Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE Zbigniew Roliński

Roliński Zbigniew - "Mądry Polak po szkodzie..." - czy na pewno?

Mądry Polak po szkodzie - to porzekadło mimo wszystko nie dające się odnieść do współczesnej polityki zagranicznej polskiego państwa. Przystąpienie do sojuszu militarnego NATO i oparcie bezpieczeństwa oraz politycznej suwerenności Polski na wasalstwie w stosunku do terrorysty państwowego jakim są USA jest, w aspekcie przegranej wojny Polski z Niemcami w 1939r., tą samą mądrością, co były sojusz z Francją i Anglią.
Uczestniczenie Polski w tworzeniu zagrożenia bezpieczeństwa Rosji i Białorusi poprzez koncepcję umieszczenia na terytorium Polski systemów antyrakietowych, nie jest głupotą polityczną czy kretynizmem niedojrzałego emocjonalnie i politycznie, od 16 lat sprawującego władzę w Polsce bezideowego, lewicowo-prawicowego konglomeratu politycznego, lecz jest najcięższą zdradą interesów Narodu Polskiego.
Bez względu na to, czy posiada się zasadnicze wykształcenie zawodowe czy też niepełne wyższe studia, czy tytuł naukowy, jeśli chce się sprawować urząd najwyższej władzy w Polsce trzeba posiadać szerokokątne spojrzenie na całokształt spraw związanych z funkcjonowaniem państwa polskiego w strukturach zawartych sojuszów przede wszystkim w aspekcie ekonomicznego, zrównoważonego rozwoju Narodu Polskiego,
a nie przez pryzmat własnych i partykularnych interesów oraz wybujałej często ambicji.
Nie trzeba być wojskowym, by rozumieć fakt, że parasol antyrakietowy nad terytorium Polski to obrona Europy Zachodniej w Polsce przed ewentualnym atakiem nuklearnym ze strony Rosji i jej sojuszników.
Wystarczy mieć zawodowe wykształcenie, by zrozumieć, że konsekwencje, w wyniku zestrzelenia rakiet nieprzyjaciela nad terytorium Polski, poniesie Naród Polski.
Reakcja Rosji na knowania i podjudzanie związków Polaków na Białorusi i być może w Rosji, odzwierciedla się w postaci blokady gospodarczej dla żywności produkowanej w Polsce.
Od kilku tygodni w austriackiej i niemieckiej telewizji publicznej prezentuje się historyczne dokumenty filmowe z aktualnymi komentarzami na temat dojścia Hitlera do władzy, wsparcia jego działalności politycznej przez żydowski kapitał, na temat pogromu Żydów - tych biednych i na temat odpowiedzialności polityków i żołnierzy za wywołanie II Wojny Światowej. Syjoniści i bogaci Żydzi wsparli finansowo kolejne
kampanie wyborcze Hitlera, zainwestowali swój kapitał w przemysł wojenny, bo sam Hitler nie miał na zupę oraz mieszkał i żywił się w przytułku dla biednych. 
Bogaci Żydzi, syjoniści oraz Instytucja Kościoła Katolickiego w Polsce wsparli kampanię wyborczą PiS-u i PO oraz kampanię prezydencką Kaczyńskiego i Tuska. Syjoniści i globaliści opierają swoje bezpieczeństwo gospodarcze i egzystencjonalne z jednej strony na maksymalnym wyzyskiwaniu Narodu Polskiego słowiańskiego pochodzenia, z drugiej strony na bezkarnym łamaniu demokracji i praw człowieka przy
wsparciu ze strony syjonistycznego Parlamentu Europejskiego.
Po ataku hitlerowskich Niemiec na Polskę w 1939 r. dzielny polski rząd wraz z dzielnymi polskimi oficerami i żołnierzami, z których znaczna część też była pochodzenia żydowskiego, opuścił Polskę, pozostawiając obronę Warszawy cywilom, kobietom i dzieciom.
Żydzi, którzy współuczestniczyli w dorabianiu się i tworzeniu własnego majątku, w nie tworzeniu w Polsce gospodarczej, politycznej i militarnej potęgi, zapłacili wraz z Polakami w obozach zagłady najwyższą cenę.
Dzisiaj ich potomkowie, tych, którzy przeżyli, są współodpowiedzialni za moralny, polityczny i gospodarczy rozkład Państwa Polskiego, za nadmierne wzbogacenie się "wybranych z narodu", za korupcję, za roztrwonienie majątku narodowego oraz za biedę i nędzę wśród Polaków słowiańskiego pochodzenia.
Alternatywa dla Polski to: albo model z ostatnich wydarzeń we Francji albo konflikt z Rosją. Przy czym w tym drugim przypadku to, co z nieba spadnie nie oszczędzi nikogo, nawet tych "wybranych z narodów" i będzie gorsze niż jakikolwiek obóz zagłady.

Może dzielna najwyższa władza w Polsce i niektórzy z rządu zdążą szybkim F-16 umknąć za ocean. Lecz reszta, również tych biedniejszych i mniej przedsiębiorczych "wybranych z narodu", pozostanie na polskiej ziemi, przyjmując jako parasol wszystko to, co spadnie z nieba. 

20 % obywateli Polski to Żydzi i syjoniści lub filosemici, którzy nie wyciągnęli żadnych wniosków z porzekadła "mądry Polak po szkodzie".
Zbigniew Roliński
www.zbigniewrolinski.wizytowka.pl 

Masoneria - kto naprawdę rządzi światem? Komisja trójstronna - tylko elitarny klub światowych bogaczy?

z cyklu "niebezpieczne tematy" - "Żydowskie dzieje i religia" - książka prof. Izrael Szahak
cz.1 -
ŻYDZI I GOJE – XXX WIEKÓW HISTORII
cz.2 - EKSPANSJONIZM IZRAELSKI

cz.3- GLOBALNY EKSPANSJONIZM ŻYDOWSKI - TOTALITARNA HISTORIA

cz.4 - HISTORYCZNE I NARODOWE CECHY JUDAIZMU

cz.5 - STRUKTURA TALMUDU - INTERPRETACJA BIBLII

Z cyklu "niebezpieczne tematy" - oświęcimskie krzyże...
HOLOCAUST - punk widzenia zależy od punktu siedzenia...

Jak to jest historycznie - Polacy ratowali, czy zabijali Żydów?

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.