Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-03-2014

Panika i strach w salonowej psiarni III RP Mirosław Kokoszkiewicz

Według nagłaśnianego przez „wiodące media” sondażu opublikowanego
w Rzeczpospolitej:
„Tylko co piąty Polak jest gotowy do poświęcenia życia lub zdrowia dla dobra kraju. Aż 41 proc. Polaków nie poświęciłoby nic dla dobra obecnej Polski”.

Wydawałoby się, że ćwierćwiecze antypolskiej polityki, ośmieszanie patriotyzmu, atakowanie chrześcijańskich wartości i opluwanie narodowych zrywów
i bohaterów przyniosło nareszcie efekty oczekiwane przez sojusz Michników, Smolarów, Urbanów, Hartmanów, Millerów, Ciosków, Komorowskich, Tusków, Owsiaków, Środzin i Szczuk. To chyba dlatego epatują tym sondażem i ronią krokodyle łzy głównie ci, którzy konsekwentnie niczym przystawione do ciała pijawki wysysały podstępnie naszą krew.

Warto jednak przyjrzeć się nieco bliżej wynikom tego sondażu i zauważyć pewien umykający większości komentatorów szczegół. Te 41 procent badanych nie poświęciłoby nic, ale jak podano dla „obecnej Polski”.

Obecna Polska to III RP, która właśnie próbuje zmusić Polaków do świętowania kolejnego 22 lipca, czyli 25-lecia, jakie minęło od okrągłostołowej zmowy samozwańczych elit, to znaczy porozumienia komunistów ze zdrajcami
i kolaborantami przemianowanymi na „konstruktywną rozsądną, obliczalną
i odpowiedzialną opozycję”. Postanowiono wtedy, że to co polskie, narodowe, katolickie i patriotyczne zwać się będzie odtąd ekstremą ewoluującą w stronę faszyzmu, a zadba o takie propagandowe opakowanie Ojciec Reaktor Michnik ze swoja Gazetą Wyborczą i jej satelitami.

Myślę jednak, że obecne nastroje Polaków lepiej rozpoznaje salonowiec
i Przewodniczący Rady Fundacji Batorego, Marcin Król, który w Gazecie Wyborczej powiedział:

Bo jak się zdarzy to ''coś'', to możemy wisieć na latarniach. Po prostu. Nic nie robiąc, hodujemy siły, które zmienią świat po swojemu. I nie będą negocjować.

Ten sondaż nie powinien Salonowców cieszyć, ale raczej przerażać powodując bezsenność i nocne miotanie się w mokrej pościeli. Prof. Król ze strachu popuścił
i wymsknęło mu się nieopacznie między zwieraczami, że oni najbardziej obawiają się tego, że Polacy mogą, jak mówi „po swojemu” urządzić własną, zawłaszczoną przez zdrajców ojczyznę. Tak właśnie będzie, a te 41 Polaków z sondażu w Rzeczpospolitej nie kiwnie nawet palcem w waszej obronie władcy
„obecnej Polski”.

A na potwierdzenie tego ich panicznego strachu przenieśmy się do Soczi. Nasi skoczkowie tam przebywający popełnili wszystkie z możliwych przewinień, które przez Salon III RP i jego fagasów są od lat publicznie wyszydzane, ośmieszane
i niemal zakazywane.

Oni bez żadnego umiaru i opamiętania demonstrują swój wielki patriotyzm, przywiązanie do wiary ojców i jeszcze barwy narodowe, które Salonowcy wtykają
w psie odchody, dumnie prezentują na swoich kaskach. Kamil Stoch prezentuje biało-czerwone szachownice, symbol Polskich Sił Powietrznych, a Janek Ziobro na swoim hełmie ma wielkiego orła w koronie. On jest dumny z tego orła, o którym podczas Marszu Niepodległości Tymon Tymański śpiewał „Dymać orła białego”, a stado różnych lewackich Szczuk, Pacewiczów i Lizutów świetnie się przy tym bawiło.

O zgrozo, na dzień przed niedzielnym historycznym już konkursem skoczkowie czynnie uczestniczyli w Mszy Świętej. Janek Ziobro odczytał Psalm, pierwsze czytanie-Maciej Kot, a drugie czytanie-Kamil Stoch. Na dodatek zdjęcie z sobotniej Mszy Św. zamieścili na twitterze.

Jak myślicie Drodzy Czytelnicy, dlaczego ci wszyscy prześmiewcy i szydercy nagle zamilkli? Gdzie te wszystkie Środy, Szczuki, Wojewódzcy, Kuźniary, Lisy, Maziarscy, Wrońscy, Olejnikowe i Wielowieyskie? Gdzie podział się ten rechot oraz drwiny z wiary i patriotyzmu?

Dlaczego ujadająca salonowa sfora nagle czmychnęła pod stół i boi się nawet pisnąć?

Ja wiem. Niedzielny konkurs zakończony zdobyciem olimpijskiego złota zgromadził przed telewizorami niema 12 milionową widownię składająca się
z dumnych i wzruszonych Polaków.

Odwaga tych psiarczyków i ich sfory w atakowaniu polskości i wiary katolickiej nie jest aż tak wielka by popełnić rynkowe i wizerunkowe seppuku.

Ta cała ich mityczna siła i moc sprawcza to bajka. Mamy do czynienia z bandą krętaczy i zwykłych pospolitych tchórzy.

Wystarczy tylko zapalić światło i mocniej tupnąć nogą, a pouciekają do dziur jak karaluchy.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe 
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~zaduma
12-03-2014 / 20:48
W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy - zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczna nienawiścią.W gównie darmo diamentów szukać Uważajmy na ich działalność dywersyjna oni uwielbiają partyjki,klubiki,fundacje....mieszanie ludziom w głowach,tematy zastępcze,manipulacje .... - obżydliwa hipokryzja perfidia i zakłamanie,parchate sztuczki ,pozbawianie Polaków poczucia własnej wartości.Nie dajmy się ogłupić po raz kolejny kolaborantom i pseudo-inteligencji żydowskiej,tv.republika,gazeta polska,klub ronina,stowarzyszenie koliber....kolejny garnitur przebierańców w kolejce do pozbawienia Nas Ojczyzny! Polacy zostali perfidnie i podstępnie oszukani -solidarność to podła żydowska farsa! tak samo jak kolejne wybory w których zostaliśmy oszukani ponownie przez podłych przebierańców!. "Musimy wstać z kolan i kategorycznie powiedzieć NIE dla żydowskiej okupacji Narodu Polskiego. Zjednoczmy siły i pokażmy, ze nie damy sie dalej terroryzować i manipulować przez pro żydowskie media. Zerwijmy łańcuch głównego oręża politycznego syjonizmu – poprawności politycznej,nazywajmy rzeczy po imieniu,demaskujmy,twórzmy listy nazwisk zdrajców hańbiących Polskę!. Jak ktoś zacznie wyzywać nas od antysemitów nie bójmy się nazwać go zdrajca Narodu Polskiego i sługusem rodziny Rothschildów.Rockefellerów ...... Nie ma innej obrony przed żydowskim globalizmem niż silny nacjonalizm i patriotyzm!"Pozbądźmy sie żydowskiej tuby tv!Telewizja i ogólnie scierwomedia dokonują ogromnych spustoszeń w naszych umysłach! CZAS SIĘ OBUDZIĆ ,ODZYSKAĆ NASZA DUMĘ I KRAJ.Oczywiście bez przelewu krwi - bestie na to liczą.
~Waldi
09-03-2014 / 13:39
Obecna polska zmusza polaków do emigracji za chlebem i krzywdzenia innych narodów, wręcz ludobójstwa w imię jankeskiego gangsta za oceanu!.
~jerozolita
06-03-2014 / 03:15
nie będzie żadnej kreski i dogaworów dla tych co nas i nasze rodziny bezczelnie okradły i zniszczyły w imię czego - draństwa. Sitwy nePotyczno korupcyjne mają czego się bać . JAk ruszy tsunami to ich " i ich rodziny " zabierze" We Wrocławiu to będzie wzorzec... ;-)
~nick
04-03-2014 / 23:21
A kto zapali światło i tupnie nogą? Jak dotąd odważyło się tylko kilku. Reszta boi się własnego cienia - chyba jakaś chemioterapia.