Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 10-07-2013

W zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa z dnia 26.03.2013r. złożono wnioski o przeprowadzenie dowodów - żaden nie został przeprowadzony. Wniesiono też o wyłączenie prokuratury krakowskiej. Prokurator Agnieszka Kupracz "musi" odmówić wszczęcia postępowania i wypisywać takie brednie. Piętro wyżej urzędują nadzorujący postępowanie przygotowawcze, ścigani przez Teresę Kawiak prokuratorzy okręgowi. Małgorzata Bojanowska i Leszek Brzegowy odpowiedzialni za sprawę karną.


Teresa Kawiak

Dwie niezależne Prokuratury.
Dwa zawiadomienia.

Zawiadomienie 1 (Dzieje się w N.HUTA):
26.03.2013 - Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - Prokuratura Apelacyjna w Krakowie Wydział V do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji

26.06.2013_post_Kurpacz_1.jpg 26.06.2013_post_Kurpacz_2.jpg 26.06.2013_post_Kurpacz_3.jpg 26.06.2013_post_Kurpacz_4.jpg 26.06.2013_post_Kurpacz_5.jpg 26.06.2013_post_Kurpacz_6.jpg

Zawiadomienie 2 (Dzieje się w Wieliczce):

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez biegłego sądowego

6. Postanowienie o umorzenie śledztwa z Prokuratury Rejonowej z dnia 14.12.2012 (z zawiadomienia Maciej Kawiaka)
6.14.12.2012-postanowienie-Aneta-Frankowska-1.jpg 6.14.12.2012-postanowienie-Aneta-Frankowska-2.jpg 6.14.12.2012-postanowienie-Aneta-Frankowska-3.jpg 6.14.12.2012-postanowienie-Aneta-Frankowska-4.jpg 6.14.12.2012-postanowienie-Aneta-Frankowska-5.jpg 6.14.12.2012-postanowienie-Aneta-Frankowska-6.jpg

Znamiennym jest fakt, że Pani Prokurator prowadząca sprawę w Wieliczce, nie podpisała się pod postanowieniem. ">Nie zgadzała się z jego treścią? Czy może nie miała nic do powiedzenia?

Kooperacja Prokuratur w zakresie "ściągania" jest bardzo dobrze rozwinięta. Nie dziwi zatem, że w uzasadnieniu widzimy zwrot "błąd edycyjny". Pytanie brzmi, kto przygotowuje gotowce.

Pani Prokurator z N. Huty jak widać ma lepsze osiągi edycyjne niż biegły sądowy. Biegły sądowy źle operuje edytorem. Popełnia masę błędów. W świetle Pani Prokurator, biegły wypada bardzo blado. Wycena działek zaniżona do kwoty 3 tyś za ar. wymaga bardziej zaawansowanych umiejętności niż obsługa edytora. Wymaga bycia biegłym sądowym. Biegły sądowy natomiast swoje przychody liczy, wykonując pracę dla prokuratur, sądów i innych instytucji. Jest podstawowym ogniwem i najważniejszą osobą w procesie "preparowania" przewodów sądowych. To według opinii biegłych i generowanych przez nich operatów, sąd później podejmuje najważniejsze decyzje w sprawa obywateli. Biegłym nie może być byle kto. Musi to być znająca prawo i całą masę innych zagadnień budowlanych i geodezyjnych i musi przejść masę różnych egzaminów. Jak zatem taka osoba jak biegły może robić błędy na poziomie podstawowym: pomylić blachę z papą, wycenić działki na podstawie cenników z zupełnie innej części województwa...itp..
Skoro Pan biegły sobie nie radzi w tak elementarnych sprawach, to chyba powinien zostać usunięty z tak ważnego i odpowiedzialnego stanowiska.

Pani Prokurator wykonała swoje zadanie bezbłędnie. Poszczególne fragmenty uzasadnienia (pomijając daty) zostały idealnie przeklejone z wcześniejszego uzasadnienia. Zastanawiamy się zatem, czy Prokuratury mają swoje gotowce na wszystko? Czy może ktoś z powodu braku podpisu - ktoś inny - zasugerował powyższe postanowienie?

Klaszczemy w łapki :) To się nazywa inwencja twórcza!

W kontekście postanowienia z filmu, pytanie brzmi: Co teraz powie ta grupa zwyrodnialców sądowych, którzy przez ostatnie 7 lat odpisywali mojej mamie, że wszystko w sprawie jest w porządku.

Czy oni w ogóle reprezentują prawo? Ja nie mogę, nie chcę i nie potrafię tak myśleć. Po 20 lata mordu sądowego stwierdzam, że jedyne co reprezentują te jednostki, które brały udział w rozwodzie moich rodziców to: kłamstwo, brak odpowiedzialności, brak znajomości prawa, arogancja, buta, pycha , bandytyzm sądowy, UKŁAD ZAMKNIĘTY!


Materiały:
26.03.2013 - Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - Prokuratura Apelacyjna w Krakowie - Wydział V do Spraw Przestępczości Zorganizowanej  i Korupcji

Krakowskie Prokuratorsko - Sądowe Bezprawie

Maciej Kawiak

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
23-07-2013 / 00:14
*** Prokuratury i prokuratorzy pod "przykrywką" Immunitetów mają za zadanie prowadzić działalność gospodarczą a NIE dochodzenie/dowodzenie prawdy materialnej ... SYMBOL GP oznaczać może tylko : Gospodarstwo Pomocnicze ... na czym ma to POLEGAĆ ?? aby się zabezpieczyć przed bezrobociem .... trzeba robić bałagan .... CELOWY i zaplanowany ze z góry powziętym zamiarem ... całość stanowi, ze jest to urzędowa PROWOKACJA dokonana przez funkcjonariuszy publicznych ... i stanowi zagrożenie dla bezwzględnego BEZPIECZEŃTSTWA Państwa i Jego OBYWATELI ... Naruszone są znamiona ustawowe przestępstwa ... PRZESTĘPCAMI są prokuratorzy ... każde jednak zawiadomienie zakończy się umorzeniem .... a złożone zaskarżenie uzyska w sądzie Postanowienie o umorzeniu ... jako, że czyn NIE jest zabroniony i NIE jest szkodliwy społecznie ... tak postanowi sędzia .... daje to obraz o przestępczości zorganizowanej funkcjonującej w strukturach państwowości i na żołdzie Rzeczpospolitej Polski ...