Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!! Marek Chrapan

Ten list jest odpowiedzią na totalne brednie wciskane Narodowi przez "nierządników" z "premierem" na czele.
Brednie przekraczające wszelkie granice błazenady, ale czego można się spodziewać po wychowankach SBcji (chodzi o wszystkie komusze specsłużby, wojskowe też) i przez te służby tworzonych klik pod nazwą "partii" - KLD (a więc i jej następczynie), PO tworzone były przy współudziale (pod kierownictwem) "Informacji" - wojskowe specsłużby. (o tym dalej).
Chwalenie się "dodatnim" PKB w dzisiejszych realiach gospodarczych Polski jest typową propagandą bez żadnego pokrycia (Gierkowska przynajmniej w części miała pokrycie) i tylko "bezmózgowie" może w nią uwierzyć.
Podaję prosty przykład : hulaka po przehulaniu wszystkich pieniędzy zarobił (wyżebrał) 1 grosz i zaczyna wszystkim wmawiać że jego przyrost finansowy wynosi 100% itd... Tak właśnie wygląda z Polską Gospodarką za komuny nieźle prosperującą, w latach 90 doszczętnie zrujnowaną, doprowadzoną do "0", i teraz każdy minimalny nawet "przyrost" kwalifikuję się do "wzrostu" gospodarczego kiedy faktycznie nie osiągamy nawet stanu rozwoju z lat 60-tych.
Tego typu propaganda nie ogranicza się tylko do PO - typowo agenturalnej kliki - ale wszystkich klik udających "partie", bo też wszystkie są na łańcuszku GTW (grupa trzymająca władzę) i wywodzą się z tego samego pnia - mafijnego układu Magdalenkowego - realizując bandycki plan niszczenia wszystkiego co Polskie, Narodowe w sposób mniej lub bardziej zakamuflowany.
Dowodem jest to że mimo upływu sporo lat od ujawnienia GTW, żadna z "opcji politycznych" nie spróbowała nawet ustalić tej grupy.
W zawaluowany sposób próbuje to zrobić "Gazeta Polska" z 18.11.2009 rok art. Leszka Misiaka (nie mylić z aferzystą PO) pt.: "Superskrytka nadpremiera Kiszczaka", gdzie wskazuje na relacje, powiązania, zależności "działaczy wolnościowych" z WSW (poprzedniczka WSI) i jej następczynią. Potwierdza to wersję "dostarczenia" L. Wałęsy do stoczni Gdańskiej w sierpniu 1980 przez motorówkę kontrwywiadu Marynarki Wojennej w celu "pokierowania" strajkiem zgodnie z kierunkiem nadanym przez SBcję.
Artykuł ten potwierdza też moją wersję o zakamuflowanych teczkach SBckich (wszystkich specsłużb,WSW/WSI też) współpracowników zajmujących najważniejsze stanowiska w Państwie od 1989 roku do dnia dzisiejszego. Dane tych teczek - zabezpieczonych przed dostępem historyków IPNu - na mikrofilmach są przechowywane w Rosji- GRU - jako instytucji nadrzędnej nad WSW w ówczesnym systemie. Czy można więc się dziwić że naszą gospodarkę narodową zniszczyli "nasi" "wolnościowi" "przywódcy" ? - "Bolkowie", "Alkowie", "Olkowie" i inni Mazowieccy, Bieleccy, Tuskowie którzy od początku byli sterowani przez "polską" rezydenturę GRU/KGB z której odpowiednie przecieki wypływały do zachodnich specsłużb dla sterowania "polskimi" "rządami". Dlatego też na Polskiej Gospodarce Narodowej uwłaszczyła się wszelakiego rodzaju agentura sprowadzając Naród do roli pariasów żebrzących o kawałek chleba, dlatego też przy władzy pozostaje ciągle Mafijny Układ z Magdalenki ściśle wykonujący "wytyczne" GTW - w/w agentura przemieniona w "biznesmenów" - mające na celu likwidację Państwa Polskiego jako samodzielnego bytu, a Polaków rozegnania po świecie by nie podnieśli się jak w 1918 roku.

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!

Marek Chrapan


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.