Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWASZYMON MAJEWSKI IDIOTA W TVN Majaczenia Szymona Majewskiego - dowód że Żyd i gej są w stanie za kasę wszystko zrobić - a w końcu najłatwiej zrobić z siebie idiotę.

 Szymon Majewski jest gejem!

Szymon Majewski - Polska Rodzina - pokaz żydowskiej TVN dla polskich idiotów.

Ostatnio prasę w necie obiegła plotka reklamowa że Majewski chce od Giertycha odszkodowanie w kwocie 1,5 mln zł za to że jak każdy idiota i (czyli połowa sędziów) nie był w stanie zdać egzaminu maturalnego z matematyki.

Majewski twierdzi, że w 1987 r. nie zdał matury i z tego powodu o rok opóźniło się "rozśmieszanie" przez niego społeczeństwa, które według niego straciło tym samym 3 tys. miernych dowcipów prezentowanych przez niego. Szkoda że nie ocenił ile zdrowia Polacy zaoszczędzili nie oglądając jego kiczu. 
Jak wyjaśnił na konferencji prasowej jeden z pełnomocników Majewskiego, senator Robert Smoktunowicz, ogłoszona przez ministra edukacji amnestia maturalna powinna objąć nie tylko tegorocznych maturzystów, ale także osoby z wcześniejszych lat. Majewski przyznał się, że nie zdanie matury spowodowało u niego nie tylko depresję, ale nawet wszystko w głowie mu się popierdoliło i dlatego teraz pierdoli głupoty w TVN. 
Drugi z pełnomocników Szymona Majewskiego, poseł Ryszard Kalisz, przywołał m.in. przepis konstytucji mówiący o prawie do wynagrodzenia szkody wyrządzonej przez niezgodne z prawem działanie organu władzy publicznej pokrywa Skarb Państwa. 
Tylko dlaczego Skarb Państwa płaci cwaniakom i idiotom kosztem pracującego społeczeństwa?

Giertych, odnosząc się do informacji z konferencji, powiedział, że też zdawał maturę w latach 80 i wcale nie było mu trudno zdać. 
- Jeżeli miał pan problemy, to pańskie problemy - zwrócił się za pośrednictwem dziennikarzy do Majewskiego. Jeżeli ktoś ma problemy osobowościowe tego typu, że po 26 latach jeszcze taka zadra funkcjonuje, to się nie dziwię jeżeli chodzi o formę i treść niektórych programów, które reprezentuje pan Szymon Majewski - dodał Giertych.

Wicepremier oświadczył jednak, że amnestii mu "już nie załatwi", ale obiecał Majewskiemu szkolny mundurek, żeby mógł uzupełnić swą wiedzę.
- Poleciłem w ministerstwie zapoznać się z wymiarami Szymona Majewskiego. Prześlę mu taki mundurek, w którym będzie mógł występować, zamiast w tych swoich śmiesznych ubraniach. Będzie miał porządny strój" - powiedział Giertych.

Dodał, że próbował się nawet dodzwonić do Majewskiego, ale "niestety do niego trudniej się dodzwonić niż do mnie" - mówił wicepremier.

Giertych nie dziwi się, że "Majewski nie zdał matematyki, ponieważ też nie potrafi liczyć nawet do trzech tysięcy
-  Moja rada na koniec, żeby zamiast trzech tysięcy kiepskich dowcipów, wygłosił trzy dobre" - dodał wicepremier.
Ten fakt pozostawiamy bez komentarza :-)

A dla rozrywki polecam:
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie złośliwe dywagacje.......  
"świetna porcja dowcipów o sędziach i prawnikach tylko tutaj... " 
  a może tak dowcipy polityczne o naszych rzadzących? ,

  Urban u Wojewódzkiego  - kolejnego sprzedawczyka

a dla inteligentnych (czyli na pewno nie dla Majewskiego):  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Pavel
19-12-2014 / 19:52
To, że media poszukują senjacsi, to przecież całkowicie zrozumiałe, choć oczywiście można sobie wyobrazić lepsze media, lepszą politykę, lepsze drogi, lepsze ...itd. Mechanizm tu jest prosty: jeśli można podnieść sobie oglądalność, to trzeba uderzać w każdą świętość, bo to po prostu chwyta. A ta "chwytliwość" to niestety konsekwencja mentalności społeczeństwa: mamy takie media, jakie jest społeczeństwo. Mediom brakuje jednego: poczucia odpowiedzialności - odpowiedzialności za Państwo i za słowo. Przykład: czy media powinny publikować materiały, o ktf3rych wiadomo, że są tajne? albo - czy media powinny publikować niesprawdzone materiały na czyjś temat?. Dla mnie odpowiedzi nasuwają się same!Druga sprawa: jak oceniamy jakieś tematy, to sprawdźmy najpierw szczegf3ły. Otf3ż propozycja posłf3w platformy, to i owszem uznanie święta Trzech Krf3li, ale po pierwsze ma to być tzw, święto przechodnie, tzn. każdy wybiera sobie jeden dzień w roku do świętowania: katolik np. Trzech Krf3li lub MB Częstochowskiej, prawosławny - Boże Narodzenie wg ichniego kalendarza, a muzułmanin - początek Ramadanu. Po drugie, wprowadzenie tego święta ma być połączone z nowelizacją kodeksu pracy, że za jakiekolwiek inne święto, przypadające w sobotę nie przysługuje pracownikowi dzień wolny od pracy i tu sprawa się bilansuje: statystycznie ilość dni wolnych pozostanie bez zmian - a więc nie będzie to miało wpływu na warunki prowadzenia działalności gospodarczej. I jak się więc wdamy w analizę szczegf3łf3w, to propozycja jest genialna: ludzie mają święto, a gospodarka przy tym nie traci! Ale najważniejsze jest to: zanim zaczniemy krzyczeć, protestować i wyśmiewać, sprawę przeanalizujmy dogłębnie - wtedy łatwiej będzie i tym, co proponują i tym, co oceniają. Czego sobie i Wam życzę!