Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-01-2016

Kukiz: żydowski bankier Soros sponsoruje Petru i KOD

soros

Bardzo ciekawie i emocjonująco było dziś w studiu Radia Zet, gdy jeden z gości Moniki Olejnik – Paweł Kukiz – powiedział o krążącej od kilku dni w sieci informacji, dotyczącej współpracy posła Ryszarda Petru i wsparciu KOD przez George’a Sorosa.

Lider Kukiz’15 mówił:

„Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego”.

Po czym dodał:

„Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów”.

Monika Olejnik pytała na jakim portalu ukazała się informacja. Kukiz odpowiedział, że chodzi o stronę bankier.pl.

źródło: polskaniepodległa.pl

Poniżej prezentujemy artykuł, na który powoływał się Paweł Kukiz. Został opublikowany na amerbroker.pl, a później sktótowo skopiowany na bankier.pl. My prezentujemy całość artykułu wraz ze zdjęciami.

Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny

Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. 
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. 
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. 
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami. 
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego:
„kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach, na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła. 
Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $. 
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów, jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji, które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych, będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe. 
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia, zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO. 
Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem, którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD, Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066. 
Oto plany manifestacji Kodu, które odbyły się w sobotę:
soros
Z funduszy Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi  „łowcy mowy nienawiści”:
  • http://zglosnienawisc.otwarta.org/
  • http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega
  • www.stopmowienienawisci.pl
  • http://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-warsztaty-dla-policji-15-17-12/
  • http://www.otwarta.org/przestepstwa-z-nienawisci-szkolenie-w-prokuraturze-generalnej/
  • http://www.otwarta.org/vii-bliskie-spotkanie-chrzescijan-i-zydow/

Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

ABC KODU najlepiej ilustruje poniższy obrazek. 
soros

Rozumiem wszystkich tych, którzy protestują bo mają właściwe czyli „słuszne pochodzenie”, a także tych, którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków, którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci. Mam nadzieję, że jeśli sprowokowane zostaną jakieś pierwsze rozróby na ulicy, to szefowi MSW nie zadrży ręka i natychmiast spacyfikuje tę bandę za działalność terrorystyczną.  

Dla narodowców idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby policja przynajmniej przestała chronić te manifestacje i dała wolną rękę do działania sekcjom sportowym kibiców i Ruchu Narodowego. A tak na poważnie, chociaż wymiana opinii między kodomitami a narodowcami byłaby doskonałą formą perswazji dla lewaków, to trzeba zachować spokój na ulicach i nie dopuścić do prowokacji, bo to dałoby argumenty dla potencjalnej niemieckiej interwencji w Polsce. 

Fundacja Batorego do natychmiastowej likwidacji 

Przewodniczący Rady Fundacji, prof. Marcin Król wezwał ostatnio w tygodniku Wprost do łamania prawa.
Cytuję:
” trzeba znaleźć środki na przeciwstawienie się nie zamachowi stanu (Kaczyński nie jest taki głupi i wie, że to byłoby niedopuszczalne i łatwe do załatwienia), lecz rozwaleniu demokracji od środka, co jest także zbrojną formą jej obalenia. (…) Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem”. 
Moim zdaniem takie wypowiedzi kwalifikuję się do natychmiastowej delegalizacji tej jawnie antydemokratycznej i antypolskiej organizacji. 
Czy naprawdę musimy się bać prolewackiej propagandy lansowanej przez Sorosa i jego Fundację Batorego ?
Ktoś może powiedzieć – dajcie im spokój, jest demokracja niech młodzi robią co chcą. Otóż nie. Nie można pozwolić na takie działania. Proszę zobaczyć co się działo w ostatnich dniach w Niemczech, w Lipsku który jest siedliskiem młodzieżowych lewackich organizacji. Tu ideologia lansowana przez Sorosa w postaci lewackiej antify doprowadza do bratobójczych walk, mieszkańcy są zastraszani, miasto jest regularnie dewastowane walkami z policją a nasze media milczą. Proszę zobaczyć – lewackie bojówki młodych Niemców z antify z wypranymi mózgami wychodzą na ulice, walczą z policją i domagają się więcej imigrantów w Niemczech www.youtube.com/watch  >> www.youtube.com/watch
Ktoś powie – w Polsce to nie jest możliwe. Nie ? To zobaczmy jak środowiska związane z GW i michnikiem – zapewne organizacje sponsorowane przez Fundacje Batorego rozbiły wykład otwarty za którym opowiedziało się kilkuset naukowców i akademickich wykładowców na UAM w Poznaniu – www.youtube.com/watch
A oto skład „demokratów i patriotów” z Fundacji Batorego:
Przewodniczący – Marcin Król – filozof i historyk idei, dziekan Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, były redaktor naczelny miesięcznika „Res Publica Nowa”
Członkowie:
Jan Krzysztof Bielecki – ekonomista Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP żydowskie pochodzenie, wywodzi się z UW/UD/PO
Bogdan Borusewicz – historyk, Marszałek Senatu RP – już nie marszałek, ale członek PO
Agnieszka Holland – reżyserka, scenarzystka, Prezydent Polskiej Akademii Filmowej (obecna na manifie KOD, żydówka, której ojciec walczył przeciw Polakom w Armii Czerwonej, a po II WŚ pisał dla stalinowskiego rządu w Polsce teksty przeciwko Armii Krajowej, znana z antypolskiego filmu „W ciemnościach”)
Olga Krzyżanowska – lekarz 
Helena Łuczywo – redaktorka współzałożycielka Gazety Wyborczej (córka komunistycznych działaczy żydowskiego pochodzenia)
Andrzej Olechowski – ekonomista Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Banku Handlowego S.A. (wraz z WSI – ojciec i współzałożyciel PO)
prof. Zbigniew Pełczyński – politolog, Pembroke College, Uniwersytet Oksfordzki
prof. Andrzej Rapaczyński – prawnik, Szkoła Prawa, Uniwersytet Columbia (mąż Wandy Rapaczyński, żydówki, założycielki GW, wieloletniej prezes Agory S.A. wyadającej G. Wyborczą, ojciec Rapaczyńskiej to przedwojenny komunista)
Henryk Woźniakowski – wydawca Prezes Zarządu Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak. 
Skład Zarządu Fundacji Batorego:
Prezes – Aleksander Smolar, politolog – „mieszka” w siedzibie TVN – dyżurny ekspert do wszystkiego
Klaus Bachmann – historyk, politolog, Katedra Nauk Politycznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
Nathalie Bolgert – konsultant finansowy, Polsko-Amerykański Fundusz Pożyczkowy Inicjatyw Obywatelskich (PAFPIO)
Mirosław Czech – Ukrainiec, publicysta, komentator polityczny „Gazety Wyborczej”. Członek władz Związku Ukraińców w Polsce. W latach 1993-2001 poseł na Sejm RP.
Szymon Gutkowski – współwłaściciel i dyrektor generalny agencji reklamowej DDB
Irena Herbst – ekonomistka, Szkoła Główna Handlowa
Karolina Wigura – socjolog, publicystka, członkini redakcji Tygodnika Internetowego „Kultura Liberalna”, adiunkt w Instytucie Socjologii UW.
Andrzej Ziabicki – chemik, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Grzegorz Nowak

amerbroker.pl 

Więcej:

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~mark
08-06-2016 / 14:03
Żydowski bankier Soros jak sponsorował solidarność nie było krzyku i lamentowania. Moi drodzy to tylko do was wróciło i pewnie w najgorszych snach tego nie przewidzieliście, a szkoda. Za te judaszowe pieniądze kupczyliście krajem idąc w układ, bo wiadomo nikt nie daje pieniędzy za friko. Jakiego spustoszenia kraju dokonaliście widzimy to dzisiaj.
~marek
12-05-2016 / 18:35
Historia zatoczyła koło! Solidarność podobnie wspomagał żyd Soros i jakoś nikt nie łamał sobie tym głowy, ba nawet byliśmy mu bardzo wdzięczni nawet gdy po 89 roku zaorano wszystko co było związane z naszą Gospodarką Narodową, która była dwunasta na świecie, sprzedano banki dla braci Sorosa, bo wiadomo kasy nikt nie daje na piękne oczy! Kto mieczem wojuje od miecza ginie i ten moment juz nadszedł drogie solidarnościowe hieny będziecie zwalczani wasza bronią.
~darrendemers12
11-04-2016 / 12:51
~marek
22-01-2016 / 18:56
Jak sponsorował Solidarność to było cacy? Żyd nie robił tego za przysłowiowe friko. Panowie solidaruchy nie spodziewaliście się jednego,że to do was wróciło. Kto mieczem wojuje,od miecza ginie!
~waldizestuttgartu
21-01-2016 / 22:58
a ten i tu nabazgral
~jan
19-01-2016 / 17:04
Do natychmiastowej likwidacji jest nie tylko Fundacja Batorego gdyż do natychmiastowej likwidacji jest też m.in Helsińska Fundacja Praw Człowieka w Polsce i Rzecznik Praw Obywatelskich.