Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZDZISŁAW RACZKOWSKI MAŁGORZATA MADZIAR BOGDAN GOCZYŃSKI SKAZANY ZA NIEWINNOŚĆ

SKAZANI ZA NIEWINNOŚĆ - PRZEŚLADOWANIE DZIENNIKARZY CZASOPISMA AFERY PRAWA PRZEZ SKORUMPOWANYCH PROKURATORÓW ?!?

Nagonka na dziennikarzy demaskujących korupcję (czyt. impotencje umysłową?) organów władzy trwa. Prokuratorzy i sędziowie którzy w teorii mają stać na straży PRAWA dzisiaj budynek sądu traktują jako prywatną, bardzo dochodową firmę. Przed odpowiedzialnością za popełnione przestępstwa w salach sądowych chroni ich oczywiście immunitet - komunistyczna relikwia - pozwolenie na oszustwa.

Od ponad roku prześladowany za wyrażanie swoich poglądów i pisanie prawdy o nieetyce sędziów rzeszowskich prześladowany jest redaktor Zdzisław Raczkowski.

Nagonka na Raczkowskiego tak faktycznie trwa od 2002r, ponieważ ośmielił się opublikować dokumenty dot. nieetyki sędziów krośnieńskich. Ale jak się przekonał, to naprawdę ta mafijna korporacja w togach istnieje nie tylko na Podkarpaciu, ale praktycznie wszędzie.

Nasza redakcja tylko w tym roku otrzymała co najmniej 100kg kitu papierowego i wszelkiej głupoty prokuratorsko - sądowej z całej Polski. Bez wątpienia jest to dowodem skali korupcji występującej w sądach. Tak czy inaczej mamy pracy i interwencji w sprawach czytelników do końca roku.
Jak funkcjonariusze prokuratury i urzędnicy sądowi rozprawia się z osobami którzy dokumentują fakty ich przestępstw? - Prosto, takich ludziom robi się "numer na wariata" w stalinowskiej zasady: "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie", lub "nie ma niewinnych, tylko są źle przesłuchani"...

Tym sposobem nasz dziennikarz Bogdan Goczyński w piątek 23.03.2007r wylądował w Tworkach, ponieważ zachciało mu się przeglądać dokumenty sądowe.

Oczywiście, nie zostawiliśmy go samego i już w niedzielę odwiedziliśmy go z redaktor Małgorzatą Madziar zrobiliśmy wywiad i interwencje.

Niestety dzisiaj, tj. 29.03.2007 do prywatnego mieszkania redaktor Madziar z samego rana wtargnęła policja i zabrała jej "stanowisko pracy", czyli komputer gdzie trzymała informacje m.in. o przekrętach sędziów i prokuratorów.

Tak więc z tych faktów widać, że demokrację mamy tylko na papierku dla wszystkich naiwnych a era policyjna trwa jak za dobrych czasów komunistycznych.

Tak więc czytelniku, nie wychylaj się, nie walcz o swoje dobra, od razu najlepiej darowizną przekaż wszystko co posiadasz organom władzy ponieważ albo zrobią z ciebie wariata, albo okradną...
cdn.

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych:
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2007.
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - ARCHIWUM - 2006r
SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
"boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery 2007 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Poseł to ma klawe życie :-)

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.