Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Przesyłamy informacje o najbliższej rozprawie sądowej w dniu 8 września 2009r prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego przeciwko 19 oszczercom ze świata mediów i polityki.

Montevideo, 3.09.09

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Przesyłamy informacje o najbliższej rozprawie sądowej prezesa USOPAŁ
Jana Kobylańskiego przeciwko 19 oszczercom ze świata mediów
i polityki.

Proces odbędzie się w dniu 8 września 2009 r. w Warszawie na Al. Solidarności 127 w sali 238, o godz. 9-30.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w procesie,
w którym wielki Polak i Patriota prezes Jan Kobylański walczy z bezkarnością dziennikarzy, zniesławieniem, kłamstwem oraz z antypolonizmem i poprawnością polityczną.

Na ławie oskarżonych zasiadają m.in.: A. Michnik, R. Schnepf, D. Passent, Baczyński, J. Gugała, Gauden, Wróblewski, M. Lizut i inni.

Dla przypomnienia podajemy, że rozprawa 8 września 2009r. jest już czwartą rozprawą. Proces został wytoczony w 2005 roku i przez ponad 3 lata czekał na „ujrzenie światła dziennego”. Oskarżeni wywołali prasową kampanię dyskredytacji i oszczerstw w Gazecie Wyborczej i innych mediach polskojęzycznych.

Tych wszystkich, którzy chcą swym udziałem w rozprawie przekazać swoje poparcie wielkiemu Polakowi i Patriocie- zapraszamy do wzięcia udziału!

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Lutomska

Dyrektor d/s kontaktów międzynarodowych

Temida sprawiedliwa inaczej

W czasach nam współczesnych, kiedy świat upadł już tak nisko, że każda dewiacja, głupota i zwykłe draństwo stają się powoli normą obowiązującą, przestaje już niekiedy dziwić postępująca degeneracja całych społeczeństw, państw i narodów. Polska niestety w okresie dwudziestoletniego już, tak zwanego „wychodzenia z poprzedniego systemu” i pseudo niepodległości nie odbiega wcale, a częściej przewodzi tej „rewolucji postępu degeneracyjnego”... No bo skoro oficjalne sądy UE uznają oficjalnie, że na przykład. homoseksualiści mogą adoptować dzieci jako opiekun A i opiekun B, to znaczy to, że degrengolada moralna sięga zenitu.... Jednakże staram się nie ulegać emocjom i czekam na werdykt ostateczny sądów UE w kwestii czy homoseksualiści mogą prokreować, czyli mieć potomstwo... Powiem więcej, iż powinno zostać zatwierdzone ogólnounijnym dekretem i następnie wprowadzone w życie przez unijnych komisarzy z całą konsekwencją i surowością, że tak..., że mogą..., a nawet, że powinni...
W końcu unia będąc bezpośrednią spadkobierczynią idei komunizmu reprezentuje ten sam życzeniowy stosunek do rzeczywistości, co ideolodzy byłego podobno ustroju...

Polskie sądownictwo nie zdążyło nawet odrobinę wyrwać się z pod kurateli służb specjalnych PRL, okrzepnąć i uniezależnić, a już trafiło pod jurysdykcję unijną i tylko patrzeć, jak dzieci polskie zyskają nową „szansę” na leczenie się z zaściankowości, przesądów i ksenfobii o raz tego, no..., najgorszego..., czyli z antysemityzmu, który przecież „wysysają z mlekiem matki” i będą mogły otrzymać wyrokiem łaskawego sądu dwóch tatusiów, albo dwie mamusie... Idealnie gdyby obaj, lub obie byli narodowości „wybranej”... Wszystko to oczywiście pośród obleśnych „ochów i achów” mediów, które od początku swego istnienia i z samej natury są antypolskie i obliczone na ośmieszenie i pogardę wszystkiego co polskie u samych Polaków, którzy łykają niestety tę telavizję, jak przysłowiowa małpa kit...

Tymczasem za tą zasłoną dymną i zbiorowym zaczadzeniem umysłów Polaków kryją się fakty tragiczne i porażające... Od roku 1989 po dzień dzisiejszy majątek narodowy Państwa polskiego został „sprywatyzowany”, czyli po prostu rozkradziony... Żadna z wielkich afer mających związek z tym mega skokiem na Polskę nigdy nie została rozliczona przed żaden sąd w Polsce i nikt odpowiedzialny nie poszedł nigdy za kratki.

Tym bardziej więc fakt, iż proces wytoczony oszczercom medialnym przez założyciela i Prezesa USOPAŁ, pana Jana Kobylańskiego toczy się przed tymi samymi sądami w tej pseudo wolnej republice unijnej zwanej jeszcze Polską co najmniej ślamazarnie nie budzi w kontekście wymienionych wyżej zaszłości żadnego zdziwienia, a jedynie zażenowanie i pogardę dla niewolniczej natury wykonawców. Wszak przecież gdyby nie spolegliwość sądów w Polsce, (bo o sądach polskich mówić racej trudno w tej sytuacji), wobec panoszących się w naszej Ojczyźnie antypolskich rezydentów obcych wywiadów, to proces ten już w pierwszej fazie powinien zakończyć się wyrokiem skazujących oszczerców z „Gazety Wyborczej” wraz z jej naczelnym komisarzem, kosmopolitycznym trockistą i syjonistą Adamem Michnikiem vel Szechterem, z rodziny stalinowców na czele... Oczywiście w obecnej sytuacji są to jedynie pobożne życzenia. Wszyscy pozwani bowiem, którzy wywodzą się z tego samego środowiska, pozostają od czasów nocy stalinowskiej powiązani ze sobą układami narodowościowymi, rodzinnymi, politycznymi, gospodarczymi, etc. należą reprezentują w Polsce tak zwaną ksenokrację rządzącą, od greckiego słowa xenos, czyli obcy.
Cechą wyróżniającą ich jest to, iż wszyscy jak jeden mąż wywodzą się z rodzin komunistycznych żydów nasłanych przez Stalina do zarządzania PRL-em. Dzisiejsze „michniki” to ich dzieci, zięciowie, siostrzeńcy, etc., służący wiernie obcym i antypolskim ośrodkom i interesom tak samo, jak ich ojcowie i wujowie służyli interesom Związku Sowieckiego.

Osobnicy ci, skupieni w najbardziej opiniotwórczych a zarazem antypolskich mediach w Polsce, jak wspomniana już „Gazeta Wyborcza, „Polityka” oraz powiązany z nią portal internetowy Onet, Telewizja TVN oraz inne ośrodki przyboczne i pracujący w nich janczarzy tacy, jak choćby niejaki Mikołaj Lizut z Gazwyb., który jako przebrany pajac pod fałszywym nazwiskiem pojawił przed kilku laty w siedzibie USOPAŁ po to, aby z polecenia swego mocodawcy, czy też mocodawców rozpocząć wredną kampanię kłamstw i oszczerstw na temat jednego z ostatnich żyjących wielkich Patriotów polskich, pana Jana Kobylańskiego, gdyż ten zgrzeszył i grzeszy okrutnie wobec zamiarów antypolaków, ponieważ ma dużo pieniędzy, niezależność i ośmiela się bronić polskiej racji stanu... Trzeba go było więc jak najszybciej zdyskredytować w oczach Polaków obrzucając błotem.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że głównym inspiratorem tych działań był właśnie Adam Michnik vel Szechter. On i jemu podobni nie mogą znieść faktu, że ktoś taki, jak pan Kobylański finansuje własnymi pieniędzmi działalność organizacji polonijnych w Ameryce Południowej. To dzięki niemu działa USOPAL, Dom Polski w Buenos Aires oraz wiele innych, pomniejszych polonijnych stowarzyszeń i instytucji. Jest to solą w oku dla Michnika i jego mocodawców, bo przecież Polacy, którzy maja fundusze mogą coś zrobić dla Polski. Pan Kobylański, jako bogaty prezes USOPAL, który na dodatek ośmiela sie wspomagać finansowo jedyne istniejące w Ojczyźnie polskie media - Radio Maryja i Telewizje TRWAM, doprowadza salon warszawskich poststalinowców do białej gorączki....
Dziwne jednakże, że nie przeszkadza im wcale, iż gdzie indziej wielu autorytarnych bogaczy, właścicieli ogromnych majątków trzęsie wielkimi organizacjami żydowskimi na całym świecie, w których ich członkowie nie wiedzą co to demokracja i wybory, gdzie kierownicze stanowiska w organizacji ofiaruje się ludziom, których stać na ich piastowanie...

Pana Prezesa Kobylańskiego skazano w Polsce uzurpatorskim wyrokiem sądu kapturowego. Postanowiono zniszczyć go i zdyskredytować jego morale w oczach Polaków i temu właśnie służyła cała ta ohydna kampania paszkwili przygotowana wedle zasad geobbelsowskiej szkoły propagandy , czyli :"pluj i kłam, a coś z tego i tak zawsze przylgnie...". Dzisiaj, kiedy poszkodowany próbuje dochodzić swych praw i bronić dobrego imienia własnego i swej rodziny skorumpowane sądy w Polsce grają na zwłokę i wykorzystują w sposób wręcz talmudyczny wszystkie kruczki prawne, aby przeciągnąć w czasie całą sprawę. Pozwani zaś na kolejnych rozprawach albo nie pojawiają się wcale, albo też, jeśli już się pokażą, prezentują sowizdrzalowską postawę luzaków, a wręcz przygłupów, o co zresztą w czasach dzisiejszego skundlenia powszechnego trudno nie jest.

W każdym bądź razie proces ten jest kolejną farsą i ukazuje bardzo dobitnie, że sądownictwo w Polsce sięgnęło bruku, tak jak zresztą reszta urzędowych pozostałości po tym, co kiedyś było Państwem polskim, a co dziś przypomina żałosny cyrk w wykonaniu płatnych sługusów różnych służb.

8 września odbędzie się kolejna rozprawa z pozwu wniesionego przez Prezesa Jana Kobylańskiego przeciwko kłamcom i oszczercom z polskojęzycznych gadzinówek. Oczywiście nie należy spodziewać się żadnego postępu w jej toku, bo takowy będzie możliwy dopiero w wolnej Polsce, jeśli kiedyś taka nastanie....

Nie można jednakże zignorować tego procesu. Trzeba go jak najbardziej nagłaśniać uświadamiając Polakom brak niezawisłości sądownictwa w Polsce, sprzedajność, antypolską butę i pogardę, z jaką traktuje nasz naród kosmopolityczna antypolska jaczejka michników, ich mocodawców i sługusów. Pozostaje nam bowiem nadzieja, iż kiedyś w końcu, a być może już niedługo, dzięki takim Patriotom, jak Prezes USOPAŁ, Jan Kobylański, który będąc Polakiem Wolnym daje przykład pozostałym, jak nie uginać sie pod presją antypolskości, jak zachować Dumę i Godność Polską, przebudzi się w końcu z letargu Duch Polski Wolnej i Rycerskiej, która nie pozwalała pluć sobie w twarz nikomu!!!

Marek Lubiński, Lima, 4 wrzesień 2009 rok.

ZAKAZANE PIOSENKI
Przyśpiewki ludowe Kargula, Parcha i Anty-Semity

Siekiera, motyka "Demokracja"
JEST ŻYDOWSKA OKUPACJA

Siekiera, motyka wielkie szkody
Żyd zniewolił już narody

Siekiera, motyka Paranoja
Żyd już zrobił macę z goja

Siekiera, motyka cacy, cacy
Nie daj z siebie zrobić macy.

Siekiera, motyka Puste szklanki
Żydzi mają wszystkie banki

Siekiera, motyka Bank, fabryka
Wszystko w łapach jest cadyka

Siekiera, motyka Lichwa, wstyd
Już przekręcił wszystko Żyd

Siekiera, motyka cacy, cacy
Żyd bogaci się z TWEJ pracy

Siekiera, motyka Trick banalny
W łapy dostać Bank Centralny

Teraz jest wojna
Kto nie wie niech się przekona
ŻYDOWSKA zaraza narodom zagraża
I ktoś ich w końcu pokona

Siekiera, motyka Wielka granda
Ta żydowska propaganda

Siekiera, motyka Wielką szkodę
Żyd ci zrobił z mózgu wodę

Siekiera, motyka Tak powiedzieć
Żeby nawet nie chciał wiedzieć

Siekiera, motyka To zysk mój
Czym mniej wie to większy uj

Siekiera, motyka Zręcznym słowem
zrobić gojom z dupy głowę

Siekiera, motyka kit i pic
Ciemna masa nie wie nic

Siekiera, motyka - Jest ustawa
Żyd ma łamać wszystkie prawa

Siekiera, motyka Żyd metryka,
Ma fałszywy certyfikat

Siekiera , motyka -Tytuł, Sąd
A ty bracie paszoł won

Ajajajaj to z Żyda wielka gnida
Ukradnie ci kraj z okrzykiem Aj waj
Wrzeszcząc, że biją Żyda.

Siekiera motyka Deutch z pejsami
Kupił Polskę kredytami

Ajajajaj - pożałuj PASOŻYDA
Daj chleba, daj macy i tak się wzbogaci
a w końcu na śmierć cię wyda
Żyd kłamie i mąci żyd sądzi i rządzi
Żyd wszystkich wokoło nabiera
Napuści, zapłaci, na krwi się wzbogaci
A niech ich jasna cholera,
Siekiera motyka - Złoty Cielak
Jest religią Izraela

Za hucpy, za wojny to żyd bogobojny
już w piekle jest z cadykami
Rabini z Talmudem, ze swym wiernym ludem
u bram stoją z dukatami.
Mistrz Rotszyld dla wszystkich napełnia
już kotły swoimi ekskrementami

Ajajajaj - JUDEO -PARANOJA
Te piekło Rotszyldzie te kotły baronie toż miało być dla goja
Starszyzna namota, elita nakręci
Z Talmudu nie darmo nauka

Gra w "Durnia " sam z sobą i nie mając kogo
Żyd w końcu sam siebie oszukał

Kapłani obłudy, mistrzowie przekrętu
Szaleńcy bez pamięci
Judaizm sam raz dla ciemnych jest mas
Dla parchów jest nowy Oświęcim

Siekiera, motyka - PARCH LOJALNY
Dla Rotszylda- śmieć banalny

Siekiera, motyka - Nie wyjęta
Śmierć w gorących ekskrementach

Ajajajaj - JUDEO - PARANOJA
Te piekło Rotszyldzie te kotły baronie toż miało być dla goja
Tak skończą "wybrani" przez Mędrców wiedzeni
Fachowcy od podżegania

Tak bywa w historii już nie po raz pierwszy
Wąż ogon swój własny pochłania

Za obłęd fuhrerów, bezmyślne rozkazy
NAZI już rozstrzelani

Za krew na dukatach wyznawcy Talmudu
Już NASI trzęsą portkami
A Mędrcy, Rabini, Cadycy, Masoni
Już brzęczą pełnymi kiesami

Ajajajaj - już Rotszyld was w piekle powita
Judaizm sam raz dla ciemnych jest mas

Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.