Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
29 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

PAWEŁ MISIAK - RZECZNIK DYSCYPLINARNY SĘDZIÓW SĄDÓW POWSZECHNYCH PRZY KRAJOWEJ RADZIE SĄDOWNICTWA W WARSZAWIE - czyli jak w Polsce wszystko da się załatwić... 

Miejsce przedstawienia teatralnego: Sąd Rejonowy w Kartuzach
Aktorzy spektaklu: sędzi Elżbieta Drapińska
Przewodnicząca Wydziału Ksiąg Wieczystych: Barbara Dunst

"Ryba żyje rybą, a człowiek człowiekiem" - tak tłumaczy A. Lobrow krzywdę którą mu wyrządzono w Rejonowym Sądzie w Kartuzach. 
Mieszka z rodzina już prawie 10 lat w Stanach Zjednoczonych, tak więc po co mu majątek pozostawiony w Polsce? 
Podobne numery stosuje się w sądach polskich na "inne - niczyje?" pozostawione majątki np. pożydowskie.

Państwo Lobrowie pechowo poręczyli pożyczkę w Polsce. Jak często się zdarza, inwestycja nie wypaliła, kredytobiorca niewypłacalny, komornik dręczy żyrantów bo to mu najprościej. 
I tu mamy dwa kontrowersyjne aspekty sprawy:
1/ Państwo Lobrowie zabezpieczył swoje poręczenie na przymusowym wpisie na hipotece dłużnika.
2/ Państwu Lobrow w Polsce przypadł spadek - 1/3 gospodarstwa.
Cały wic w tym, że ten majątek nigdy nie został fizycznie podzielony, tak że nie było wiadomo która z tych 1/3 majątku do którego ze spadkobierców należy.  

Jak się okazało, to żaden problem dla urzędników sądowych  E. Drapińskiej i B. Dunst (czyżby blondynek?) w Kartuzach.
Na "niejawnym" czyli tajnym posiedzeniu w Kartuzach, przy udziale dłużników państwa Lobrów - oczywiście będących w tym czasie w Ameryce, sędzi E. Drapińska sprzedaje ich "1/3 niewiadomo co" majątku przez komornika, a wpis hipoteczny "z powodu oczywistej pomyłki pisarskiej" ginie z księgi wieczystej dłużnika....
i tu mamy typowy dowód, że papier każdy "kit" wytrzyma... i że w sądach polskich panuje prywata i wszystko jest możliwe.

O tym  naruszeniu etyki sędziowskiej i bezprawnym postępowaniu sędzin Pan Lobrow dobrze już wnerwiony zawiadomił  - RZECZNIKA DYSCYPLINARNEGO SĘDZIÓW SĄDÓW POWSZECHNYCH PRZY KRAJOWEJ RADZIE SĄDOWNICTWA W WARSZAWIE i żąda ukarania sędzin i naprawienia jego szkód.

 lobrow-misiak_s1.gif (25955 bytes) lobrow-misiak_s2.gif (35259 bytes) lobrow-misiak_s3.gif (36553 bytes) lobrow-misiak_s4.gif (12217 bytes)


Wierzy jeszcze, że tak jak w USA zostanie ukarany sędzia odpowiedzialny za popełnione błędy prawne i że w Polsce PRAWO coś znaczy... Nie wie, że dla takich przekrętów sędziowie zapewnili sobie tzw. immunitet - czy brak odpowiedzialności za robione w sądzie matactwa.
Ja, znając naszą rzeczywistość, skorumpowanie i impotencje "wymiaru (nie)sprawiedliwości" mam poważne wątpliwości, czy Rzecznik Dyscyplinarny w ogóle zareaguje. 
W końcu on jest po to żeby bronić skorumpowanych sędziów, a nie żeby ich osądzać...

Skargę na nieproceduralne i nieetyczne postępowanie w Sadzie Rejonowym w Kartuzach złożono też do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Zapraszamy sędziów i adwokatów zamieszanych w przekręty do "czarnej listy" Raczkowskiego... miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ... 

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Early
10-01-2017 / 07:18
~Philinda
09-11-2016 / 10:57
~Torie
08-11-2016 / 09:00
~Hawk
14-10-2016 / 02:26
~marcyd
28-07-2012 / 11:10
miałam okazję spotkać tę pania Drapińską, prowadziła moją sprawę, już w trakcie rozpraw jej zachowania nasunęły mi podejrzenia co do jej uczciwości, kompetencji, dla niej prawa konstytucyjne obywateli nie istnieja, tak jak dla innych urzędników, którzy niby maja ich bronic / np rzecznik praw obywtelskich, itd/