Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 29-10-2011

WYSZKÓW TONIE - "Pretorianie" Sędzi Szymańskiej - Pasek - ja rządzę Wyszkowem (video)

Czego boi się sędzia Szymańska - Pasek? Jak głęboko w miejscowe struktury sięgają jej ręce? Sagi część pierwsza.

Pretorianie dwudziestego pierwszego wieku, jak na gwardię władcy absolutnego przystało, władczyni lokalne  bezprawie stanowiącej, stanęli zbrojnym  ramieniem, przy Prezes Sądu Rejonowego w Wyszkowie,  SSR Grażyny Szymańskiej - Pasek. 

Wbrew prawu, z wykorzystaniem wpływów, zarządziła, jak wynika z wypowiedzi funkcjonariuszy Policji, ochronę przyległego do sądu terenu. Ochronę, przed napływem miejscowej tłuszczy. Tłuszczy, nie wiadomo po co, wspierającej rodzinne Bieleckich w walce z bezprawiem stanowionym przez panią Prezes.

Bezpośredniość , wręcz groteskowość, wypowiedzi funkcjonariuszy policji, nie tylko wyszkowskiej, ale też zmobilizowanej z okolicznych posterunków gminnych, jest porażająca.

„Wszystko, wypowie się w tej sprawie rzecznik, … Sądu”

„Proszę panią, to jest zarządzenie prezesa Sądu (…) Uunn, że to jest teren sądu, żeby nie parkowały tu żadne samochody,(…)  żadne postronne osoby przebywały. Proszę panią .”  „Nie.”  „To jest dziś, od godziny, … teraz już od godziny dziewiątekdo szesnastej”   

„Noo, tutaj możecie się rozłożyć !!!, Tak, tak.”

Aż nieprawdopodobne, że ponad trzydziestu funkcjonariuszy policji strzegło Gmach Sądu rejonowego w Wyszkowie, kilkunastoosobowa grupa ochroniarzy z firmy wynajętej przez Panią Prezes, zostało zaangażowanych w bezprawne działania.

Działania które w wielu przypadkach, takich jak wyrywanie z ręki dziennikarzom,  znajdującym się w hallu budynku, telefonów, aparatów fotograficznych, rekwirowaniu kamer, nosiło znamiona popełnienia przestępstw przekroczenia obowiązków, ograniczania wolności obywatelskich, prawa prasowego, jak też dostępu do informacji publicznej. Zdaniem miejscowej społeczności, bezprawne środki użyte przez Sędzię Szymańska - Pasek, nigdy dotychczas nie były tam stosowane. 

Czego boi się sędzia Szymańska - Pasek? Jak daleko w miejscowe struktury sięgają jej ręce?

Dość

Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Krzysztof Maciąg Zbyszynski
14-09-2012 / 01:39
pierdol sie raczkowski
~Anka
29-10-2011 / 20:02
Horror i terror. Śmierdzi Satlinem