Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 sierpnia 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych Bronisław Geremek Prusiński - WIELEBNY I WIELBIONY, PRZEZ ZDRAJCÓW BRONISŁAW GEREMEK

Zygmunt Jan Prusiński

Motto: TAKI WIELOOSOBOWY, WIELOMÓWNY, WIELOLICOWY, WIELOPARTYJNY...

Żyję w nowej epoce. Dopiero 8 lat temu się zaczęła, i mogę śmiało powiedzieć, zdrajca (w komunistyczno - kapitalistycznym) ustroju w Polsce ma społeczne poparcie i wzięcie. Wystarczy tylko publicznie powiedzieć lub napisać coś w tym rodzaju, jak to było u Czesława Miłosza vel Chodasiewicza w jego twórczości, jako typa zdobywania aplauzu u zdrajców ku zapamiętaniu się tym atakom i bycia nim, sympatykiem lub zwolennikiem antypolonizmowi. To samo można przypisać niejakiemu „Bronisławowi Geremkowi”, prawdziwe jego imię i nazwisko brzmi, Berele Lewartow, który antypolonizm miał zakodowany jak sygnał, jak hasło, jak trucizna (u czarnej wdowy), pająka.

To prawda, zareagowałem tego samego dnia kiedy zginął w wypadku samochodowym, prawie zaraz – u siebie – na Forum Ustka, i wprowadziłem dysputę pod wątkiem w dziale Polityka, w tytule tak jak się naprawdę nazywa: „Berele Lewartow”. Za czym wrócę do nich, chciałbym jednak przedstawić Świat Zdrajców w Polsce – dla których tacy jak wymieniony Miłosz – Chodasiewicz i Geremek – Lewartow są bożkami pierwszego gatunku... „Nadludźmi”.

Oto głosy sztucznych pajacyków:

1. Jan Lityński: „Dla Polski jego śmierć to utrata jedynego chyba męża stanu”, czy „który rozumie interesy Polski”, czy „czuł się spełniony – podpisanie umów Okrągłego Stołu”, czy „był jednym z architektów polskiej drogi do niepodległości”, czy „był bardzo wrażliwy na podłość”.
- Koniec tych idiotyzmów ! Lityński, do teatru kukiełek i tam gadać o żydowskich manipulacjach. Może dzieci nie zauważą różnic, kto kim pachnie...

Ze „ślicznotą” Lityńskim miałem krótką przygodę. Było to w roku 2006, akurat był na urlopie w Ustce. Przechodził (ze swoją świtą), było kilka osób i tak sobie spacerkiem szli po „ślicznej” uliczce pod nazwą „Pawła Findera”, bohatera Rosji Sowieckiej, bohatera samego Stalina, cóż za spotkanie... Chyba on nie zauważył tego patrona – poniekąd – w wolnej Polsce. Jeśli „w wolnej” to ja nie rozumiem, prędzej demokratycznej Polsce, bo w „demokracji” tacy „bohaterzy” jak komuniści z NKWD, z ramienia „tatusia Stalina” powinni być zapewne gloryfikowani..., i są jak widać ! – Żydzi uwielbiają „swoich”. A że ten czy inny był (s.s.), to taki mój szyfr, to nic nie szkodzi. Więc spojrzeliśmy na siebie, a ja do niego od razu z marszu, jak z „Bluesa Kwaśniewskiego”: Bój to jest nie nasz a wasz – coś podobnego chyba się nie mylę. – Ty, bohaterze spod górki piaskowej, zdradziliście Robotnika polskiego ! – Wy, zdrajcy ! Zauważyłem że przyspieszył ze swoją świtą kroku i znikł w ulicę Marynarki Polskiej. Pouciekali tchórze!

2. Włodzimierz Cimoszewicz: „Jego aktywność międzynarodowa przyniosła naszemu krajowi wiele dobrego”.

3. Jacek Saryusz-Wolski: „W sprawach zasadniczych dla Polski był niezawodny”.

4. Norman Davies: „Mało było i jest w Polsce takich ludzi jak Bronisław Geremek”, czy „Był jedną z najlepszych twarzy, którymi mogliście się pochwalić, był najlepszym ambasadorem Polski”, czy „był człowiekiem przyjaźni, dialogu, kompromisu”.

5. Donald Tusk: „Bez reszty oddany naszej ojczyźnie”, czy „Geremek był człowiekiem bez reszty oddanym sprawom Polski i Polaków (...) dla dobra Ojczyzny”.

6. Aleksander Kwaśniewski: „Odszedł od nas wspaniały człowiek, wielki Polak”, czy „To Geremek wprowadzał Polskę do demokracji”, czy „Wyjątkowy człowiek”.

7. Jerzy Buzek: „Stawiał Polskę na 1. miejscu”, czy „Był gorącym patriotą”.

8. Bronisław Komorowski: „Niósł sztandar wolności”.

9. Bogdan Borusewicz: ”Patriota najwyższej klasy”, „Był człowiekiem, który w szczególny sposób zasłużył się Polsce”, czy „Przyczynił się do odejścia komunistycznej dyktatury”.

10. Władysław Frasyniuk: „Odszedł wielki człowiek. Osoba, której polskie społeczeństwo zawdzięcza niezwykle dużo”, czy „Uczył nas otwartości i tolerancji”.

11. Marek Edelman: „Był Europejczykiem od urodzenia”.

12. Lech Wałęsa: "Jego stawiałem najwyżej..." że pan (Geremek) będzie minimum premier, a najlepiej prezydent. Ja bym wszystko zrobił, żeby następnym prezydentem Polski był Bronisław Geremek.

- Dość! Dosyć! Bo mi to za bardzo pachnie gównem... A co w tym jest podejrzliwego, że sami żydzi się wypowiadają. – Co wy tacy w sobie zakochani, jakby wam brakowało zbliżeń z niewiastami ? Szowinistyczne i snobistyczne, jakby połamane abecadło. Nie będę już podawał tych (kokieteryjnych cytatów błaznów), bo oprócz N. Daviesa – choć go wcale w tych wypocinach nie bronię, to ta reszta wiadomo z jakiego korzonka pochodzi. Wszyscy na siłę chcą być Polakami, no to gdzie są żydzi ?! Jeśli wstydzicie się żydowskiego pochodzenia to wasze opinie są nie honorowane. Bo ja bym wolał usłyszeć jak żyd mówi nie o żydzie a o Polaku. Chyba faktycznie takiego autorytetu nie było przed nim wcale. Chyba nie. Cholera, nie mogę sobie przypomnieć, kto był lepszy od niego patriotą ?

Ale ja wiem to, że mamy przez żydów bałagan, społeczno-socjologiczny burdel, zatem odbijamy sobie piłeczki jak groch o ścianę...

* * *

A teraz druga strona medalu.

13 lipca 2008 roku o godzinie 14:22, na Forum Ustka wprowadziłem wątek, nowy temat pt. Berele Lewartow. Oczywiście zacząłem od wiersza pod tym samym tytułem, dedykując Mistrzowi kamuflażu. Podam go ponownie, ale w zapisie nie wierszowanym:

Odszedł towarzysz. Członek PZPR. Historyk od kurtyzan w Paryżu – zdobył przez nie... „doktorat”! To ważny szczegół lub drobiazg, taki erotyczny łowca ładnych nóg. Później powiedzą szeptem w kuluarach; niezły z niego pieszczoch i oryginał. Wiedzieli jedynie o nim, że nienawidził Polaków, szczególnie tych, którzy znali jego prawdziwy życiorys. Dzięki posłuszności do UB i SB – mógł poruszać się po Europie w gorącym objęciu komunizmu. – Dlaczego memu Ojcu zabraniali opuszczenia „Żelaznej Kurtyny”!?

* * *

OJCIEC CZWORGA DZIECI

Kilka tygodni temu, ojciec czworga dzieci popełnił samobójstwo, z przyczyn dramatycznej sytuacji materialnej. Dlaczego to przypominam, bo wówczas TVN24 i Superstacja nie nadawała non stop o tym biednym nieszczęśniku – Polaku. A tu proszę, Berele Lewartow zginął w wypadku drogowym, i jakaż to jest pokazowa (sprawiedliwość społeczna)?...

„NIENAWIDZĘ NARODU POLSKIEGO”

Te ważne słowa publicznie oświadczył Berele Lewartow. Więc proszę nie starać poprzewracać mojej inteligencji, bo jest jak skała z granitu ! (13.07.2008).

W MOIM POJĘCIU TO JAKIEŚ OSZOŁOMSTWO !

Nigdy nie słucham bredni z kronik zapisanych przez tak zwanych „mędrców”. Dlaczego muszę o kimś mówić (po śmierci) dobrze, jak był kanalią ! Tym tropem to każdy zbrodniarz z NKWD i UB, był... „aniołkiem”!!! – Nie panowie – „dżentelmeni”; ja wiem co jest białe a co jest czarne, choć w kościele przebywam najbliżej ołtarza. W Polsce okropnie zasiana jest głupota i, cwaniacy nadal ją sieją...

Odnalazłem „Niezależne Forum: http://niezależneforum.pl/index.php?topic=1992.0

Wątek: Berele Lewartow vel Bronisław Geremek – imię jego niech będzie zapomniane !

I tam świetnie napisał czytelnik Rosyty, cytuję:
„Media polskojęzyczne dzisiaj oszalały. Nawet Mao nie miał takiego PR. Stwierdzenia typu: „Wielki polski patriota” chyba obrażają tych prawdziwych zazwyczaj zapomnianych patriotów, którzy często w męczarniach oddawali życie za Polskę.

Ps. Szkoda że z takim zapałem nie komentowano rocznicy Rzezi Wołyńskiej”.

- Zauważcie Drodzy Czytelnicy, jak wszystko jest dobrane, jak media układają się, jak wiedzą a udają. Dlaczego ? Bo w Polsce są sami... u d a w a c z e !

SŁUCHAJCIE „DOBRAŃCY”!

Nie uważajcie że Polacy są tacy głupi. Polacy potrafią docenić żyda, który jest propolski i w sprawach Polski jest zdolny oddać życie. Przykład, Romuald Traugutt. Ale my, Polacy nie będziemy gloryfikować kogoś – obojętnie czy jest żydem, arabem, murzynem, indianinem który, opluwa Polskę a Naród Polski nienawidzi. Polak ma za zadanie bronić swoją Ojczyznę; to Głos Przodków, którzy tak samo podobnie czynili, w Imię Matki co się zwie: POLSKA !!! Berele Lebartow – właśnie – nienawidził Polaków ! A zresztą, jak można wierzyć komuś kto był stalinowskim komunistą !!!???

I proszę, to moja jest Prośba, w Imię Narodowych Polskich Poetów, nie gloryfikować go jako „wielkiego patriotę”, bo prawdziwy Patriota nigdy nie wchodzi w układy z okupantami !

OPINIE RÓŻNYCH ZORIENTOWANYCH I NIEZORIENTOWANYCH

Czytam na witrynie Polska – Fakty Interia.Pl. dwie przeciwne sobie opinie. Pod nickiem „polak” czytam: „Tyle jadu i nienawiści, a gdyby nie Ten Wielki Człowiek to do dzisiaj by była komuna”.
I zaraz riposta od „dziadka”: „Jaki on wielki ?! Przecież to był sekretarz POP PZPR na uczelni Uniwersytetu Warszawskiego”!!!!!

Ten przykład jest trafny, jak udało się okupantom poprzez media wysuszyć intelekt wielu ludziom w Polsce. Głos ten niby „polaka” jest dokładnym głosem idiotyzmów. I za karę: Niech żyje IDIOTYZM !!! A chór odpowiada:

Niech żyje ! Niech żyje ! Niech żyje ! (14.07.2008).

* * *

Zygmunt Jan Prusiński

OGRYZEK LEŻY W KAŁUŻY

Anegdota

Ogryzek leży w kałuży,
przed chwilą żyd przeszedł tędy
spojrzał na ogryzek – przemyśliwał,
ile by na nim zarobił jeszcze.

NORWEGOWIE

„Kochają” nas tylko żydzi – nie Norwegowie.
Ja bym wolał żeby kochali nas Norwegowie...

15.07.2008 - Ustka

ZŁAMANE PIÓRO POETY CZESŁAWA MIŁOSZA

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.