Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 19-01-2014

Kandydat na radnego z Londynu, mgr. Marian Łukasik z Polskiej Partii Narodowej na Emigracji , zwraca się z wielką prośbą o wsparcie Polaków  mieszkających w Kent i okolicy , o wsparcie dla niesłusznie oskarżonego naszego rodaka – Marcina Górniaka .

Kandydat na radnego Łukasik specjalnie dziś udał się na pierwsze posiedzenie  sądu w Kent – Maidstone Crown Court , spotkał się z rodziną oskarżonego Marcina , wziął udział w posiedzeniu sądu na którym  powołano ławę przysięgłych .

mgr.Marian Łukasik :-” Próbowałem zaprosić na to posiedzenie sądu innych działaczy polonijnych , niestety nikogo to nie obchodziło , to jest przykre że  w sytuacji kiedy dzieje się jawna krzywda jednemu z nas , nie ma nikogo z tzw. elit , nikogo z kościoła , nikogo z mediów  polonijnych , rodzina została zostawiona sama sobie . Mieliśmy występ jakiegoś polityka z  PiS  w Londynie , może  niech on, co opowiadał w POSK u cuda , może niech pojedzie do rodziny Górniaków , niech przyjdzie jutro na rozprawę , zamiast opowiadać bajki niech czynem pokaże  ,że wierzy w to co mówi ”

Red- Chciał Pan zaapelować do rodaków  ?

mgr.Marian Łukasik :-” Ta sprawa , to skandal , nie ma dowodów , chłopaka oskarżono bezpodstawnie , jestem pewny  że gdyby nie był  Polakiem nie stałby dziś przed angielskim sądem , tak chce zaapelować do naszych rodaków z Kent oraz okolic aby solidarnie wsparli Marcina Górniaka , oraz jego rodzinę jutro podczas pierwszej rozprawy , oto samo prosi  jego prawnik , to może  wiele pomóc , pokażmy że jesteśmy jednością , jednym narodem , i nie pozwolimy na takie traktowanie , proszę naszych emigrantów  z Kent aby jutro o godzinie 9:30 w sali nr 6 na 2 piętrze , zjawili się  gremialnie , aby pokazać , że Marcin Górniak nie jest sam !  ”

Red- Zna Pan tą sprawę ?

mgr.Marian Łukasik :-” Tak znam , Marcin został oskarżony bez najmniejszych dowodów , postępowanie policji wobec niego  było skandaliczne , zdeptano jego prawa , jestem pewny ,że  to dlatego ,że  jest Polakiem . Były 3 okazania , rzekoma poszkodowana ,ani na jednym nie wskazała na Marcina , policjanci na siłę  robili tyle okazań  aby w końcu wskazała na Polaka . To skandal , to jest oburzające ! Nie ma  dowodów na rzekomy gwałt , nie ma CCTV , nie ma zeznań świadków , dlaczego  ten człowiek jest oskarżony , siedzi w więzieniu już kilka miesięcy , bezpodstawnie . To nie jest ludzkie , ale tak robią  z Polskimi emigrantami w UK

Red- Spotkał się Pan z rodziną ?

mgr.Marian Łukasik :-” Tak , to wspaniali ludzie , szczerzy , otwarci , okropnie przeżywają  to co się dzieje !  Matka , siostra , żona , nie wiem jak te Polskie kobiety to wytrzymują  , matka Marcina jest na środkach medycznych , uspokajających , ta rodzina została  zostawiona  sama sobie !! To skandal , tyle księży  z Polski tutaj , tyle organizacji polonijnych , nie ma tam przy nich nikogo .Bardzo im współczuje , ale wierzę ,że  prawda  odniesie zwycięstwo , inaczej być  nie może ‘

Red – Marcin zmienił  kancelarię ?

mgr.Marian Łukasik :-” Tak , to nieszczęście z urzędu już  nie prowadzi jego  sprawy , rodzina się  zapożyczyła  ogromnie , ale zatrudnili  wysokiej klasy prawników , za duże pieniądze !! To są ludzie , którzy mają ogromne sukcesy , między innymi bronili z  sukcesem  Lipka , Treblińskiego  , wielu innych  pomówionych Polaków , za to ,że byli Polakami ! Mam nadzieję ,że  ci prawnicy , specjaliści w prawie karnym , jedni  z najlepszych w UK , zdemontują ten spisek ”

Red- Czy to prawda ,że  będzie zeznawać matka oraz  ex mąż  rzekomo proszkowanej ?

mgr.Marian Łukasik :-” Tak i to na korzyść  Marcina , z ich zeznań które składali wcześniej , a które policja ukryła , wynikało ,że  ex męża  ta kobieta kilka razy oskarżała  o gwałt  , wymyślając wszystko !! Kilka  razy była  oskarżana o marnowanie czasu policji , o składanie fałszych zeznań i oskarżeń , to samo jej matka  zeznała  wcześniej ,że jej córka  to mitomanka , mam nadzieję ,że  podtrzymają swoje wcześniejsze oświadczenia . Raz jeszcze powtarzam , to oskarżenie to jedna wielka  farsa , prokurator oraz  policja , chcieli sobie kosztem Polaka , poprawić  statystykę , tym razem mam nadzieje  ,że się przejadą na tym ! Raz jeszcze  proszę  naszych rodaków oto aby się  stawili na sali sądowej jutro , pokażmy ,że nie wolno nas tak traktować , bo następnym możesz być  , ty  lub ty , kto tobie wtedy  poda rękę , pomoc ! ?  ’

Red- Co będzie jak sprawa  zakończy się  uniewinnieniem ?

mgr.Marian Łukasik :-” Chcę namawiać rodzinę oto  aby pozwali  policję , oraz  rząd  UK , o odszkodowanie za wszystkie  straty , cierpienie , łzy , poniżenie , matactwa , brak profesjonalizmu  oraz  rasizm ! Mam nadzieję ,że to rodzina  zrobi !! I nie na kilka tysięcy  funtów ale na milion !! I nauczyć ich ,że  jeśli ktoś  jest z Polski TO TEŻ  JEST CZŁOWIEKIEM , też ma prawa !!  Rodzina Marcina powinna dać  wtedy przykład dla innych , nie dajmy się tak traktować , a za każdego  niesłusznie oskarżonego Polaka  NIECH PŁACĄ  MILIONAMI  FUNTÓW , wtedy może  zaczną nas traktować jak ludzi , mówiłem o Polonijnych Biurach Obywatelskich , jak zostanę radnym w Londynie , dołożę wszelkich starań aby takie biura powstały , na tym przykładzie widać jak bardzo są potrzebne  !! ”

Moi drodzy , sprawa  Marcina Górniaka , jest 22 stycznia o godzinie 9:30  w Maidstone Crown Court / Kent , sala  nr 6 , II  piętro . Raz jeszcze  apelujemy o gremialne stawienie się na tej sprawie naszych emigrantów – POKAŻMY ,ŻE JESTEŚMY RAZEM , ŻE NIE MOŻNA NAS TAK TRAKTOWAĆ , TYLKO ZA TO ,ŻE JESTEŚMY Z KRAJU KTÓRY NAMI SIĘ NIE INTERESUJE ! ZA  TO ,ŻE JESTEŚMY POLAKAMI !

Apeluję do was , pamiętajcie , dziś  Marcin Górniak , dziś  Kindzierski , dziś  Rogowski , za to że są  POLAKAMI , a  jutro  wy !! WY , ciebie złapią , ciebie oskarżą  za coś  czego nie zrobiłeś ,  ale jesteś  Polakiem – kto się wtedy za TOBĄ  wstawi ??? W solidarności jest siła , pokażmy ją  22 stycznia o godzinie  9:30  w Sądzie  w Kent !

AMSZ

http://polscott24.com/gwalt-ktorego-nie-bylo-a-podejrzany-jest/

http://polscott24.com/to-on-broni-marcina-gorniaka/

http://polscott24.com/sprawa-gorniaka-konsulat-sie-spisal/

http://polscott24.com/dlaczego-ciagle-jest-w-wiezieniu-marcin-gorniak/

http://polscott24.com/marcin-gorniak-bez-zarzutow-w-wiezieniu/

http://polscott24.com/co-dalej-z-aresztowanym-marcinem-gorniakiem/

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Mccayde
23-11-2016 / 00:25
~Gatsy
15-11-2016 / 09:29
~Emeline
10-11-2016 / 06:52
~Kailan
07-11-2016 / 00:19
~Jory
23-10-2016 / 12:53
~Peggy
22-09-2016 / 16:03
~off czarek
07-02-2014 / 23:00
USA bankrutem? Ośrodek badawczy Bipartisan Policy Center, który przeprowadził wnikliwą analizę finansów państwa i zadłużenia, prognozuje, że jeśli limit długu nie zostanie podniesiony, to moment, w którym państwo nie będzie już w stanie wywiązywać się ze swych wszystkich zobowiązań, nastąpi między 28 lutego a 25 marca. Już 14 marca "w najbardziej optymistycznym scenariuszu" zabrakłoby 5 mld dolarów. U nas rząd wydymał rencistów rząd bogaty ludzie biedacy żebracy w USA rząd bankrut ludzie żyją dostatnio nawet w kartonach i P0d mostami dostają 800$
~P0lityk
01-02-2014 / 10:06
~je ZUS żre ZUS
27-01-2014 / 16:04
www.youtube.com/watch?v=rcX2Qz6hc0Y może 0 euro polako deputowany anglik...
~Bella
23-01-2014 / 17:50
Wszystko wskazuje, że kandydat do pasożytowania na angielskiej Polonii chce tutaj upiec własną pieczeń. W dodatku przed rozprawą i werdyktem ławy przysięgłych. Akt nie widział, zeznań poszkodowanej nie zna, na okazaniach nie był ale Duch Święty Go oświecił, że podejrzany niewinny jak niemowlę. Wyrok nie zapadł a ten już sobie ostrzy zęby na odszkodowanie. Ja to rozumiem - lepiej pierdzić magistrowi w stołek radnego niż w pubie na zmywaku.