Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Globalne ocipienie... wiosna spóźniona a zima "dała ludziom popalić" 

Zwolennicy teorii GLOBCIa nie poddają się. To nic, że udowodniono im fałszowanie wyników; to nic, że wykryto ich tajną korespondencję, gdzie pouczali się wzajemnie, jak oszukiwać dziennikarzy i polityków, by wyłudzić kolejne setki miliardów – rzekomo potrzebne na „ratowanie Ziemi przed GLOBCIem”... „Komuna się nie podda, komuna śmiercią gardzi!” - i komuna nadal chce szerzyć Globalne Ocipienie.

Ma dużo wyłudzonych pieniędzy na przekupywanie dziennikarzy.

Żyjemy w d***kracji, więc by zrabować nam kolejne pieniądze potrzebują tylko 51% głosów. Mogą więc nie przejmować się tym, co mówią ludzie mądrzy: to co mówią mądrzy i tak jest niezrozumiałe dla 70% społeczeństwa. Zwłaszcza, że ludzie mądrzy piszą sobie w Sieci lub w książkach i w artykułach niskonakładowej prasy – a oni brylują w telewizjach i... w podręcznikach szkolnych.

Tak: JE Katarzyna Hallowa, ministerka „Oświaty”, dopuściła do tego, że te jawne komunistyczne kłamstwa o tym, że ludzie powodują GLOBCIo, wylądowały w podręcznikach szkolnych – i zatruwają mózgi milionów dzieci!!!

Jeśli nie jest to argument, by szkoły sprywatyzować – i niech każdy nauczyciel uczy z takiego podręcznika, który (jego zdaniem) zawiera prawdę – to jaki argument jeszcze jest potrzebny?

Za sowieckiej komuny dzieci uczyły się w szkołach, że stonkę ziemniaczaną nasyłają na nas Amerykanie. Inny wybitny socjalista, JE Hugon Rafał Chávez Frías, każe uczyć dzieci, że Amerykanie spowodowali trzęsienie ziemi na Haiti. Tymczasem zrzucenie stonki z samolotu w 1953 roku było dziecinnie łatwe, spowodowanie trzęsienia ziemni na Haiti o wiele trudniejsze – ale technicznie już możliwe - natomiast spowodowanie przez człowieka GLOBCIa jest kompletnym absurdem.

I właśnie ten absurd jest obecnie serwowany. Po bardzo wysokiej cenie...

Jednak to, że żyjemy w d***kracji, ma i drugą stronę medalu: obecna surowa zima spowodowała, że mimo huraganowej propagandy GLOBCIarzy w telewizjach ludzie jednak przestali wierzyć w GLOBCIo. Co też jest absurdem: jedna zimna zimna nie obala teorii. W dodatku GLOBCIo, choć nie ma to nic wspólnego z działalnością człowieka, istotnie występuje...

...ale żyjemy w d***kracji – i skoro ONI wciskali ludziom demagogiczne kłamstwa – to teraz my bierzemy rewanż, i opowiadamy wszystkim, jak to zbrodniarze z „Geenpeace” za pieniądze tego cwaniaka „Ala” Gore walczyli z GLOBCIem, walczyli – i spowodowali tę właśnie zimę. Za co trzeba łajdaków powiesić za nogi przed wejściem do pieczary Smoka Wawelskiego.
Obawiam się jednak, że IM się i tym razem upiecze. Za wielu VIPów żyło z pieniędzy wycyganionych na „walkę z GLOBCIem”...

Gdy w 1892 roku we Francji wybuchnął, „skandal panamski” też większość polityków była umoczona. I skończyło się na paru niewysokich wyrokach.

Cóż: wtedy też panowała d***kracja...

PS.
SĄ I INNE DURNOWATE TEORIE 

Mułłowie i Księżyc - Minispódni czka a trzęsienie ziemi - Kobiety, które noszą skąpe stroje i prowadzą rozwiązłe życie, powodują trzęsienia ziemi – ostrzegł irański duchowny. Inni straszyli wiernych Myszką Miki.

Globalne ocieplenie to oszustwo robione pod zamówienie?

Globalne ocieplenie? - szczyt klimatyczny? - pakietowy zakup prawa do emisji CO2 - czyli dwutlenku węgla ? - to tylko kolejny żydowski przekręt na kasę?

Globalne ocieplenie to wielkie oszustwo?

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.