Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA INTERPOLACJA POSELSKA AKCJA PROTESTACYJNA PRZECIWKO BEZPRAWIU W SĄDACH

Górzyński Janusz - dziennikarz AP jest ciężko chory... Interpolacja senacka w jego sprawie. 06.05.2008r - Akcja protestacyjna w Warszawie przeciwko bezprawiu w sądach.

Otrzymaliśmy od niego mail, żegna się z nami...

Nie pisałem bo umieram i tracę wzrok.
Po prostu wskutek stresu i awitaminozy utraciłem . Teraz głoduję . Telefon mam wyłączony, bo ciągle atakują, gdy mam włączoną komórkę. Musi pani dać znać mailem, to wtedy włączę. Nie mogę pani wysłać smsa, bo nie mam zasilenia.
Pozdrawiam
Janusz Górzyński
ps.
Napisałem wcześniej trzy książki, ale już nie mam siły na ich wydanie!!!!!!!!!11
i dopracowanie. Jestem bardzo słaby.
do widzenia.

Jego legitymacja dziennikarska:

MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA DZIENNIKARZY
INTERNATIONAL FEDERATION OF JURNAALISTS

P R A S A
PRESS * PRESSE
LEGITYMACJA
ID CARD * AUSWEIS


PODPIS* SIGNATURE*UNTERSCHRIFT
---------------------------------- Nr 006/ 07 31.12.2008-
DATA WAŻNOŚCI * DATE OF EXSPIRY*G ELTUNG


CZASOPISMO*
MAGAZINE*REDAKCION
AFERY PRAWA
CERTIFICATE OF REGISTRATION
Act,1963 No. 320790

DUBLIN 05.01.2007

IMIĘ NAZWISKO
FULL NAME * NAMEN
Janusz Górzyński

KRAJ * COUNTRY * HEIMATLAND
POLSKA *
POLAND * POLEN

Legitymacja jest ważna z innym dowodem tożsamości. *
This card is valid only in combination with an officially
issued document of identity

Szanowny Panie Redaktorze,
Zwracam się o umieszczenie na stronie Afer Prawa interpelacji poselskiej
kopia w załączniku.
Z komentarzem CZY teraz Ministerstwo Sprawiedliwości Departament Sądów Powszechnych przyzna się do błędów i rzeczywiście podejmie jakieś kroki w celu wyjaśnienia sprawy, jeśli do tej pory przez kilka lat ukrywali wszystko, fałszowali fakty i kryli mafię. Ministerstwo otrzymało wiele skarg i całą dokumentację ujawniającą działanie wielkopolskiej mafii i jej przestępstw dokonanych na Panu Januszu i jego rodzinie. Przez tyle lat Ministerstwo mataczyło i fałszowało fakty. Czy teraz się samo oczyści i może jeszcze samo Ministerstwo sobie postawi zarzuty - bo wyjaśnienie sprawy Pana Janusza tym grozi? Mafia zaplanowała wykończenie fizyczne, psychiczne i społeczne człowieka, tylko za to że sprzeciwiał się bezprawiu. Pan Janusz potrzebuje pilnie opieki lekarskiej, miał zaplanowaną konieczną operację nogi w zeszłym roku, teraz jest w ciężkim stanie zdrowia, stracił wzrok z powodu awitaminozy, JEST UMIERAJĄCY. .
W sprawie Olewnika teraz próbują wyjaśniać a tu - w biały dzień na oczach wszystkich wymiar sprawiedliwości wykańcza niewinnego człowieka.
Proszę o umieszczenie ogłoszenia, że w dn 6.05.08 w Warszawie odbędzie się ogólnopolska demonstracja w sprawie polskiego bezprawia.
na dzień 6.05.2008 r. podejmujemy ogólnopolska akcję protestacyjną w Warszawie ( szczegóły akcji w stowarzyszeniach). Indywidualne zgłoszenia do Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku - Białej tel/fax 033 4992791 lub e-mail; info@aferyibezprawie.org
Im więcej nas będzie tym bardziej będziemy widoczni. Proszę o umieszczenie w tego ogłoszenia na pierwszym planie. Mamy zamiar manifestować do skutku.
Udział w manifestacji musi być zgłoszony (obowiązują specjalne ubrania ze względów naszego bezpieczeństwa i ew. prowokacji służb.

Oświadczenie złożone przez senatora Czesława Ryszkę

Oświadczenie skierowane do ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego RP Zbigniewa Ćwiąkalskiego oraz do prezesa Narodowego Banku Polskiego Sławomira Skrzypka

Szanowny Panie Ministrze! Panie Prezesie!

Moje oświadczenie dotyczy sprawy Janusza G. ze Środy Wielkopolskiej, a składam je w związku z akcją protestacyjną Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu.

Do mojego biura senatorskiego zwróciła się pani Krystyna Górzyńska ze swoim bratem Januszem Górzyńskim z prośbą o podjęcie interwencji u ministra sprawiedliwości oraz prezesa banku PKO BP SA w sprawie rażącej obrazy przepisów prawa przez wymiar sprawiedliwości. Chodzi o blisko dziesięcioletnie nieskuteczne ściganie oczywistego oszustwa oraz oskarżenie przez prokuraturę niewinnych, a przy tym pokrzywdzonych osób.

Jak wynika z dokumentów, w 1999 r. Wiesława Górzyńska, małżonka Janusza Górzyńskiego, zawarła umowę udzielenia kredytu bezgotówkowego z bankiem PKO BP Oddział Centrum w Kaliszu na zakup komputera. Sklep nie wywiązał się z umowy, sprzęt nigdy nie został dostarczony, za to bank PKO BP wzywał Wiesławę Górzyńską do spłaty rat kredytu. Doniesiono do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, ale Prokuratura Rejonowa w Środzie Wielkopolskiej czterokrotnie umarzała śledztwo w tej sprawie, twierdząc, iż "brak jest danych dostatecznie uzasadniających zaistnienie przestępstwa". Co więcej, doszło do sytuacji odwrotnej, to Janusz Górzyński został oskarżony o oszustwo i w konsekwencji prokuratura wniosła o jego tymczasowe aresztowanie. Janusz Górzyński postanowił nie poddawać się bezzasadnej sankcji aresztu, jako rażąco naruszającej jego dobro. Ukrywa się. W międzyczasie jego firma zbankrutowała. Policja, poszukując go na terenie całego kraju, między innymi włamała się do mieszkań jego matki i siostry.

Nie wydaje mi się, aby wielkopolski wymiar sprawiedliwości był w stanie wyjaśnić zaistniałą sytuację, dlatego uprzejmie proszę o zajęcie się tą sprawą.

Załączam bogatą dokumentację sprawy.

Czesław Ryszka

Wybrane teksty Janusza Górzyńskiego

PRZYPOMINAMY JEGO HISTORIĘ:
Janusz Górzyński - Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości - przez stronniczość funkcjonariuszy sądowo - prokuratorskich stracił wszystko - z cyklu jak urzędnicy władz niszczą polskie firmy...

informacja nt. bezprawnych, brutalnych działań Prokuratury i Policji w stosunku do rodziny Górzyńskich i Tomanków w dniu 12.01.2007 r.

Górzyński - ZAWIADOMIENIE O PRZESTĘPSTWIE Do wiadomości: Posłowie Prawa i Sprawiedliwości - Prokuratura Apelacyjna w Poznaniu - Paweł Korbal

Historia „błędów” rozliczenia jednej egzekucji, czyli co nie jest zdaniem sędziów poznańskich działalnością bezprawną...

Górzyński - funkcjonariusze policji i (bez)prawa, czyli polskojęzyczne "gestapo" bije nawet dzieci i kobiety, zamyka ludzi, łamie prawo obywateli...

W CIENIU "PSYCHUSZEK" - Inicjatywa Przeciwko Niesprawiedliwości

Liberalizm bez konkurencji - CZYLI POLOWANIE NA OJCA TADEUSZA RYDZYKA - BOR w sprawie Ojca Rydzyka.

Dlaczego cały czas zawodzi PiStolet? Nie tylko sprawa Stokłosy...

Kto chciał zabić polskiego Papieża i wykończyć Pułkownika? - Ujawniamy Raport pułkownika Henryka Piecucha.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Emilia Cenacewicz, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Helene
05-01-2015 / 06:39
Your answer shows real inelgeilenct. zblekpc.com [url=nrqwuiuz.com]nrqwuiuz[/url] [link=kpxpdffxeyc.com]kpxpdffxeyc[/link]
~Ahau
20-12-2014 / 21:31
Attractive part of content. I just sbltmued upon your weblog and in accession capital to say that I acquire actually loved account your weblog posts. Anyway I will be subscribing for your augment or even I success you get admission to persistently fast.