koszalińskiej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY „widzimisię” pozbawionych logiki rozumowania jako E R Z A T Z P R A WA z insynuacji urojeń własnych prokuratorów i sędziów – od ponad 12 lat. D O W Ó D : O F I A R A NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWCÓW podpartych M i n i s t e r s t w e m S P R A W I E D L I W O Ś C I w autoryzacji : RYDZAK & REWA & RESIAK z MS oraz Antonina S U W A Ł A od sędziego A. S E R E M E T PG. Robią WAŁA ciągłością tradycji ministerialnych DURNI z obecnego pryncypała – prof. J. G O W I N. Był Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski i Czuma – pośrednik Pana Boga. Zrobili własne interesy i … poszli dalej „usprawniać” RESORT S P R A W I E D L I W O Ś C I. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 18-07-2012r - Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki. Spełniający od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie. W stanie NARUSZENIA ***Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej *** sprowadzonych do poziomu rolki papieru toaletowego przez : ***SSR Anna W A L E N C I A K*** rozpoczęła GRĘ w Durnia ze swoją ofiarą. NIEPOCZYTALNOŚĆ umysłowa ? psychiczna choroba sędziego ?! czy polityczno - kryminalna działalność " GOSPODARCZA " koszalińskiej prokuratorsko-sędziowskiej dziczy magistrów prawa jak przystało na prywatny folwark pod szyldem Ministerstwa Sprawiedliwości wg wytycznych jakie A S Krzysztof K W I A T K O W S K I pozostawił po „USPRAWNIANIU” Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI - patrz dz. „FAKT” z dnia 16-10-2009r . WYTYCZNE : Udaremniać OFIAROM PRZEMOCY czynności procesowe. Zgodnie z zastosowaną koszalińską technologią sądową. SSR A. WALENCIAK rozpoczęła przewód sądowy „powtórką SZWINDLU” przez użycie „sprawdzonego” scenariusza sprawy VIII K. 945/03/KK SR K-lin, gdzie OFIARĘ napadu trójki pijanych bandytów : Jerzy Bylicki & Elżbieta Bartkowska vel Bylicka & Agnieszka KOZIOROWSKA – córka Elżbiety Bartkowskiej – konkubiny nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej -seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil) – przerabiano na sprawcę napadu - M. KRASNOPOLSKI. Na wyżyny Niepoczytalności umysłowej w tamtym czasie WYSZEDŁ V Wydział Karny Odwoławczy (SO K-lin PREZES SSO J. SKIBICKI) pod przewodniczącym** felczer I. Jóźwiak. awansowany na - śledczego **UB-e, następnie awansowany* na SSO. Jego wspólnikami w procesowym SZWINDLU GRĄ w DURNIA byli : SSO A. Jaracz, M. Mazur, G. Polewiak, B. Lewandowski, R. Rzepecka - Gawrysiak i I N N I. SSR A.WALENCIAK tą samą metodą usiłowała przygotować swoją „procesową ślizgawkę” pod nieobecność prokuratora. Tak jak w sprawie VIII K. 945/03/KK SSR Katarzyna Krystowczyk udaremniała nagrywanie rozprawy. Tak też ślizgacz SSR A. WALENCIAK usiłowała poprowadzić przedmiotowy SZWINDEL procesowy bez rejestracji na taśmie audio – video. N I E wyraziła zgody na rejestracje przewodu sądowego przy udziale dziennikarza śledczego aferyprawa.eu. Zgodnie z oczekiwaniami SSR A. WALENCIAK przy udziale protokolanta sfałszowała protokół sądowy sprawy II K. 343/12/AW z dnia 18-07-2012r. Co sobie ubzdurała SSR A. Walenciak i jej wspólnicy : SSR J. Sroczyński & PPR T. BODO, SSR S. Wróbel, G. RUDY, M. Wiśniewska, K. Krystowczyk i cała reszta sędziowsko - prokuratorskiej przestępczej zgrai. Taki przebieg SZWINDLU jaki się odbył w dniu 18-07-2012r miał zapewnić wiarygodność wystawionej przez B. Bretner opinii psychiatrycznej. Stary oszust (wiadome od roku 2002) – Ofiara ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie – sprawca Jerzy BYLICKI - NA ZLECENIE SUPER DURNIA SSR T. KRZEMIANOWSKI - przerobiona przez lekarskiego matołka Barbara BRETNER na osobnika z zespołem paranoidalnym – Jedyny ŻYWICIEL RODZINY - Matka samotnie wychowująca dzieci – patrz operacja „TOYOTA”. SSR A. WALENCIAK dokonała SAMOGWAŁTU na samej SOBIE. Procesowo obnażyła się jako pospolity cwaniaczek. GÓWNIARZ z IMMUNITETEM, który w miejsce SZTUKI PRAWA i Jego zasad. Logiki rozumowania. Dochodzenia i dowodzenia prawdy materialnej. Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz zwykłej ludzkiej rzetelności i uczciwości U D O W O D N I Ł, że jest osobą bez honoru i godności. WALENCIAK J E S T osobnikiem B E Z T W A R Z Y. *PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * Pozostaję wierny przysiędze służyć Polsce, Narodowi i Ludziom Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. KTO otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Marek Krasnopolski.