Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-07-2014

A na drzewach zamiast liści będą wisieć aferzyści! i komuniści... Marek Chrapan

W pierwszej połowie lat 60-tych SBków poznawało się "po gębie", w latach 70-tych "po mowie", w czasach Jaruzelskiego-"Wolskiego" już tylko po "czynach". Oglądając "kątem oka" jakiś program w z SBeczonej TVP-Info 01.07.2014 ok. godz. 09 (+- 15 min) zaintrygował mnie schemat programu - ukazanie światowych afer jakby w kontekście ostatniej u nas - podsłuchowej. W programie dwóch młodych ludzi - prowadzący i referent - których nijak z wyglądu nie można byłoby zakwalifikować do SBków czy nawet do TW - rozwodziło się na temat trzech afer - w USA szpiegowskiej kiedy jeden z decydentów chyba FBJ przez kilkanaście lat przekazywał najtajniejsze dokumenty do ZSRR, skazany na dożywocie bez prawa przedterminowego wyjścia, - chyba w UK o podsłuchach organizowanych przez dziennikarzy jednego z najbardziej opiniotwórczych dzienników, upadek dziennika i problemy właściciela (przyp. mój - żyda) - i ni w pięć ni w dziewięć aferę u nas, nazwaną przez prowadzących jako "antyaferę" - mięsną z roku 1964 w której główny aferzysta, Stanisław Wawrzecki (ojciec aktora) zapłacił głową. 

W tym programie poprzednie dwie afery ukazane zostały tylko jako pewne tło dla zasadniczego tematu - kary śmierci za przekręt gospodarczy. Obaj prowadzący program  skupili się na dezawuacji wyroku na głównym aferzyście i samej afery twierdzeniami, że aferę nagłośniono celowo uzasadniając nią "braki w zaopatrzeniu  mięsnym". Zrozumiałym jest, że młodzi ludzie nie mogą pamiętać tamtych czasów i muszą się posiłkować informacjami od pamiętających. W dziennikarstwie jednak powinna obowiązywać rzetelność, a więc konfrontowanie informacji z różnymi źródłami. W tym programie obaj prowadzący bełkotali w typowym stylu "jednokomórkowców" wytwarzanych podczas miksu preparowanych mózgów co się robi z młodzieżą od 1989 roku. Do tak spreparowanej z wielu "szarych" jednej "komory" wtłaczają "jedyną, nie podważalną prawdę" o wszystkim i tak z indoktrynowani młodzi ludzie nie posiadający  więcej "szarych" umożliwiających myślenie, próbują wtłoczyć "tę prawdę": w mózgi lemingów.  

OTÓŻ, MOJA JESZCZE DOBRZE PROSPERUJĄCA PAMIĘĆ CAŁKOWICIE ZAPRZECZA  "BRAKOM W ZAOPATRZENIU MIĘSNYM" POLSKI W ROKU 1964 ! - W LATACH 60-tych  NIE BYŁO ŻADNEGO PROBLEMU Z ZAOPATRZENIEM SPOŻYWCZYM ! (inaczej niż w inne towary). Afera polegała nie na "dostarczaniu mięsa do sklepów uprzywilejowanych", a na obrocie mięsem po za ewidencją od skupu poprzez przetwarzanie do sprzedaży, wszystko w placówkach państwowych z czego zyski trafiały do prywatnych kieszeni. Była to typowa organizacja mafijna (komuna nie nazwała "mafią", w tym systemie nie mogło być mafii) bo szefami na wszystkich szczeblach organizacyjnych tych "przedsięwzięć" byli "politycy" - członkowie PZPR.  W kontekst tego programu nie było relacjonowanie omawianych afer ale deprecjacja coraz głośniejszych nawoływań społeczeństwa do rozliczenia aferzystów "rządzącej" żydokomuny.
Nieujawnionym pretekstem prawdopodobnie były hasła skandowane podczas  "Marszu na Sejm" Ruchu Narodowego -28.06.2014 - "A na drzewach zamiast liści będą wisieć aferzyści" i słowa na kończącym "Marsz" wiecu - " Dla aferzystów mamy szubienice" (A być może i moje wyznania, ze przygotowałem sznury podczas poniewierki za chlebem dla wszystkich zbrodniarzy).

Do opisania tego "programu" zdopingowało mnie stwierdzenie prowadzącego -  " ponure czasy kiedy wieszano za afery gospodarcze". - Temu młodemu człowiekowi albo wyprano całkowicie nawet tę jedyną "szarą" albo jest z pociotków "resortowych aferałów" i broni każdym dostępnym środkiem swojej kliki.

 Do niego nie dotarła, albo go  w ogóle nie interesuje wiedza o śmierci co najmniej już kilkuset tysięcy Polaków z powodu braku środków przeżycia - ostatnie podpalanie się ludzie przed kancelarią "premiera", czy informacja POlicji o tylko zarejestrowanych w ostatnim czasie 6 tysięcy samobójców - będących "za chlebem jeszcze raz tyle nigdzie nie rejestrowanych czy nawet ginących bez wieści o których nikt się nie upomina i nikt nie wie czy oni istnieli. A JEST TO EFEKT WŁAŚNIE AFER GOSPODARCZYCH KTÓRYCH PROTOPLASTĄ BYŁ STANISŁAW WAWRZECKI ! 

ZA ZBRODNIE  GRABIENIA GOSPODARKI NARODOWEJ - NA SZUBIENICE !

Wracając do pierwszego zdania tego tekstu - tu SBcję poznaje się po mowie, czyli Polskę cofnięto  o przeszło 30 lat, do początku lat 70-tych.


DO ROZLICZENIA ZBRODNIARZY RUJNUJĄCYCH NASZ KRAJ - SZYKOWAĆ KAŁACHY !!!

Marek Chrapan

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~leminter
30-07-2014 / 14:19
@Marek Chrapan A żydzi ? Czy to słowo ciężko panu przechodzi przez gardziołko ?
~tom
14-07-2014 / 16:44
tez zgadzam sie z tymi kalachami,trzeba rozwalic to towarzystwo ,nawet jak beda protesty w UNI.Jak widzisz komara to go zabijasz i po klopocie.
~poszkodowani przez GANT
09-07-2014 / 15:20
jeśli jesteś poszkodowanym przez GANT napisz do nas maila na : 2014wroclaw@gmail.com. Zabezpieczyliśmy system Wrocławskiego układu prawników, zarządu miasta i nie tylko. Konsolidujemy się w zbiorowym pozwie do Strasburga i nie tylko dlaczego. Napisz to ujawnimy ci uzasadnienie.
~szczała
08-07-2014 / 20:03
mam nadzieję, że odkładacie na 0FE i w Bankach. Będziemy mieli skąd zabrać.
~100nka
07-07-2014 / 10:56
fiuty zawsze dawaliście się ogrywać wszystkim i zawsze. www.youtube.com/watch?v=By5lySExkx4
~0bama
06-07-2014 / 20:21
musicie przyznać , że nieźle daliście sie ograć. Fajnie, że kupiliście Benki, F- 16, CASA, EUROCOPTERY, Zadłużyliście się na bilion. A teraz prawie za darmo w 2O16r Niemcy Was wykupią i P0gonia na 4 strony świata. Jak dużo zdziałały symboliczne łapówki w złodziejowie.