opublikowano: 13-01-2016
Kukiz: żydowski bankier Soros sponsoruje Petru i KOD
Bardzo ciekawie i emocjonująco było dziś w studiu Radia Zet, gdy jeden z gości Moniki Olejnik – Paweł Kukiz – powiedział o krążącej od kilku dni w sieci informacji, dotyczącej współpracy posła Ryszarda Petru i wsparciu KOD przez George’a Sorosa.
Lider Kukiz’15 mówił:
„Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego”.
Po czym dodał:
„Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów”.
Monika Olejnik pytała na jakim portalu ukazała się informacja. Kukiz odpowiedział, że chodzi o stronę bankier.pl.
źródło: polskaniepodległa.pl
Poniżej prezentujemy artykuł, na który powoływał się Paweł Kukiz. Został opublikowany na amerbroker.pl, a później sktótowo skopiowany na bankier.pl. My prezentujemy całość artykułu wraz ze zdjęciami.
Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!
Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny
„kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

- http://zglosnienawisc.otwarta.org/
- http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega
- www.stopmowienienawisci.pl
- http://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-warsztaty-dla-policji-15-17-12/
- http://www.otwarta.org/przestepstwa-z-nienawisci-szkolenie-w-prokuraturze-generalnej/
- http://www.otwarta.org/vii-bliskie-spotkanie-chrzescijan-i-zydow/
Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

Rozumiem wszystkich tych, którzy protestują bo mają właściwe czyli „słuszne pochodzenie”, a także tych, którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków, którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci. Mam nadzieję, że jeśli sprowokowane zostaną jakieś pierwsze rozróby na ulicy, to szefowi MSW nie zadrży ręka i natychmiast spacyfikuje tę bandę za działalność terrorystyczną.
Dla narodowców idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby policja przynajmniej przestała chronić te manifestacje i dała wolną rękę do działania sekcjom sportowym kibiców i Ruchu Narodowego. A tak na poważnie, chociaż wymiana opinii między kodomitami a narodowcami byłaby doskonałą formą perswazji dla lewaków, to trzeba zachować spokój na ulicach i nie dopuścić do prowokacji, bo to dałoby argumenty dla potencjalnej niemieckiej interwencji w Polsce.
Fundacja Batorego do natychmiastowej likwidacji
” trzeba znaleźć środki na przeciwstawienie się nie zamachowi stanu (Kaczyński nie jest taki głupi i wie, że to byłoby niedopuszczalne i łatwe do załatwienia), lecz rozwaleniu demokracji od środka, co jest także zbrojną formą jej obalenia. (…) Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem”.
Grzegorz Nowak
Więcej:
Polecam
sprawy poruszane w działach:
SĄDY
PROKURATURA
ADWOKATURA
POLITYKA
PRAWO
INTERWENCJE
- sprawy czytelników
"AFERY PRAWA" Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA |
|
WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Komentowanie nie jest już możliwe.