Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 maja 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA VICTORIA BOGUSŁAW MAŚLIŃSKI

Do Narodów Rzeczpospolitej - apel prezesa stowarzyszenia VICTORIA Bogusława Maslińskiego. 

Zwracam się z apelem o rozstrzygnięcie wyborów prezydenckich w pierwszej turze na rzecz Lecha Kaczyńskiego.
Mój apel nie kieruję jako Prezes Stowarzyszenia "Victoria" którego strona Internetowa jest często blokowana na starej UBbeckiej zasadzie tj. cenzurze.
Jestem Prawicowym Radykałem ( cytat z encyklopedii RADYKALIZM- kierunki polityczne stawiające sobie za cel szybkie i skuteczne wprowadzenie zasadniczych zmian w życiu społecznym oraz polityce. 
TYLKO -semici i ci co nie chcącą ponieść odpowiedzialności nazywają Faszyzmem). Tak więc nasze poglądy są dalekie, lecz uważam że już w pierwszej turze wyborów wynik powinien być na korzyść pana Kaczyńskiego.
Jego wybór gwarantuje że narody Rzeczpospolitej Litwini, Białorunni szczególnie Ukraińcy i Polacy tak mocno doświadczeni przez zbrodnie Komunistyczne doczekają się przy kancelarii Prezydenta Komisji do spraw zbrodni Komunistycznych.
Skończy się wasalskie wypłacanie zbrodniarzom rent i emerytur dziesiątki razy większe niż górnikowi który przez dziesiątki lat fedrował Polskie złoto węgiel.
Naprzeciwko Lecha Kaczyńskiego mamy tz. Liberała Donalda Tuska.
Co ten kandydat myśli o społeczeństwie Polskim i co chce nam zaoferować. Podaję suche przykłady: Polskość to nienormalność (...)Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu(...)
Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej(...)- tak Donald Tusk wypowiadał się w 1987 roku w wywiadzie dla czasopisma "Znak". 
Wypowiedzi kandydata na prezydenta RP, Donalda Tuska na temat Polski i polskości przypomina "Nasz Dziennik" 
Następne osiągnięcie kandydata na prezydenta Tuska to spiskowanie: Duża zasługę ci panowie( wraz z Rokitą mają w obronie przestępców PRLu: 29 maja 1992 r., piątek w imieniu partii tworzących tzw. małą koalicję (UD, KLD, PPG) poseł Jan Maria Rokita składa u Marszałka Sejmu wniosek o włączenie do 
porządku dziennego obrad najbliższej sesji Sejmu punktu dotyczącego natychmiastowego odwołania rządu premiera Jana Olszewskiego. Udział Tuska potwierdza Rzecznik prasowy KL-D, bliski współpracownik Donalda Tuska. A kogo będzie bronił następny przykład bez komentarza: Tusk poręczył za podejrzanych 
w aferze finansowej Dziennikarze "Życia Warszawy" dotarli do dokumentów podpisanych przez wicemarszałka Sejmu.
Czwartek, 6 paĽdziernika 2005 Jaką Polskę wybiorą Polacy? 
IAR 23:40 Co do reformy służby zdrowia, zdaniem Tuska propozycja PiS spowoduje chaos i gdyby był prezydentem, to tę ustawę zawetuje. A więc nadal większość biedoty narodowej zgodnie z liberalizmem będą mieli zapewniony Polski holokaust zgodnie z liberalizmem.
Co nam następnie oferuje oprócz opluwania polskich katolików wtórując "Elektrykowi"?
Otóż obronę Mazowieckiego grubej kreski poprzez spiski przeciw Rządom które spróbują Weryfikacji. Ten pan tłumaczy że 1992r spisek był powodem marudzenia. O zgrozo co za fałsz. Jesteśmy bombardowani sondażami jakież to ma poparcie, przypomnę te same sondaże twierdziły że tak PSL jak i SLD (SLD ku mojemu smutkowi) nie wejdą do sejmu. Komentarze pozostawiam czytelnikom. 
Kto wspiera: a więc Bronisław Komorowski oraz Hanna Gromkiewicz-Waltz. Czym w Polskiej polityce zasłynęła ta dwójka. Bronisław Komorowski na pewno obroną mordercy "Wybrzeża 1970" kto wysłał Wojski żeby strzelali do robotników, póĽniejszy szef Funty wojskowej z 1981r oto cytat: PO Komorowski o propozycji PiS: to zły pomysł! 14.05.2005 Ľródło: PAP PiS zaproponował by pozbawić gen. Wojciecha Jaruzelskiego przywilejów należnych byłemu prezydentowi oraz stopnia generalskiego. 
To zły pomysł - ocenia Bronisław Komorowski (PO). Trzeba umieć oddzielić regulacje ustawowe dotyczące wszystkich byłych prezydentów od oceny ich działalności, nie można karać kogoś za błędne decyzje lub niewłaściwe zachowanie, odbierając uprawnienia - dodał.
Obrona zbrodniarzy PRLu to główne zadanie PO( zadaję pytanie czy to układ pod stolikowy z PZPR czy nie mogą wyrosnąć z wasalstwa?????) Następna Hanna Gromkiewicz-Waltz.
Tadeusz Mazowiecki, Leszek Balcerowicz, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Bogusław Kott ( czy to ten sam którego ściga komisja sejmowa) które zostały laureatami Nagrody Gospodarczej Gazety
Przedruk z artykułu Przerażenie: nazwał machanie szabelką. O zgrozo Tusk ma zaniki, żeby nie ta szabelka to nie było by drugiej Rzeczpospolitej( przepraszam może jestem w błędzie, temu panu lepiej by dopowiadała Polska Republika Radziecka). 
Scenariusz wyrwał się spod kontroli, zadano pytanie o 1992r. 
Tusk kłamliwie stwierdził że rząd Jana Olszewskiego marnował czas. I powtórka fałszu. Przypomnę temu demagogowi, kto usuną Sowietów, kto nie dopuścił do Sowieckich spółek. Ograniczona pamięć nie pozwala na stwierdzenie że to Olszewski doprowadził do rokowań z NAT. Panie Tusk grozi pan że będzie w ten sposób będąc prezydentem nadal reagował. Spisek w którym brał pan wraz z Rokitą ,Wałęsą oraz innymi kolesiami w 1992r był faktycznie Obroną Zbrodni Komunistycznej na narodach Rzeczpospolitej. I tego faktu nie jesteście w stanie zakłamać.
Natomiast paniskiem twierdzenie że jako prezydent nadal będzie praktykował taką politykę mnie "Przerarza". Zapewnia w ten sposób że nadal będzie spiskował i poniewierał Polskich katolików. 
W licznych listach na moją pocztę padało pytanie kto siedział przy stole rokowań przed kamerami? Przedstawiam ściągę z prasy zagranicznej z komentarzem, ja się wstrzymuję niech czytelnicy to zweryfikują - Donald Tusk z PO Jan Marii Rokity vel Izaaka Goldwichta i Hanny Gronkiewicz-Waltz vel Hajka Grunbaum, które to ugrupowanie realizuje w Polsce przede wszystkim interesy Niemiec i tamtejszego lobby syjonistycznego, są to kandydaci antypolskiej lewicy kierowanej przez Geremka vel Berele Lewartow, odgrywającego w Polsce rolę szarej eminencji antypolskiego lobby politycznego.
Rodacy! Nie wierzcie propagandzie polskojęzycznych mediów kierowanych przez Michnika- Szechtera & spółkę i wysługujących się im agentów takich jak Schenpf, Gugała, Lizut, Bartoszewski, Kalwas i inni oraz nowym ambasadorom potskomunistom, agentom KGB i SB, których w ostatnich latach zostali przysłani do 
Ameryki Łacińskiej. Należy się przyjrzeć dokładnie ich przeszłości tak szkodliwej dla Polski i ukarać przed trybunałem nowej i prawdziwej sprawiedliwości tak, jak to powinno mieć miejsce w normalnym, wolnym i demokratycznym państwie.
Oczekujemy, że w następnych wyborach wygra Polska i pozdrawiamy wszystkich naszych Sympatyków i Członków. Redaktor Marek Lubiąski Lima -Peru
Ponieważ liczna na moją pocztę vipbob@wp.pl  często są skargi o zablokowaniu strony
Zapraszam do powtórki niżej wydrukowanych artykułów.
Polacy jesteśmy w stanie udowodnić tym którzy w tz. Liberalny sposób chcą zniewolić
Rzeczpospolitą powiedzieć nie. 
To zróbmy przy urnach 2005-10-09.

Bogusław Maśliński 

Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej z cyklu "NIEBEZPIECZNE TEMATY" 
Co może jeszcze zrobić III RPRL (bezustannie żydowska) w swym agonalnym stanie? 
POLAKU - SPRAWDŹ NA KOGO ODDAJESZ SWÓJ GŁOS !!! - kolejny odnowiony rozdział z cyklu "niebezpieczne tematy" - lista Żydów i osób pochodzenia żydowskiego o zmienionych nazwiskach

* Trochę prawdy na temat PO i Donalda Tuska. *
Jak piszą o Polsce dla Poloni
- PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI NOWY JORK, CHICAGO, TORONTO, WARSZAWA.
Mistyka żydowskich finansów - czy "makler" Włodzimierz Cimoszewicz korzystał z poufnych informacji giełdowych?
TECZKA CIMOSZEWICZA - tylko jakiś tam kit? - kiedy skończy się pobłażliwość społeczeństwa dla sprzedawczyków z PZPR?
WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ? [alians: Goldstein, alians Timoszko]

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - KOLEJNA AFERA SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA  MA SZANSE  ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy jej fundacja "pierze pieniądze?" ,
- został tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda" i  Jedwabne tylko dla Żydów?    
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE? - raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.
  witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO 

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.