Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-05-2014

Obecna polska rzeczywistość Hans Joachim Hofheinz

Eleonora Kaltenbruch - "Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf".

Nadal mamy w Polsce prosowieckie i prorosyjskie nastawienie sądów i prokuratury, policji. Homosovieticus żyje w następnych pokoleniach, potomkach namiestników Kremla w Polsce.

"Dajcie mi człowieka a ja już znajdę na niego paragraf "Tak mawiali komuniści. Jak mamy okazję przekonać się w wielu dziedzinach mamy do czynienia z recydywą okresu stalinizmu i PRL-u. W Polsce nadal obowiązują przepisy prawa z okresu stalinizmu. Jak piszą w sieci m.in. pan OWOC były wicewojewoda, "sądy w Polsce to zorganizowana grupa przestępcza" . Piękne wyroki można dostać na życzenie pewnych kręgów władzy jeżeli za bardzo krytykuje się poczynania tej władzy albo dla samego przykładu "kto tu rządzi". A rządzi nami "zorganizowana grupa przestępcza". Następny przykład to ciągłe, bezkarne obrażanie hierarchów kościoła katolickiego w Polsce jak również wierzących. Sądy umarzają postępowania. Stają natomiast "polskie" sądy w obronie stalinowców -vide sprawa NKWDzisty Baumana we Wrocławiu i wielu innych, oraz bronią pomników sowieckich wojsk okupacyjnych - vide pomnik sowieckiego generała Czerniachowskiego na Warmii, głównego zwalczającego żołnierzy AK na Litwie i woj. podlaskim, dalej sowiecki pomnik tzw. czterech czy trzech śpiących" w Warszawie wspierany prze promoskiewskie władze stolicy i "wielką polkę i czerwoną patriotkę" Gronkiewicz Waltz . Policja dopuściła się nawet przesłuchań radnych, którzy podjęli decyzję o demontaży pomnika tego kata polskich żołnierzy. Polski sąd i policja bronią sowieckich i rosyjskich interesów. Takie sądy należy rozwiązać a sędziów postawić przed nowym wymiarem sprawiedliwości. Namiestników kremla odesłać do Moskwy. Dość hańbienia Polski i Polaków. Prawda jest taka, że w Polsce w wymiarze sprawiedliwości i prokuraturze usadowiło się dużo obywateli polskich pochodzenia żydowskiego, przeważnie rosyjskich żydów, masowo osiedlonych po 1920 roku i potem po 1944 roku w Polsce. Oni, ci rosyjscy i polscy żydzi stanowią trzon polskiego sądownictwa, prokuratury i policji. Efekty mamy takie jak widzimy i słyszymy. Ciągła walka z Polakami i polskością. W tym kontekście należy rozwiązać cały system sprawiedliwości w Polsce i utworzyć nowy, bez obywateli pochodzenia żydowskiego. Może wówczas będziemy chronieni przez nasze, polskie prawo.

Jak widzimy rosyjscy żydzi, w większości Chazarowie, pamiętają skąd przyszli do Polski i w jakim celu.

Przyszli, żeby sprawować władzę nad Polską i Polakami z nadania "chorążego pokoju", ojca narodów, "wyzwoliciela Polski i europy" Josifa Wissarionowicza Dżugaszwilego zwanego przez komunistów Stalinem.
I zobaczcie Polacy, władza ta trwa już 70 lat i nie widać kiedy się zakończy.

Gdzie nie spojrzeć wszystko w ich rękach, uwłaszczyli się skutecznie na polskiej krwawicy i ciągle słychać z ich strony wyłącznie oskarżenia w kierunku narodu polskiego. Żydzi mówią "najlepszy Polak to martwy Polak" w ostateczności "biedny i głupi Polak". I oni działają w tym kierunku żeby tak było.

Czy tak ma być przez następne 70 lat?

Na koniec zacytuję jednego z felietonistów Mariusza Cysewskiego, bezpardonowo demaskującego i opisującego rzeczywistość w Polsce.

"...Zastanówmy się ambitniej, co właściwie skłania ludzi w Polsce do rezygnacji z posiadania mózgu? (tylko ludzie sowieccy rezygnują -tzw. homosovieticus -dop. autora))

Przeciwieństwem przejmująco opisanego przez Cave’a świata dzikich i nieludzkich, obłąkanych kar logicznie jest totalna bezkarność.

O ile w świecie Cave’a piekło jest udziałem przesadnym zbrodniarzy, to w Polsce – udziałem przypadkowych przechodniów…

Kierowca zwykły w Polsce na bezkarność liczyć raczej nie może.

Któż więc w Polsce jest „królem życia”? Kto może w Polsce zrobić wszystko? W Polsce są grupy zawodowe, względnie kasty, którym bezkarność nadano.

Są to sędziowie, prokuratorzy, milicjanci Moskwy. Są to też ich krewni, pociotki i utrzymanki. Mogę założyć się, że niezależnie od medialnej narracji, morderca z Kamienia Pomorskiego do tej właśnie kasty należy.

Ludzi tych Moskwa uważa za niezbędnych dla utrzymania w posłuchu podbitej Polski.

I dlatego akceptuje ich zbrodnie przeciw Polakom. I dlatego nikt nie wspomniał o jedynym środku odstraszającym, który może chronić ofiary naprawdę, a nie na niby". (kara śmierci - dop. autora).

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe 
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Nickdick
13-06-2014 / 02:51
Mnie to obchodzi ,nawet bardzo bo tak samo źle i niegodnie zostałam w tych chorym wymiarze sprawiedliwości potraktowana , procesów było kilka a to z powodu " nienormalnych " procedur sądowych, kilka spraw porozdzielanych na inne sprawy ,po to by choćby zatracić zasadniczy wątek sprawy , porościęczać , porozmydlać , nie dojść do prawdy lub jej nie dopuścić ja zablokować . Ot mistrzostwo w osądzaniu i orzekaniu polskiego wymiaru . wysokiego chamstwa . Wszystko przy totalnej opieszałości , przewlekłości uznanej jako niby normalna !!! . Na salach rozpraw uznane przez mieniących się nazywać sędziami : fałszywe , zakłamane zeznania domówionych świadków - wbrew prawdzie i faktom traktowane jako pierwszeństwo przed wiarygodnymi dowodami oddalonymi jako niby rzekomo nieistotnymi dla rozstrzygnięcia sprawy . Suma sumarum - straconego mnóstwo czasu , stracone zdrowie ,o pieniądzach już nawet nie wspominając Przyjdzie czas i na to , by rachunek krzywd wystawić Póki co pozostaje mi życzyć wszystkiego co najgorsze dla oprawców tych moich i tych wszystkich innych , którzy to z premedytacją i cynizmem kpią sobie z moralnych wartości , oraz z ludzi pokrzywdzonych polskim bezprawiem !!!Mam nadzieję ,że ci wszyscy oprawcy pewnego dnia będą cierpieć za ogrom krzywd przez siebie dokonanych i to bardzo , co najmniej tak samo jak ich ofiary !!!! No cóż , każdego chama dopada wcześniej czy tez później jego własne zdeprawowane do granic zenitu sumienie . Pozdrawiam wszystkich ludzi pokrzywdzonych , pozdrawiam ludzi uczciwych, sprawiedliwych nieukładowych , poza kumoterskich , nieskorumpowanych i życzliwych . Pamiętajcie , pomimo wszystko lepiej być ofiarą niż pospolitym chamem !!!
~Obywatel prawa
31-05-2014 / 13:32
Pan raczy żartować! Mnie już "nagrodzono" w 6 procesach ciągnących się 5 lat i kosztujących mnie ok. 30.000zł kosztów adwokackich i ok. 20.000zł kosztów zasądzonych na rzecz powoda. Za niewinność oczywiście, którą udowodniłem ponad wszelką wątpliwość, no ale sądy inną wyznały interpretację dowodów i wszystko zostało wykorzystane na niekorzyść niejako "na siłę" takie mam wrażenie i przekonanie. Ale kogo to obchodzi???
~100nka
28-05-2014 / 09:16
P0lacy Pakujcie sie i na zachodnie zmywaki. Moi niemieccy sąsiedzi wykupią w 2016r. ten dawno P0dbity kraj. Jak nie wyjedziecie sądy, prokuratury, urzędnicy , policja odP0wiedni was nagrodzą. Pamiętajcie - czasu mało.
~jerozolita
28-05-2014 / 09:04
APEL do Marysi z Gorzowa W.. Uważaj P0dczas ew. SP0tkania. Tusk to bardzo niebezpieczny człowiek. A właściwie tego otoczenie. W 2008 y dostał imienne Pismo On jak i 460 P0słów i 1OO senatorów w sprawie zabójstwa we Wrocławiu Aleksandra Salomona i zniszczenia jego rodziny. Było to w " nagrodę" za ujawnienie systemu kradzieży nieruchomości z wrocławskiego ratusza na rzecz ludzi z MSWiA. NA sfałszowanej dokumentacji widnieje P0dPiS prezydenta Wrocławia wówczas P0sła ministra Bogdana Zdrojewskiego!!! www.youtube.com/watch?v=l6TMutAosRQ albo www.youtube.com/watch?v=i5e60lTmves w we Wrocławskich sądach wygrywają fikcyjne firmy ABW/ CBA / CBŚ milczą dalej https://www.youtube.com/watch?v=EXDXYbUeTfI