Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
23 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 15-07-2012

Wałbrzych - na czym polega oszustwo urzędników skarbowych i funkcjonariuszy prokuratury w sprawie podatku akcyzowego za samochody.

Wiadomo, Urząd Skarbowy "nie sieje a zbiera". Utrzymanie ogromnej rzeszy urzędników i funkcjonariuszy państwowych kosztuje miliardy złotych. Ktoś musi wytworzyć te dobra aby utrzymać tych pasożytów, wybudować im biura, kupić fotele i biurka oraz opłacić ich nieraz niekoniecznie z punktu widzenia ekonomicznego stanowisko. Jak podali eksperci Centrum im. Adama Smitha w 2011r  na ten haracz trzeba było pracować aż 188 dni -tj. do 7 lipca, aby nastąpił wreszcie tzw. "Dzień Wolności Podatkowej". Oznacza to, że symbolicznie od tego dnia statystyczny Kowalski przestaje pracować na rzecz rządu, a zaczyna pracować dla siebie i swojej rodziny 

Każdy wie, że budżet wytwarzają rolnicy, robotnicy, producenci materiałów i najróżniejszych dóbr. Za czasów "komuny" sytuacja była prosta - Państwo okradało obywateli nakładając na nich podatki czy nie płacąc robotnikom adekwatnie do ich wysiłku, a z drugiej strony  robotnik z zakładu pracy mógł sobie wynieść w teczce cały samochód, czy farbę do pomalowania domu, z PGR-u kurę a nawet krowę, w kopalni miał przydział węgla, z zakładu energetycznego prądu, gazu itp., itd. Państwo inwestowało też w robotnika zapewniając mu naukę, leczenie i niejednokrotnie mieszkanie. Jednak najistotniejszy był fakt, że jak robotnik zarabiał 2.000 złotych, to urzędnik najwyżej 3.000zł, tak więc koszty utrzymania pasożytów były znacznie mniejsze,  a ponadto 10 roboli utrzymywało 1 urzędasa... 
Dzisiaj sytuacja diametralnie się zmieniła - jeden robotnik ma na utrzymaniu 10 urzędasów, a ponadto "apetyt" tych pasożytów znacznie wzrósł - tak więc wzrosło okradanie "roboli" - teraz im się wypłaca  średnio 1.000zł, gdzie tymczasem urzędas państwowy dostaje średnio 10.000zł. Są też tacy, np. prezesi banków czy zarządcy spółek którzy zarabiają miliony....
 Skądś tą kasę trzeba wziąć. 
Bankierzy np. wpadli na pomysł "wirtualnego" tworzenia kasy dla siebie oszukując w ten sposób "roboli" i zadłużając Państwo, jednak taka "prowizorka" doprowadza już do bankructwa całe Państwa, przykładem jest np. Grecja. Skąd wziąć dobra? - nie ma innej opcji jak zabrać tym co je mają, oraz  I taką rolę pełnią urzędnicy skarbowi, sądowi itp. badziewie. 

Wracamy do początku dywagacji - Państwo okrada "roboli" na utrzymanie siebie, czyli "swoich urzędasów" nakładając coraz większe daniny na pracujących obywateli, kontrolując ich życie i stan posiadania, nakładając kolejne podatki, często bezzasadne - jak nie dać się okraść?

Do zakresu przedmiotowego podatku od dochodów osób fizycznych należą wszelkiego rodzaju dochody, z wyjątkami dochodów zakwalifikowanych przez ustawę do kategorii zwolnień przedmiotowych. 
Dochód
jest rozumiany jako nadwyżka sumy przychodów nad kosztami ich uzyskania w danym roku podatkowym. 
Dla uzyskania dochodu trzeba ponieść koszty - Art. 22. 1. Kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów. Przy czym po stronie podatnika może wystąpić sytuacja, w której koszty uzyskania przychodu przekroczą sumę przychodów, wówczas osoba taka poniesie stratę. Wtedy podatnik może odliczyć stratę od dochodu osiągniętego w następnych 5 latach podatkowych z tego samego źródła, które przyniosło stratę.

W zasadzie, w demokratycznym Państwie powinno sie płacić jeden podatek - od dochodu. Powstałym zarobkiem należy podzielić się z Państwem. Państwo w zamian ma zapewnić bezpieczeństwo i ochronę swoich obywateli. Jednak "apetyty" urzędników tak wzrosły, że taki demokratyczny podział dóbr okazał się niewystarczający. Dlatego zaczęto wymyślać dodatkowe podatki jak np. różne akcyzy, VAT, ZUS itp. itd.  ... no i zaczęły się kombinacje. Sporo ludzi dorobiło się kasy na przekrętach np. wyłudzając podatek VAT, lub go wcale nie płacąc jednocześnie wystawiając faktury kupna usług lub towarów wirtualnych tak jak to robią bankowcy. 

Jednym, z takich złodziejskich podatków okazał podatek akcyzowy z tytułu importu samochodów osobowych wynoszący nawet 65% dla samochodów starszych niż 2 lata, przywożonych z innego państwa członkowskiego. 

 
Wyrokiem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawie C-313/05 z 18.01 2007r. Trybunał uznał, że prawo wspólnotowe sprzeciwia się podatkowi akcyzowemu w zakresie, w jakim kwota podatku nakładana na pojazdy używane starsze niż dwa lata, nabyte w państwie członkowskim innym niż Polska, przewyższa rezydualną kwotę tego podatku zawartą w wartości rynkowej podobnych pojazdów, które zostały zarejestrowane wcześniej w Polsce. 
Ponadto Trybunał stwierdził, że nie ma podstaw ograniczenia skutku tego wyroku w czasie. 
Jednak dopiero w dniu 2008.07.19 weszła w życie ustawa z dnia 9 maja 2008 o zwrocie nadpłaty w podatku akcyzowym zapłaconym z tytułu nabycia wewnątrzwspólnotowego albo importu samochodu osobowego (Dz. U. Nr 118 z 2008r., poz.745).
Ustawa określa zasady ustalania nadpłaty w podatku akcyzowym zapłaconym z tytułu nabycia wewnątrzwspólnotowego albo importu samochodu osobowego, dokonanego w okresie od dnia 1 maja 2004 r. do dnia 30 listopada 2006 r.

Ofiarami tego złodziejskiego podatku akcyzowego stało się wielu przedsiębiorców...  niewykluczone, że najtragiczniejszą ofiarą stał się Pan Tomasz prowadzący jednoosobową działalność "AUTO-KOMIS" w okolicach Wałbrzycha. 
Urzędnicy Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu "wymyślili sobie" , że jego zaległości z tytułu  podatku dochodowego i VAT przekraczają 700.000,00. zł ! ? ! i takie niedorzeczne zarzuty prokuratorskie "przyklepała" wyrokiem z dnia 07.04.2011r  o sygn. akt. II Ks 1/09 S.S.R. Ewa Muzyka w obecności prokurator Małgorzaty Krajewskiej i przedstawiciela Urzędu Skarbowego Sławomira Wasiaka. Pan Tomasz za to że w latach 2006-2007 wystawił  71 faktur VAT sprzedaży samochodów osobowych sprowadzonych z Niemiec po zaniżonych cenach transakcji w stosunku do faktycznych cen zakupu i sprzedaży został skazany na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. 
Mamy tutaj dowód oszustwa urzędniczego. Nawet przedszkolak jest w stanie obliczyć, że na transakcji kupna-sprzedaży 71 używanych średniej klasy samochodów z Niemiec nie da się zarobić takiej kwoty i jeszcze zrobić ponad 700.000,00 zł zaległości podatkowej. Ewidentnie urzędnicy skarbówki "walnęli się" w obliczeniach albo są układowo (umysłowo?) walnięci. Ciekawe w jaki sposób i jakim cudem ukończyła studia prawnicze funkcjonariusz prokuratury Barbara Wojciechowicz bezmyślnie podpisując taki nielogiczny akt oskarżenia? 

Na czym polegał przekręt Tomka?
Żeby utrzymać się na rynku w tak trudnych warunkach gospodarczych każdy przedsiębiorca musi być "elastyczny". Pan Tomasz, celem uniknięcia jak się potem okazało nienależnego podatku akcyzowego w kwocie 65%, kupując kilkuletni samochód w Niemczech otrzymywał zaniżoną fakturę VAT zakupu, powiedzmy np. 100Euro. Następnie ponosił szereg kosztów swojej działalności typu: wyjazdu, zakupu, przerejestrowania pojazdu w Niemczech (1500zł), pobytu za granicą, napraw, konserwacji itd. sprzedawał ten pojazd też po zaniżonej wartości, jednak od zysku z transakcji odprowadzał należny podatek. Po prostu przy większym zysku nie udałoby mu sie sprzedać zakupionych samochodów. Każdy widzi ile "złomu samochodowego" stoi w różnych komisach całej Polski i wcale tak łatwo nie jest "upchnąć" używany samochód... 
I tu rodzi się niuans który przerasta możliwości umysłowe urzędników. Otóż, z  punktu matematyka Pan Tomasz nie oszukiwał, ponieważ podatek jest płacony od dochodu. Można mieć milionowe obroty i mizerny zysk, a więc płacić niski podatek dochodowy. Tak więc jak kupujemy samochód za 1000zł a sprzedajemy za 1500zł - to mamy dochód 500zł i to jeszcze pomniejszony o koszty uzyskania - od tego dochodu płacimy podatek. Kupując np. za 20.000zł a sprzedając za 20500zł jest taki dochód i taki  podatek jak w poprzednim przykładzie - Urząd Skarbowy nie zostaje oszukany. Tym bardziej, że zawyżone koszty akcyzy za samochód musiałyby mu być zwrócone wraz z odsetkami. Wynika z tego, że swym działaniem nawet oszczędził Państwu kosztów. Podatku na utrzymanie urzędników nie mógłby zapłacić płacąc 65% akcyzy, ponieważ samochodu zakupionego z takim podatkiem nie byłby w stanie sprzedać w Polsce ponieważ ceny polskich samochodów były tańsze - to był podatek zaporowy. W dodatku jeszcze musiałby dochodzić o zwrot podatku VAT od Państwa. Czyli tak naprawdę Państwo miało dochód z takiego jego postępowania, a ludzie bogacili się z czego urzędnicy powinni być zadowoleni.

Na czym polega oszustwo urzędników skarbowych i funkcjonariuszy prokuratury?
Urzędnicy uznają za wiarygodne zakup ekskluzywnego samochodu w Niemczech za 1000zł (faktura zakupu) a jego sprzedaż w POlsce za 20.000zł - czyli niby Tomasz zarobił 19.000zł na jednej transakcji i od takiej sumy naliczają  jemu zysk. Nie uwzględniając przy tym  kosztów uzyskania takich przychodów. 
Taki sposób myślenia każdy przedsiębiorca i logicznie myślący obywatel podsumuje jednoznacznie: że jacyś idioci tam pracują. 
Prawda jest jednak inna. Każdy urzędnik z kontroli państwowej, jak też funkcjonariusz prokuratury musi się wykazać osiągnięciami - za to jest premiowany kasą. 
Jak widać z wstępnych dywagacji, prawo polskie jest bardziej niż kiepskie, sprzeczne, ustalane często przez niekompetentnych posłów "po historii". W tej sytuacji w szeregu sprzecznych wzajemnie przepisów nawet urzędnicy nie są w stanie połapać się. Nie jest problem zastraszyć typowego zapracowanego przedsiębiorcy, który pomimo tego stara się być wobec fiskusa "porządnym obywatelem". Urzędnik, jakby nie było będący na usługach i utrzymaniu przedsiębiorców wypracowujących dobra, nieświadomie, że podcina gałąź na której siedzi, zamiast doradzić, pouczyć - dla chwilowych dochodów bezmyślnie niszczy firmy, rodziny, a w konsekwencji i Państwo. 
Wszystkim wiadomo, zwłaszcza funkcjonariuszom, że jak coś jest kupowane po zaniżonej cenie to domniemywa się, że jest to rzecz z kradzieży. Urzędnicy "przyklepując" bezmyślnie zaniżone ceny zakupu samochodów i wyłudzając nienależne profity dają dowód, że działają w zorganizowanej grupie przestępczej. 
W tej sytuacji ewidentnie tą sprawą przestępstwa urzędniczego powinni się zając organa kontroli państwowej CBŚ lub CBA żeby nie było tak jak z Kluską i kilkuset innymi poszkodowanymi przedsiębiorcami przez urzędników pseudo-państwowych którzy mają swój własny interes w takim a nie innym postępowaniu.

Pan Tomasz nie poddaje się i walczy. 
Zapraszamy media i poszkodowanych na kolejną rozprawę Tomka 20 lipca 2012r. do Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. 
Prowadzący sędzia S.S.R. Fryderyk Kwiatek odrzucając wszystkie wnioski obrony Tomasza a przede wszystkim to: dowody z opinii biegłego rewidenta celem ustalenia faktycznych dochodów z transakcji oraz z zeznań świadków celem przedstawienia faktycznych kosztów zakupów samochodów i innych kosztów w Niemczech ewidentnie daje dowody współpracy z zorganizowaną grupą przestępczą funkcjonariuszy prokuratury wałbrzyskiej.

Podobną "ośmiornicę" odkryto wśród funkcjonariuszy prokuratury w Jeleniej Górze, cóż jabłko od jabłoni daleko nie pada... cdn.

AP

Więcej i przestępstwach urzędników i funkcjonariuszach państwowych:

Warszawa - kolejny dowody miernoty prokuratorskiej - umorzenia przestępstw za seks z prokuratorem.

Jelenia Góra i bajka prokurator Magdaleny Kolasińskiej o otwartym Sezamie w TESCO.
Jelenia Góra Kiedy prokurator potrąci przechodnia na pasach... hmm, zostaje niewinny...
Jelenia Góra - czyli jak załatwić policjanta "numerem na łom" pozorując włamanie do banku. 
Jelenia góra - tylko niekompetencja asesor Anny Surowiak? Zażalenie pokrzywdzonego na postanowienie prokuratora w sprawie umorzeniu śledztwa dot. błędu lekarskiego.
Jelenia Góra - dziadowskie funkcjonowanie prezydenta Józefa Kusiaka? - sprawa Michała Stokłosy - interwencja redakcji AP
Jelenia Góra - co tam się dzieje - z cyklu ludzie, polityka, pieniądz, władza - Józef Kusiak - nieetyczny funkcjonariusz państwowy?

Pomyłki sądowe: nie policja, nie prokuratura, ale właśnie sędziowie są najczęstszymi sprawcami niesłusznych skazań i szeregu przestępstw sądowych.

 Czy sędziowie Sądu Okręgowego w Białymstoku Leszek Kulik, Krzysztof Kamiński i Dariusz Niezabitowski też byli leczeni viagrą przez W. Kuczyńskiego w klinice leczenia bezpłodności "KRIOBANK" ? 

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska

aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~مصطفى زهران
21-02-2017 / 14:14
www.computersprogram.com/2017/02/download-Cool-Record- Edit-Deluxe.html">برنامج كوول ريكورد إيديت ديلاكس " rel="nofollow">www.computersprogram.com/2017/02/download-skype.html"> تحميل برنامج Skype www.computersprogram.com/2017/02/download-windows-10- manager.html">تحميل برنامج Windows 10 Manager www.computersprogram.com/2017/02/download-all- player.html"> برنامج اول بلاير www.computersprogram.com/2017/02/download- Bandicam.html">تحميل برنامج Bandicam www.computersprogram.com/2017/02/download-Du- Meter.html">برنامج DU Meter www.computersprogram.com/2017/02/download-andy- android-emulator.html">Andy Android Emulator www.computersprogram.com/2017/02/download-Yahoo- Messenger.html">برنامج ياهو ماسنجر www.computersprogram.com/2017/02/Download-Nox-App- Player.html">تحميل برنامج Nox App Player www.computersprogram.com/2017/02/download- utorrent.html"> تنزيل ملفات التورنت www.computersprogram.com/2017/02/download-smplayer- 2017.html">برنامج SMPlayer www.computersprogram.com/2017/02/adobe-flash-player- 24.html">Adobe Flash Player www.computersprogram.com/2017/02/internet-download- manger.html">برنامج انترنت داونلود مانجر www.computersprogram.com/2017/02/change-password-wifi- tedata-2017.html">كيفية تغير باسورد راوتر وايرلس تي اي داتا تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/pess2017.html">تحميل لعبه بيس " rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/PowerClean.html"> برنامج باور كلينر تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/Opera.html">تحميل برنامج اوبرا فيس" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/FacebookLite.html">فيس بوك لايت برنامج" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/SoundCloud.html">برنامج ساوند كلاود تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/Retrica.html">تحميل برنامج ريتريكا برنامج" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/PhotoEditing.html">برنامج صوري " rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/MyTalkingTom.html"> لعبة صديقى توم تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/pokemongo.html">تحميل لعبة بوكيمون جو " rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/YahooMessenger.html"> برنامج ياهو ماسنجر " rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/FacebookMessenger.html"> برنامج فيس بوك ماسنجر تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/Skype.html">تحميل برنامج سكايب برنامج" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/PrayerTimes.html">برنامج مواقيت الصلاة تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/YouTube.html">تحميل برنامج يوتيوب لعبة" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/carracing.html">لعبة سباق السيارات تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/Azkari.html">تحميل برنامج الاذكار تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/Al-Moazin.html">تحميل برنامج المؤذن تحميل" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/soma.html">تحميل برنامج سوما " rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/TinyFlashlight.html"> تحميل برنامج الكشاف برنامج" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/CCleaner.html">برنامج سى كلينر برنامج" rel="nofollow">www.computersprogram.com/2016/11/CallRecorder.html">برنامج مسجل المكالمات
~مصطفى زهران
21-02-2017 / 14:08
~essam ibrahim
14-02-2017 / 00:39
www.defafalkhleej.com/" >ضفاف الخليج للخدمات المنزلية www.defafalkhleej.com/%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7% >كشف تسربات المياه www.defafalkhleej.com/%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7% >كشف تسربات المياه بالرياض www.defafalkhleej.com/%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7% >كشف تسربات www.defafalkhleej.com/%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%8A%D8%A7% >عزل مائي www.defafalkhleej.com/%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%8A%D8%A7% >عزل الاسطح www.defafalkhleej.com/%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%8A%D8%A7% >عزل خزانات www.defafalkhleej.com/%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%A7%D8%AB%D8%A7%D8%AB-%D9%86 >نقل اثاث www.defafalkhleej.com/%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%A7%D8%AB%D8%A7%D8%AB-%D9%86 >نقل عفش www.defafalkhleej.com/%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%A7%D8%AB%D8%A7%D8%AB-%D9%86 >شركة نقل اثاث بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A8%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%AA/ >رش مبيدات www.defafalkhleej.com/%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A8%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%AA/ >رش مبيدات بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A8%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%AA/ >شركة رش مبيدات بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%A7%D9%84%D9%85% >شركة تنظيف بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%A7%D9%84%D9%85% >شركة تنظيف منازل بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%A7%D9%84%D9%85% >شركة تنظيف فلل بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%AA%D8%B1%D9%85%D9%8A%D9%85-%D8%A7%D9%84%D9%85% >ترميم ............................................................... البيوت للخدمات المنزلية كشف تسربات المياه كشف تسربات المياه بالرياض كشف تسربات المياه بالاحساء عزل مائي عزل الاسطح عزل خزانات نقل اثاث نقل عفش شركة نقل اثاث بالرياض رش مبيدات رش مبيدات بالرياض شركة رش مبيدات بالرياض شركة تنظيف بالرياض شركة تنظيف منازل بالرياض شركة تنظيف فلل بالرياض ترميم تخزين اثاث ............................................................... شركة كوالتي للخدمات المنزلية كشف تسربات المياه كشف تسربات المياه بالرياض كشف تسربات عزل مائي عزل الاسطح عزل خزانات نقل اثاث نقل عفش شركة نقل اثاث بالرياض رش مبيدات رش مبيدات بالرياض شركة رش مبيدات بالرياض شركة تنظيف بالرياض شركة تنظيف منازل بالرياض شركة تنظيف فلل بالرياض تخزين اثاث ............................................................... شركة الخبراء للخدمات المنزلية كشف تسربات المياه كشف تسربات المياه بالرياض كشف تسربات عزل مائي عزل الاسطح عزل خزانات نقل اثاث نقل عفش شركة نقل اثاث بالرياض رش مبيدات رش مبيدات بالرياض شركة رش مبيدات بالرياض شركة تنظيف بالرياض شركة تنظيف منازل بالرياض شركة تنظيف فلل بالرياض www.defafalkhleej.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D9%81 >عزل فوم عزل فوم بالرياض شركة عزل فوم شركة عزل فوم بالرياض
~hasan01
28-01-2017 / 19:22
Wiadomo, Urząd Skarbowy "nie sieje a zbiera". almaawi.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B9%D9%81 rel="nofollow" target="_blank">شركة نقل عفش بالرياض almaawi.com" rel="nofollow" target="_blank">افضل شركة نقل عفش بالرياض almaawi.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- rel="nofollow" target="_blank">افضل شركة تنظيف بالرياض almaawi.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- rel="nofollow" target="_blank">شركة تنظيف بالرياض almaawi.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD% rel="nofollow" target="_blank">شركة مكافحة حشرات بالرياض
~obat herbal
02-12-2016 / 13:19
Bee Moringa - Best Herbal Medicines largest in Indonesia Bee Moringa is a site that provides a variety of herbal remedies including gout medication , high blood pressure and diabetes medications and other traditional drugs. can backlink here obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-hebal-kista-dan-miom-alami-sembuh-tanpa-ope kista dan miom
www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-kelenjar-getah-bening-tradisi ">obat kanker kelenjar getah bening
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-nasofaring-alternatif-dan-tra kanker nasofaring
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-mata-cepat-ampuh-dan-tradisio kanker mata
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-otak-stadium-4-alami-tanpa-op kanker otak
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-ovarium-alami-stadium-4-ramua kanker ovarium
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-paru-paru-stadium-4-secara-al kanker paru-paru
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-payudara-secara-alami-tanpa-o kanker payudara
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-prostat-stadium-4-alami-tanpa kanker prostat
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-serviks-ampuh-tradisional-sta kanker serviks
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-tiroid-stadium-4-dan-tadision kanker tiroid
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kanker-usus-alami-stadium-4-100-ampu kanker usus
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kista-coklat-alami-tanpa-operasi-ram kista coklat
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-kolesterol-tinggi-alami-ampuh-dan-ce kolesterol tinggi
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-migran-alami-yang-ampuh-dan-cepat-se migran
obat" rel="nofollow">www.bee-moringa.com/obat-herbal-osteoartritis-lutut-ampuh-dan-ramuan osteoartritis
~obat herbal
02-12-2016 / 13:18
~Bee Moringa
02-12-2016 / 13:15
~elsayedosama
20-11-2016 / 09:43
من المعروف ان نظافة المنازل من بين اهم الخدمات الضرورية في التنظيف والترقية بمنازلنا الى مصاف المنازل العصرية والتي عرفت تنظيفا عصريا من شانه ان يوفر لساكنته ظروفا حياتية راقية ولابد من توفر هيئة تختص في المجال مع تقديم ضمانات متكاملة من شانه ان تجعل الافراد يضمنون نجاح خدمة التنظيف ولا حاجة للمزيد من ضياع الاموال عبر طلبات خدمة نظافة المنازل التي لا تلبي حاجياتهم ولا تتماشى مع رغباتهم لأن العديد من شركات تنظيف المنازل تسعى فقط الى عرض خدماتها عبر طرق ترويجية فحسب. شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B نقل عفش بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81 مكافحة حشرات بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف شقق بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف منازل بالرياض
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B نقل عفش بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81 مكافحة حشرات بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف منازل بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A رش مبيد بالقصيم
شركة" rel="nofollow">rokan-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A تنظيف خزانات بالطائف
~GAMAL MOGAHID
19-11-2016 / 06:44
النظافه من اهم العوامل في الحياه فشركه دره المنازل لنظافه الخزانات شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=111">شركة تنظيف خزانات بالطائف هى افضل شركه ولدينا افضل شركه تنظيف فلل بالطائف شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=104">شركة تنظيف فلل بالطائف وايضا من افضل شركات تنظيف شقق شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=101">شركة تنظيف شقق بالطائف افضل شركه مكافحه حشرات بالمدينه المنوره شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=96">شركة رش مبيدات بالمدينه المنوره شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=92">شركة تنظيف بالمدينة المنورةمن افضل شركات تنظيف بالمملكه حيث لدينا الامكانيات والعماله المدربه للتنظيف شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=47">شركة تنظيف بجدههى افضل شركه تنظيف حيث العماله المدربه شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=46">شركة تنظيف فلل بجدهافضل شركه تنظيف فلل بجده افضل" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=39">افضل شركة مكافحة حشرات بالطائفهى الافضل في القضاء على الحشرات جميعا ومع الضمان افضل" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=34">افضل شركة مكافحة حشرات بجده افضل" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=30">افضل شركة كشف تسربات المياه بجده افضل" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=24">افضل شركة تسليك مجارى بالطائف شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=13">شركة تنظيف بالطائف شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=48">شركة تنظيف شقق بجده شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=189">شركة دهانات بالرياض شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=213">شركة تنظيف بابها شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=215">شركة مكافحة حشرات بابها شركة" rel="nofollow">al-gmal.com/?p=224">شركة تنظيف خزانات بابها
~mohamed
16-11-2016 / 07:18
شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=314">شركة نقل اثاث وعفش بالطائف شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=305">شركة تنظيف بالطائف شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=293">شركة مكافحة حشرات بالطائف شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=286">شركة كشف تسربات المياه بالطائف شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=279">شركة رش مبيدات بالطائف شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=271">شركة تنظيف خزانات بالطائف شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=247">شركة تنظيف خزانات بجده شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=240">شركة رش مبيدات بجده شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=231">شركة كشف تسربات المياه بجده شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=223">شركة مكافحة حشرات بجده شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=201">شركة نقل اثاث وعفش بجده شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=215">شركة تنظيف بجده شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=193">شركة كشف تسربات المياه بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=183">شركة نقل اثاث وعفش بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=174">شركة تنظيف خزانات بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=165">شركة رش مبيدات بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=155">شركة مكافحة حشرات بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=145">شركة تنظيف بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=139">شركة نقل اثاث وعفش بالقصيم شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=131">شركة تنظيف بالقصيم شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=123">شركة كشف تسربات المياه بالقصيم شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=114">شركة رش مبيدات بالقصيم شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=93">شركة مكافحة حشرات بالقصيم شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=81">شركة تنظيف خزانات بالقصيم شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=70">شركة رش مبيدات بابها شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=59">شركة مكافحة حشرات بابها شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=55">شركة كشف تسربات المياه بابها شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=39">شركة نقل اثاث وعفش بابها شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=19">شركة تنظيف خزانات بابها شركة" rel="nofollow">el-horas.com/?p=12">شركة تنظيف بابها