Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 lipca 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Niezbywalne prawo rodziców do wychowania swych dzieci - inicjatywa ojców w sprawie ustawy o opiece równoważnej.

Trzeba postawić sprawę jasno.
Pozbawianie ,ograniczanie praw rodzicielskich to jest nieuprawniona ingerencja w niezbywalne prawo rodziców do wychowania swych dzieci. Więcej, to próba odebrania rodzicom ich dzieci.
Trzeba raz na zawsze odrzucić przekonanie, że obcy mogą uczynić dziecku więcej dobra niż jego rodzice.
By między dzieckiem a rodzicami ,między ojcem a dzieckiem stał sędzia !

Należy potraktować jako sprawę naczelną -prawo dziecka do wykonywania władzy rodzicielskiej przez jego naturalnych rodziców . Trudno będzie przeforsować ustawę o opiece naprzemiennej bez uregulowania niezbywalnych praw rodzicielskich jako dobra przysługującemu dziecku .
Obecne regulacje ukazują wadliwość ,ponieważ uchyla się lub ogranicza władzę rodzicielską instrumentalnie bez przyczyny, lecz z zamiarem osiągnięcia skutku jakim jest zmanipulowanie całej przestrzeni życiowej dziecka i rodziny .Jest to nadużycie prawa .Jest to pogwałcenie praw obywatelskich i praw człowieka .Prawa rodzicielskie są nienaruszalne jak prawa człowieka .

Instytucja pozbawiania praw rodzicielskich sprowadza człowieka do przestrzeni ogrodu zoologicznego ,gdzie wszystko jest uporządkowane . Naruszane są prawa człowieka ,obyczaj i naturalne stosunki społeczne .Ochrona praw rodzicielskich i funkcjonowanie w tym zakresie tzw. regulacji i ich zmian jest warunkiem podstawowym naprawy praworządności a zgodne z zapisem konstytucji że państwo wspiera rodzinę .

Z ostatniej chwili o odbieraniu władzy rodzicielskiej - Po publikacji "Naszego Dziennika" będzie postępowanie sprawdzające orzeczenie Sądu Rejonowego w Pruszkowie, który odebrał matce dziecko Będzie kontrola sprawy Druzickiej.
Wątpliwości jest co niemiara.
Skoro dziecku przy matce nie działo się nic złego, czego sąd na żadnym etapie postępowania nie zakwestionował, to dlaczego ukarano je rozłąką z rodzicem?
Wiele wskazuje na to, że pruszkowski sąd nadużył uprawnień, błędnie interpretując przepis o kierowaniu się dobrem Natalii. To skandal. Sądy nie mogą postępować w taki sposób. Dobro dziecka powinno być na pierwszym miejscu.
Akta bada też Naczelna Rada Adwokacka, która chce sprawdzić, czy odmawianie Natalce przez dziewięć lat prawa do bycia z matką z powodu braku mieszkania miało jakąkolwiek podstawę prawną. Poseł Stanisław Pięta, prawnik, wskazuje, że sąd wykazał się przerażającą bezdusznością , tylko niedowład elementarnych funkcji ludzkich, jakiegoś współczucia, zrozumienia drugiego człowieka.
Sądy nie mogą postępować w taki sposób.

Waldemar

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20091128&id=po01.txt
Z ostatniej chwili ,na podobny temat - W nocy podpalili dom sędzi i kuratora http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091126/SLUPSK/990786934
Krępa. Spalono dwa samochody należące do sędzi i kuratora http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091125/SLUPSK/373045458
RESORT CHCE ZAOSTRZENIA PRZEPISÓW PO ATAKU NA SĘDZIEGO Sędziowie i kuratorzy przejdą kursy samoobrony
http://www.tvn24.pl/0,1620931,0,1,sedziowie-przejda-kursy-samoobrony,wiadomosc.html

Aby publikować na tej grupie, wyślij wiadomość e-mail na adres inicjatywa-spoeczna-rodziny-pomorza@googlegroups.com
By wypisać się z grupy, wyślij e-mail do inicjatywa-spoeczna-rodziny-pomorza+unsubscribe@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy http://groups.google.com/group/inicjatywa-spoeczna-rodziny-pomorza?hl=pl


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.