Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

afery_wzor

Z   Z I E M I      S W O J E J   ....? - z cyklu fakty i mity o Ameryce. 

Organizacja B`nai Birth   powstala w 1865 roku  na terenie  dzisiejszych Stanów Zjednoczonych  i jest  organizacją  oficjalną mając oficjalnych reprezentantów w Parlamentach  i w Parlamencie Ottawskim   organizację reprezentuje stały  przedstawiciel  pan Michael Mostyn.Głowne biuro  mieści sie przy 15 Hove street tel.416 630 2159  a Rada światowa  ma swoje biura w Waszyghton D.C. 

Organizacja dostała przyzwolenie  Tuskowego dworu na otworzenie swojej loży w Warszawie  za  akceptacją naszego  Prezydenta. Nadrzędnym  celem  organizacji  nie jest krzewienie kultury żydowskiej na świecie  lecz obrona i atak na wszelkiego rodzaju  invektywy, polemiki, dyskusje na łamach  medii,akcje propagandowe  poddające analizie  dzialania żydostwa na świecie,wszelkiego rodzaju akty nienawiści  dla  których utworzona została  "gorąca linia .Organizacja prowadzi również działalność socjalną, wizytując żydowskie domy starców, organizując programy i wczasy dla dzieci  oraz co jest istotne a czego nie ma w organizacjach polonijnych  udziela pomocy finansowej i adaptacyjnej  rodzinom w trudnej sytuacji bądź nowo-przybyłym.

B`nai Birth wydaje wlasne czasopismo  "Jewish Tribune" w ilości nakladowej 62.000 egz.! Prezydentem  jest Joe Bogoroch znany  ze swojej pasji restauracji zabytków w Toronto a narodowym dyrektorem jest Ruth Klein.Narodowym przywódcą jest profesor Stephen Scheinberg.  Tą garść informacji  pragnę przekazać  Polonii  , żeby rozwiać wszelkie polemiki  i  przedstawić rolę i zadania tej organizacji   na forum światowym i kanadyjskim

Powstają pytania  dlaczego żydzi  tak  panicznie się obawiaja wszelkiej dyskusji czy polemik  na tematy historyczne i współczesne  natychmiest reagując na  wszelkiego rodzaju  dyskusje,opracowania  naukowe  czy wreszcie czynne dzialania  skierowane przeciwko prowadzonej polityce Izraela, tworząć  ofensywną organizację jaka jest  B`nai  Birth już 165 lat temu.? 

Cztery podstawowe cechy : etnocentryzm,inteligencja,siła psychiczna  i agresywność powodują ,że żydzi potrafią tworzyć potężne i skuteczne  grupy,które  wywierają  potężny  ,modelujący wpływ  na ludzi pośród których żyją .Gdy spoleczeństwa zachodnie  sklaniaja się ku indywidualizmowi, podstawową cechą kultury żydowskiej jest kolektywność,ktorej towarzyszy sillne  poczucie  tożsamości  i odrębności grupowej.Społeczeństwa środkowego  Wschodu  są określane  przez antropologów  mianem społeczeństw segmentalnych ,które dzielą się na stosunkowo hermetyczne grupy oparte na pokrewieństwie.Tożsamość tych grup uwypukla często fryzura ubranie ,co żydzi do czasów współczesnych  czynią wizualnie. Żydzi  opierają się na doświadczeniach z historii  wlasnego narodu panicznie i obsesyjnie  obawiaja się  kolejnych ruchów antyżydowskich  a w konsekwencji  możliwości kolejnego pogromu. Dlatego najmiejszy głos krytyki  ich dzialań  czy otwartej polemiki na forum światowym przyjmuja na wyrost jako rozpoczęty atak propagandowy,który może za soba nieść  potężniejsze działania. Tutaj mamy najświeższy  dowód w rozwinięciu niesamowitej propagandowej nagonki  na wyprodukowanie filmu Mela Gibsona "Pasja"  przypisując mu  ogromny antysemityzm antyżydowskie sceny porównując go nawet do propagandowych filmów nazistowskich z okresu II wojny światowej.
Pasja na przekór tego ataku pobila rekordy frekwencji i przyniosla milionowe zyski producentowi i reżyserowi.W tej akcji  dewaulacji filmu brała czynnie wymieniona wyżej organizacja B`nai Birth.FINANSE :Przewodniczący Kongresu żydowskiego  na pytanie dziennikarza  ile Kongres stracił w wyniku  depresji finansowej  ? Tylko 150  mln dolarów  co jest niewielką sumą  na gieldzie a wiadomo, że grając na giełdzie raz sie traci a raz zyskuje. Kongres  nie obawia sie krachu finansowego gdyż  nadal ma rezerwy 450 mln dolarów  i dwa razy tyle w nieruchomościach !
Pragnę  państwu  ukazać potęgę organizacji żydowskich chodźby tylko w Kanadzie  ,żeby  dać odniesienie  do  Kongresu Poloni Kanadyjskiej   której to prezes zostal uwidoczniony w  żydowskim pląsie na fotografi  ostatniego "Gońca"  trzymając się za ramiona z przedstawicielami  organizacji B`nai Birth. Dzialania Pana Lizonia  reprezentanta  nas  w Kanadzie  są dzialaniami  zgola nieracjonalnymi.

Ponieważ  jak wspomnalem  reprezentuje Polonię  to umizgi i uściski  z  koalicjatami  prowadzącymi pucz obalenia legalnej władzy w Kanadzie jest dla mnie niezrozumialy, a taniec z ambasadorem Ogrodzińskim  i  przedstawicielami ekstremalnie ofensywnej  organizacji zydowskiej w otoczeniu  liberalnych wywrotowych posłow  ugruntowal  mnie, że Pan Lizoń a za nim Kongres  Poloni Kanadyjskiej   moich, narodowych i  polonijnych interesów nie reprezentuje  a wręcz interesom polskim szkodzi.

Znamy cel  ekspansji i exodusu  przedstawicieli  żydów na tereny polskie.
Celem jest założenie nowej ojczyzny  ,gdyż polacy naród spokojny , łatwy do indoktrynacji, tresury, przekupny  . Proces wynaradawniania  i  dewaluacji patriotyzmu już się rozpocząl w szkolach ,przekaziorach.w polityce obecnego premiera. Akcja ta ma  zadanie  oslabienia dążeń niepodleglościowych  w kraju.

Każdy zryw  niepodleglościowy na terenie kraju będzie  kwalifikowany jako ruch rasistowki antysemicki  i będzie skutecznie zwalczany przez rodzimą władzę, a kto wie czy nie przez  inwazję oddziałow szybkiego reagowania wojsk Unii Europejskiej.

Osobiście uważam ,że  terytorium każdego państwa fizycznie ,etnicznie  należy do danego spoleczeństwa ,ktore  to państwo uksztaltowalo jego kulturę i tradycję  i jest zasiedziale od wieków. Każdy przybysz pragnący osiedlić sie na terenie wybranego państwa  wybranej ziemii  powinien pozostać gościem  z prawem administracyjnym zezwalajacym na  osiedlenie się . Jeżeli somalijczyk czy chińczyk lub  azjata  otrzymuje paszport polski z nadaniem obywatelstwa i bierze czynny udzial w rządzeniu tym państwem to uważam to  za przejaw glupoty ,braku odpowiedzialności za losy swojego narodu ,profanacją wartości narodowych wypracowanym bojem i krwia przodków.I nie ma w mojej konkluzji  najmiejszego przejawu rasizmu jest tylko protest przeciwko utracie prawa wlasności do  ziemii moich ojców.
Podobnie jest w Kanadzie .Pięknym humanitarnym gestem jest,że kazdy  prześladowany czlowiek może znaleść w tym kraju schronienie ,otrzymać prawo pobytu. Ale obywatelstwo kanadyjskie uważam,że jest przyznawane  lekką rączką  bez wzajemności. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia naszych żolnierzy w Afganistanie  czy są tam hindusi, chińczycy  ,żydzi?? 
Wiem,że w formacjach kanadyjskich są polacy wiem,że  murzyni nasi rodzimi też  biorą w miejszości udzial.Ten powinien otrzymać obywatelstwo kto sie dla tego kraju zasłużył .Tak w budowie jak i  na wojnie.! A traktować instrumentalnie kanadyjskie obywatelstwo  w celach tylko prywatnych  ,bez angażowania sie w sprawy tego kraju  - jest dowodem na lekkomyślność   przedstawicieli  naszych wladz,rozdającym paszporty jak bilety  na operowy spektakl.

Zacytuję slowa (ang. Ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country) John F. Kennedy   asymilując je w odniesieniu do  Kanady:
 Nie pytaj się człowieku co Kanada zrobi dla Ciebie, pomyśl co Ty możesz zrobić dla Kanady !

   Andrzej Tadeusz Załęski


Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.