Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Pro-Polska. Wojciech Właźliński

Powszechnie już wiadomo że pro-polskosc jest karalna nawet przez sadownictwo zwane polskim stosując sztuczki interpretacyjne. Zdawałoby się że to absurd lecz obserwacja wypadków wskazuje na to, że nie jest to wcale absurdem szczególnie w powiązaniu z faktami w których anty-polskość czy antypolonizm w tym sądownictwie jest tolerowany.

Wystarczy lata „anty-semita” czy „ksenofob” (jedne z wielu) przypięta przez jakiegoś anty-polaka osobie upominającej się o polskość żeby dokonać na nim co najmniej „character assassination” jak mawiają anglojęzyczni (zabójstwo osobowości). Oczywiście jest cały wachlarz negatywnych konsekwencji łącznie z zabójstwem.

Tak wiec w dialogach jak i monologach dobrze byłoby zwrócić na to uwagę i wskazywać na pro-polskość, pro-narodowość, pro-rodzinność i inne pro-... i w tym kontekście oskarżać o antypolonizm, anty-rodzinność, anty-narodowość, anty-kulturę, anty-chrześcijanizm i anty-katolicyzm, anty-historie, anty-moralność i zwyrodnienia systemu zwanego sprawiedliwością, nie wymieniając już więcej anty-....

Oczywiście nie uniknie się tym sposobem oskarżeń o szowinizm czy nazizm i inne, ależ czy Polska lub inne narody nie posiadają „prawa do posiadania własnego państwa”.

Nie jest wcale potrzebne oskarżanie Szwedów, Ukraińców, Rosjan, Żydów, czy Niemców. Jest potrzeba uzasadnionych oskarżeń o wymienione sprawy. Winni personalnie czy zbiorowo wyłonią się w tym procesie bez wskazywania na nich palcem jako drugorzędna ale ewidentna sprawa, co powinno być wtedy osobnym oskarżeniem.

Przykładem, jednym z wielu, tego do jakiego stopnia łata antysemityzmu jest przyklejana osobom zasługującym na największe uznanie jest David Icke, autor wielu bardzo cennych książek. Organizacja Anti Defamation League * (ADL) z główną siedzibą w USA (Nazywającymi się teraz, często oficjalnie, US) doszukała się antysemityzmu, nie mogąc znaleźć innych, w jego rozważaniach o pra-płazach i pra-gadach, wcale nie krytycznych, wręcz odwrotnie. Wygląda to na żart ale nim nie jest. To równa się wyrokowi „character assassination”. W Polsce do tego doszłyby niekończące się rozprawy sądowe.

* International non-governmental organization based in the United States .

(Międzynarodowa pozarządowa organizacja…)

Wikipedia podając takie określenie popełniła nadużycie, uważam. To że ta organizacja ma swoje placówki w wielu państwach nie znaczy że jest międzynarodową organizacją.

Wojciech Właźliński

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Eny
23-12-2014 / 11:35
Leave it to the irrepressible Roxy, to come up with such a" rel="nofollow">znomcia.com"> citearve challenge. Keep those racy rejections coming, Kyle! Roxy will reward you well. (Can you see my sexy smirk?)See it? That one walked right up and tweaked me on the nose And yes, she is amazing with inspiring ideas, another reason I fall in love with her over and over again K