Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 10-10-2011

Bogdan Goczyński skazany na śmierć... w Polsce

Bogdan Goczyński od dwóch miesięcy podróżuje między więzieniami w Polsce. W ub. tygodniu przewieziono go do więzienia w Tarnowskich Górach. Tam klawisze rozpuszczają plotkę – że jest pedofilem. To wyrok.

“Jak wiadomo bowiem, sądy w Polsce są często wykorzystywane do niszczenia przeciwników systemu, w tym także uczciwych polskich przedsiębiorców i osób niezależnych. Sądów używa się też do rozbijania rodzin i do podstępnego wywłaszczania Polaków. I właśnie taka sprawa była podstawą mojej pierwszej skargi. W celu przejęcia majątku, przy jawnie spreparowanym oskarżeniu, zostałem skazany za pobicie żony. Gdy zaś broniłem się, próbowano zamknąć mnie w psychiatryku.”

To słowa z bloga dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego. Został skazany na więzienie w związku ze sprawą rozwodową i staraniem się o to, żeby mieć kontakt z dziećmi.

Rozmawiałem z nim, kiedy trafił do więzienia na warszawskim Służewiu. - Przepraszam, że tak wyglądam. Mogę brać prysznic raz w tygodniu – przywitał mnie na wstępie. Już wówczas był wrakiem człowieka. Wszystko co działo się później przypomina film o wrogu publicznym numer jeden, szpiegu i mordercy – nie o człowieku, który chciał mieć wpływ na wychowanie swoich dzieci.

Ze Służewa Goczyński trafił do więzienia na Bemowie – też w Warszawie. Później na Białołękę, żeby w końcu więźniarką przejechać przez pół Polski do Tarnowskich Gór. Tu – jeszcze zanim przyjechał – strażnicy więzienni zaczęli rozpuszczać plotkę, która w każdym zakładzie karnym jest wyrokiem śmierci. Otóż Goczyński trafił do zakładu z łatką pedofila.

Gwoli wyjaśnienia – wyrok, który zapadł w jego sprawie, zapadł w Tarnowskich Górach. Dotyczył rzekomego pobicia żony. Rzekomego, bo dowodem sądowym było słowo przeciwko słowu. Propozycja Goczyńskiego, żeby zbadać wszystkie strony wykrywaczem kłamstw. I sam się badaniu poddał (wykazało ono, że mówi prawdę). Strona powoda odmówiła badania – i pewnie wiedziała co robi. Była żona Goczyńskiego jest pracownikiem sądu, który skazał go na więzienie.

Ponoć – bo oficjalnie jeszcze tego nie wiemy – tym razem sąd w Tarnowskich Górach będzie go sądził o zniesławienie. Byłej żony.

Sprawą będziemy się zajmować w taki sposób, aby żadna decyzja sądu, żadna plotka rozpuszczana przez klawiszy, żadna sprawa załatwiona po znajomości, żadna łapówka, nie uszła uwadze opinii publicznej.

Uwolnić Goczyńskiego!

WIĘCEJ:

Goczyński więźniem politycznym. Manifestacja w czwartek Warszawie
Wniosek Goczyńskiego o przerwę w błędnie zasądzonej karze. Wspomóżmy!
BOGDAN GOCZYŃSKI - i rozmowy z nim w więzieniu...
Zamknięto znanego dziennikarza AP i blogera Bogdana Goczyńskiego
Zbrodniczy system sądowy. TVG-9 - wywiad Klaudiusza Wesołka z Bogdanem Goczyńskim
Rzeczpospolita przestępcza. Bogdan Goczyński
Walka o prawa ojców. Skarga w Trybunale Konstytucyjnym. Bogdan Goczyński
Fabrykowanie oskarżeń przez sądy i prokuraturę to norma. Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski nie zaprzecza. Bogdan Goczyński
Polacy w Sejmie? Chyba nie. Bogdan Goczyński
Jak się załatwia ustawy. Ryszard Kalisz i jego folwark.  Bogdan Goczyński
Kto kręci szwindlami? Krajowa Rada Sądownictwa i Ministerstwo Sprawiedliwości? Bogdan Goczyński
Społeczni sędziowie w polskich sądach? Skarga w Trybunale Konstytucyjnym. Bogdan Goczyński.  
Skoordynowany atak na rodzinę. Kolejne dowody. Bogdan Goczyński. 
SS (Służby Sądowe) czuwają  – z doświadczeń Goczyńskiego.
Szwindlerom nie płacę. Pismo Bogdana Goczyńskiego do Teresy Żyłka
Dlaczego w Polsce potrzebna jest ława przysięgłych? Bogdan Goczyński.
Pluć sędziom w oczy to...  Bogdan Goczyński
Goczyński. Jak szajka wymiaru sprawiedliwości dokonuje rozbojów. 
Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny. Bogdan Goczyński
Prawo sitwy – z organizatorką protestu przed Ministerstwem Sprawiedliwości - Krystyną Górzyńską rozmawia Bogdan Goczyński, dziennikarz AP.  
Bogdan Goczyński – „Profesjonalizm” polskich sędziów... 
Czarna lista biegłych w sprawie Bogdana Goczyńskiego 
Szczecin - wywiad z Julią Jarosz i Grażyną Babak - protestujących przed Sądem Okręgowym w Szczecinie. Rozmawiał Bogdan Goczyński. Apel do społeczeństwa i prawników.
Czy fałszywe zeznania są karalne? Sędziowie Kącka, Gromek i Tyliński. Nachalne ustawianie spraw. Z doświadczeń Goczyńskiego.
Kto rządzi Polską. Czy Ryszard Kalisz przewodniczący Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw człowieka jest jedynie specem od propagandy? Z doświadczeń Goczyńskiego.
Wykrywacz kłamstw potwierdza zorganizowane ustawianie spraw. Kompromitacja polskiego wymiaru sprawiedliwości. Z doświadczeń Goczyńskiego.
„Prorodzinna” polityka władz RP, czyli jak rozbija się rodziny. Przestępcza organizacja degeneratów? - z cyklu: Doświadczenia Goczyńskiego.
Dobro dzieci w polskim sądzie - czy dobro szajki? Przykłady oszustw Sądu Okręgowego w Warszawie. Cykl artykułów o przekrętach sądów w sprawie Goczyńskiego
Goczyński - Tolerowanie fałszywych zeznań świadków, lewe opinie biegłych i ustawianie spraw to norma w polskich sądach. Pismo do ministra sprawiedliwości.
Goczyński - Instytucje państwa „prawa” czy rzecznicy mafii?
Goczyński Bogdan - ciągle nie ma kontaktu ze swoimi dziećmi. Czy sądy ukrywają dzieci przed ojcem? Apel do Ministra Ziobry.
Goczyński - Magia Raczkowskiego? - czyli cudowne odmiany sędziów podczas obecności dziennikarza na posiedzeniu sądowym.
Goczyński - Zawiadomienie o przestępstwie. Dowody zorganizowanej korupcji wymiaru „sprawiedliwości”.
Goczyński - Świadoma polityka rozbijania rodzin. Korespondencja z sądem w sprawie spotkania z dziećmi.
Goczyński - sędziowie łamią prawo i zasadę bezstronności.
Goczyński - Długie ręce nietykalnych. Temat tabu IV RP.
Goczyński - Sąd Rejonowy w Pruszkowie – ulubione miejsce mafiosów, przekrętów sędziowskich, porwań obywateli?
Wywiad z dyrektorem Zespołu Badań i Analiz Biura Rzecznika Praw Dziecka P. Mirosławem Kaczmarkiem rozmawia Bogdan Goczyński.
Goczyński - Powrót państwa policyjnego
Goczyński - walka Dawida z Goliatem - mafią wymiaru
Goczyński, wciąż nie może zobaczyć swoich córek. Czy sądy działają na zlecenie sekty i jej guru lubującego się dzieciach? Zawiadomienie o przestępstwie - Prokuratura Apelacyjna w Warszawie.
Goczyński - wolny i zdrowy - nasze kolejne zwycięstwo :-)))
Goczyński - Praworządność w rozumieniu ministra Ziobry- redakcji odpowiada Marek Łukaszewicz Dyrektor Biura Ministra Sprawiedliwości - komentarz autora do otrzymanego pisma.
Goczyński - fałszywie oskarżony i nękany przez wymiar (nie)sprawiedliwości – pismo interwencyjne do Prezesa Sądu Rejonowego w Pruszkowie.
Goczyński - ojciec zabiegający o prawo do dzieci – pismo interwencyjne do Prezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie.
Goczyński - Tragiczny Stan Polskiego Sądownictwa Rodzinnego Wywiad dla AFERY PRAWA - z Jackiem Sztajerem, prezesem Stołecznego Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca – SSOPO. Rozmawia Bogdan Goczyński.
Goczyński - O CO CHODZI MINISTROWI ZIOBRO? Ojciec bez prawa do własnych dzieci, czyli korupcja w polskim wymiarze (nie)sprawiedliwości.
Goczyński - ojciec który walczy o kontakt ze swoimi dziećmi zostaje skazany na badania psychiatryczne!?! - to już jest nie tylko nieetyka sędziów...
Goczyński - ojciec bez szans w polskich sądach - haracz dla wymiaru (nie)sprawiedliwości - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.
Goczyński - sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka
Goczyński - ofiary polskiego sądownictwa i fikcyjny Trybunał Konstytucyjny.

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Valdi
19-10-2011 / 16:19
Panie Piotrze przed bolszewikami była sanacja, a więc przeleć pan tamten system w którym było wszystko łącznie z fingowanymi procesami politycznymi,mordowaniem skrytobójczym niewygodnych,strzelanie do biedoty,fałszowanie wyborów,Bereza Kartuska,prześladowanie opozycji,zamach majowy co jest oczywiście przestępstwem,najazd z Hitlerem na Czechosłowację i czystki które tam urządzano.Analfabetyzm gro narodu.Przestań człowieku pleść głupoty.
~Obserwacja ciotkibabki 24 h
16-10-2011 / 00:25
Coraz bardziej obrzydliwa sytuacja i kompromitująca Polskę sytuacja.
~piotr
15-10-2011 / 21:00
Pozdrawiam ,alesz to święta prawda bolszewicy,są w wymiarze sprawiedliwości a to jest druga władza po Tusku ,wywalić bolszewików ,z wszystkich urzędów i dac im te głodowe emerytury,i ręnty i nie sobie żyją z Panem Bogiem Piotr .
~orto
13-10-2011 / 22:05
Może w końcu prezydent i premier zainteresują się tego typu sprawami?! A może opozycja, aby podnieść swoje oceny?
~pieniacz
12-10-2011 / 12:52
Uwaga pokrzywdzeni! za pisanie skarg funkcjonariusze już zabijają /patrz Dyr. więzienia w Sztumie/
~Beni
12-10-2011 / 10:01
do tematu: Bogdan Goczyński w więzieniu prawda2.info/viewtopic.php?t=17995 "Uwolnić Goczynskiego !!!" 17.10.2011 r. Przed więzieniem w Tarnowskich Górach godz. 10.00/16.00
~Dori
12-10-2011 / 07:24
~Peter
11-10-2011 / 11:28
Wielkie Dzięki Aferom Prawa, za nagłaśnianie takich karygodnych przypadków. J.K. Mikke twierdzi, że wszelkie reformy w Polsce należy zacząć od reformy sądownictwa, które nadal funkcjonuje, jako wielka spuścizna okresu stalinizmu. Trzeba dodać, że włącznie z beriowskimi (mylnie zwane stalinowskimi) metodami działania. Bez oczyszczenia szeregów sędziowskich z ludzi nieprawych, nie można mówić o odzyskaniu niepodległości w Polsce. Niestety PiS-owi udało się nabrać Polaków na słowo "sprawiedliwość" i cała rzesza poszła, jak stado baranów, poprzeć tych "sprawiedliwych" w kolejnych pseudo-wyborach. Całe szczęście, bo nie jest ze społeczeństwem tak źle jak by to wyglądało. Świadczy o tym fakt, że coraz więcej ludzi zostaje w tym dniu w domach. Jak się sami wybierają, to niech sami na siebie głosują...
~faro
11-10-2011 / 02:22
Bogdan Goczyński od lat walczył o prawa ojca w Polsce !Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli ,życzliwych ,szanujących prawo oraz wszystkich dziennikarzy aby pomogli nam w nierównej walce o naszą godność ojca rodziny .Łamane jest w Polsce , niezbywalne prawo dziecka do wychowywania się u boku swoich rodziców ,oraz naturalne prawo rodziców do wychowywania własnego potomstwa .
~Rafał ze Szczecinka
11-10-2011 / 01:11
Skoro ustanowione prawo świeckie od czasów komunistycznych działa wadliwie a wszystkie kolejne rządy III R.P. nie reagują na sygnalizowany bandytyzm urzędników "wymiaru sprawiedliwości" działających w imieniu Państwa, to może należałoby rozważyć możliwość powołania do życia sądów obywatelskich i zorganizowania podziemia zbrojnego do wykonywania wydanych przez nie wyroków na togowych przestępcach. Zapadłych zaocznie w oparciu o zebrany materiał dowodowy i z zastosowaniem Biblii zamiast kodeksu karnego. Księgi powtórzonego prawa, z uniwersalną, jasną i logiczną zasadą wymierzania sprawiedliwości " Oko za oko, ząb za ząb". Inspiracją dla tej inicjatywy mogłaby stać się Konstytucji R.P., która głosi, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Hymn Polski także motywuje do podjęcia walki o naruszone wspólne dobro. " Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy". Zatem nadszedł najwyższy czas przeciwstawienia się kryminalnej Togolandii - Państwu w Państwie i zdecydowanego zażądania od władz uwolnienia więźnia sumienia, Bogdana Goczyńskiego. Znanego blogera, dziennikarza i publicysty. Demaskatora sądowego bezprawia. Szalejącego w całym Kraju. www.youtube.com/watch?v=wBkItO5vZhc 1. Publikacja A.P. z dnia 19.08.2008r - „Szczecin Szczecinek cała Polska – zniszczyć firmę, człowieka czy rodzinę to takie proste dla skorumpowanych organów władzy. Skazany bez winy Rafał Krzyształowski” 2. Publikacja z dnia 13.12.2008r - „Prześladowany przez władze Rafał Krzyształowski – wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka… - z listów i z życia wzięte…”. 3. Publikacja z dnia 31,01.2009r - Rafał Krzyształowski i „ gra w pomidora” przez sędziów i prokuratorów ze Szczecinka i okolic”. „ 4. Publikacja z dnia 13.03.2009r – „Prezes Sądu Rejonowego w Szczecinku Leszek Miazek nie jest w stanie logicznie zrozumieć nie tylko tekstu?”. 5. Publikacja z dnia 25.04.2009r – „List otwarty Rafała Krzyształowskiego do wszystkich władz R.P. oraz całego społeczeństwa w sprawie naruszenia przez lokalną władzę jego konstytucyjnych praw i całkowitego pozbawienia ochrony prawnej”. 6. Publikacja z dnia 2.05.2009r - Typowy sądowy dzień w typowym polskim skorumpowanym sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych... dzień z życia poszkodowanego Rafała... 7. Publikacja z dnia 28.06.2009r - „Rafał Krzyształowski na pewno nie podda się w walce o swoje prawa”. 8. Publikacja z dnia 7.09.2010r - „Drugi list otwarty do Prokuratora Generalnego Andrzeja Czumy – Rafała Krzyształowskiego – ofiary wieloletniego sądowego, prokuratorskiego i policyjnego bandytyzmu”. 9. Publikacja z dnia 20.02.2010r – „Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu”. 10. Publikacja z dnia 8.08.2010r –„ SZCZECINEK - W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA - SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO”. 11. Publikacja z dnia 10.10.2010r „ PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP. 12. Publikacja z dnia 13.10.2010r – „W koszalińskim "togostanie" ciągle obowiązuje stalinowski porządek prawny - prawo na telefon. 13. Publikacja z dnia 6. 11. 2010r – „TOGOWA DINTOJRA - ZA NAPISANIE PRAWDY O BARBARZYŃSKIM ROZSTRZYGNIĘCIU PROCESOWYM SĘDZIEGO JOANNY CHMARY Z SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU, CELEBROWANA PO ZBÓJECKU PRZEZ PROKURATORA BEATĘ SZEFLER Z PROKURATURY REJONOWEJ W KOSZALINIE.”. 14. Publikacja z dnia 9.12.2010r – „Szczecinek - Perfidne przekręty sędziego Joanny Chmary i prokuratora Janusza Bugaja. 15. Publikacja z dnia 13.12.201or – „Boże, chroń nas przed pseudo usługami szczecineckich adwokatów z urzędu, Grzegorza Misiakowskiego, Mirosława Wacławskiego, Tomasza Musiała i innych nieetycznych „prawników” z koszalińskiego układu”. 16. Publikacja z dnia 16.12.2010r – „SZWINDLARSKI UKŁAD WICEPREZESA SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU, SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA Z PROKURATOREM POWIATOWYM W SŁAWNIE JAROSŁAWEM PŁACHTĄ, ADWOKATEM CEZARYM SKRZYPCZAKIEM Z WAŁCZA I PSYCHIATRAMI Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.” 17. Publikacja z dnia 11.01.2011r – „ POLICYJNY TERROR I NIEKOMPETENTNY KOMENDANT POLICJI W SZCZECINKU JÓZEF HATAŁA” 18. Publikacja z dnia 13.01.2011r –„WAŁCZ – ŁAJDACTWA PROCESOWE SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA I JEGO WSPÓLNIKA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA – PSYCHUSZKA DLA UROJONEGO OSKARŻONEGO ZAMIAST UCZCIWEGO PROCESU KARNEGO”. 19. Publikacja z dnia 23.01.2011r –„ List otwarty pokrzywdzonego Rafała Krzyształowskiego do wybitnie niekompetentnego adwokata z urzędu Cezarego Skrzypczaka z Wałcza . 20. Publikacja z dnia 13.01.2011r „WAŁCZ LIST OTWARTY OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO DO ADWOKATA Z URZĘDU BOGUSŁAWA”. 21. www.aferyprawa.eu/Adwokatura/BEZPODSTAWNY-AKT-OSKARZENIA-AUTORSTWA-A