Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 stycznia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

ZAPYTANIA DLA KANDYDATÓW NA URZĄD PREZYDENTA.

Szanowni Panowie:

Kandydaci na Urząd Prezydenta R.P

Jarosław Kaczyński

Bronisław Komorowski

Andrzej Lepper

Marek Jurek

Janusz Korwin – Mikre

Grzegorz Napieralski

Waldemar Pawlak

BogusławZiętek

Andrzej Olechowski

Zwracam się do was w imieniu dużej grupy Polaków, którzy raczej nie pójdą na wybory prezydenckie, ponieważ żaden z was nie przedstawia żadnego programu dla Niepodległej Polski wraz z Suwerennym Narodem Polski. Dlatego aby nas przekonać prosimy o odpowiedzi na następujące pytania:

1) Jakiego jesteście wyznania?

2) Czy jesteście za życiem od poczęcia do naturalnej śmierci? (prosimy o konkretną odpowiedz)

3) Jaki jest panów stosunek do małżeństw homoseksualnych?

4) Jaki jest panów rodowód, chodzi o przedstawienie panów rodzinnych korzeni szczególne od strony mamy?

5) Jaki jest panów stosunek do II R.P, w szczególności do rządu sanacji, uwięzieniu w Berezie Kartuskiej polskich patriotów oraz do tzw. ,,zamachu majowego”?

6) Co panowie zrobią gdy któryś z was będzie prezydentem w sprawie ukarania ludobójców ukraińskich z band UPA-OUN, którzy wymordowali w okrutny sposób około 200 tys. Polaków w tym szczególnie dzieci, kobiet i starców!!!

7) Jak Panowie widzicie na przyszłość nasze stosunki z Ukrainą? Czy będziecie popierać wstąpienie Ukrainy do NATO i UE?

8) Jak Panowie chcecie prowadzić rozmowy z Rosją w sprawie ujawnienia morderców i ich ukarania a w szczególności ich mocodawców zbrodni na oficerach polskich z czasów II wojny światowej dokonanych na terytorium ówczesnego państwa sowieckiego?

10) Czy będziecie zabiegać o odszkodowanie od Niemiec za zniszczenia wojenne w naszym kraju w czasie II wojny światowej?

11)Jaki macie Panowie stosunek do tzw. wydarzeń marcowych 1968 roku?

12) Jak Panowie oceniacie ,,obrady okrągło-stołowe” oraz ustalenia z Magdalenki i rolę w nich byłych prezydentów?

13) Czy kierunek przemian w naszym kraju p roku 89 jest dobry, czy tzw. prywatyzacja majątku narodowego jest słuszna, co należało zrobić by nie doszło do ekonomicznych rozbiorów Polski?

14) Kto wykupywał za bezcen polski majątek narodowy jak: banki, elektrownie, polską ziemię, niszczył zakłady pracy, czy tzw. ,zachód” czy tzw. ,,wschód”?

15) Czy będziecie dążyć do unieważnienia wyprzedaży majątku narodowego?

16) Czy opowiadacie się za czy przeciw GMO?

17) Jaki widzicie panowie kształt i przyszłość polskiego rolnictwa?

18) Jaki konkretny program dla polskiej wsi macie, czy opowiadacie się za likwidacją KRUS czy za jego utrzymaniem? Czy Polska powinna być samowystarczalna żywnościowo?

19) Jak chcecie wspierać polski przemysł morski i czy w ogóle go wspierać?

20) Jakie jest panów stanowisko w sprawie rurociągu z Rosji do UE po dnie Bałtyku?

21) Co Panowie sądzicie o budowie rurociągu ,Nabucco” przez który będzie płynęła ropa ,,kazachska” ale od pośredników z firmy Exxon Mobile i bardzo droga!

22) Czy uważacie za słuszne, żeby amerykanie mieli wyłączność w Polsce na szukanie ropy i gazu? Co Panowie zrobią aby Polska nie kupowała własnych żródeł energii od firm amerykańskich!

23) Jak widzicie bezpieczeństwo energetyczne Polski?

24) Co sądzicie o energetyce odnawialnej w oparciu o źródła wód geotermalnych?

25) Czy uważacie, za słuszne zadłużania Polski w prywatnych, zagranicznych bankach i instytucjach finansowych? Jak chcecie zlikwidować gigantyczne zadłużenie Polski?

26) Czy zamierzacie walczyć z szalejącą w Polsce lichwą, jeżeli tak to w jaki sposób?

27) Za jakim system podatkowym opowiadacie się Panowie?

28) Czy jesteście za likwidacją polskiego złotego?

29) Czy program OFE uważacie za dobry? Co Pan zrobicie gdy za parę lat zabraknie funduszy na emerytury i renty?

30) Za jakim system władz opowiadacie się, czy ma to być system prezydencki czy kanclerski?

31) Czy należy zmienić naszą obecną Konstytucję, jeżeli tak to co i w jakim kierunku ta zmiana by szła?

32) Co należy zrobić by uzdrowić polskie sądownictwo! Tak by ludzie nie mówili już, że bardziej opłaca się wynająć sędziego niż opłacać adwokata!

33) Jaki kształt docelowo widzicie w polskiej armii! Za jakim system obronnym Polski opowiadacie się? Jaką filozofię powinna mieć Polska Armia?

34) Czy uważacie, że Polska ma własne służby specjalne, czy podporządkowane one są zewnętrznym obcym służbom?

35) Czy opowiadacie się za instalacją na terytorium Polski tzw. ,,tarczy antyrakietowej”? Czy popieracie instalacje obcych baz wojskowych w Polsce?

36) Za jaką polityką zagraniczną Polski opowiadacie się Panowie, czy tak jak rządów PiS czyli oś Warszawa – Waszyngton – Tel Aviv, czy z obecną dołączając Berlin?

37) Czy panów zdaniem Polska ma własną politykę zagraniczną, obronną, gospodarczą, pieniężną?

38) Jak Panowie zamierzają prowadzić politykę Polski na wschodzie, szczególnie z Rosją?

39) Czy uważacie Panowie za słuszne wymachiwanie szabelką w kierunku Rosji za dobrą koncepcję polityczną?

40) Czy będziecie Panowie dzielić Polaków jak obecnie na Białorusi robi to PiS i były prezydent, po to by urządzać krucjatę w stosunku do legalnie wybranych władz na Białorusi?

41) Czy w sprawach Państw Europy Wschodniej będziecie Panowie ,,popychadłem” odpowiednich tajnych ośrodków międzynarodowych, jak ma to miejsce obecnie, czy będziecie Panowie prowadzić własną polską politykę międzynarodową?

42) Jak sądzicie co Polska zyskała na byciu członkiem NATO i UE?

43) Jaki jest stosunek panów do wojny w Iraku oraz w Afganistanie! Czy koalicja SLD-PO-PiS w polskim parlamencie dobrze postąpiła w sprawie napaści Polski na suwerenne kraje jakie były Irak i Afganistan?

43) Czy będziecie Panowie wdrażali w życie zapisy tzw.,,Traktatu Lizbońskiego” podpisanego przez śp. prezydenta L. Kaczyńskiego?

44) Czy doprowadzicie Panowie do likwidacji tajnych związków wolnomurarskich w Polsce, podobnie jak to zrobił Prezydent w II R.P. Mościcki?

45) Co Panowie rozumiecie przez: ,,reprezentowanie polskich interesów narodowych”? Polskę Rację Stanu! Suwerenny Naród, Niepodległa Polska!

Oczekujemy odpowiedzi na te pytania, od których uzależniamy czy pójście na wybory jest właściwe, czy będziemy namawiać Polaków aby bojkotować kabaret związany z wami nazywany przez media ,,prezydencką kampanią wyborczą” zamiast ,,teatrem komediantów”.

W imieniu wielu byłych posłów na Sejm R.P. wywodzących się z LPR.

Zygmunt Wrzodak

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~anonim
18-05-2010 / 00:00
tylko nie powinno się przesadzać z ochroną życia poczętego martwią się o mnie przez dziewięć miesięcy a co potem mało tego potomstwo posiada wielu degeneratów oraz tak zwany margines społeczny . Poczytajcie na ten temat na stronie Gawagai jest o tym ciekawy artykuł Tym bardziej ze klerowi się głownie nabija kabzę a bezkarność tak zwanego ,,Vip-a''to wynalazek duchowieństwa też zawsze lubili stać ponad prawem
~dobre
17-05-2010 / 00:00
Wyborcze szachowanie Dodał: antymason 2010-05-16 21:18 Kto zostanie prezydentem RP w wyborach 2010 r.? Z pewnością ustalił to już naczelny polityczny sanhedryn w Polsce, czyli żydowska Fundacja im. S. Batorego, agenda przedstawicielska antypolskich sił Zachodu (UE i USA), której działania mają charakter ponad partyjny. Partie się zmieniają, zużywają, a antypolskie cele sanhedrynu są stałe, niezmienne i musi je on skutecznie realizować. To temu sanhedrynowi J. Kaczyński (obecny kandydat na prezydenta) obiecywał w 2005 r. usuniecie z sejmu RP Samoobrony RP i LPR. Obietnicy dotrzymał, w czym pomogły mu mafijne struktury państwa oraz żydo-media. Na wyborczej szachownicy sanhedryn ustawił dwóch głównych kandydatów, których wspierają podległe jego sugestiom powszechne żydo-media. Mamy oto dwóch wybitnych mężów, B. Komorowskiego i J. Kaczyńskiego, którzy godni są urzędu prezydenta RP. Reszta kandydatów-pionków (z niewielkimi wyjątkami, jak np. kandydat-agent – agent słusznych sił „postępu” – A. Olechowski) nie zalicza się, według tychże żydo-mediów, nawet do drugiej politycznej ligi, co najwyżej stanowi jakąś ligę okręgową. Ci wybitni dwaj mężowie nie mają nam, Polakom nic nowego do powiedzenia. Dają za to pełną gwarancję – oczywiście sanhedrynowi, czyli zachodnim mocodawcom -, że będą realizowali dokładnie taką samą antypolską politykę jak dotychczas. Przyjrzyjmy się, zatem wyborczej szach(r)ownicy. Interesy Żydów, tych z UE i tych z USA stoją źle. Żydowska – światowa finansjera z USA przegrała z Rosją bój o kontrolę nad rosyjskimi surowcami energetycznymi w Gruzji i na Ukrainie. Na Białorusi też sukcesów nie odnosi, mimo wykorzystywania polskiej mniejszości jako czynnika destabilizującego Białoruś. $ USA jako światowa waluta traci na wartości i znaczeniu. Gospodarka USA – wielu wyda się to niedorzeczne – jest właściwie w gorszej kondycji niż gospodarka polska. W USA już tylko 11% PKB powstaje w produkcji fizycznej, gdy w Polsce ten sam wskaźnik wynosi jeszcze 20%. Nieznającym zasad ekonomii wyjaśnię, że to właśnie produkcja fizyczna decyduje o rzeczywistym rozwoju kraju i o realnym wzroście PKB. Im udział produkcji fizycznej w tworzeniu PKB jest większy, tym mniejsze jest bezrobocie, tym większe są realne dochody ludności, wyższe świadczenia emerytalne i socjalne itd. W Europie potomkowie socjalizujących Żydów budujący dziś na wzór USA Unię Europejską ze wspólną obozową walutą € dodatkowo osłabiają pozycję $ USA, przyśpieszając tym samym agonię gospodarki USA. UE, która nie posiada własnych surowców energetycznych kupuje je od Rosji, z którą stara się utrzymywać poprawne stosunki polityczne i gospodarcze. UE nie potrzebuje w kontaktach z Rosją pośrednictwa USA, a właśnie na tym pośrednictwie żydowscy właściciele FED (Banku Centralnego USA) chcieliby podreperować pozycję swojego $ i kontrolować żydowskie kierownictwo UE. Mimo nieuchronnego upadku gospodarczego USA, to w $ USA rozliczana jest nadal większość światowych transakcji (na $ USA przypada 60%, na € UE – 30%). Ta ciągle jeszcze dominująca pozycja $ USA pozwoliła zadać niepokornej UE ostrzegawczy cios w postaci wywołanego przez MFW (agendę finansjery z USA) kryzysu w Grecji. Możliwe są następne uderzenia w Hiszpanię, Belgię, Portugalię i Irlandię, gdyby UE chciała wybić się przed USA i pozbyć kontroli ich finansjery. Takie spektakularne ataki finansowe możliwe są dlatego, że rządy państw Zachodu całkowicie pozbawiono kontroli nad polityką finansową własnych państw. Sławetne deficyty budżetowe państw – sztuczny, absurdalny ekonomicznie problem – nabijają kabzę światowej finansjerze i zwiększają jej kontrolę nad państwami i ludnością, czyniąc z niej niewolników i nędzarzy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że tzw. wychodzenie z kryzysu – zalecane przez „fachowców” od ekonomii – polega na: wzroście bezrobocia, wydłużeniu czasu pracy, wzroście cen i zmniejszeniu wynagrodzeń, zwiększeniu oprocentowania papierów dłużnych gwarantowanych przez rządy. A więc, na uruchomieniu tych wszystkich czynników, które dodatkowo uniemożliwiają rozwój gospodarczy i powodują pogłębienie kryzysu. To tak, jakby choremu na grypę lekarz zalecił stanie na mrozie bez ubrania, bo to go uleczy – z pewnością po takiej kuracji chorował już na nic nie będzie. W konflikcie między kierownictwami UE i USA nie bez znaczenia pozostaje fakt, że to właśnie USA utrzymują ochronny parasol nad Izraelem. Gdy światowa pozycja USA ulegnie znacznemu osłabieniu, czego należy się jednak spodziewać, UE nie będzie gwarantem (bo nie może i nie chce) bezpieczeństwa państwa Izrael, choć widzi dla niego miejsce w swoich strukturach – przynajmniej na poziomie deklaracji. Polska, która na mapie Europy zajmuje centralne położenie geograficzne między Rosją a UE – Niemcami (tu krzyżują się wszystkie europejskie szlaki drogowe i gospodarcze) stanowi strefę ścierania się interesów między UE i USA. Równowaga ich interesów jest chwiejna, mimo, że nad całością czuwają globalne siły polityczne judeomasonerii reprezentowane przez wspomniany sanhedryn. Tak w ogólnych zarysach prezentuje się polityczny kontekst wyborów prezydenckich i parlamentarnych w Polsce. Jest, więc wielce prawdopodobne, że odpowiedź na pytanie, komu wyznaczono rolę prezydenta RP jest już znana w kołach zbliżonych do politycznego sanhedrynu. Rozszyfrowanie tych ustaleń nie jest znowuż takie trudne. Zacznę od przypomnienia ważnej sentencji głoszonej przez żydo-bolszewików, protoplastów współczesnych mentorów sanhedrynu: „nie ważne, kto jak głosuje, ważne jest, kto liczy głosy”. Jakiś czas temu sanhedryn zdecydował, że premier Tuman z Gdańska nie będzie uczestniczył w wyborach prezydenckich. Jego pozycja polityczna wykreowana przez żydo-media dawała mu zdecydowaną przewagę nad żyjącym wtedy ewentualnym kandydatem L. Kaczyńskim. Musiały, zatem pojawić się ważne powody dla decyzji osłabiającej PO – partię interesów UE – Niemcy. Swoją drogą, fakt medialnego wykreowania politycznej malizny, miernego politycznego hochsztaplera na męża stanu zasługuje na temat pracy magisterskiej lub doktorskiej z dziedziny socjologii społecznej. Wystawienie w miejsce premiera Tumana z Gdańska B. Komorowskiego – nie polityka, raczej urzędnika i to powiatowego formatu – wskazuje na słuszność tezy, że wybory prezydenckie ma wygrać obóz pro USA. B. Komorowskiemu odbiorą trochę głosów A. Olechowski i G. Napieralski, którym sanhedryn poprzez decyzje PKW pozwolił na wyborcze igraszki. Kandydat pro USA, czyli kandydat PiS, J. Kaczyński bez specjalnego wysiłku medialnego pokona B. Komorowskiego, wystarczy, że wychyli się tylko zza trumny swojego brata uhonorowanego miejscem na Wawelu. Zresztą oddając prawdzie sprawiedliwość trzeba powiedzieć, że kandydat J. Kaczyński, jako polityk intelektualnie przewyższa swoich przeciwników z opcji pro UE – Niemcy. Używając patriotyczno-katolickiej retoryki J. Kaczyński po prostu jest „jakiś”, co w zestawieniu z bełkoczącymi na okrągło „Europejczykami” wyprowadza w pole nie tylko poczciwych słuchaczy Radia Maryja. Z kolei za premierem Tumanem z Gdańska i jego kamarylą przemawia, dziś już niespotykana, ich polityczna uczciwość. Oni otwarcie przyznali, że dla dobra Polski i Polaków – ma się rozumieć, że w imię internacjonalizmu europejskiego – przehandlują cały pozostały jeszcze majątek narodowy. Tu PiS jawi się jako banda oszustów, którzy będąc przy władzy występowali przeciw prywatyzacji (czytaj rozkradaniu) majątku narodowego, a przehandlowali więcej niż rząd PO w analogicznym okresie swoich rzadów. „Jest w Polsce takie radio, które nazywa się Radio Maryja” – czy przypominają sobie Państwo te słowa i ich autora? To radio i media pochodne całą swoją siłę przekazu oddają na rzecz poparcia kandydata pro USA. Media te w realizacji antypolskich interesów idą jeszcze dalej i rzucają podejrzenie na Rosję o sprawstwo katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Chcą w Polakach – katolikach wzbudzić niechęć do Rosji. I trzeba przyznać, ku uciesze wrogów Polski z UE – Niemcy i z USA, że to im się udaje. To smutne i przygnębiające, jak wielu Polaków ulega propagandzie Radia Maryja. Jeśli przyjąć, że katastrofa pod Smoleńskiem miała swoich wykonawców, co nie musi być dalekie od prawdy, to o wiele bardziej prawdopodobne jest szukanie ich po stronie UE – Niemcy, czy po stronie USA – wyraźne motywy polityczne mieli jedni i drudzy. Rosja, przeciwko której politykę USA realizował L. Kaczyński, wykonujac taki zamach nie zyskiwałaby politycznie nic, ponieważ eliminacja L. Kaczyńskiego nie oznacza eliminacji antyrosyjskiej polityki USA. Stronnictwo pro USA reprezentuje także kandydat M. Jurek, który może uszczknąć trochę głosów J. Kaczyńskiemu. Może się jednak zdarzyć, że w odpowiednim momencie J. Kaczyński poprosi swój elektorat o głosowanie na M. Jurka, a sam przypilnuje partyjnych interesów i wyborów parlamentarnych, które mogą mu dać większą od prezydenckiej władzę szefa rządu. Zadziwiający przypadek – a dokładnie: hucpa sanhedrynu – spotkał w obecnej kampanii wyborczej kandydata Samoobrony, A. Leppera. Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) odrzuciła jego kandydaturę, jako osoby skazanej prawomocnym wyrokiem sądu, po czym PKW sama wycofała się z tej decyzji, zanim prawnicy A. Leppera zdążyli tę decyzję oprotestować. A może było tak, że w pierwszym momencie część antypolskich sił sanhedrynu zdecydowała usunąć z kampanii prezydenckiej A. Leppera, ponieważ prezentuje on program ludowo-narodowy, program obrony polskich interesów, a nie należy wybudzać z politycznego letargu polskiego społeczeństwa. Jednak szybko musiało dojść w sanhedrynie do politycznego kompromisu między siłami pro UE – Niemcy i pro USA i zdecydowano się zostawić kandydaturę A. Leppera, który przecież odbierze głosy J. Kczyńskiemu. Skoro wcześniej wycofano premiera Tumana z wyborczej gry, to niech i druga strona, strona pro USA, poniesie pewne ryzyko związane z ludowo-narodową kandydaturą A. Leppera. O ostatecznym zwycięstwie i tak zdecydują ci, co liczą głosy, a przy okazji będzie można sprawdzić skuteczność obrzucania błotem polityków ludowych i narodowych – metody stosowanej przez żydo-media. Każdy, kto myśli i czuje po polsku, każdy rozsądny Polak powinien głosować w interesie Państwa i Narodu, a więc na polityka, który tych interesów chce bronić. Kandydat Samoobrony RP, Andrzej Lepper spełnia ten polski, narodowy warunek. Argumenty w rodzaju, że to polityk skompromitowany są i absurdalne i nie wiarygodne, zwłaszcza, że głoszą takie argumenty powszechne antypolskie żydo-media. Mafijne struktury naszego państwa: służby specjalne, sądownictwo, media są w stanie skompromitować każdego, kogo polityczny sanhedryn wskaże i uzna za niebezpiecznego dla antypolskich interesów (przypomnę kasus posła G. Janowskiego, czy ostatnio senatora K. Piesiewicza). Andrzej Lepper jako polski polityk broni się sam, wystarczy posłuchać: wiernipolsce.streemo.pl/Community/465282,Film,administrator15_Andrze Jeśli polityczny sanhedryn w II turze wyborów wystawi dwie antypolskie kandydatury – a tego należy się spodziewać -, czyli B. Komorowskiego oraz J. Kaczyńskiego, wtedy przyzwoici Polacy powinni zostać w domu. O wyborczą frekwencję martwić się nie należy. Sanhedryn dopilnuje jej tak samo, jak w czasie referendum akcesyjnego do UE. Dariusz Kosiur .............................. marucha.wordpress.com/2010/05/17/geje-poturbowani-na-bialorusi/#comm
~Zenek
17-05-2010 / 00:00
Dobre i mocne pytania tylko mysle ze na obecna sytuacje w Polsce nie sa do zrealizowania. Tu trzeba zrobic porzadek w wymiarze prawa jak to zapowiedzial Lepper na ostatniej konferencji wyborczej, ze nalezy przestrzegac konstytucji i jej chronic i nie lamac. Mysle ze duzo tych pytan chce zrealizowac Samoobrona, chocby jak mowil ostatnio Lepper o wojnie w Iraku i Afganistanie, o wymiarze sprawiedliwosci, o zdrowej zywnosci o polityce zagranicznej wobec USA i Rosji. Mysle ze najbardziej pasowala by wlasnie Samoobrona, zreszta poczytajcie statut Samoobrony i ostatni program wyborczy Leppera, Samoobrona jaknajbardziej jest zainteresowana naszymi bogactwami mineralnymi i energetycznymi. No nie widze innej parti i kandydatow ktorzy by to poparli. Kochani, miejcie oczy otwarte, nie dajcie sie soba manipulowac, pamietajcie ze ci co juz nas zdradzili i sprzedali nigdy juz nie beda nas bronic, to sa tylko farbowane lisy, licza tylko na niewiedze ludzka, ze ktos kto nie pamieta i nie interesuje sie za bardzo polityka odda na nich glos. Przypominam data: 1 kwiecien 2008 rok, antypolskie partie pis, po, psl, sld glosowaly w sejmie za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci BEZ NASZEJ ZGODY !!!