Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
21 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA CEZARY ŻBIKOWSKI Z CZEGO ŻYDY ŚMIEJECIE SIĘ...

Początek Końca - Cezary Żbikowski dla Zbigniewa Rolińskiego

Wpis ten dedykuje panu Zbigniewowi Rolińskiemu, który przedstawił się, jako: Polak, Warszawiak, Człowiek a jego tekst zamieścił Jerzy w dziale Moim Zdaniem pod tytułem:
Z czego się Żydy śmiejecie i cieszycie?

Za każdym razem jak zaczynam pisać to czuje i prawie widzę te skrzywione gęby naszych wrogów i ich sługusów. Czuję jak im się ze złości zaciskają pięści i jak napawają ochotą na uczynienie czegoś drastycznego abym wreszcie zamilkł raz na zawsze. Trochę im to czasu zajmie, aby mnie znaleźć i w łyżce wody utopić. Tym czasem popiszę sobie troszeczkę i ujawnię ciut ich złowrogiej natury przyczyniając się do tego, że gdy zejdę z tego świata albo zostanę po prostu zgładzony to może ktoś przejmie pałeczkę i zakończy z sukcesem moja pracę.

Mimo tego, że moi wrogowie i przeciwnicy będą za każdym razem zaciekle próbować udowodnić, że nie mam racji nawet, gdy będę sądził, że np. woda jest mokra, to cos mi się wydaje, że trudno im będzie zaprzeczyć temu, co stwierdzę w następujących kilku zdaniach.
Dzisiejszy świat jest miejscem surowym, srogim i nieprzebaczalnym. Życie w tymże dzisiejszym świecie wymaga nie byle wysiłku i poświęceń. Z pewnością świat dzisiejszy nie jest miejscem dla mięczaków i ludzi o niesprecyzowanych celach życiowych. Inteligencja, mądrość życiowa, zdrowy rozsadek, bystry umysł, zdolność logicznego i niezależnego myślenia, dobre wykształcenie i umiejętność organizowania się w mocne grupy są niezbędnymi elementami pozwalającymi na przetrwanie i prosperowanie tychże grup, narodów a nawet całych ras.
Dobrze zorganizowany naród lub cala rasa ma dużo większe szanse na przetrwanie niż ta źle lub praktycznie wcale niezorganizowana, lub tez zorganizowana, ale tylko w zaprogramowany sposób przez tę spójną, silnie zorganizowaną i mądra grupę.
Lecz nawet ta silna i wspaniale zorganizowana grupa może popełnić błędy, nawet kategoryczne błędy błędy grożące ich własnemu życiu i przetrwaniu.
Nawet ta silnie zorganizowana i inteligentna grupa przekonana o tym, że ma wszystkie kluczowe punkty dobrze obstawione może niespodzianie wpaść w dołek i to tylko z takiego prostego powodu, że życie i historia są pełne niespodzianek.
Nawet w najwspanialszym i bardzo uważnie wykonanym planie coś zawsze może nawalić.
Szczególnie, gdy ta wspaniale zorganizowana grupa ma wrodzone, patologiczne tendencje, których to nie jest w stanie kontrolować. Nie należy wtedy się dziwić, gdy ta właśnie grupa wpada w poważne bagno mimo swojej mądrości i mimo pozornej całkowitej kontroli nad biegiem wydarzeń.
żQue tal Amigos?
- Jak na razie zgadzacie się ze mną? Wspaniale, idziemy głębiej w las.

Żydzi z pewnością są mądrzy i wspaniale zorganizowani, lecz posiadają oni pewne wrodzone patologiczne tendencje, których zupełnie nie są w stanie kontrolować.
W kontrolowaniu nas są mistrzami, ale w kontrolowaniu swoich własnych śmiercionośnych ciągot do górowania nad wszystkim i wszystkimi nie są tacy dobrzy.
Dzisiaj, gdy są przekonani o posiadaniu pod kontrola największego mocarstwa świata, przechwalają się z dumą, ba, z pychą jak to nigdy w historii nie mieli lepiej.
Przy każdej lepszej okazji tańczą horę i nabijają się otwarcie z nas Gojów jak to pozwoliliśmy im zdobyć kontrole nad mocarstwami świata a zatem nad światem.

My Goje, zamiast milcząco schować się w "
konia" i zdobyć tę żydowską Troję, podczas gdy jej mieszkańcy są upojeni radością zwycięstwa, piszemy na ścianach ostrzeżenia dając im do zrozumienia, że ich przyszłość nie wygląda tak różowo jak im się to wydaje. Nic to, niestety jesteśmy zbyt otwarci i szczerzy i to też jest po części przyczyną tego, że dziś jesteśmy w kajdanach i po uszy w błocie.
Lecz oni ogólnie nie zwracają uwagi na te ostrzeżenia, pycha ich rozpiera i to jest częścią ich zguby.
Jednakże jest wśród nich kilku, co stale badają opinie publiczną. Zadaniem tej działalności jest sprawdzenie na ile mogą oni
"naciągnąć" strunę w danej chwili.

Gdy chcą oni przeforsować jakieś korzystne dla nich prawo w naszych państwach, używają swych mediów, aby sprawdzić, co o tym myślą nieżydowscy członkowie społeczeństwa.
Jeśli jakaś ich nowa akcja nie jest zbyt dobrze odebrana przez Gojów to próbują dowiedzieć się oni czy aby ten gojowski motłoch nie wini ich za próby wprowadzenia tej akcji w życie.
Ci czujni Żydzi są stale gotowi, aby dobrze
"dostroić" propagandę, którą to karmią masy Gojów poprzez swoje media, tak, aby te masy nie stały się zbyt burzliwe.
Lub jeśli te masy
"wybuchły" i sytuacja jest już na czerwonej skali to używają oni tę swoją propagandę w ten sposób, aby odwrócić uwagę Gojów od prawdziwych winowajców i zwalić winę na kogoś innego.

Wiem, wiem, już słyszę jak mówicie, że znowu wyjeżdżam z tymi obsesyjnie absurdalnymi twierdzeniami o stałej i odwiecznej konspiracji żydowskiej mającej na celu doprowadzić do całkowitej kontroli świata i ich nieżydowskich obywateli. Oczywiście według was znowu jestem w wielkim błędzie.
Nie jest to takie absurdalne, co twierdzę, bo wam Żydom się to wbija do głowy od urodzenia, że stworzeni jesteście do rządzenia światem i jesteście jedynymi stworzeniami na tej ziemi godnymi tego zadania.
Poza tym stoi to jasno w waszych świętych księgach, które są podstawą waszego wykształcenia i są dla was ważniejsze niż wasze własne życie.
A kto jest w błędzie to wam ( Żydom i ich sługusom) zaraz kolejny raz udowodnię.
Mentalności Żydów nie zmienię i nawet nie będę próbował, zwracam się, więc jedynie do filosemitów i piewców tej nowoczesnej liberalistycznej demokracji.
Nafaszerowano wam umysły tym, że żyjecie w demokratycznych społeczeństwach, że jesteście wolnymi obywatelami w wolnych krajach, że możecie podejmować swoje własne decyzje, że nikt nie może wami manipulować, że wasze żądania są skrupulatnie wykonywane przez członków rządów, które to przecież Wy wolni obywatele wybraliście! Jest to nic innego tylko zwykła iluzja i jeżeli w to naprawdę wierzycie to nie jesteście niczym innym tylko armatnim mięsem.

W 1928 roku niejaki Edward Bernays (notabene Żyd) napisał książkę zatytułowana
"Propaganda" Pozwólcie, że przytoczę tu kilka slow z tejże książki:
"Świadome i inteligentne manipulowanie zorganizowanych nawyków i opinii mas społecznych jest niezbędnym elementem w demokratycznych społeczeństwach.
Ci, którzy manipulują ten niewidoczny mechanizm społeczeństwa tworzą niewidzialny rząd, który jest prawdziwa rządząca potęgą danego państwa.
Ważną rzeczą jest to, aby PROPAGANDA była bezustanna i wszechobecna, ogólnie mówiąc żeby ćwiczyła społeczny umyśl w każdym calu tak jak to wojsko ćwiczy ciało i umysły swoich żołnierzy
".

Gojowie świata nie zwracali wielkiej uwagi na te książkę i do dzisiaj niewielu z nas wie o jej istnieniu, lecz Żydzi, którzy już mieli te mądrość (zawarta w tej książce) wygrawerowana w swoich umysłach wieki zanim Bernays napisał swą książkę, przepychali się od stuleci, aby osiągnąć wspaniałe pozycje i kontrolę tego
"niewidzialnego mechanizmu społeczeństw".
Esencjalnym punktem w tym miejscu jest to, że Żydzi stale i bezustannie obserwują opinie publiczna na całym świecie, jako, że mają pod całkowita kontrolą ten
"niewidzialny mechanizm" składający się ze znakomitej większości Środków Masowego Przekazu i publicznej rozrywki i w końcu to, że stale "dostrajają" swoja propagandę tak, aby utrzymać Gojów w ryzach i nie pozwolić, aby "gorące punkty" zapłonęły bez żydowskiej kontroli i aby chronić siebie samych przed odwetem Gojów.
Zaopatrzcie się w tę książkę, bardzo ciekawa lektura, bo podejrzewam, że nie jest ona lekturą obowiązkową w nieżydowskich szkołach.

Mimo tej żydowskiej kontroli nad propagandą i nad tym
"niewidocznym rządem", te ostrzeżenia pisane przez nas i nam podobnym na "ścianach świata" zaczynają dawać pozytywne efekty. Coraz więcej europejskich Gojów budzi się z letargu a nawet amerykanie zaczynają cos szeptać o zdradzie i utracie wolności.
Żydzi są dobrze znani ze swojej nadwrażliwości i wystarczy tylko na jakiegoś Mośka krzywo spojrzeć a już gazety świata krzyczą o antysemityzmie i początkach nowego holokaustu.
Lecz dzisiaj te żydowskie
"czujniki opinii publicznej" zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że nie są oni tak kochani przez Gojów jak być powinni. Ich specjaliści od opinii publiczne twierdza, że antyżydowskie odczucia w dzisiejszych społeczeństwach są silniejsze niż w latach 30 tych XX-tego stulecia.

Trochę mi jest w to trudno uwierzyć a i ciężko jest dziś zdobyć te dane zebrane przez żydowskie media.
W latach 30-tych nikt w Europie i ciut mniej w Ameryce nie obawiał się pisać o masowych mordach wykonywanych przez żydo-sowieckich komisarzy na Rosjanach i Ukraińcach. Istniały w tamtych czasach gazety zarówno w Europie jak i w Ameryce, które nie obawiały się przedstawiać Żydów w ich własnym świetle.
Henry Ford wydawał gazetę (Dearborn Independent), w której ujawniał mordy wykonywane, przez Żydo-Komunę . Ujawniał ich działalność w rozpowszechnianiu pornografii, niewolnictwa białego człowieka i każdej innej parszywej, podlej, poniżającej i niszczącej moralność aktywności.

Wielu księży w tamtych czasach też nie obawiało się mówić o perfidii żydowskiej.
W tamtych czasach byli oni jedynie tolerowani, ale generalnie nieakceptowani. Według mnie w tamtych czasach byli oni w dużo większym stopniu niż dzisiaj znani z tego, kim naprawdę są.
Dlatego wiec podejrzewam, że te żydowskie oszacowania są ciut przesadzone, ale być może, że się mylę.
W tamtej epoce każdy, co miał cos do powiedzenia na temat Żydów mógł to spokojnie powiedzieć albo napisać książkę i byli tez wydawcy, co by bez problemów tę książkę wydali.
Dzisiaj natomiast, gdy media i politycy są całkowicie pod panowaniem żydowskim trudno jest znaleźć przeciętnemu człowiekowi szczerą i uczciwą opinię na jakikolwiek temat a szczególnie na ten dotyczący spraw żydowskich.
Jedynie pozostaje mi wierzyć, że Żydzi mają jakieś tam podstawy do twierdzenia tego, co twierdza i jeśli tak naprawdę jest to jedyne, co mogę powiedzieć albo wykrzyknąć jest: Hurrrra!

Często w swych mediach debatują na ten temat i próbują sobie wytłumaczyć, dlaczego te nieprzyjazne uczucia wobec nich wzrastają dziś wśród Gojów.
Częścią tego, co widzą, jest to, że mieszkańcy największej kolonii Izraelskiej (USA) i Europejczycy twierdzą, że 11 Września (9\11) był bezpośrednią odpowiedzią na popieranie żydowskich agresji przez rząd G.Busha.
Wiele ludzi już wie, że te 3000 ludzi, co zginęło w tych wieżowcach było ofiarami akcji rządu USA dbającego o interesy Izraela ponad interesy Stanów Zjednoczonych. Wiele osób nawet twierdzi i mają oni na to dowody, że była to akcja zaaranżowana przez Izrael w taki sposób, aby potem zwalić winę na Muzułmanów i w konsekwencji wszcząć działania wojenne przeciw tym ludziom, co oczywiście nie służy tak dobrze nikomu innemu jak Żydom.
Patrzę ci ja na te programy i widzę jak żydki łapią się za głowy i potrzęsują swymi łbami z niedowierzaniem mówiąc: Któż to może być tak beznadziejnie głupi, aby uwierzył w te bzdury i to jedynie, dlatego aby zwalić winę na biednych, niczemu nie winnych, zawsze poszkodowanych Żydów.
Podczas gdy robią ten teatr zawijają rękawy i już kombinują, komu za te
"oszczerstwa" przyłożyć.
Te sztuczki są skuteczne, aby przekonać o swojej niewinności i szczerości jedynie w przypadku przeciętnego kibica piłkarskiego i przeciętnej fanatyczki romansów telewizyjnych, ale w przypadku wolno myślących ludzi dają odwrotny efekt i tylko upewniają Nas (podłych i nikczemnych niedowiarków) o tym że mamy rację w tym, co mówimy i piszemy.

Następnym tematem, który według Żydów jest odpowiedzialny za wzrost nienawiści wobec nich jest ich żebractwo połączone z szantażem. Innymi słowy szwendanie nie z wyciągnięta łapą, aby wymusić od każdego w zasięgu ich wzroku haracz za straty związane z holokaustem, mając oczywiście za sobą stale Wujka Sama z pistoletami u boku. To taka żydowska wersja dawnych warszawskich zbirków, których ulubioną formą wyłudzania pieniędzy było
"Kup pan cegłę" albo otrzymaj ją za darmo po łbie.

Czy wy możecie w to uwierzyć, że są ludzie w Szwajcarii, Francji, Niemczech, Polsce i innych krajach europejskich, co śmią opierać się wypłaceniu haraczu Żydom za to, że kiedyś narażali swe własne życie, aby bronić ich przed zagłada!?
Następną częścią tej gasnącej popularności żydowskich bajek wśród Gojów jest to, że coraz więcej ludzi wie o tym, że dzisiejsze mocarstwa ( szczególnie USA i Wielka Brytania) zrobią wszystko, czego zarząda Izrael.
Wiele ludzi w Europie zaczyna być niespokojnymi widząc widmo następnej wojny światowej a to tylko, dlatego, że największe mocarstwo świata czyni bezkrytycznie to, co rozkaże mu to karłowate, zasrane państewko, co zowie się Izrael.
No i w końcu następnym elementem rosnącej nienawiści do Żydów jest ich masowa, bezprecedensowa masakra i eksterminacja bezbronnego ludu Palestyny.
Nie będę się tu o tym rozpisywał, bo to temat na encyklopedie a i każdy rozsądnie myślący człowiek wie, co tam się dzieje.
Chce tu tylko przypomnieć, że ich mordercze działania nie są wymierzone jedynie ku działaczom z bronią w ręku, ale ku ludziom bezbronnym a szczególnie inteligencji Palestyńskiej, ludziom, co w ten lub inny sposób mogą być wodzami tego narodu.

Jest to taka sama działalność, jaka miała miejsce w Katyniu i wielu innym miejscach na świecie gdzie Żydzi mieli absolutne panowanie nad sytuacja.
Tak dla przykładu wyobraźcie sobie to, że rząd Niemiecki nagle ma dosyć Turków i ich kryminalnego zachowania i wysyła kilka czołgów, helikopterów i buldożerów, aby zrównać z ziemią ich dzielnice razem z jej mieszkańcami.
Czy możecie sobie wyobrazić konsekwencje dla Niemiec takiej akcji?
Dlaczego wiec taka sama akcja Żydów wobec Palestyńczyków nie budzi światowego buntu wobec Żydowskich kanalii!?
Jak tylko ktoś z Gojów cos na ten temat zaczyna mówić to gazety i TV odwracają uwagę jakimś skandalem pedofilów w katolickim kościele albo czymś podobnym.
Tylko ci, co używają oczy do patrzenia i umysły do myślenia widza i rozumieją bezgraniczna podłość wybrańców Jahwe. I tu cała w nas nadzieja, jako że nawet najmniejsza iskierka może zaprószyć poważny pożar.
Otóż te i tym podobne akcje odpowiedzialne są za spadek popularności biednych żydków.

Według żydowskich specjalistów od opinii publicznej najbardziej dla nich przerażającym faktem jest to, że ta wzrastająca nienawiść nie jest wykierunkowana jedynie przeciwko Izraelitom i Syjonistom, ale ogólnie przeciwko wszystkim Żydom. W Rosyjskich i Ukraińskich miastach mają miejsce otwarte antyżydowskie akcje. We Francji, Anglii, Polsce i nawet Niemczech też nie brakuje antyżydowskich ruchów.
Ci żydowscy specjaliści narzekają, że ta stara antyżydowska konspiracja mówiąca o tym, że Żydzi mają na celu absolutną dominację świata zaczynają wstawać z grobu.

Nadal czują się mocni i wierzą, że przekupieni politycy będę ich zaciekle chronić przed łapami rozpętanego tłumu, ale jak to już nie raz w historii się zdarzyło przeliczą się, bo wiele rządów w historii wolało przepędzić ich ze swojego państwa niż stawiać czoła całemu narodowi. Dzisiejsi politycy niczym się od tych dawnych nie różnią, to nadal ta sama banda tchórzy, co ustawia się do wiatru niezależnie skąd on wieje.
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że masa ludzi ich dziś nienawidzi szczególnie tam gdzie ci ludzie mają dostęp do niezależnych publikacji.
Naszą odpowiedzialnością jest informować ludzi, którzy nie mają łatwego dostępu do niezależnych publikacji i pozwolić, aby ich zdrowy rozsadek i ich naturalna zacność uczyniła resztę.
Być może przyczynimy się do tego, aby razem uczynić Początek Końca dla żydowskich oprawców.

Cezary Żbikowski. Polak, też Warszawiak, też Człowiek.

PS. Panie Zbigniewie dziękuję za inspirację.

Linki do wybranych tekstów:

Izrael - historia powstania ojczyzny Żydów i destabilizacji świata.

REWOLUCYJNY ŻYD – czyli kto kontroluje światowy przemysł pornograficzny - z cyklu fakty i mity o Ameryce.

Przypadki Stefana Niesiołowskiego vel Aarona Nusselbauma i Kręte drogi Julii Pitery zd. Zakrzewskiej. Prawdziwe historie liderów POrtii! Prof. Jerzy Robert Nowak

Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?

Żydzi ciągłe nie nasyceni - odszkodowania, czyli powtórka z rozrywki - Światowy Kongres Żydów mafijną organizacją wyłudzającą mienie i kasę?

LISTA POSŁÓW którzy głosowali za przekazaniem Żydom w USA 65 miliardów dolarów.

CLINTON Z KOLEGAMI POPIERA PODSTĘPNE WYŁUDZENIE “ODSZKODOWAŃ” DLA ŻYDÓW USA W WIELKOŚCI $65 MILIARDÓW OD POLSKI ORAZ AŻ DO 140 MILIARDÓW RAZEM OD 20 KRAJÓW EUROPY WSCHODNIEJ.

DOWCIPY O ŻYDACH - czyli jak widzą siebie, albo jak ich widzi ich reszta świata...

I aby tradycji zadość się stało - to my PRZEPRASZAMY JUŻ NA WSTĘPIE WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO CO OPUBLIKOWALIŚMY I CO OPUBLIKUJEMY W PRZYSZŁOŚCI - zapraszamy naszych czytelników do posłuchania piosenki.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.