Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 05-02-2018

UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ - Hitler dowiaduje się o polskich obozach :-)

https://youtu.be/6k3rWetVPEg 

Ledwie Polska ogłosiła projekt nowelizacji ustawy o IPN, według której po raz pierwszy grożą konsekwencje karne za nikczemne i dotąd bezkarne oskarżanie narodu polskiego o rzekomo "polskie obozy śmierci" dla Żydów w czasie II wojny światowej, o współudział Polaków w holokauście, sprzeciwia się temu już nie tylko jakieś antypolskie środowisko żydowskie, ale... samo państwo Izrael! Jestem tym faktem zdumiony, bo osobiście Izraelowi zawsze dobrze życzę, choć pluje na niego również wielu Żydów na świecie. Życzę Izraelowi dobrze jako Chrześcijanin, bo po wiekach niebytu jest on odrodzonym państwem narodu wybranego przez Boga. Jednak wiadomo, że ludzie narodu wybranego również grzeszą. I wielkim grzechem jest obecna reakcja Izraela wobec Polski, który tym posunięciem odmawia prawa do obrony dobrego imienia narodu i państwa swoim najbardziej przyjaznym w dziejach i najbardziej heroicznym wybawcom w czasie holokaustu. Niepojęte to rzeczy, ale jak się okazuje możliwe.

Izraelem rządzi dzisiaj konserwatywny premier Benjamin Netanyahu, którego mądrą i odważną politykę zawsze dotąd lubiłem i popierałem. Ale jestem też pewien, że sprzeciw Izraela wobec projektu naszej ustawy nie jest żadną pomyłką lub rzekomym czegoś nierozumieniem, gdyż w wielkiej polityce takie rzeczy nie mają miejsca. Zatem uważam, że niestety, jest to świadoma gra polityczna na wielu fortepianach na międzynarodową skalę, której stawką jest cyniczna nadzieja potężnych organizacji "przemysłu holokaustu" na wyrwanie zwłaszcza od dzisiejszej Polski setek miliardów zł. za tzw. niespadkowe mienie po wymordowanych w Polsce Żydach przez niemieckiego okupanta. Stawiam to najgorsze z możliwych przypuszczeń po usłyszeniu, co w tej sprawie mówią kolejne najbardziej wpływowe środowiska żydowskie na świecie. Edytorski materiał w "New York Times" oraz stanowisko Światowego Kongresu Żydów, a wcześniej przede wszystkim uchwalona ustawa w Kongresie Stanów Zjednoczonych, ludziom trzeźwo myślącym nie mogą pozostawiać żadnych złudzeń. Pod osłoną dobrych dotąd relacji polsko-izraelskich, zachłanne na pieniądze środowiska żydowskie, zwłaszcza te najpotężniejsze w Stanach Zjednoczonych, myślą znowu tylko o "złotym cielcu".

I pewnie sobie myślą, że dopóki bezkarnie można było naród i państwo polskie oskarżać o współudział w ludobójstwie na europejskich Żydach, tym łatwiej będzie takich pieniędzy się domagać. Ale podjęcie się przez Polskę samoobrony żądania takie utrudni i stąd ten ich bezczelny pozbawiony racji atak. Ośmielają się piętnować nasz naród w oparciu o fakty, że istnieli również polscy nieliczni szmalcownicy, a milczeniem traktują inne fakty o współudziale w holokauście swoich własnych rodaków. Dlatego powiem tutaj wyraźnie drugą rzecz; za tę rozpasaną mentalność Kalego i straszne bałwochwalstwo, zresztą nie tylko na tym jednym polskim kierunku, ale i na ujętym globalnie, którego twarzą jest bankster Soros, prędzej czy później przyjdzie ponownie straszna kara na wszystkich Żydów. Ale zanim to nastąpi, obyśmy my Polacy i nasza Polska przeżywali jak najmniej dramatycznych chwil. Złe moce chcą, aby inne narody znowu z nienawiścią traktowały Izrael i takim zamiarom służy niewątpliwie obecny krok władz tego kraju wobec Polski, wiemy już za co. Czyżby tak się na naszych oczach rodził wstęp do Biblijnego Armagedonu? Chciałbym bardzo, aby tak nie było.

Andrzej Rozpłochowski

 

 

 

Holokaust Polaków – rozmowa z prof. Richardem Lukasem

ematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.